Diskuse: Bolesti nohou, hlavně lýtek

Řadit:
8
Kamarádka nemá fotografii.
Lordice | 8.6.2014 20:54

TO GoatGirl: Aha, dobře, děkuji, tak vyzoušíme. Pak když tak napíšu jak zabírá. NAvíc mi ho doporučila i kolegyňka v práci.

GoatGirl | 27.5.2014 20:34

TO Kuča: Pokud vím, tak pomáhá dlouhodobě. Já ho používám cca 2 měsíce a zatím stálý účinek, tedy úleva od bolesti. Kolena jsou prevít..

Kuča | 1.5.2014 12:34

TO anča: Ahoj. Asi rok už mě bolí kolena, často hlavně když se mění počasí. Zkoušela jsem přípravek Enzycol a zlepšilo se to. Pomáhá to dlouhodoběji, nebo když přestanu přípravek brát, tak se mi bolest vrátí?

anča | 30.4.2014 22:56

Ahoj :) Zkoušeli jste Enzycol? Měla jsem problémy s klouby kvůli své nadváze, tak jsem si ho koupila a brzy mě přestaly bolet při každé změně počasí :) Za mě můžu doporučit :)

anča | 30.4.2014 22:56

Ahoj :) Zkoušeli jste Enzycol? Měla jsem problémy s klouby kvůli své nadváze, tak jsem si ho koupila a brzy mě přestaly bolet při každé změně počasí :) Za mě můžu doporučit :)

Anonym | 15.7.2011 17:24

TO Katy85: Ahoj, mám taky takový problém, akorát, že to nemám každý den, ale bolí mě často, už to mám několik let a je to někdy taková bolest, že nemůžu stát ani na nohou a hned si beru prášek. K tomu mě začnou i bolet záda a k doktorovi se mi moc nechce.

Kloa Poslat vzkaz | 13.5.2010 19:26

Katko, to mě mrzí  ::chlacholici::
Může to být asi spousta věcí, napadají mě nějaké žilní problémy - zánět žil nebo něco podobného, i když nevím jestli by se to dalo vydržet dva týdny. Pak vím, že nohy bolí třeba u mononukleózy nebo erythema nodosum. Při tomto jsem se s bolestí nohou setkala já. Ale určitě je ještě hromada různých důvodů. Určitě ale na nic nečekej a co nejdříve se vydej k doktorovi, už jsi tam měla být, ať si nezaděláš na vážnější problém. Práce bude muset počkat, zdraví máme jen jedno. Držím pěsti!

Katy85
Katy85 Poslat vzkaz | 13.5.2010 18:30

Potřebuju poradit jestli má někdo zkušenosti s bolestma nohou (nejvíce mě bolí lýtka). Nohy už mě bolí asi 14 dní,ale dneska to je extrém ::placici::, nedá se to vydržet.Na netu sem se dívala co to může být, ale je toho docela dost. Zítra si raději zajdu doktorovi,nejspíše mě pošle na vyšetření, tak doufám že to nebude to nejhorší.Potřebuju chodit do práce, teprve sem nastoupila

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění