Diskuse: Hledám fajn kamarádku NJ a okolí:-)nebo psaní odkudkoliv

Řadit:
7
Kamarádka nemá fotografii.
Vendy | 7.9.2014 17:07

Ahojky hledám kamarádku Odry a okolí.Před třema měsici jsem se přistěhovala z Orlové do Oder a nikoho tu ještě neznam,chtěla bych z někym pokecat,zajid na skleničku,pivčo atd..je mi 37let.Budu se těšit :-)

hledám kamarádku -BÍLOVEC a okolí

před rokem jsem se s přítelem přistěhovala do Bílovce, a schází mi kamarádka... na pokec,kafíčko, posezení u vínka a ostatně všechny věci, které kamarádky spolu provádějí...prostě kamarádku do pohody i nepohody (ve věku 20-30) ... TĚŠÍM SE

kdyžtak klidně i e-mail-adela.moskalova@seznam.cz

:-)) :-)) :-)) :-)) :-))

rosnicka Poslat vzkaz | 3.6.2010 21:02

Jsme to přehlédla, promiň:-) mě je 24 ::ano-ano::.

rosnicka Poslat vzkaz | 3.6.2010 21:00

Ahojky, jsme ráda, že jsi napsala. Já teď sice nemám moc času, ale někdy koncem měsíce by jsme se třeba mohly sejít a dát si někde limču či kafíčko:-) Vím,taky teď nemám moc penízků na cestování, je to děs :-( ale pokud by jsi někdy chtěla, tak klidně můžeš, alespoň nepojedu sama a bude se mi lépe řídit.
Prosím kolik Ti je let?

Nel1 Poslat vzkaz | 2.6.2010 17:53

Ahoj, děkuju za tvou odpověď, potěšila mě, tak Odry nejsou daleko.  Pejsci mi nevadí, mám ráda zvířata, i jsme měli 13 let pejska, ale bohužel jsme ho museli nechat nedávno utratit, byl už nemocný:-(. Jen teď nejsou zrovna moc penízky na cestování, ale třeba se někdy domluvíme:-).

rosnicka Poslat vzkaz | 1.6.2010 23:01

Ahoj::usmev::, nevím, zda je to ještě aktuální, al ei tak odpovím. Ráda bych našla kamarádku na výlety, teda převážně výstavy psů či závody po celé čr a SK. Nechce se mi jezdit samotné a pro přítele je to ztracený čas. Tak pokud se nebojíš pejsků...napiš.
PS: jsem z Oder

Nel1 Poslat vzkaz | 27.2.2010 14:11

Ahoj:-),je mi 26,ráda cestuju a mám ráda přírodu, a hledám fajn a upřímnou kamarádku na pokec, kafčo,výlety,kolo,procházky,ap. z Nového Jičína a okolí nebo na psaní odkudkoliv.Budu se těšit na odpovědi:-).

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění