Diskuse: seborhoická dermatitida

Řadit:
16
Kamarádka nemá fotografii.

TO laura.isova@seznam.cz: koukala jsem, že hodně ženských chválí nanogen, tak zkusím asi to jejich sérum

TO drahus.nova@seznam.cz: toto bych řekla, že je individuální, zkuste se poptat v lékárně nebo se po něčem podívat na internetu :)

co vám holky nejvíc poomhlo na vypadávání vlasů ? šupinek jsem se zbavila, ale vlasy mi pořád padají :(

Lenka | 18.5.2017 14:44

TO Mia: A kde jste na ošetření prosím byla ?

Mia | 7.5.2017 22:10

TO Lenka: Vím, že se to dá zjistit na trichologickém vyšetření.

Lenka | 23.4.2017 18:31

TO : Taky mám problém s šupinkami ve vlasech plus další problémy. Nevíte, jestli lze podstoupit nějaké vyšetření, kde se zjistí z čeho to můžu mít ?

Borovská | 3.12.2016 09:44

Seboroická dermatitida mě už rok netrápí, stačila jedna transplantace střevní mikroflóry. Bojovala jsem s touto nemocí mnoho let a teprve až tahle metoda mě vyléčila. Přitom úplně zadarmo, protože mým dárcem byl můj manžel. A v nemocnici udělají zákrok zdarma na pojišťovnu, pokud tam máte známosti. :-)

RALNA Poslat vzkaz | 11.5.2010 07:26

Ahoj, tak jestli mohu poradit, tak se vykašli na všelijaké šampony proti lupům. Pokud máš seboreu, tak ti tyto šampony tu pokožku mohou ještě víc rozdráždit a celou situaci zhoršit, mluvím z vlastní zkušenosti. Jakmile jsem totiž takovýto šampon použila, tak okamžitě vlasy hodně padali a pokožka někdy i svěděla. I moje lékařka na kožním mi to nakonec potvrdila. Chce to nějaký opravdu hodně jemný šampon co nedráždí. Na její doporučení používám ten šampon co mi řekla a to tak, že vždycky umeju vlasy a hned po umytí ještě vetřu do pokožky Belosalic. Mýt je třeba nejpozději třetí den od posledního mytí. Takto to dělám teprve chvilku, ale už teď pozoruju výsledky: nic mě nesvědí, pomáhá mi to i s tím padáním, takže teď mi padají o hodně méně než před tím,řekla bych že je to padání teď v normálu a červený flíček, který jsem si na pokožce našla se pomalu ztrácí :-).

| 11.5.2007 15:05

Suché lupy jsou, když Ti padají, učešeš se nebo prohrábneš vlasy a máš je všude po oblečení a mokré jsou, že se Ti dělají spíš takové šupinky nebo stroupky ve vlasech (třeba  i svědí). Tak nějak mě to bylo vysvětleno.

| 10.5.2007 22:48

díky za radu,nemohla by jsi mi ještě popsat rozdíl mezi mokrými a suchými lupy?mám asi suché ale nejsem si jistá.::srdce::

| 10.5.2007 15:25

Samozřejmě Vichy ::smich::

| 7.5.2007 14:53

Měla jsem s tím také dlouho problémy a vyzkoušela kde co a pomohl mi jedině šampon na lupy od Vychi, je k dostání v každé lékárně. Mají šampon na suché lupy nebo na mokré lupy a stojí asi přes 200Kč, ale stojí to zato.

lenka Poslat vzkaz | 2.5.2007 22:49

S Oriflamem zkušenost nemám, ale říká se, že je také přírodní. Já používám Hádka, zkoušela jsem předtím různé jiné šampony a ty mi moc nepomohly. Hádek je ovšem složitější na mytí, je to vlasový olej, musí se hodně rozmíchat se vodě a pak mýt pramen po pramenu - a někdy neumyje úplně dokonale. Ale jak jsem řekla, všechny problémy zmizely a tak u něj dokonalost v jiných bodech nehledám.

| 2.5.2007 22:40

přírodní kosmetika-to je Oriflame_?::srdce::

lenka Poslat vzkaz | 2.5.2007 09:25

Způsobují to šampony a vůbec klasické přípravky z obchodu...měla jsem to taky, než jse zjistila, že je to tím, tak jsem se hodně dlouho trápila. Pak jsem přešla na přírodní kosmetiku  (pozor, ne každá přírodní je opravdu přírodní) a velmi bzry se to spravilo.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění