Diskuse: celulitida

1 2 3 4 5 .. 7 .. 9 Další »

Řadit:
131
Kamarádka nemá fotografii.

TO lakur@post.cz: No, to je aspon rada :-D Ty jsi u nějakého takového odborníka byla? :-\

lakur@post.cz Poslat vzkaz | 24.4.2017 09:01

Dámy kašleta na másážní gely, tabletky nebo masážní legíny... :-D Místo toho ty peníze radši investujte do odborníka, který vám řekne PROČ tu celulitidu máté a JAK se jí nejlíp zbavíte ;-)

Já na ty krémy teda moc nevěřím, ale chtěla bych vyzkoušet nějaké ošetření. Dívala jsem se, že v institutu vypadat lépe mají hodně velký výběr služeb, co jsou na celulitidu ? Nemáte s tím některá zkušenost ?

TO kamila.336@email.cz: masiruji pokozka pri pohybu. :-) jsou takove trochu vrobkovane a jsou moc prijemne. ma to proto vetsi vliv pri cviceni na pokozku-dala mi doporuceni kamaradka tak nevim jestli to take vyzkouset nebo ne

TO michaelanavrc@post.cz: Masazni leginy? o tom jsem neslysela o co tam jako jde? slysela jsem jen o tvarovacich a anticelulitidnich :-!

Ahoj holky mate nekdo zkusenosti s masaznimi leginami? diky

holky dostala jsem k vanocum skoricovy herbamedicus krem, je napsano, že je na celulitidu i na celkove odbouravani tukovych bunek. Chtela bych zacit s mazanim, ma to cenu? funguje? Samozrejme cvicim apod. necekam, zadne zazraky :D

TO kamila.336@email.cz: jako nejake stahovaci leginy? mate nejake vyzkousene?

Ja kdyz bych chtela si vzit leginy a zakryt celulitidu aby to pres ty leginy neslo vdet vezmu si nejake stahovaci. :-)

A tak jakou kosmetiku dela tahla znacka primo na celuditidu?

Maky | 23.6.2015 18:42

TO Linda: Dobrá znacka, nase mamka od ni ma myslim ustni vodu a jeste nejakou kosmetiku..:-)

Linda | 16.6.2015 12:08

Ahoj, uz nejakou dobu pro sebe hledam neco na netu, predci jen leto se blizi, nasla jsemprodukty znacky bioapha, mate s touto nekdo zkusenosti? dekuji

Erika | 15.7.2014 17:40

TO Dana:
Není zač, a přeji aby ses zbavila problému, které tě trápí. darling

Dana | 11.7.2014 12:47

TO Erika: Tak jsem si tam před chvíli volala, a s paní jsem si domluvila konzultaci :) Působí velice příjemně, tak jsem zvědavá :-)
Moc děkuji za doporučení a zkušenosti.

Erika | 30.6.2014 11:06

TO Dana: No za mě určitě doporučuji, pokud si zkusila vše možné a nic, tak to zkus. Nebo i kdybys měla jiné problémy, tak Ajurvéda je skvělá. Je to přírodní medicína. Mě to pomohlo mimo jiné i na nespavost a opakující se záněty. Dystak mrkni sem, tady se dočteš víc (centrumrevital.cz) Nebo můžeš kontaktovat přímo paní Robošovou, ona ti jistě ráda odpoví na případné otázky darling

1 2 3 4 5 .. 7 .. 9 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění