Diskuse: Kruhový trénink

Řadit:
1
Kamarádka nemá fotografii.
Veverusa Poslat vzkaz | 9.6.2010 09:00

Milé dámy, ráda bych se s vámi podělila o moji zkušenost s kruhovým tréninkem. Je mi 39 let. Právě jsem se vrátila z mateřské do práce a zároveň se rozhodla, že se sebou musít začít něco dělat. Nejen proto že se blíží léto a parné počasí, kdy se budu muset trošku poodhalit, abych se nerozpustila (kéž by ::ano-ano::), ale také mám pár kil navíc, které chci shodit, abych se cítila lépe. Před měsícem jsem byla na doporučení kamarádky navštívit dámské fitko EXPRESKA. Než si zakoupíte členství, máte možnost si fitko zdarma na týden vyzkoušet. Já jsem se hned rozhodla si členství koupit, abych si to pak náhodou nerozmyslela ::usmev::. Je to super spojení aerobního cvičení a silového tréninku a kdesi jsem četla, že je na hubnutí dobré práce aktivity takto střídat. A světe div se, za měsíc mám 2 kila dole::radujici::. Není to sice nijak světoborné, ale ta jejich výživová poradkyně, mi říkala, že to je normální... tak cvičím dál a doufám, že kila půjdou samy dolů ::smich::. Doporučuji vyzkoušet. Mrkněte na web - expreska.cz.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění