Diskuse: orgasmus při sexu

Řadit:
48
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 12.1.2018 14:31

Ja bych se take rada pripojila...dlouho ni trvalo nez jsem vlastne poznala sve telo nedokazala jsem se ani sama udelat a sex s pritele obcas bolestivy tedks uz nejakou dobu ne ale bouzel si sex neuziju proste mi to nic nedela po case jsrm se zacala poznavat sve telo cca 22letech jsem se dokazala udelat sama pritel se snazil me udelat pac vi o tom ze mi to m c nedela a nakonec se mu to podarilo ale usty a tim me udela pokazde obcas se mi stalo ze jsem.se neudelal ale to jen malo kdy.. vaginalni orgasmus jsem zazila jen jednou.. obcas mam.pocit ze to neco dela ale pak to nakonec vzdam pac proste nic.. tak jen doufam ze tomu jednou jeste dojde..

Mišulin | 21.8.2016 00:10

Určitě v tom nejsi sama, já jsem teda chlap, ale přiznám se, že na to také ujíždím. Přítelkyně měla v koši kalhotky, které na sobě měla před sexem se mnou, takže na nich byl krásně voňavý sekret. Nedalo mi to, tak jsem si je vzal a začal k nim čuchat, natolik mě to vzrušilo, že jsem si to musel udělat, samozřejmě jak jinak než na kalhotky. Každý z nás má své úchylky, vůbec se za to nestyď, aspoň víš, co ti je příjemné devil

Tom | 21.4.2016 11:04

Zase bych všechno na pertnera nesvaloval, je mi skoro 40 a doposud jsem si nedokázal představit že by se partnerka nedokázala udělat. Všechny ženy co jsem kdy doposud měl prostě orgasmu dosahovali skoro pořád.. Samozřejmě je potřeba být šikovný to nepopírám. Nyní tento problem s přítelkyní řeším prvně, už pred prvním milovaním mě na to upozornila a ať se snažím sebevíc doposud vyvrcholení nedosáhla.

David | 17.5.2015 01:05

Ahoj holky nemyslím že je to věkem ale spíše jak je partner šikovný osobně už jsem slyšel dosti takových případů že se žena neudělá bud vůbec nebo jen občas akorát neudělat ženu je hřích :-P mě je 12 partnerek jsem měl a udělala se každá při sexu :-) vámi ženy to není spíše partnerem :-) zajmalo mě jestli je to partnerem nebo šikovnosti a výsledek je takový že partnerem protože když partner chce udělá ženu :-)

Karla | 5.4.2015 13:49

Já jsem si vždycky myslela, že je to u žen normální, když nedosáhnou orgasmu a v podstatě až teď (je mi 23) jsem se dozvěděla, že mám ve svém okolí jen jednu kamarádku, která má podobný problém a všechny ostatní jsou schopné za sex vyvrcholit třeba 4x. Trvá jim to pak třeba jen 5 minut. Nejdříve jsem si myslela, jak je velmi ojedinělé mít při sexu orgasmus a ted si naopak myslím, že je velmi ojedinělé ho nezažívat pravidelně :-( Kamarádky mi tvrdily, že ho ze začátku třeba taky neměly, ale pak přišly na to, co se jim líbí a najednou to šlo, ale přijde mi, že s dosažením orgasmu při sexu nemají problém zvlášt holky, které samy nemasturbují, s přítelem praktikují jen sex a ono pak když třeba měsíc nedosáhnete orgasmu, tak to se ani nedivím, že to najednou jde během 5minut :-D snad budu mít jednoho dne pevnou vůli to taky vydržet měsíc :-D Je pravda, že když jsem se to pokoušela vydržet co nejdéle, tak jsem pak vždy skoro orgasmu dosáhla, vždycky zbýval jen kousíček, ale přítelovo tělo jako by to tušilo devil .

Těším se na Vaše komentáře :-)

jan | 26.1.2015 20:32

Jsi hezká? <3

lucyy | 22.1.2015 19:02

Za déle jak rok, co s přítelem spíme jsem při sexu nedosáhla orgasmu. Ze začátku našeho vztahu to šlo ještě přes klitoris u jedné polohy, teď už ani to ne. Přítel o tom neví, dostala jsem se až k tomu, že orgasmus musím hrát, aby se necítil špatně. Připadám si kvůli tomu strašně, co s tím? :-(

Anonym | 27.5.2014 09:43

TO Anonym: ne ni to o tom jen nato myslet ale vnímat své tělo co ti řika a pracovat na sobe

prostě já | 24.4.2014 13:01

No holka s tim nic neuděláš :DDD to se prostě budeš muset nejen naučit ale taky si tam zkus strčit 2 prsty a toho orgasmu vyvrcholíš ... ! :) :'( :'( :'( :'(

Anonym | 2.12.2013 13:30

Je mi trapné sem psát, totiž je mi teprve šestnáct a se sexem začínám proto si to tu tak prohlížím. O orgasmu si asi zatím můžu nechat zdát. Ze začátku to bolelo, teď už né, ale stejně nic.. asi s tím nic neudělám že? :)

lolka Poslat vzkaz | 3.9.2009 22:53

Ahoj,tak tady je můj názor. Tenhle pocit, kdy se ti chce močit důvěrně znám, Našla jsi bod G. Ale pro mě je ten pocit víc než jen chtít na WC, je to pro mě sstrašně vzrušující, když se mě tam přítel dotýká. Najdi si na netu squirting a dozvíš se víc.

Adik Poslat vzkaz | 3.9.2009 20:36

Teda, tak to jí hlavně neříkej. Já bych z toho měla asi strašnou depresi ::stydlivka::

mirda Poslat vzkaz | 10.8.2009 20:09

ahoj,tak to ja mám to same,z přitelkyni,,mám ji moc rád ale abych dosahl vyvrcholeni musim myslet na jinou žensku,, kterou vůbec neznam ale potkal jsem ji venku na ulici a libila se mě,,.

atinka Poslat vzkaz | 7.6.2009 01:21

Ahoj, zdravím všechny holky i zkušené ženy ::usmev:: Je mi 16 a svůj sexuální život jsem začala asi před půl rokem s mím přítelem, strašně ho miluju a sex a ním se skvělý jenomže orgasmus jsem měla pouze jednou a to jenom klitoriální. Přítel je moc šikovný, snaživý a učenlivý, myslím že jsme za toho půl roku udělali opravdu velký pokrok. Ale když viděl, že jeho přítelkyně (já) orgasmus furt nemá a on ho mohl mít i 6x za sebou tak se začal podceňovat, trápilo ho to a byl nešťastný. Mě to samozdřejmě trápilo taky protože jsem věděla, že to není jeho chyba, protože sex s ním je opravdu kouzelný. Jenomže jednoho dne jsem se na něj už nemohla dívat jak se smutně dívá a tak jsem orgasmus předstírala, jenomže když jednou tak i podruhé a potřetí a tak...jenomže jak jsem zjistila tak to není jen můj problém ale většina žen. Můžu svému příteli říct že chci více orálního sexu, abych nemusela tolik předstírat orgasmus (jak jsem se dočetla tak je dost účinný aspoň u klitoriálního orgasmu). Ale teď nevím jestli mám příteli říct že jsem mu pokaždé lhala a že orgasmus jsem měla jen jednou a nebo to nechat být. Setkali jste se taky s touto situací? Jak jste ji řešily? Prosím poraďte. Děkuji... 

kititititi Poslat vzkaz | 9.4.2009 13:33

Ahoj všichni, mám takový menší i větší problém, ketrý mě poslední dobou moc trápí a byla bych moc vděčná za nějakou dobrou radu nad zlato::vysmaty::...Mám nového přítele, s ktrerým jsem již přibližně tři měsíce a zažívám s ním perfektní sex, o kterém se mi dříve ani nesnilo...Nemám problém dosáhnout orgasmu, ale v posledním měsíci nastal problém...Strasne se tesim na sex, ale pokazde kdyz do me vnikne pocitim strasnou potrebu jit na zachod se vycurat...I kdyz to tesne pred tim udelam, po kazde me to znovu popadne...JE logicke, ze sex si pak nemohu uzit, protoze se bojim, ze se počůrám a je to veloice neprijemne..Nevim, jak se toho zbavit, ani jak tomu predejit..je to ma nocni mura::placici::..budu vděčná za jakoukoliv myslenku

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění