Diskuse: Digi foto z DM drogerie

   
Řadit:
31
příspěvků
Správce: Kloa
Kamarádka nemá fotografii.
Martina | 10.12.2015 13:24

DM digi foto nikdy více. Nechala jsem dostatečně v předstihu udělat vánoční pohlednice. Dnes jsem vyuvedávala. Půlka zakázky je špatně a reklamace možná pouze na celou zakázku! Nová zakázka by byla v půlce příštího týdne. Takže bych přání rozesílala pozdě. Celý ten jejich program mi v průběhu zakázky cca 5 spadnul (mám půl roku staré PC, plně kompatibilní) a to jsem nahrávala 1 fotku! Za mě nikdy více. Navíc si nemůžete kombinovat normální foto a kvalitu premium (normánlí foto nemá větší formáty). Tzn., že 2x platíte doručení na prodejnu Je to celé nafoutnutá bublina za poměrně hodně peněz!

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 6.12.2015 10:38

Dnes mi přišlo objednané triko s fotopotiskem. Velikost M odpovídá tak XXL, takže jen jako pyžamový pánský vršek. Tisk pěkný...

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 16.7.2014 11:22

TO IvetaP.: Vy asi nebudete spokojená nikde, ani v Tetě, ani v Rossmenu :--))

Kamarádka nemá fotografii.
adinama | 16.7.2014 11:20

Dnes jsem obdržela 60 fotografií + hrníčky s fotkou, jsem velmi spokojená. Je pravda, že ne všechny fotky mají stejnou velikost, kterou jsem objednávala. Ale vzhledem k tomu, že by některé byly např. s uříznutou hlavou apod., tak jsem ráda, že to dopadlo takhle. Fotolaboratoř si s tím dobře poradila, jsem ráda, že jsem nezadávala ořezy, barvy atd.., asi bych si moc nepomohla. Budu nadále objednávat v DM, jelikož před tím jsem měla jednu hrůznou zkušenost s firmou, u které už nikdy více objednávat nebudu. Palec nahoru pro fotky z DM. Adina

Kamarádka nemá fotografii.
adinama | 11.7.2014 13:22

No potěš koště. Změnila jsem sběrnu, kde mi posílali slevové kupony, které ale nešly nikdy využít, takže jsem objednala fotky a dárky v DM a teprve nyní si čtu recenze, doufám, že nejsou všechny pravdivé. Zadala jsem formát 10×15, fotografie vypadají v náhledu dobře, nyní budu pár dní trnout , jaká ořezaná hrůza mi přijde. Doufám, že budu mít štěstí, byla bych smutná, kdyby fotky prvního vnoučátka nevyšly dobře. Objednala jsem také tři hrnečky, doufám, že nebudu muset reklamovat. Napíšu, jak jsem dopadla. Hezký den. Adina :-)

Kamarádka nemá fotografii.
IvetaP. | 4.6.2014 14:38

Tak já tedy s DM fotografiemi nemám vůbec dobrou zkušenost. Oproti jiným fotolabům, např. Rossmann, Teta, atd. dělají hodně „průměrné“ fotky, i když si člověk připlatí za premiovou kvalitu. A to jsem měla fotky v těch nejlepších rozlišeních - přímo od profi fotografa. Také jsem se zklamala v různých foto-dárcích od DM. Jejich systém, který má provádět krok za krokem, jak si zákazník co představuje asi není nastaven tak, jak má, takže i po zadání různých parametrů, vám třeba fotka na hrnečku nesedí tam, kde měla, popisek k ní už vůbec. Výplň pod textem není v barvě v jaké měla být. A v téhle „finální“ podobě je problém i s reklamací, protože se dozvíte, že takhle jste si to navolili sami. Z DM jako velké společnosti, která má celkem zajímavě řešené webovky, vše vypadá velkolepě, snadno, nabydete představy, jak krásný dárek budete, ať už pro sebe či někoho jiného, mít, ale vše je jen „nafouknuté“ a když dostanete své zboží do rukou, následuje velké zklamání. Když se na všechny ty fotky a dárkové zboží nyní dívám, pořád jsem ještě „nepřekousla“ jaká hrůza to je. Ani to nemůžu nikomu dát a to to mělo sloužit právě jako dárek, který potěší a bude „na památku“. Za mě tedy z DM opravdu nic. Dříve jsem objednávala u Teta Drogerie, pak nevím už ani proč jsem, opravdu jen na chvíli, „přesedlala“ do DM, říkala jsem si, že to bude to samé, když jsem viděla ty téměř stejné webové stránky. Možná mě zaujala i DM reklama v TV, ale teď mám vážně jen oči pro pláč a „utopené“ peníze a ne zrovna málo. Takže pokud někdo z vás zvažuje realizaci ať už fotek nebo nějakého dárečku s fotkou, zůstaňte raději u poskytovatele, kterého máte vyzkoušeného a od DM co nejrychleji pryč !!

Kamarádka nemá fotografii.
Lenka1980 | 26.11.2013 14:55

TO Anonym: Ahoj, delaji, sluzba se jmenuje „Okamžitý tisk“ http://www.dm-digifoto.cz/digitalni-fotografie/okamzity-tisk.html

Nyní je kvalita služeb zaštítěná obrovskou německou firmou CeWe, s kvalitou tisku i cenou jsem velmi spokojena - nyní mají i akci na fotky a hlavně když posílám fotky přes internet, tak si je můžu vyzvednout na prodejně, kterou mám za rohem...

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 5.11.2013 11:53

Dělají i fotky na počkání???

Kamarádka nemá fotografii.
viki | 8.12.2011 08:44

Objednala jsem si fotky v dm, smířila jsem se s tím, že jako amatér jsem možná někde udělala chybu a každá fotka má jiný formát.Ale kvalita je teda hrozná i moje obyčejná tiskárna vytiskla fotku mnohem lepší, takže díky, ale nikdy více. :-@

Kamarádka nemá fotografii.
tereza | 6.9.2011 20:52

mužu se zeptat když si obědnám fotky tak že mi přijdou do prodejny je jendo kdy si je vyzvednu ??děkuji

Kamarádka nemá fotografii.
Kloa Poslat vzkaz | 24.11.2008 20:57

Objednávku jsem vyřizovala přímo v DM přes ten jejich počítač. Nic jsem sama neořezávala, jen jsem fotky ze svého CD přenesla do jejich souboru a následně se vypálilo jejich CD s objednávkou. Zadala jsem pouze kolik kusů které fotografie chci. A volby tam mají jen fotku ořezat nebo nechat s bílým pruhem, samo, že jsem bílý pruh nechtěla. Chtěla jsem 10×15 a vyšla každá v jiném rozměru, což je opravdu nehezké. A když už nic, tak tam má být nějaké upozornění, že to takový rozměr nebude. Od toho tam jsou. Jinde se mi toto nestalo a když jsem chtěla rozměr 10×15, tak to 10×15 byl. Opravdu DM nevěřím.   

Kamarádka nemá fotografii.
Lulu89 Poslat vzkaz | 24.11.2008 19:50

No jen mi přišlo mi divné, jak tvrdíš, že se fotkám z dm směješ a hned ten link..nevím, neslyšela jsem o tom..znám jen happy foto.

Já jsem s fotkami z dm měla dobrou zkušenost, pak jsme nechávali dělat ještě v jiné drogerce a taky to bylo v pohodě..

Když si chci nechat vyvolat nějakou větší fotku do rámečku, tak to dělám ve fotoškoda v Praze, tam je to dražší, ale taky tam nejsou poplatky a udělají i velké rozměry, plný formát i ořezy, panoramatické fotky..Na zdi mám fotku přítele 30×40 cm.

Kamarádka nemá fotografii.
Lulu89 Poslat vzkaz | 24.11.2008 19:42

Jestli sis v počítači fotky třeba různě ořezávala je možné, že v tiskovém rozlišení nebyly dostatečně velké, aby pokryly celou plochu vyvolaného snímku..S tím pak nemůžou nic udělat, leda nějak zvětšit na úkor kvality, ale to v dm asi nedělají.
Je třeba je oříznout do poměru stran ve kterém má být fotka a zkontrolovat, zda jsou při tiskovém rozlišení-300 bodů na palec dostatečně velké.

Spousta lidí si myslí, že když je fotka velká na monitoru, půjde i tak velká vyvolat, ale rozlišení monitoru je úplně jiné..Navíc některé foťáky fotí ve formátu 3 ku 4, ale běžná velikost, kterou si necháváme vyvolávat je 10 x 15 cm a to je zase jiný poměr..

Kamarádka nemá fotografii.
Kloa Poslat vzkaz | 23.11.2008 23:43

Musím připsat, že má první <strong>zkušenost s DM </strong>fotkami nebyla zrovna nejlepší ::ne-ne::  Nechávala jsem tu zakázku dělat před Vánoci, že dám babičce, taťkovi, bráchovi i mamce fotky z promoce. Jenže když jsem si pro fotky přišla, tak tam byla ani ne třetina a ten zbytek se kdesi vypařil ::dabel::  nikdo mi nebyl schopen říci kam se fotky poděly či proč je nevyvolali. Reklamace samozřejmě kvůli množství zakázek, které před Vánoci DM mělo, nebyla do Vánoc vyřízena a tak jsem si mohla fotky vyzvednout až těsně před Silvestrem. V DM jsem hezky „poděkovala“ za situaci, kterou mi způsobili. 
Navíc se mi nelíbilo jak měla každá fotka jiný rozměr. Od té doby jsem v DM fotky nenechala dělat a asi ani nenechám.  

Kamarádka nemá fotografii.
andysek Poslat vzkaz | 23.11.2008 18:11

no nevím, ale reklama to rozhodně není. To by byla reklama i na ostatní výše jmenované firmy, nemyslíš? A předražené? Nemyslím, opravdu kvalita odpovídá ceně a hlavně ceny se rovnají ostatním fotosběrnám. Nehledě na to, že nemají manipulační poplatky, což se nedá říct o ostatních. Nevím jak ostatním, ale mě záleží na tom, co budu ukazovat svým vnoučatům a ostatnímu zbytku rodiny v budoucnu.....

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění