Vysazení antikoncepce - ano či ne? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Vysazení antikoncepce - ano či ne?

Diskuze

Zavodnění
lucasice
| 11. 6. 2019 10:12
Ahoj holky, já jsem vysadila antikoncepci z důvodu nadměrného množství v těle. Po vysazení mi šli dokonce i kila dolů a bylo mi o dost líp. Dokonce mi přestaly otékat i nohy.
lucieluca
| 16. 6. 2016 22:40
Ahoj HA už vůbec nepoužívám. Přestala jsem před pul rokem protože jsem šla na operaci no a pak už sem ji prostě nezačla brát a našla si alternativu. Být tebou se poohlednu se taky po nějaké alternativě. Ja jsem využivala cca 2 roky Pharmatex krem i globule a nikdy nebyl vůbec žadny problem.
Róza22
| 7. 4. 2016 15:23
Já brala antinu 7 let, teď už jsem rok čistá. Ale co to se mnou po vysazení udělalo - přibrala jsem asi 10 kilo, zhoršila se pleť atd. Nelituji, že jsem ji brala, mělo to jisté výhody. ale co nadělám, vrátit se k ní už nechci. Spíše uvažuji o tělísku.
anonym
| 5. 4. 2016 18:20
Prosim lidicky neberte to lepsi mit deti nez tohle svinsto , vim o čem mluvim, neveřte doktorům , ze to potrebujete , antikoncepci opravdu nikdy neurol a podobne leky taky ne.
anonym
| 2. 2. 2015 20:54
Přestala jsem brát před 4 měsíci. Hodně jsem zhubla a to včetně prsou, a už bych jí nikdy znovu nechtěla. Cítím se lépe, nemám bolesti...jediné co tak se mi hodně zhoršila pleť...cítím že to snad bude brzo lepší až se mi to nějak ustálí ale na psychiku je to akné nic moc...každopádně to doporučuju udělat...je to celkem svinstvo a lituji, že jsem jí vůbec brala
anonym
| 30. 9. 2014 00:37
Ahoj, antikoncepci beru uz od svych 15ti, coz je vic jak 10let, vysazovala jsem jen jednou na pul roku, ale zacala me hodne zlobit plet, myslim co se tyka akne, jinak nepribrala jsem ani neubrala zadne zmeny jsem nepozorovala, jen jsem se proste necitila, kdyz jsem mela oblicej samy pupinek ted se rozhoduji, jestli znovu prestat brat, zmenila jsem hodne znacek, ale ted uz skoro neustale spinim a nekdy i nekde v polovine cyklu obcas krvacim a poboliva me bricho.. ale bojim se, te kdyz znovu prestanu brat opet se mi zhorsi plet, nemate nekdo zkusenost a tim, co by mohlo pomoct, aby se to znovu nestalo? Dekuji
anonym
| 15. 8. 2014 17:09
Dobrý den, chtěla jsemm se zeptat. Vysadila jsem přášky tak abych dostala menstruacii a moje otázka zní,až si vezmu první prášek, nebudu už muset čekat zase celý týden než začnou účinkovat? Děkuji za odpověď.
anonym
| 19. 1. 2014 21:07
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
anonym
| 19. 1. 2014 21:07
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
anonym
| 19. 1. 2014 21:07
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
anonym
| 19. 1. 2014 21:07
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
anonym
| 19. 1. 2014 21:07
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
anonym
| 19. 1. 2014 21:07
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
anonym
| 19. 1. 2014 21:07
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
anonym
| 19. 1. 2014 16:48
Zdravím, je mi 18 let, antikoncepci beru rok a půl, nejdříve dlouho Belaru, se kterou jsem byla poměrně spokojená. Vylepšila mi akné, kterým jsem se strašně trápila už někde od svých 12ti. Poslední měsíc jsem ovšem změnila na Bonadeu, hlavně kvůli ceně a občasnému špinění. Hned první týden se rapidně zhoršilo téměř všechno- časté deprese (dost šíleného rozměru) a protivnost, otupělost, zavodnění, únava, žaludeční potíže, vypadávání vlasů, úplná nechuť k ***u...V tu chvíli mi došla jedna věc- ne, že bych měla změnit značku, ale že antikoncepce je celkově strašný svinstvo. Ať je to značka jakákoliv, tak jak tak do sebe cpu nesmyslnou chemii, vlastně si dobrovolně huntuju tělo a ještě za to platím (přítel mi nikdy nepřispěl ani korunu). Vlastně důvod, proč jsem ji začla brát, byla jeho pohodlnost (kondom odmítal použít a přerušovaný styk není spolehlivý)...aby mi po čase došlo, že mi za to stejně nestál Koketuju tedy s myšlenkou, že doberu toto první plato Bonadey a dojdu za gynekoložkou, že chci vysadit uplně a jak se chovat dál. Jenže - přiznám se, hoodně se bojím 'tělo čistících' následků - toho, že přiberu, ale hlavně, že se mi opět hodně zhorší pleť. Vžycky mi to dost sráželo sebevědomí I tak do toho ale chci jít - radši dřív, než později. Závěrem chci říct, že jsem od přírody dost citlivá, vždycky jsem perfektně rozuměla svému tělu, vnímala signály, že něco není v pořádku, že se dostavila ovulace, opravdu všechno. Co beru antinu, dost mi tuhle vnímavost otupěla. Je mi nějak víc jedno, co se děje, často tomu ani nerozumím, necítím. Strašně moc už se těším, až budu zase vnímavá a plná energie, která mi teď tolik chybí Dám vám potom vědět, jak jsem dopadla;) A chtěla bych sdělit všem slečnám, co chtějí brát HA - holky, pořádně si rozmyslete, zda vám to za to stojí.
anonym
| 17. 12. 2013 12:08
Brala jsem antikoncepci 7 let, tak už myslím vím o čem mluvím. Brala jsem od 17 let 6 měsíců Lindynette, byla jsem po ní permanentně naštvaná, tak jsem si ji nechala změnit na Diane 35. Nálada se mi vrátila do normálu, tak jsem si myslela, že je vše ok. Bohužel se mi vytvořily křečové žilky (náběh na křečové žíly), tak jsem ve svých 23!!! letech poznala, co je to bolest křečáků v lýtku. Ujeté, že? Proto jsem si nechala antikoncepci opět změnit na Daylette, a pozorovala jsem, že se ze mě stala frigida, bylo to čím dál tím horší (3. měsíc jsem se už ani nedokázala zvlhčit, *** mi nic neříkal), tak jsem ji přestala brát úplně. Pár měsíců po vysazení se mi rapidně zhoršila pleť, ačkoli jsem na to netrpěla ani v pubertě. A co je mnohem horší, zjistila jsem, že už nemůžu jíst mléčné výrobky!! Bolí mě z nich hrozně útroby, jsem nafouklá.. a viním z toho antikoncepci, protože tyhle problémy se mi objevily po vysazení a nesnášenlivost na mléko se v naší rodině vůbec nevyskytuje. Takže děvčata, nenechávejte si napsat prášky jako já bez opravdu důkladného zvážení, jestli vám to za tyhle potíže stojí. Jen doplním, že žiju poměrně aktivně a zdravě, nepiju, nekouřím, pitný režim dodržuju. A taky jsem si myslela, že negativní zkušenosti jsou přehnané
anonym
| 13. 12. 2013 09:48
Ahoj :) asi před měsícem jsem vysadila antikoncepci a dostala jsem asi po 3 dnech menstruaci a potom sem dostala další menstruaci asi po týdnu...je to normální ?
anonym
| 13. 12. 2013 10:07
TO Šárka: Čauky :) já jsem udělala to samí a když jsem to řekla mému gynekologovi tak mi řekl, že se antikoncepce nemá vysazovat a že se má brát pořád, ale že takové krvácení je normální po vysazení antikoncepce a že chvilku to bordel dělat bude a že další antikoncepci si máš vzít nejdřív za 3měsíce :)
anonym
| 7. 12. 2013 08:16
Ahoj, tak když to tak čtu, musím se podělit i já se svým příběhem. :)
Vysadila jsem antikoncepci cca před půl rokem po 2 letech užívání. Říkala jsem si, že to nebude žádná hrůza, vždyť jsem ji nebrala tak dlouho..zároveň jsem ale po všech přečtených diskuzích věděla, že se mi okamžitě objeví akné, které jsem mívala i před užíváním (a to především na zádech a na čele). Ovšem přítele jsem neměla a nemám, tudíž nebyl důvod brát to chemické svinstvo jen kvůli fajn pleti.
Prvních pár týdnů po vysazení bylo vše v normálu. Asi po měsíci se mi šíleně začaly mastit vlasy i pleť. Vlasy jsem si mohla umýt ráno a klidně znovu večer, protože během dne se mi zmastily. S pletí to bylo obdobné, čistila jsem a stejně jsem se pořád leskla (zatím jsem ale byla bez pupínků). Další měsíc jsem to samozřejmě nedostala, resp. jsem jen lehce špinila. Pleť byla pořád horší, tak jsem si zavčasu zašla ke kožnímu. Samozřejmě mi předepsal ty slavné dryáky, které předepisuje snad všem, ale jsem za ně ráda. Mažu se jimi každý den a moje pleť se rychle uzdravuje a je v procesu léčby, takže zatím je to pořád v rámci možností. Co se týče menstruace, nakonec jsem po 3 měsících šla na vyvolávací injekci, po které jsem to KONEČNĚ dostala! :)
Přibrala jsem asi tři kila, což mě malinko trápí, ale na druhou stranu se cítím neskutečně dobře. Cítím, že jsem to zase já, nejsem tak psychicky otupělá jako dřív a pociťuji i zvýšení libida. :) Takže pokud váháte, jděte do toho! HAK není opravdu pro tělo žádným přínosem.
anonym
| 4. 12. 2013 21:33
ahoj, vysadila jsem někdy před měsícem(ještě jsem neměla první menses "bez prášků"-takže to muselo být tak nějak před měsícem). za jak dlouho jste na sobě pocítili změnu co se chuti na *** týče? měsíc? půl roku? okamžitě? dík
anonym
| 21. 11. 2013 21:58
Vysazení antikoncepce:

Ahoj holky, chtěla bych se s Vámi podělit o moji zkušenost s vysazením antikoncepce. Je mi 29 a chtěla jsem vysadit, protože jsem se rozešla s přítelem po 5 letech a říkala jsem si, že je zbytečné ládovat tělo umělými hormony a že je mi 29 a tělo by se mělo po 11 letech "očistit", atd. Na internetu jsem našla řadu hororových scénářů o tom, jak ztloustnu, udělají se mi boláky na obličeji, vypadají mi vlasy, atd. Připravena na nejhorší jsem dobrala platíčko a s hrůzou čekala. Psala jsem si poznámky, abych se o tom mohla s Vámi, holky, podělit. Po vysazení se mi začaly takřka za 3 dny více mastit vlasy, to mělo opravdu rychlej nástup. Cca po měsící zhoršení akné, ale ještě to tak nějak šlo. Po 2 měsících akné ve formě krupičky na tvářích a čelistech a dále beďary (spíše krupička) na krku, ramenou a zádech a někdy i úplně jako na bedrech. Zajímavý bylo, že ty beďary začaly tak, že se mi udělalo pár pupínků na ramenou úplně jako skoro k lokti, kde nikdy pupínky nejsou. A pak putovaly dál, potvůrky Beďary putovaly skoro až na bedra a tak různě po krku. Všimla jsem si vypadávání vlasů - nejvíce cca 4 měsíce od vynechání. Zloustla jsem cca 3 kg, ale to mohlo být způsobeno i jinými faktory. Menses - první tři menses skoro "na hodinu" pravidelně, protože HA tak nějak ještě snad trochu působila nebo co. Po třech měsících zpoždění, ale ne o moc, maximum 10 dní. Zajímavý fakt: cítím ovulaci, kterou jsem nikdy před tím necítila (nebo jsem jí neměla, nevim). Brala jsem po celou dobu zinek, ale nemyslim si, že to nějak pomohlo, všechny ty problémy byly hormonální. Používam kvalitní kosmetiku Yves Rocher. Beďary začaly teda abych to shrnula pár beďarama, pak krupička, pak boláky. Boláky byly poslední fáze. Jak je přechod z krupičky na boláky, tak za chvíli bude přechod z boláků na nic. Cca po půl roce lehký zlepšení a pak cca za 7 měsíců takřka z týdne na týden, jak rychle to přišlo, tak to zase odešlo. Mam teď zase pleť jako dětskou prdýlku, ale klepu teda do dřeva. Cítila jsem zlepšení teď ke konci, obzvlášť když jsem začala brát ještě pivní kvasnice místo zinku a na noc krém Lifting BIO od Yves Rocher plus jsem si na boláky přikládala odvar z heřmánku cca 3krát denně. Vlasy už se taky zlepšily. Zajímavá věc, po vysazení se mi trochu změnily chutě, nemusim třeba tolik sladký a čokoládu. A co se týče libida, tak asi šlo nahoru, ale nevim to jistě, protože žiju jako jeptiška. Trvalo to cca 7 měsíců a byl to vopruz, když si člověk připadá jako debil. Navíc jsem měla beďary v létě, takže místo tílek jsem si musela jít koupit lehký trička bez výstřihu vepředu i vzadu (zrovna se začal nosit takovej ten výstřih vzadu, achjo) a hezky s rukávama, žádný tílka. Koupat jsem se byla jednou za celý léto, fakt to nešlo. Neměla jsem náladu na žádný soucitný pohledy. Takže 7 měsíců očisty fyzický, ale i psychický, holky. Cítim se dobře, cítim se víc jako žena, ale to si možná jenom namlouvam. Taky po mě jdou chlapi mnohem víc než před tim, přísaham Bohužel jeden jedinej, kterýho chci já, se po mně ani neotočí, achjo, ale to je život. Třeba teď bez beďarů už se otočí Tak snad to někomu pomůže, holky. Každá žena je jiná, znam holky, co vůbec problémy s pletí neměly. Já je měla, přetrpěla jsem to, koupila jsem si kvalitní make-up, zahalovací oblečení a nějak se to přežilo. Říkejte si třeba, že krása se skrývá pod povrchem Tak hodně štěstí
anonym
| 20. 11. 2013 18:02
Zdravím všechny dámy,

je to přesně rok co jsem po 5 letech přestala brát HA, přestala jsem z vlastní vůle, a také proto, že jsem nějak změnila názor na bezpečnost HA, můj momentální názor na HA je že se jedná o největší svinstvo. Za ten rok jsem zhubla 10 kg, k ***u se mi naprosto změnil přístup - *** si užívám a sama od sebe vyhledávám. Co se týká pleti, ano to přiznávám zhoršila se, vlasy mi také o něco zřídli, ale teď už se vše vrací do normálu, především bych chtěla upozornit na to co nejvíce u mě způsobila HA - přestala jsem naprosto menstruovat gynekoložka mi oznámila, že díky HA si moje tělo odvyklo ovulovat, jelikož jsem jí brala už od 16 let a tak teď nebudu mít menstruaci a až teprve budu chít mít děti, tak to se mnou bude řešit ládováním se hormonů, k tomu mě upozornila že mám nižši možnost otěhotnění. První reakce byla samozřejmě zhroucení, ale potom jsem se sebrala všechnu sílu a řekla si že se nenechám takhle rozhodit, a že těžko může vědět co bude. Holky nevím jak jsem to vycítila, ale je tomu 3. měsíc co pravidelně menstruuji a když jsem zašla na gyndu, tak mi sama gynekoložka potvrdila, že teď podle toho co vidí tak jsem zcela v pořádku a vypadá to na další normální ovulaci. Sama to odůvodnila HA. Tak že holky, nikoho nechci nijak ovlivňovat, a stejně když jí budete chtít brát tak jí budete brát, a sami si najdete milion důvodu proč ji brát. Ale opravdu mi věřte je to svinstvo, a každý normální chlap přistoupí na lepší metodu než na tu kdy svoje tělo ládujete opravdu hnusem...Mějte se rády holky :)
laskoradova
| 22. 10. 2013 09:48
Ahoj holky, vysadila jste některá, i když nemáte žádné problémy nebo nežádoucí účinky? Já plánuji tento týden vysadit po 11 letech, je mi 29 a beru Jeanine, děti zatím nechci. Nic negativního nemám a to ani po zdravotní stránce, spíš tak nějak si myslím, že by bylo lepší jí nebrat. Strašně mi vadí, že si nebudu moci posunout menstruaci a to plánování v ***u a používání jiných prostředků proti otěhotnění. Vůbec se mi přestat nechce :(
anonym
| 7. 10. 2013 15:19
Ahoj, prosím Vás o názor - všech rad si velmi cením. Devět let jsem brala HA - nyní jsem se rozhodla ji vysadit úplně. Cítím se mnohem lépe - váha se mi snížila, bohužel se mi ale začala mastit pleť, menstruace je pravidelná... Předtím jsem ale neměla žádného partnera - nyní se našel, ale prozatím nedošlo k pohlavnímu styku. Mám jisté obavy - postačí se chránit jen prezervativem? Uvolním se, nebudu na to myslet, že neberu HA? Partner je proti nasazení HA, ale nemám tu jistotu, že kdybych přišla do jiného stavu, postará se o nás. Potrat nepřichází v úvahu... Děkuji za Vaše názory a vyjádření.
anonym
| 10. 10. 2013 07:08
TO Monika1987: Myslim si, že se nemusíš bát. Kondom je hodně spolehlivý, používala jsem ho nekolik let a nikdy nesklouzl, nikdy nepraskl. Teď beru HA, ale uvažuji o vysazení a "pročistění těla" takže se nachvíli vrátím zase ke kondomům.
anonym
| 14. 8. 2013 10:02
Zdravím vás, HA beru 10let za tu dobu jsem měla asi 3druhy. 5 let trpím na migrény - zkouším vše od bylin, lékařů a stále nic nepomáhá :( zaslechla jsem od pár kamarádek že přestaly HA brát a migrény zmizely. dobrala jsem poslední tabletku a čekám co se bude dít.
Doktor mi radil ať ji beru v kuse-taky jsem zkoušela ale měsíc byl celkem v klidu ale pak další jsem měla i 13x migrénu za měsíc:/
máte s tím někdo zkušenosti???
anonym
| 3. 11. 2013 11:13
TO lucy1985:
Ahoj, trpím na migrény, měla jsem záchvaty c4x do měsíce, jeden záchvat trval i 4 dny (zvracení, průjem), změnila jsem HA, místo 300 Kč dávám 1000, ale migrény mám minimálně, max jeden den v měsíci. Zkus se zeptat doktora
anonym
| 6. 8. 2013 22:02
Ahoj.Moje přítelkyně brala antikoncepci tři měsíce v kuse bez pauzy!
Zajímalo by mně jestli ted bede mít velké bolesti když je konečně vysadila.
A jaké mohou být jené následky. Je ji 25let. Děti ještě nemá.
Předem děkuji za odpověd.
curdap.
anonym
| 23. 6. 2013 17:17
Ahoj,mám dotaz. Musím vysadit antikoncepci kvůli antibiotikům,které jsou teď dá se říct pro mě nutné. Docela se bojím že přiberu, protože už když sem antikoncepci brát začla, přibrala sem ze pár kilo.Beru ji 2 roky a ted mám strach.Děkuju předem za rady.
anonym
| 20. 6. 2013 11:51
Ahoj,brala jsem HAK 11 let. 10 let v pohodě, pak jsem začala špinit během cyklu, vystřídala další tři preparáty, ale změna žádná. Přestala jsem jí brát v letos v březnu. Po 3 měsících můžu říct, že z vysazení nemám žádné vedlejší účinky, nepřibrala jsem ani nezhubla, pleť je pořád v pohodě, menstruace chodí přesně po 28 dnech, je slabá a nebolí mě břicho jako při braní HAK.Jako ochranu před neplánovaným otěhotněním praktikujeme pouze přeruš.soulož, kondom nepřipadá v úvahu, je to děs s tím.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
18. 4. 2024 22:38
11789
jizerka
18. 4. 2024 22:39
70248
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video