Diskuse: co se s ním děje?

Řadit:
3
Kamarádka nemá fotografii.
Soleil Poslat vzkaz | 4.5.2010 18:00

Důvodů může být hodně. Můžeš mu napsat první, ale otázka je, jestli tím něco vyřešíš. Hlavně si - promiň mi - myslím, že buď nemá zájem, nebo je to ten typ chlapa, který celý týden nepíše třeba jen proto, že má hodně práce. Takového jsem taky měla a celý týden jsem se rozčilovala, pak jsem mu to o víkendu vyčetla a on se na mě koukal, co blázním, že na mě hrozně myslel. Zkrátka - může to znamenat všechno nebo taky nic:-) Jestli se trápíš, zkus mu napsat, tím asi nic nezkazíš a možná se ti uleví.

Ivvett Poslat vzkaz | 3.5.2010 12:54

Já asi poradím jenom to, že musíš čekat, no musíš, jenom když budeš chtít. Nemá cenu na něj tlačit nebo mu pořád psát sms, je to chlap a než se uráčí ti napsat, může to trvat. Pokud říkal, že se ti ozve, tak se ozve, uvidíš sama, jenom ho nesmíš nahánět ať se ozve sám. Buď hrdá a dokaž mu, že poněm zas tak moc netoužíš::ano-ano::

zvedava Poslat vzkaz | 3.5.2010 11:57

ahojte..co byste si myslely o chlapovi,který by se vám už tak týden neozval? Předtím bylo všechno fajn. psal, vídali jsme se... prostě, vypadalo to,že spolu chodíme... (znám ho cca měsíc) a najednou nic... tak 10 dní zpět sice říkal,že bude mit šrumec ve škole, ale taky pak psal, že se vynasnaží mně aspon psat... prostě nic, co by naznačovalo,že už o mě nemá zájem.. mám o něho strach a vůbec nevim,co se děje a co si myslet a co mám dělat....trápím se... omrzela jsem ho? ale tak proč to aspon nenapíše?

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění