Diskuse: Mám to rád

Řadit:
90
Kamarádka nemá fotografii.
jana777 | 11.12.2015 09:40

No já to teda ráda mám. Na těle a v těle i v puse. Mám ráda všechno co je z něj a on má rád všechno, co je ze mne. Tak to nějak chodí medzi lidma, kteří se milujou duší i tělem. Takže je asi čas změnit partnera a najít si někoho, z koho budeš šílet. Pak budeš šílet i z jeho spermatu. Věř mi.

Kloa Poslat vzkaz | 4.6.2010 19:14

Když myslíš.
Zaráží mě co tímto názorem sleduješ.

angelwoman Poslat vzkaz | 4.6.2010 17:16

Já tedy čtu tuto diskuzi poprvé a nestačím se divit...velmi lituju, že jsem ji nečetla, před nějakými 3 roky...dost by mi otevřela oči ::kocka::

zagloba Poslat vzkaz | 4.6.2010 16:06

neres

zagloba Poslat vzkaz | 4.6.2010 16:04

zkus ji postrikat mlikem

Evka Poslat vzkaz | 9.4.2007 16:43

::ano-ano:: ::radujici:: ::nastvany2:: ::pripijejici:: ::spici:: ::srdce:: ::svaty:: ::tleskajici::ahoj

Katka Poslat vzkaz | 3.3.2007 17:02

Ano ano, nehažte prosím nikdo špínu na mého miláčka Klou, mohlo by se pak stát, že by od ní utekly i ty dvě kamarádky, co se jí tu podařilo získat  a které neznaní její povahu, a to by byla škoda, když už jí na Viktorce ignoruje tolik lidí. Prosím, nechte jí žít, bez ní by to bylo smutné, vždyť nikdo neumí tak krásné nadávky jako ona v tajných vzkazích, vždyť nikdo se neumí posmívat dyslektickým malým dětem jako ona, vždyť nikdo neumí říkat starším dámám nad 55 let co tu diskuzují, že jsou stařeny, co umí kecat jen o počasí, vždyť nikdo neumí říkat těm co rádi masturbují, že jsou ubozí úchyláci, vždyť nikdo neumí posílat normální lidi tak často do blázince a na různé vyšetření, vždyť nikdno umí ponižovat jako ona - sakra, vždyť jí nikdo nesaháte ani po kotníky, tak jí prosím nechte být...

Kloa Poslat vzkaz | 3.3.2007 16:37

Nikoho naše spory nezajímají, tak koho to nezajímá ať si toho nevšímá. Ale ještě před chvílí tě to strašně bavilo, cukaly ti koutky. Jak už jsem psala, nevíš co chceš. Není to jinak, to je ta křivda, kterou cítím. Nemluvě o těch osobních vzkazech, přiřítíš se s jakýmsi obviněním - pomlouvám tě, poštvávám proti tobě nové „Viktorky“, cítíš víc než bych chtěla - a děláš, že se nic nestalo. Tak brzdi děvenko. 

| 3.3.2007 16:15

Správně ! žádné spory, buďme k sobě tolerantní.::smutny::

| 3.3.2007 16:06

Nemá smysl nic nikomu vymlouvat. Je to jinak. To vím jen já a pár ostatních, kteří to sledují od začátku.
Nekažme tyto stránky malichernými spory.

Kloa Poslat vzkaz | 3.3.2007 16:03

Stručně. Jsi trapně vlezlá. O obrazech jsem nic nepsala. Jaký mám nick ti může být jedno, rozhodně to není klokan, kdybych si chtěla dát takový nick, tak si dám, ale jsem Kloa. Zato ten tvůj třepající se pes je k popukání.

Kloa Poslat vzkaz | 3.3.2007 15:57

Nebaví mě se hádat, jako zde přítomnou Katku. Ale to se mám nechat urážet a pomlouvat a má mě to nechat klidnou? Několikrát jsem i nad teorií mysicky mávla rukou, jak to i mnohdy všichni doporučují, ale teď vím, že jsem to tak neměla nechat. Nedovolila by si tak.

Kloa Poslat vzkaz | 3.3.2007 15:56

Mysicko, jak si někdo může udělat sám obrázek, když kolem toho děláš mlhu? ::ou-nou:: Oni nemohou za to, že Viktorii objevili později než ty, ty jsi tady taková královna. Proč jim neprozradíš svou teorii? Udělám to tedy za tebe, prozradím jim, co trápí tvou paranoidní dušičku. Mysicka má skvělou teorii, vydávám se tady za spoustu lidí, jako např. paní, jejíž dcera skáče na osobní váze a diví se, že se váha pokazí; žena, která chce mít dítě bez muže, protože touží po dítěti, ale nemá na chlapy štěstí atd. Nehledě na to, že mě uráží v osobních vzkazech - nedávno se objevila s další teorií, že ji pomlouvám a poštvávám proti ní nové „Viktorky“. Prý cítí víc než bych chtěla. To už je vážně nemoc. Všechny mé další reakce pramení z jejích teorií. Bluddicko, proto i ta reakce na její téma drogy.
Navíc neví co chce, jinde píše ať nezatěžuji diskuzi příspěvkama konkrétní osobě, že na to jsou osobní vzkazy, ještě že na to existují svědci a když píšu do osobních vzkazů tak se ji to nelíbí a prý proč to nejdu řešit veřejně, jestli se bojím. Co dodat.

Kloa Poslat vzkaz | 3.3.2007 15:48

Děkuji za podporu a jsem ráda, že jsi jim na to neskočila. Jen doufám, že se ti to nevymstí, protože jsem se také zastala názoru v menšině a jak vidíš, tak se mi to nevyplatilo. Aby si ještě nemysleli, že jsem Nika ::ou-nou:: 

nika2411 Poslat vzkaz | 3.3.2007 13:10

Jasně holky, bude to tak lepší....nechci někoho urážet, to mi stejně moc nejde, i když přes net se to 100% říká líp než z očí do očí....Já jen nechtěla, aby tu byly nějaké nesmyslé hádky, nemám to ráda....V životě už mám dost starostí a sem se chodím odreagovat a velice mě mrzí, že už ani tady není klid a řeší se tu neustálé spory kvůli kravinám!!!! V životě jsou přece důležitější věci......

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění