Diskuse: Antikoncepce a menstruace

Řadit:
3
Kamarádka nemá fotografii.
Leenuuliinkaa Poslat vzkaz | 8.11.2009 22:33

ahojky tohle napětí znám taky, kort když jsem dřív nebrala antikoncepci, a spozdilo se mi to třeba o tyden, nervama jsem byla v kýblu nestalo se mi to jenom jednou, ale nedelala jsem si radči test, toho jsem se bala že ukaže že jsem tehotna, radči jsem čekala, vím sice blbost,lepší to vedet hned než pozde ale co kdyby to bylo dyl určo bych si ho udelala ikdyž ta minuta musi byt strašne dlouha ::usmev::když čekas jestli jo nebo ne...ale nastesti se mi to jenom spozdilo,nejvic o tyden dyl ne, a od ty doby jak beru antikoncepci to mam přesne na den takže jsem spokojena..předtím to bylo hrozny když jsem to jednou dostala o tyden dřiv pak o tyden dyl ...::nastvany2::

LadyLay Poslat vzkaz | 4.7.2009 18:34

uff, tak sem to nakonec dneska dostala ::radujici::::smich:: takze ten posun o den byl asi vazne tim

LadyLay Poslat vzkaz | 4.7.2009 16:31

Ahoj, mam takovy problém, nedostala sem sem to (mela sem zacit menstruovat vcera). Beru antikoncepci takze byva presna na den, udelala sem si gravi test - nastesti negativni.

Muze byt to zpozdeni dusledek toho ze jsem si před nakymi temi 25 dny vzala antikoncepcni piluku z noveho plata o den pozdeji nez obvykle? (Vzdy po sedmidenni pauze mi to vychazi na utery a tentokrat jsem zapomela a vzala si az ve stredu).

Dekuji za odpovedi, doufam ze je to srozumitelné

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění