Diskuse: Hledám kamarádku-spřízněnou duši, VIZOVICE, ZLÍN a široké okolí :)

Řadit:
47
Kamarádka nemá fotografii.
Zuzi | 18.2.2018 12:03

Ahoj,

hledám kamarádku...prostě takovou tu spřízněnou duši, ozve se nějaká? Já jsem z okolí Brna a je mi 26 let a jsem těhotná (v pátém měsíci)... Předem díky za odpověď :) Z.

Nelly | 8.2.2018 14:48

TO Kristýna: Ahoj, je mi 19, kolik je tobě? Taky by se mi hodila kamarádka na nějaké to nakupování nebo jen tak na povídání u kávy,. pokud by jsi měla zájem, ozvi se na email 41nellinka41@seznam.cz .)

anonym | 8.2.2018 09:31

Ahoj, hledám kamarádku z okr. Hodonín.Zajímám se o celostní medicínu,léčení přírodními přípravky a léčitelství.
Pokud mám podobné zájmy, ráda tě poznám.Je mi 57let.
Můžeš mi napsat na zdena146@seznam.cz

Anonym | 16.12.2017 11:35

TO Denisa: ahoj taky jsem ze Zlína a hledám kamarádku kolik ti je??

Anonym | 11.12.2017 20:15

Ahoj, hledám kamaradku kdyžtak fb. Wila Sadilova

Dagi | 5.10.2017 10:51

Ahoj, je mi 39 a mám 9tiletou dcerku. Podnikám, pracovně hodně cestuji a tak nějak jsem zjistila, že v dnešním hektickém světě zbývá jen málokomu čas na takový ten „holčičí pokec“. V poslední době jsem hodně přehodnotila životní priority, bohužel mí přátelé ne. A tak hledám nějakou spřízněnou duši, se kterou by se dobře povídalo, dalo jít „zapařit“, ...kterou zajímá cestování, příroda, esoterika, ...a je ze Zlína a okolí.

Leania | 29.9.2017 18:23

TO Anonym:
Ahoj,muzes mi napsat na leania@seznam.cz

Mona | 27.9.2017 17:00

TO Jitka:
Ahoj, pokud ještě hledáš kamarádku, ráda Tě poznám :)

Anonym | 27.9.2017 16:58

TO Leania:

ahoj, ráda Tě poznám, třeba najdeme společné zájmy :)

Leania | 9.9.2017 10:44

Ahoj holky,je mi 32 a hledam nove kamaradky ze Zlina na pokec,kafe,divadlo,kino,prochazky...zkratka na traveni volneho casu.Urcite napiste,budu se tesit.

Jitka | 31.7.2017 21:25

TO Ivet: Ahoj, jmenuji se Jitka, je mi 31let. Taky hledám nové kamarádky na kafe,kino, sport, drink...Čas mám hlavně o víkendech. Budu ráda, když napíšete.

Ivet | 31.7.2017 14:09

TO Denisa Ahoj Deniso. Hledáš ještě kamarádku? Jmenuji se Iveta a nedávno jsem se také přistěhovala do Zlína a nikoho tu neznám... Také bych ráda našla někoho, s kým budu moct trávit čas....
Kdyžtak napiš. Ivet

Anonym | 1.6.2017 11:36

Ahojky hledám kamarádku na procházky na kafe pokec mam dceru 9 let ze zlina

Veruš | 18.5.2017 21:46

TO Veru: Ahoj, jsem z Vizovic, mám taky malou holčičku. Máš ještě zájem se občas sejít, pokecat, projít se?

Veruš | 15.5.2017 15:02

Ahojte všechny holky :) jsem z Vizovic a ráda bych s někým občas zašla na prochajdu a pokecala o všem možném - jak to umíme jen my baby ;-). Jsem na mateřské dovolené a mám 9 měsíční dcerku :). Měl by někdo zájem se k nám přidat? :-)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění