Diskuse: kamarádka na pokec i dovolenou

1 2 3 4 .. 7 .. 12 .. 18 .. 23 Další »

Řadit:
343
Kamarádka nemá fotografii.
Zuzi | 21.2.2018 20:09

TO Anonym: Ahoj, tak co si treba vymenit e-mail? Muj je Lilie.77@seznam.cz...tak klidne napis, budu rada...na me se kamaradka pred par mesici v podstate vykaslala, takze nejaka dobra duse by byla urcite super :) a jak se jmenujes? Jestli se muzu zeptat :)

Lenka | 20.2.2018 18:20

TO Katka:

Odkud jsi?

Anonym | 18.2.2018 15:37

TO Zuzi: Ahoj Zuzi, také bych uvítala kamarádku z Brna. Bydlím tu krátce a tak jsem zatím neměla moc příležitostí seznámit se. Když tak napiš.

sonja | 17.2.2018 09:37

TO SarloteeK: Dobrý den, mohu se zeptat kolik je Vám let? A odkud jste jaké máte zájmy-koníčky.V krátkosti mi o něco o sobě prosím napište abychom se trochu poznali. :-) Díky předem.

SarloteeK | 16.2.2018 21:08

TO verona1963@seznam.cz: Dobry den ,vadila by starsi kamaradka.

sonja | 15.2.2018 15:08

Omlouvám se, ještě jsem zapomněla dodat že jsem z vysočiny. :-) koho můj příspěvek zaujal, tak mi tu prosím zanechte svůj email. Odepíši díky předem. Sonja

sonja | 15.2.2018 14:56

Dobrý den všem, hledám spřízněnou duši opravdovou důvěryhodnou kamarádku která by ocenila upřímné a seriozní přátelství. Manžel má své zájmy v dílně kde kuchtí a zároveň je to i jeho koníček. Je mi 56 let, jsem vdaná děti dospěle a mají své rodiny takže už mně nepotřebují. Tak bych byla ráda, kdyby se mi ozvala opravdová kamarádka která také hledá opravdovou kamarádku která nezklame, tak jak to bývá u nepravých kamarádek, že se ji s něčím svěříte, a ona to za rohem vyslepičí dál dál. Takovou kamarádku určitě nehledám. Mé zájmy ve volném čase- běh, kolo-rotoped, strečink, turistika, příroda, zvířátka, výlety a také se ráda věnuji zahrádce dodává mi to radost a potěšení. Ale přesto mi chybí opravdová spřízněna dušička se kterou bych si mohla zajít zaběhat, nebo na vycházku,
na výlet jako je např. zámky, zoo, na kafe, apod. Vzájemné porozumění, tolerance, důvěra, spolehlivost, bez falše bych velmi takové přátelství uvítala. Hezký den všem. Sonja

Katka | 10.2.2018 13:01

Ahoj ,
hledám kamarádku na pokec , výlet, kino, kafčo,jet na kolo, zaplavat si. Manžel mi dal vale:-) , tak chci jít dál a třeba s dobrou kámoškou.

mary.025@centrum.cz :-)

Katka | 10.2.2018 12:57

Dobrý den paní Mileno, ráda se s Vámi seznaámím, email. mary.025@centrum.cz :-)

Z | 30.1.2018 18:14

TO Ajda: Ahoj, ja jsem taky tehotna a jsem doma a kamaradku bych opravdu uvitala :) odkud jsi? Budu rada, kdyz se ozves :)

Ajda | 30.1.2018 13:10

Ahoj, hledám kamarádku na pokec, kávu, procházky. Přítel jezdí domů až večer, jsem v druhém měsíci těhotenství a musím marodit. Takže se sama doma docela nudím. Je mi 21. :-)

ahoj | 27.1.2018 21:33

hledám kamaradku co je sama s dítětem na pokec kávičku nebo na vylet
Mam holčičku sedm let moje,adresa pajova7@seznam.cz nejlépe okoli Teplic nebo usti nad labem..

Anonym | 19.1.2018 21:14

TO Milena: Odpoved patrila pro Milenu . Petra

Anonym | 19.1.2018 20:51

Ahoj a odkud ses, sem na tom podobne. Petra Otrokovice, peta1748@seznam.

Anonym | 19.1.2018 08:10

Ahojky Hledá se kamarádka na kterou se můžu ve všem spolehnout a ona zase na mě. Prostě takovou tu srdcovku :-) Pokud jsi z blízkého okolí a hledáš to samé ozvi se. Já sympaťanda se smyslem pro humor 41 let ml vzhledu Most. Občas zajít na kafíčko vínečko nebo pivko třeba podnikat výlety atd ;-)

1 2 3 4 .. 7 .. 12 .. 18 .. 23 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění