Diskuse: dnes zacinam

1 2 3 4 5 .. 8 .. 12 .. 15 Další »

Řadit:
224
Kamarádka nemá fotografii.
Junebirth | 31.3.2014 22:58

TO Anonym: Já začala brát Obethin po novém roce a teď, po dvou a půl měsících, jsem zhubla 10 kilo a jsem se sebou spokojená :) Doufám, že si to už udržím a nebudu muset hubnout dalších pár let :D

Anonym | 31.3.2014 22:44

Za mě doporučuji Obethin - pokud máte problém s přecpáváním se, tohle Vám pomůže naučit se normálně jíst a tím pádem i zhubnout. :)

denny | 21.1.2013 07:53

Martino, není to zase tak pravda, pokud si totiž zvolíš kvalitní společnost (reklamní agenturu) například http://www.billboardplus.cz/ není to zase tak hrozné

Erika44 Poslat vzkaz | 20.5.2010 15:26

Musím se přiznat, že jsem dlouho nevěřila nějakým těm přípravkům na hubnutí, ale pak mi kamarádka doporučila jednu stránku na webu, zkusila jsem ji a dodnes jsem spokojená. Myslím, že pokud to někdo zkusí, poslechne si o co jde, nemůže tím nic zkazit.
www.tom.kurzyhubnuti.cz

MonikaF Poslat vzkaz | 4.1.2010 20:11

Ahoj, ať si kdo chce co chce říká, mě pomohlo sestavení jídelníčku,
díky kterému jsem si osvojila stravování jako nový životní styl díky
kterému dokáže kdokoliv přizpůsobit svou postavu svým představám a to i
bez cvičení. Mimo to jsem se dozvěděla i celkem zajímavé informace z
oblasti lidského těla a stravování. Ale to už je na každém jedinci, zda
chce hubnout nebo Zhubnout. Stačí zadat ve vyhledávačích google nebo
seznam „styl života“ a určitě ty zelené stránky najdete. Jo a není to
žádná reklama, ale pouze doporučení, protože se mi otevírá kudla v
kapse, když slyšim ty řeči rádoby odborníků. Tak když už nic jiného,
tak si alespoň ty články přečtěte.

Hezký den, Monika F.

UNL13 Poslat vzkaz | 25.3.2008 13:18

Tak si už pár dní pročítám diskuze na téma hubnutí. Tady mě to mooc zaujalo a chtěla jsem se zeptat, zda se můžu přidat, ale jak tak koukám na datum posledního příspěvku, tak jsem tu „s křížkem po funuse“ ::ano-ano:: . Takže to zkusím jinde, ale kdyby jste se tu zase rozjely, budu moc ráda ::usmev:: ..

Malina Poslat vzkaz | 4.12.2007 21:12

Čaute holky, strašně mě to mrzí ale já to teď vůbec nedávala, abych měla čas napsat. Většinu víkendu jsem strávila v poklusu, protože se vynořil problém se školním projektem kterej se měl už odevzdat a to jsem neměla na nic jinýho ani myšlenky.

No a jak jsem nikdy nebyla na nic alergická, tak v neděli jsem se vzbudila totálně osypaná, to jsem ještě neviděla. Přítel se mnou zajel na pohotovost, zjistili že jsem předávkovaná vitamínem C a naopak mi cosi chybí, takže včera jsem byla ještě na vyšetření tady ve zlíně. Jako dohromady se školou to je vražedná kombinace. Dnes jsem se vrátila před hodinou (na stávku se tady nehraje::drsnak::) a mám toho plný kecky.

Marťac držím se, ale tak přísnou dietu - nebo spíš nedietu jako držíš ty nedám. Ve čtvrtek jsem měla jen picí den, to mi hodně pomohlo že se mi stáhnul žaludek, ale pít pořád to ne. Živila jsem se ovocem, bohužel to byla kombinace kiwi+pomeranče+ananas a jak je vidět tak organismus to nezvlád. Chjo::nastvany2:: Vůbec nevím co se sebou mám dělat. Jak pořád jen sedím nad učením, tak mám spoustu času u toho pořád něco uždibovat a je to hrůůůza::ou-nou::

sabi Poslat vzkaz | 4.12.2007 10:24

Ahojky zatím se bubu muset odmlčet kdyby jste potřebovala některá poradit klidně pište. pa pa a držte se::smutny::

sabi Poslat vzkaz | 3.12.2007 22:14

Dnešek mám za sebou a zvládnutý na jedničku. Sice teď už začínám mít hlad tak radši pujdu spát. Pa pa zítra::smutny::

sabi Poslat vzkaz | 3.12.2007 08:30

Takhle po ránu jsem plná energie, elánu a přesvědčení jak je vše jednoduché tak jsem zvědavá na večer jak to zvládnu. V případě stresu budu psát::vysmaty:: Pa pa Jo a taky musím zveřejnit svoji váhu, která je teď 79kilo. ( tohle číslo se už nikdy nebude opakovat )::souhlas::::souhlas::

sabi Poslat vzkaz | 2.12.2007 19:16

Ahojky já jsem tady nová a dlouho jsem vás jen čela a zkoušela hubnout, ale teď vím že potřebuji nějakou duši která mi pomuže. Spolu to pujde určitě lépe. Takže sem budu chodit každy den a psát svoje úspěchy a prohry, Doufám že toho druhého bude méně. TAK TEDY DOTOHO A VÁNOCE NÁS NEDOSTANOU::vysmaty::

martac Poslat vzkaz | 2.12.2007 11:52

Moc mě to mrzí, ale abych si tady psala sama se sebou, tak to mě opravdu nebaví. Mějte se krásně hodně zhubněte. Já vám dám vědět až budu mít dole těch 20 kg. Nebo když se to tady zase rozjede, tak se třeba ozvu.

Papa

martac Poslat vzkaz | 1.12.2007 08:47

Tak dneska začínám druhé kolo a doufám, že nezklamu. Papa

Micha Poslat vzkaz | 30.11.2007 09:03

Holky mate se? Ja se mam tak vselijak, drzim se, vcera jsem mela ukazkovy den!!! Takze doufa, ze to pujde aspon trochu dolu.  Na doporucene stranky se taky mrknu:-) Jo a Martac nemohla by jsi tu tvoji dietu poslat i mne? Diky moc <a href=„mailto:knapkovamichaela@seznam.cz“>KnapkovaMichaela@seznam.cz</a>       Jinak se holky nevzdavejme a pojdem do toho. A co jinak? Co vanocni horecka? Uz vas dohnala, me uz jo a nevim jak to letos vsechno stihnu:-) Mejte se fajn

martac Poslat vzkaz | 30.11.2007 08:38

Teda Kralik ty jseš fakt dobrá. Já se tam teda čouhnu, ale jakmile si můžu jídlo vybírat sama, tak to vždycky přeženu. Zkrátka musím mít tu dietu nalajnovanou dopředu, jinak selžu. Už mi nevadí zdravá strava, ale nepřehnat to s ní je pro mě taky dílo.
Tak se držte a papa

1 2 3 4 5 .. 8 .. 12 .. 15 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění