Diskuse: Odborné kurzy stojí mnoho peněz, ale je tu možnost!

   
Řadit:
3
příspěvků
Správce: nekokumachan
Kamarádka nemá fotografii.
nekokumachan Poslat vzkaz | 24.5.2010 16:53

Ahoj,
já můžu doporučit <a href=„http://www.sovastudio.cz/“>vzdělávací centrum</a> Sova Studio. Pořádají různé kurzy pro podnikatele a ceny jsou velmi dobré. Navíc tam můžete sehnat i odbornou literaturu.

Kamarádka nemá fotografii.
mickey Poslat vzkaz | 21.1.2010 14:19

Ahoj, take bych se rada podelila o vybornou zkusenost, kterou mam s workshopem stolovani, ktery jsem navstivila loni je to workshop stolovani - zaklady etikety stolovani. A je zcela zdarma! Nejen, ze jsem ziskala inspiraci jak obohatit svatecni stul, ale priucila jsem se spravnemu chovani pri stolovani. Mozna se to zda jako bezna vec, ale byla jsem velmi mile prekvapena zajimavym obsahem a profesionalitou lektora.

Dalsi workshop bude v breznu, vice na http://www.conasbavi.cz/projekty/#naucte-se-zaklady-stolovani-od-profesionalu

Kamarádka nemá fotografii.
MarieCzerna Poslat vzkaz | 21.1.2010 11:09

Dobrý den,
ráda bych se s Vámi podělila o zkušenost s kurzy, které jsou dotovány z prostředků EU. Měla jsem možnost přihlásit se na kurzy projektu PROFI ŽENA, které díky právě dotacím jsou dostupné i nám malým podnikatelkám.
Pokud splníte jejich podmínky - buď jste pražská OSVČ či pražská malá firma (do 10 zaměstnanců) zaplatíte jen 750Kč za dvoudenní kurz.
Absolvovala jsem tu kurz Komunikačních a prezentačních dovedností, který školí Lenka Lamešová. Bylo to opravdu obohacující. Vyzkoušela jsem si prezentaci před 11 lidmi. Měla jsem samozřejmě trému, ale za tuto zkušenost velmi děkuji.
Současně mě velmi potěšila účast ostatních žen, které se mnou sdílí stejné potíže (nedostatek financí, málo kontaktů, boj sám za sebe atd.). Slíbili jsme si, že se znovu spolu všechny sejdeme někdy na kafíčko.
Takže za mě můžu vřele doporučit. Marie.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění