Diskuse: Koncentrace při učení

   
Řadit:
37
příspěvků
Správce: barunka1985
Kamarádka nemá fotografii.

TO michaelanavrc@post.cz: S levanduli jsem taky spokojena jeste mi voni ruze a borovice.

Kamarádka nemá fotografii.

TO kamila.336@email.cz: Ahojky ja pouzivam levadulovy vosk do aromalampy a jsem s nim moc spokojena.

Kamarádka nemá fotografii.

Ahoj holky mate nekdo aromalampy a co do ni pouzivate za vosk?

Kamarádka nemá fotografii.
barunka1985 Poslat vzkaz | 17.4.2010 21:18

no nervování to mi jde právě na 1 ::dabel:: já jsem na to hrozná. uvidíme, koupila jsem si coca colu a nějaký energy drinky. třeba to půjde. já si to právě čtu pořád dokola

Kamarádka nemá fotografii.
mochomurka Poslat vzkaz | 17.4.2010 20:05

Ahoj ,mě nepomáhá z toho nic.Co jsem zjistila ,nejlepší je se pořádně vyspat a potom během dne ,si pročítat věci ke zkoušce-ne nalejvat do hlavy několik hodin.Ale to je můj názor a to pomáhá mě.A důležité je se nenervovat::pripijejici::::svaty::

Kamarádka nemá fotografii.
barunka1985 Poslat vzkaz | 16.4.2010 21:54

Holky, čtu tady co vše jste dělaly před zkouškama::kvetina::
příští týden mám těžkou zkoušku, bojim se ji jak čert, protože loni jsem ji nedala, tak musim ted::nastvany2::

Speed jsem neměla od září, před tim jsem ho docela pila. Kafe nepiju vůbec. zimák jsem ted udělala pomocí Red Bullu.
tak ted přemýšlim, co na ten týden, abych vydržela a nějak to zvládla.::svaty::

Kamarádka nemá fotografii.
cucek Poslat vzkaz | 22.7.2009 22:18

Radím čaj Gingo biloba, otevřené okno a neležet u učení. Chvilkama si dát přestávku, jablko, a pak zase chvíli pokračovat, atd :)

Kamarádka nemá fotografii.
Kloa Poslat vzkaz | 24.5.2009 15:35

Ke kyslíku jsem se tedy nedostala, musím se na něj poptat jinde. Ale místní lékárna rozšířila sortiment pro studenty ::vysmaty::::smich::  a tak už jsem vyzkoušela i jinou příchuť Speedu - višeň, ale teda taky žádný chuťový zázrak oproti originálu ::vysmaty::  Ta višeň tam je sice cítit, chutná to trochu lépe, ale pořád je to Speed. Co mi ale vyhovovalo bylo to, že to byla ta jiná lahvička s uzávěrem, takže manipulace byla o hodně jednodušší ::souhlas::
Jinak speeduju už asi týden a je to asi tak jediná věc, která mi opravdu pomáhá.

Kamarádka nemá fotografii.
angelwoman Poslat vzkaz | 16.5.2009 13:09

No, zrovna teď si ze mě nezávisle na tom, že jsem ti to tu psala, ptala mamka, když jsem seděla smutně nad učením v kuchyni, jestli nechci náhradní hlavu a vytáhla z lednice hlávku zelí co budeme mít k obědu ::smich:: Tak jsem smála ::vysmaty::
No, taky už mi z toho hrabe..teď ležím v ekonomii a ze všech těch variant mezních veličín mi už hrabe ::ou-nou:: Ale tohle je ještě fajn, má to pro mě smysl, když se naučím logiku těch křivek, umím to pak vysvětlit a nemusím se učit nic nazpaměť ::drsnak:: Horší to bude s ostatními věcmi... No, tak ať jde učení ::souhlas::

Kamarádka nemá fotografii.
Kloa Poslat vzkaz | 16.5.2009 12:05

Jéé ::vysmaty::  to je hezké, škoda, že to je jen pohádka ::vysmaty::::smich::  I když konec moc dobře nezní ::och::::vysmaty::  Mi by se na těch pár dnů náhradní hlava hodila. Jen bych tam nasoukala co potřebuju a pak bych ji zase vyměnila za svou ::vysmaty::

Kamarádka nemá fotografii.
angelwoman Poslat vzkaz | 16.5.2009 10:16

Tak o tomhle mi četla mamka pohádku, když jsem byla malá::vysmaty:: Jmenovala se Holčička s náhradní hlavou ::smich:: Ta holčička byla tak pilná a tolik se učila, že jednoho dne se jí už do hlavy nic nevešlo, ta ji musela maminka koupit náhradní hlavu ::vysmaty:: No, nakonec to nedopadlo dobře, náhradní hlavu nosila holčička do školy v síťovce (protože v každé hlavě měla něco jiného) a jednou se spletla v autobuse a místo hlavy v síťovce vzala jiné paní síťovku s hlávkovým zelím ::vysmaty:: No  a než tu paní našli, hlava už byla povařená místo zelí ::smich::
Takže je někdy lepší nechat si svou hlavu, i když jí to někdy nemyslí, jak bychom chtěly a nemůže si vzpomenout, když to potřebujeme ::vysmaty::::drsnak::

Kamarádka nemá fotografii.
Kloa Poslat vzkaz | 15.5.2009 23:17

Teď už to s kyslíkem nebudu hrotit, uvidím jak dopadnu, třeba vyletím od státnic (no přála bych si aby ne, ale moc šancí tomu nedávám), tak si jej pořídím na druhý termín.
Mám speedy, ajurvéd. kafe, maté, genius tea, je toho dost, jen myslím, že u mě to vypadá, že by to potřebovalo vyměnit mozek, ten současný je už přeplněný a ty informace které má nedokáže z šuplíčků použít ::vysmaty::::smich::
 

Kamarádka nemá fotografii.
jituliiik Poslat vzkaz | 15.5.2009 23:12

Jestli Ti můžu poradit, tak zkus nějako nemocniční lékárnu, tam mají všechno::usmev:: A určitě i celé kyslíkové bombičky, a nej jen hadičky::vysmaty::

Kamarádka nemá fotografii.
Kloa Poslat vzkaz | 15.5.2009 23:04

Na objednání se mamka ptala, ale myslím, že ji řekli, že ho tam v nabídce lékárnice nenašla. Tak nevím ::svaty::  Našla prý jen jakousi hadičku na kyslík ::ou-nou::  Nevím co to bylo za trdlo.
Jo, originální speed je víc než nic moc ::vysmaty::::smich::  míchám si ho do zeleného čaje, to se ještě dá ::vysmaty::  Jinou příchuť bych chtěla zkusit, ale tady mají vždycky jen originál :-/

Kamarádka nemá fotografii.
jituliiik Poslat vzkaz | 15.5.2009 23:00

Ten kyslík by Ti v lékárně mohli objednat, ne? U nás ho taky většinou nemají, takže to tak dělávám::usmev::
Jinak Speed v originální příchuti je nic moc, to uznávám::smich:: Já si vždycky kupuju to capuccino nebo višeň, ty docela chutnají::svaty::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění