Diskuse: IVF - zahájení léčby

Řadit:
4
Kamarádka nemá fotografii.

Dobry den, je tu nekdo z liberce, kdo absolvoval ivf v nejake klinice, prosime o doporuceni. diky

Martas80 Poslat vzkaz | 24.5.2010 09:39

Zbyl mi Gonal - celé nenačaté balení - exp 7/2010. V případě zájmu piště aglaja.v@seznam.cz

Vira Poslat vzkaz | 31.1.2010 23:35

Dobrý den všem, za 14 dní mě čeká 18. pokus IVF a naléhavě potřebuji dokoupit Puregon nebo Gonal pro úplnou stimulaci. Z minulého pokusu mi zbylo 1500IU, dvě dobré duše mi poskytly cca 500IU, které jim zbyly z pokusů, ale stále mi chybí cca 1000IU. Kdyby některé z Vás zbyly dávky, které už nevyužijete a jste ochotné je prodat za min. doplatek, budu vděčná za nabídku. Každá ušetřená koruna je v mé situaci k nezaplacení;-). Předem mnohokrát děkuji. Ozvěte se prosím na email: <a href=„mailto:silnaduse@seznam.cz“>silnaduse@seznam.cz</a> nebo na mobil: 731186270.

eleanor Poslat vzkaz | 12.1.2009 15:18

Po 3 let neúspěšné snahy o  těhotenství a s diagnózou: neprůchodnost obou vejcovodů jsme se rozhodli pro umělé oplodnění. ::och::
Včera se zahájila podkožní medikace : Puregonem po 6 dnu přídání Cetrotide podkožně též. 9-12 dne odběr podle průběhu.
Máte někdo zkušenosti s IVF a nebo jste si tímto prošli? Za každou radu odhledně stavy, na co si má člověk dát pozor Vám vudu vdečna...

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění