Diskuse: Nechopnost ejakulace

Řadit:
29
Kamarádka nemá fotografii.
Nik | 11.11.2013 01:31

TO Fila: Neříkej chlapovi jak dosáhnout orgasmu, když téměř každý masturbuje od té doby co zjistí že ho nemá jen na čůrání.
Tento problém je tak jak bylo napsáno problémem časté masturbace. Rukou je to vždy pevnější než v partnerce a také přizpůsobivější.
Měl jsem také tento problém, partnerka starší zkušená ale volnější, já lehce nadprůměr a za 3 roky jsem ejakuloval do ní jen 2x. Problém byl v tom, že ona mi nepomohla, ani rukou a pusou mi to taky nic neříkalo, nebo to moc neuměla. Při dlouhotrvajícím sexu, už jsem byl téměř u orgasmu, ale v té chvíli jakoby se snížila citlivost a já nic necítil. Takže řešení je vysadit masturbaci a sex max jednou měsíčně a musí to jít.
Já už to nezjistím, rozešli jsme se i kvůli tomu. :-( Tak snad příště.

Fila | 29.2.2012 07:55

TO angelwoman: Je to o tréningu...Musí přijít na to, jak orgasmu dosáhnout.

http://www.erectan.cz

9nOvi9 Poslat vzkaz | 10.6.2010 17:44

Ahoj, já jsem Martin. Je mi sice 17, ale tento problém mám také a je to způsobeno tím, že masturbuju rychle a tvrdě, proto pak můžu s partnerkou provozovat sex třeba i celý den, protože v ní se mi penis neobejme tak pevně, jako když ho držím já. Takže ono se to asi nezmění ten problém. Jedině, že bych přestal s masturbací a pak by si možná můj penis zvyknul, to by mohlo být jediné řešení. Takže asi tak, ale co jsem četl, tak s ním už stejně nejsi, ale je to jen takové objasnění, proč to někteří z nás máme. Na každym chlapovi to tak být nemusí, stačí jen když bude psychicky mimo, ale většinou to je tím ,,samouspokojováním“, když to tak řeknu ::smich::. Tak se mějte lidi

mazlik Poslat vzkaz | 18.8.2008 12:31

Hlavně se tou ne úplně dobrou zkušeností nenech odradit pro příště ;)

jemima Poslat vzkaz | 16.8.2008 14:33

Když si tu vždycky přečtu něco takhle povzbuzujícího, hned se cítím líp!

mazlik Poslat vzkaz | 13.8.2008 10:31

Přečetl jsem si celou tuhle diskuzi, a pár postřehů bych k tomu přidal. Prakticky celý problém vidím v něm samém.

Počínaje tím, že když má někdo pannu, či třeba jen nezkušenou partnerku, tak je třeba jí vyjít vstříc a naučit jí všemu, co je třeba, zvláště když ona sama má o to takový zájem. A ne ji takto odradit.

Další věc, velký problém se sexem má on sám ve své hlavě - divné předsudky co se týče „kouření“, nebo dodělání rukou. Co je na tom špatného? Jako doplněk jsou tyhle věci výborné, a když se nápaditě zkombinují... Sex se přeci nerovná zásun!

A na závěr, vůbec největší problém má dotyčný v komunikaci. Není nic lepšího, než když jsou partneři schopni si říct nebo jinak dát najevo, co a jak se jim líbí, co chtějí, co by rádi zkusili. S tímhle mají většinou problém holky, většinou se stydí - ale v tomto případě to (u takto vstřícné holky) absolutně zabije chlap.

Hodně štěstí v dalším výběru, a nezatrpkni, všichni chlapi takoví nejsou ;)

connie Poslat vzkaz | 11.8.2008 19:19

::usmev::rádo se stalo::kvetina::

jemima Poslat vzkaz | 6.8.2008 17:33

Díky moc!!

connie Poslat vzkaz | 4.8.2008 13:51

Ahoj, já jsem se s tím u přítele setkala a taky mě to hodně překvapilo. Evidentně mu to nebylo příjemný a asi měl i strach co já na to, ale když viděl že to neberu jako extrémní problém, tak jsme se o tom začali bavit. Já měla také strach že je to ve mě, byl to můj druhý přítel, takže zkušenosti nějaké byly, ale nevelké. Vyřešili jsme to mluvením o tom mluvením o tom mluvením o tom. Já zjistila že to není tím že bych byla neschopná, on zjistil že to není tím že by byl neschopný. Lékař nám vyvrátil možnost fyzické poruchy a na psychice jsme zamakali. Pomocí komunikace, něhy, trpělivosti a vytěsněním jakéhokoli napětí a snah, jsme toho dosáhli. A stále se učíme a zlepšujeme.::souhlas:: 
Takže tenhle problém existuje, ale není neřešitelný, jen se musí chtít. A pokud Jemino(teď nevím jestli jsem to napsala správně, tak kdyžtak promiň) tvůj přítel nechtěl, tak je jen dobře že už je ex. Schovej si hezké vzpomínky a ty nemilé si nevyčítej a až se srdíčko uzdraví a přijde (a on vždy přijde) nový ON, kterému budeš chtít srdíčko dát, tak zjisti jestli si s tebou bude ochotný povídat a učit tě,::usmev:: protože věř mi, že tohle učení je jedno z těch nejpříjemnějších::souhlas::

Kloa Poslat vzkaz | 29.7.2008 21:40

Hlavně toto na mě působí dost zvláštně, nevěděla jsem, že se může takovýto problém objevovat. Brala jsem to jako běžnou věc, navíc to, že jsem takový problém ještě od nihoho neslyšela.
Tak hodně štěstí ::usmev:: 

jemima Poslat vzkaz | 27.7.2008 21:48

No tak to se máš::vysmaty:: Snad už příště budu mít štěstí.

Kloa Poslat vzkaz | 25.7.2008 23:18

Jestli si nevybíráš mezi „špatnými typy“ ::svaty:: 
Neměla jsem nikdy s kluky problémy a to jich bylo. A s neschopností ejakulace jsem se nikdy u žádného z nich nesetkala, ani předčasnou, všechno bylo tak akorát ::kocka:: 

jemima Poslat vzkaz | 25.7.2008 19:27

Ahoj, chci ještě jen napsat, že posledně jsem tu psala, že jsme se sice kvůli sexu rozešli, ale jinak jsme kamarádi, ale to samozřejmě nejde, myslela jsem, že to půjde, ale nemůžu se kamarádit se svou první láskou, s klukem, kterému jsem dala své panenství a on mi skoro nepomohl, nic moc mě nenaučil. Když jsem se ho ptala, co mám dělat, aby se mu to líbilo, tak akorát řekl, ať se jdu zeptat jeho bývalý holky... Fakt bych chtěla potkat kluka, který bude rád, že jeho holka je nezkušená a bude chtít jí trochu poradit a pomoct. A nebude mít problém s ejakulací...

Sajrajt
Sajrajt Poslat vzkaz | 26.6.2008 14:03

To je otrava! Tahle diskuze mě bavila..::smich::

ppettraa Poslat vzkaz | 26.6.2008 13:34

To mě mrzí...

Hlavně si nic nevyčítej. Ty ses snažila a dělala jsi, co jsi mohla. Nezasloužil si tě.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění