Diskuse: pole dance aneb gymnastika u tyče :D

Řadit:
40
Kamarádka nemá fotografii.
A | 4.9.2016 17:30

TO Paola:

V silonkach na tu tyc 100% nevylezes, takze urcite ne.

Lena | 23.7.2016 23:04

TO En: AHOJKY MUZU SE ZEPTAT JAKE ZDRAVOTNI DUVODY MAS ZE TENHLE TANEC NEMUZES DEKUJI ZA ODPOVED LAKA ME TO TAK PEMYSLIM O TE CENE CO PISES.

Paola | 4.2.2016 17:59

Ahoj holky dotaz asi na zkusenejsi z vas, kdo uz tancujete. Da se delat tanec u tyce treba v silonkach a botkach s podpatky? To pak asi klouze ne? Nebo to jde?

BordelMamá | 8.12.2015 11:50

Holky krásné a vysportované,jako cvičení taktéž dobré,ale holt to patří pouze do bordelu...

Laura Zaol | 12.8.2015 20:25

Zacala jsem nato chodit asi mesic po statnicich, takze moje první hodiny pro mne byli opravdu utrpeni, jelikos po mesici valeni zacit se sebou něco delat to stoji opravdu zato!:D Uz tam ale chodim skoro rok a nemuzu si to vynachvalit, na Praze 8 je vyborny studio..:-)

Terez | 13.7.2015 10:46

Tuhle jsem o tomhle cetla na netu nejaky clanek, ale psala to slecna co to delala uz několik let, takze ona nato mela jiny nazor a pohled, jak někdo kdo zacina . Jaky mato mate vy pohled a jake jsou v tomhle zacatky? Diky

A tak by jste si troufli uz na nejake vystoupeni? My jsme tuhle videli vystoupeni jednoho studia z Prahy a bylo to super, ty lektorky je opravdu naucili paradni věci..

Martula | 17.6.2015 12:23

Ahoj, tak v tomhle mam jasno, mela jsem drive trochu nadvahu, ale i tak me nato kamaradky donutily, no nejdrive to byla fuska, ale zakladni věci jsem umela, uz jsem zhubla dosti kilo a jsem mi to o to lepe, hlavne me to krasne vytvarovalo postavu…:)

Dana | 27.5.2015 22:13

TO Saša: Vim o jednom studiu v Praze kde slibuji po zkusenostech i vystoupeni, par jsem jich uz i videla na netu a myslim ze to tem zenskym opravdu jde, je videt ze se tam toho hodne naucili…:)

Eliška | 30.4.2015 12:03

TO Saša: Holky, a uz nektera z vas jezdi na zavody a nebo mate nejake vystoupeni?

Saša | 25.4.2015 17:28

Ano jako vsude zacatek je tezky, ale zvyknes si rychle a pak to stoji zato, clovek vi ze pro sebe něco udelal a navíc poldance je tam sexy pohyb, ze se tim budes ještě chlubit ze to delas :D

krvava | 24.4.2015 12:35

tezky byly zacatky, pac ja sportem nepolibena sem zacala chodit na konci treti dekady. Jsem ztuhla, neohebena, postavou vestonicke venuse. Taze kdyz lektorka rekne - to tak do deseti lekci zvladnete, znamena to, ze na 10.te lekci jsem na tom o neco lip nez na zacatku ale teda ze bych ten konkretni cvik zvladala, to ne... nerada to rikam, ale mam za sebou 15-20 lekci (nepamatuju si presne) a porad ten cvik nezvladam, ale ta radost, kdyz jsem pokazde o krucek bliz...

je to hrozne navykovy a ackoli mi to fakt nejde, citim omezeni toho tricetiletyho tela i v pruznosti, ale je to jako droga... jednou sem okusila a uz nemuzu prestat. a to jsem zkousela power jogu, pilates, jogu, chitoning, dokonce v posilovne sem parkrat byla a nic a tohle me pohltilo po prvni lekci, takze me ani ty neuspechy nedemotivuji, i kdyz ostatni holky - vetsinou mladsi nebo vypadaji sportovneji zalozeny zvladaji v pohode mnohem driv, zjistila jsem, ze mi to nevadi, ze mi to jde pomaleji :)

Alena | 5.4.2015 10:53

Ahoj, uz dlouho o tom premyslim ze zacnu chodit, ale mam z toho docela strach, jake byli vase zacatky zensky? :)

marieŠ Poslat vzkaz | 25.10.2013 16:27

TO jeedla1: Dobrý den, 19 let ji je. Bude mít narozky a chtěla bych ji dát poukaz na ten poledance. Já vím, 19, už není takový škvrně, znáte matky. budem se bát o svoje děti asi pořád. Kdyby to šlo tak bych ji do té Prahy ani nepustila. Dávají tam i poukazy? Děkuji za „ujištění“, netušila jsem, že se dá začít tak brzo.

jeedla1 Poslat vzkaz | 23.10.2013 20:38

TO marieŠ: když kouknete níž tak jsme se tam bavili o poledance-praha.cz, chodím tam sice na jógu ale pole tam maj taky. O to, že je začátečnice se bát nemusíte, od toho jsou lekce pro začátečníky kde na ně daváj pozor. Jednou jsem tam potkala 14letou holčinu a docela ji to šlo až sem čučela. Kolik je dceři?

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění