Diskuse: Spolubojovnice na hubnutí Olomouc

Řadit:
5
Kamarádka nemá fotografii.
Aťka | 24.5.2012 00:32

TO sasanka01: Zdravím,
konzultace je zcela bezplatná, jinak stojí 500 Kč, ale potřebuji ke zkouškám několik modelů. Takže za zkoušku se nic nedá. Stačí, když se mi ozvete na telefonní číslo: 603 320 274 nebo mi napíšete SMSku a já vám zavolám zpět a na všem se domluvíme. Hezký den s úsměvem :)

sasanka01
sasanka01 Poslat vzkaz | 23.5.2012 13:12

TO Aťka: Ahoj, Muzu se k Tobe taky prihlasit? Co vsechno potrebujes vedet a bude to stat nejake penize? zuzka

sasanka01
sasanka01 Poslat vzkaz | 23.5.2012 13:11

TO LencaLenicka: ahoj, ja se klidne pripojim :) zhubnout potrebuju jako sul :)

Aťka | 23.5.2012 11:21

TO LencaLenicka: Ahojky, sice Ti nenabídnu asi společnici na hubnutí v tom pravém smyslu, ale vzhledem k tomu, že chceš zhubnout, jsi člověk, kterého hledám. Začala jsem dělat výživové poradenství a potřebovala bych pomoct. Musím skládat zkoušky a k těm potřebuji několik modelů na měření. Mají to být lidé, co mají zdravotní problémy, jsou unavení nebo chtějí zhubnout. Jde o měření na takovém speciální přístroji a v případě, že by se objevil nějaký problém, mohu Ti následně i pomoci. Konzultace je v rámci zkoušek bezplatná, jinak stojí 500 Kč, takže za to vlastně nic nedáš, maximálně o sobě jen něco zjistíš. Nestálo by za to to zkusit? :) V případě zájmu se mi ozvi na email: vlasta.kubikova@seznam.cz nebo pošli SMSku s tím, že máš zájem na: 603 320 274 a já se Ti ozvu zpět a domluvíme se. Měj se hezky

LencaLenicka Poslat vzkaz | 7.5.2010 10:25

<strong />Ahoj holky, nenašel by se tu někdo z Olomouce na společné hubnutí? Chtěla bych začít chodit cvičit, ale sama se nemůžu donutit. ::usmev::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění