Diskuse: návlek na penis nebo jiné pomůcky

Řadit:
5
Kamarádka nemá fotografii.
rafan | 23.12.2016 15:10

Návlek na penis jsem si koupil. Je to ten s otevřenou špičkou. Manželce jsem nic neřekl a jak byla panečku mile překvapená,když jsem ho měl u kořene 6cm tlustého.Jak ta u toho teď vzdychá to je nádhera.Člověk se nesmí bát vyzkoušet nové věci.Prostě super.

Anonym | 13.11.2016 21:02

Ja jsem koupil a spokojenost

vincentka Poslat vzkaz | 20.4.2010 08:53

Co já bych za to dala, kdyby manžel občas přišel a nějakým nápadem na zpestření sexu!!! Jsem jednoznačně PRO ::ano-ano::. Kup to, překvap ji, nabídni a uvidíš co se bude dít. Vibrační kroužek taky vřele doporučuji, je to skvělá pomůcka a velmi dobře se z jeho pomocí dosahuje orgasmu.

Nejsem chlap, ale s cynickou radou od Martinbzb plně souhlasím. Není nic horšího pro partnerský vztah, než nepochopení nebo dokonce nuda v posteli.

Hodně zdaru a držím palečky ::pripijejici:: !!!

Martinbzb Poslat vzkaz | 19.4.2010 14:56

Teda za chlapa na ženském foru.....

At dámy prominou že odpovídám za ně.......

Rozhodně překvapit, kterou příteplkyni by nepotěšilo že se snažíš něco udělat pro její potěšení ( z principu tohoto návleku je to pro dráždění partnerky chlap z toho moc sám mít nebude).

Ale osobně bych navrhnul spíš vybrační nákroužek je s tím vic srandy a třeba zjistíš že na klitorisu citlivá teda je ... :)

A ještě jedna cynická rada od cynického chlapa.... pokud tě s tím vyhodí ber to jako poučení a velkou praktickou a varovnou zkušenost pro tebe , co s ženskou kterou by vytočilo takové malé blbnutí....
Zivot ve dvou vycházení druhému vstříc...  Tak a ted to jistě schytám od přítomných dam :)

steeve861 Poslat vzkaz | 27.3.2010 08:20

Chodím se svou drahou polovičkou asi půl roku, při projíždění nabídky jednoho nejmenovaného sex-shopu mě zaujal návlek na penis, nevibrační, s drobnými výstupky. Když ji nabudím, tak předtím než na to skočíme, ji ještě trošičku pomůžu prstíkem, má to celkem ráda, na klitorisu ani na bradavkách moc citlivá není. Chtěl bych se zeptat, zdali to někdo používá a co mi radíte. Vzhledem k nízké ceně zboží bych ji možná chtěl překvapit nebo si o tom s ní mám promluvit? díky za odpovědi

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění