Diskuse: Fungují feromony?

Řadit:
38
Kamarádka nemá fotografii.

Já si už více než rok kupuji Anro vita neparfémovanou. Je to z Německa, takže kvalita.

pojkaska Poslat vzkaz | 28.3.2016 23:06

Feromony působí hodně na opačné pohlaví

kacuulkaa Poslat vzkaz | 27.3.2016 20:17

Já jsem si koupila feromony, před rokem. A docela to šlo poznat, ikdyž jsem chodila oblečená stejně, tak po mě koukalo víc chlapů.

Já doufám, že jo..objednala jsem si jedna jako voňavku :D

TO Luanna: Já je používám a doporučuji!

TO Veru: zkoušela jsem parfémované i neparfémované a ty neparfémované jsou lepší. Mě u těch parfémovaných moc nesedla ta vůně. Každému voní něco jiného.. A u těch neparfémovaných je výhoda, že je dáš a potom i svůj parfém, který normálně používáš, tak že si nikdo nevšimne, že je něco jinak :-D No a jinak super. Zkus.

Petra | 5.11.2015 23:17

TO Jana: Hoď odkaz ať nemusím hledat jaký všechny jsou.. Díky!

Jana | 30.10.2015 01:53

Vůbec jsem nevěděl, že něco takového existuje, ale kamarádka mi jednou řekla, že je požívá a že je to rozdíl. Tak jsme je jednou zkusila. Jen tak pro zkoušku. Koupila jsem si takový malý tester za asi 150,- Bylo mi líto za to dát víc, kdyby to nefungovalo... Přišla jsem do hospody, kde se běžně potkáváme s kamarádama. Pořád stejní kamarádi. Známe se už asi sto let :-) A bylo to jiné! Byla jsem najednou pro ně víc zajimavá, víc se se mnou bavili. Neskončila jsem se žádným „v posteli“ ale moc nechybělo. Nedávám sem schválně odkaz, které to byly, aby to nebyla reklama. Podle mě budou všechny kvalitní fungovat stejně, takže je to stejně jedno.. Jen radím. Zkuste to. Uvidíte samy ten rozdíl.

KOriNA Poslat vzkaz | 24.2.2015 22:19

Dovolte mi zapojit se. Od seznamu po slovenské weby se objevují reklamy na falešné feromony. Normálně reklamní bannery a jejich obsah, kterí uvádí že vědci jsou šokování, chlápek uspokojil 10 žen a jiné bulšity. http://zaujimavosti.net/problemove/pozor-na-fejk-kampane-lakajuce-na-feromony-balenie-zien/ :'(

Chemie, nepřirozená chemie někde z laborky a bez jistých výsledků je tady uvedená jako 100 procentní spokojenost klientů. Cožpak oto, ale ty stránky mají falešného lékaře, falešné odborníky, falešné obrázky, komentáře a vše kolem toho.

FEROMONY nekupujte. Placebo efekt. Chlápek si myslí, že je kanec a chová se dle toho. Následně jestli to zapůsobí, tak je chemie na něm irelevantní. A na druhé straně, jde o hnusnou lež. :-@

Varinda | 16.8.2014 07:10

Syntetické feromony kupované ve spreji jsou PODVOD, nefunguje to. Nejlépe vzruší muže přirozeně zpocená žena. Nějaké uměle vyrobené feromony použité jako parfém nefungují ani náhodou.

Anonym | 2.8.2014 11:46

TO angelwoman: Ona je otázka jestli použil voňavku, nebo tomu podobné vábničky... :-\

Anonymka? :) | 12.7.2014 17:31

TO anonymka: Ahoj, zajímal by mě konkrétní přípravek... na internetu jich je příliš :) ...

Petule | 29.11.2013 20:06

TO anonymka: A můžu se zeptat, co to přesně bylo za značku, která takhle úžasně fungovala? Parfémů je hodně a nemůžu se v nich vyznat. Já bych jej ráda použila na svého přítele, má moc práce... :o)

pavla22 | 24.10.2013 00:07

No tak dle mě feromony určitě fungují, ale jen do určité míry. Když jsem je zkoušela tak byl přítel vždy o něco přítulnější, samozřejmě efekt není až tak závratný a nic nezaručuje ale funguje, navíc pro někoho to bude zabírat samozřejmě i jako placebo. Sama jsem jich zkoušela několik a nejlepší efekt jsem docílila s feromony zde: http://www.redsexshop.cz/kategorie-produktu/category/219-feromony

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění