Diskuse: celulitida

1 2 3 4 .. 6 .. 8 .. 10 Další »

Řadit:
138
Kamarádka nemá fotografii.
Danuskavlk Poslat vzkaz | 30.9.2018 21:39

TO luci49@email.cz:

A na jakou proceduru chodíš? Hledám něco v Praze :)

TO Danuskavlk:

Určitě to možné je. Já jsem výsledek viděla už po pátém sezení. Celulitida pomalu mizí a kůže je pevnější. Ale může to být u každého jinak. Paní doktorka mi sestavila plán na míru a jsem moc spokojená :)

Danuskavlk Poslat vzkaz | 17.9.2018 20:08

Po tom, co se mi podařilo trochu zhubnout se mi kůže povolila a ďolíčky zvýraznily. Zajímalo by mě, jestli je možné se celulitidy opravdu zbavit a kolik sezení musí člověk podstoupit, aby viděl nějaký efekt. Děkuji

Celulitida je prevít, přesto boj nevzdávám, ale chce to ustavičně něco podnikat, protože má tendenci se znova velmi brzy objevovat. Zkoušela jsem vše, i jak tady někdo zmiňoval přístrojové odstranění celulitidy, tady byl sice efekt, ale tak zanedbatelný, že to za ty peníze nestálo. Byla jsem v Praze a deset ošetření mě přišlo na deset tisíc a to prý byl ještě výhodný balíček. Podle mne je nejúčinnější každodenní masáž nějakým masážním válečkem a pohyb. Z cenově dostupné kosmetiky mi pomohl březový olej od Weledy
( balení 400 ml cca 600 Kč) a zeštíhlující náplasti na tělo proti celulitidě od Puredermu, 8 kusů stojí něco kolem 500 Kč, ty jsem si dávala na noc.

TO laura.isova@seznam.cz: Mohla bych vědět, jak se dnes cenově takové ošetření pohybuje ? Co jsem se dívala tady u nás v Brně po salónech, tak už nevědí, kolik by za to chtěli :(

Mně na celulitidu pomohl pohyb a docházení na lymfodrenáž

TO kristynasalihova@gmail.com: přijde mi to jako blbost, nejefektivnější je přístrojové ošetření tady na ty věci

nikdo nemazete ani kvuli prokrveni?

TO lakur@post.cz: No, to je aspon rada :-D Ty jsi u nějakého takového odborníka byla? :-\

lakur@post.cz Poslat vzkaz | 24.4.2017 09:01

Dámy kašleta na másážní gely, tabletky nebo masážní legíny... :-D Místo toho ty peníze radši investujte do odborníka, který vám řekne PROČ tu celulitidu máté a JAK se jí nejlíp zbavíte ;-)

TO kamila.336@email.cz: masiruji pokozka pri pohybu. :-) jsou takove trochu vrobkovane a jsou moc prijemne. ma to proto vetsi vliv pri cviceni na pokozku-dala mi doporuceni kamaradka tak nevim jestli to take vyzkouset nebo ne

TO michaelanavrc@post.cz: Masazni leginy? o tom jsem neslysela o co tam jako jde? slysela jsem jen o tvarovacich a anticelulitidnich :-!

Ahoj holky mate nekdo zkusenosti s masaznimi leginami? diky

holky dostala jsem k vanocum skoricovy herbamedicus krem, je napsano, že je na celulitidu i na celkove odbouravani tukovych bunek. Chtela bych zacit s mazanim, ma to cenu? funguje? Samozrejme cvicim apod. necekam, zadne zazraky :D

TO kamila.336@email.cz: jako nejake stahovaci leginy? mate nejake vyzkousene?

1 2 3 4 .. 6 .. 8 .. 10 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění