Diskuse: otok po sexu

Řadit:
5
Kamarádka nemá fotografii.
sexlepe | 25.12.2013 11:59

Spankadoo je jemný, bezpečný a vždy připravený!
POZNEJTE SVÉ VLASTNÍ TĚLO!

S Vaším vlastním Spankadoo můžete poznávat své tělo a přesně zjistit, co Vám přináší tu největší rozkoš. Jemný tlak, saní, pozice a síla, dokud nedosáhnete vždy perfektní výkon. Abyste se stali lepším milencem, musíte nejdřív poznat své tělo. Dosáhněte masívní orgasmus a nekonečné množství zkušeností se zárukou maximálního soukromí. Spankadoo je vždy připraven!

Kupte si svoje vlastní Spankadoo pro absolutní kontrolu!
VLOŽTE SKUTEČNOU SÍLU DO SVÝCH RUKOU

Spankadoo – přístroj na rozkoš, je univerzální a vyroben tak, aby seděl na všechny velikosti penisu. Je velice kompaktní na lehké přenášení a zkonstruovaný tak, aby Vám zaručil maximální bezpečnost. Je důkladně testovaný a diskrétně odesílaný tak, abychom zaručili Vaše soukromí. Každý přístroj Spankadoo zaručuje spokojenost a garanci!http://sexlepe.cz/spankadoo/

kacii Poslat vzkaz | 13.4.2010 14:42

ahojky  nevim jestli ti to doktor řekl ale chlamidie se daji chytit od partnera takže pokud tě tyto problémy začali trápit až po sexu s nim tak to ledacos napovidá třeba to že ti je nevěrnej a podobně ale jestli se milim tak promin

vanila Poslat vzkaz | 8.3.2010 21:16

nakonec jsem se nechala vyšetřit a zjistili mi chlamidie, takže jsme dostali antibiotika a vše je již v pořádku

zabule Poslat vzkaz | 7.3.2010 19:54

Mě se to občas stává při dlouhém a silném dráždění přítelovou rukou.taky pak asi dva dny nemohu pořádně ani sedet a vadí mi i to,že mám na sobě kalhotky.ale moc často to není.ale to že se to stane i při krátké masturbaci,to nechápu.

vanila Poslat vzkaz | 15.7.2009 12:39

Ahoj, mám takový problém, který se začal objevovat až při sexu s mým posledním partnerem. Po sexu s ním mi natečou pysky a mám problém zhruba dva dny vůbec chodit. Vím, že on je, co se týče sexu, velice náročný a navíc je to první chlap, s kterým mě baví orální sex, tak si to také užívám, ale ty dva dni poté jsou velice nepříjemné, navíc po tuto dobu je pro mne další sex nepřijatelný nebo je za cenu velkých bolestí a už to pak není ono. Domnívala jsem se tedy, že je to prostě tím, že jde o dlouhý a náročný sex, ale bohužel se toto nedávno začalo objevovat i u masturbace, která mi zabrala pár minut. Nevím co, s tím, poradtě prosím. Lubrikant asi nic neřeší, jelikož vlhká jsem vždy dost a když náhodou ne, tak ho použijeme.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění