Diskuse: přípravky na vlasy Kérastase

Řadit:
26
Kamarádka nemá fotografii.
Tamara | 18.5.2016 18:50

Ahoj, která maska je nejlepší na suché vlasy? A kde si to tak kupujete, já bych ráda něco za rozumnou cenu nic předraženého si dovolit nemůžu...

Nina | 25.9.2015 07:41

Ahoj holky, používáte masku na vlasy? Chtěla bych si nějakou koupit, ale nevím, která by byla nejlepší. Navíc mi to ztěžuje dost to, že bych chtěla přírodní kosmetiku :-(

januulina Poslat vzkaz | 18.8.2015 16:25

Přesně jak píše Sporka, je to o zvyku. A póry, které jsou zanesené do hloubky, nevyčistí ani peeling. Je to pravidelné péči a věř, že pleť to po čase vrátí.

Sporka Poslat vzkaz | 16.8.2015 21:36

To záleží na každém, jak se k tomu postaví. Já masku používám denně a mám krásnou pleť bez pórů a usazených nečistot. Je to prostě o zvyku a časem to působí.

Renca | 15.8.2015 17:21

Zajímavý názor, jen si myslím, že pleti maska moc nepomůže. Když už, tak třeba peeling.

januulina Poslat vzkaz | 14.8.2015 18:32

Ale to není ani moc o tom, že ti vytáhne póry, které zanedbáváš několik měsíců nebo let. Je to o tom, že když věnuješ pleti péči, tak se ti tak neusazují nečistoty a když usadí, tak je stihneš odstranit do cca 12h. Takže póry nemáš ucpané a o tom jsou masky apod.

Renca | 10.8.2015 15:59

Já maskám moc nevěřím, že dokážou vytáhnout zanesené póry apod.

januulina Poslat vzkaz | 5.8.2015 19:53

Ty tři minuty stačí. Já si dám ráno hned po probuzení. Mám ji na nočním stolku, pak si jdu uvařit čaj a za chvíli můžu smývat. :)

Diska | 25.6.2015 17:34

Vzala jsem si šampón a riskla jsem 3 minutovou masku a zázrak. Tak snad se osvědčí i u mě :) Ta maska 3 minuty stačí nemám ji nechávat pro jistotu delší dobu?

januulina Poslat vzkaz | 24.6.2015 21:05

Skoro všechno, šampón, zázrak, masku, olejíčky na promastění pokožky.

Diska | 24.6.2015 09:16

Budu dneska večer objednávat. Používáš i něco jiného od nich nebo máš jen toto?

januulina Poslat vzkaz | 22.6.2015 14:04

Tak prostě zkus tento, objednej si ho na havlíkově apotece na netu. Není to taková pálka, zezačátku zkus to malé balení a uvidíš.

Krista | 20.6.2015 20:35

TO januulina: Pomohlo, ale jak jsem psala jen chvilku. Začala jsem šampónama běžně co jsou v drogérkách a potom lékarnové a na předpis. Asi jsem divná, ale fakt.

januulina Poslat vzkaz | 17.6.2015 20:16

Podle mě za zkoušku nic nedáš. Jsou tam jen výtažky z rostlin, takže ublížit by určitě neměl. Zatím ti fakt nic nepomohlo?

Krista | 16.6.2015 14:52

TO januulina: Myslíš, že by mi ten bio šampón pomohl i na šupinky v hlavě? Ony to totiž nejsou ani lupy, ale větší odlupky. Věci od doktora a chemické šampóny mi pomohly jen na chvilku a pak se to zase vrátilo.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění