Diskuse: kamarádka na pokec i dovolenou

1 2 3 4 .. 8 .. 14 .. 21 .. 27 Další »

Řadit:
394
Kamarádka nemá fotografii.
hanoli12@seznam.cz | 20.11.2018 06:44

Hledám kamarádku kolem 48 let, která nechce jet sama na dovču, výlet nebo by si občas chtěla jen tak pokecat. Jsem Brna.

hanoli@seznam.cz | 20.11.2018 06:41

Hledám kamarádku kolem 48 let, která nechce jet sama na dovču, výlet nebo by si občas chtěla jen tak pokecat. Jsem Brna.

jolanka@centrum.cz | 17.11.2018 15:59

Ahoj , sms , potesi , jsem v duchodu ,,,, a tez , sama cestujem ,,, sms potesi 0043 660 182 7797 ,

jolanka@centrum.cz | 17.11.2018 15:34

TO jolanka@centrum.cz: Ahoj Jolanka ,, ja taky se tak citim ,,, potrebovala by som kammaradku s kterou by som si rozumela a sla , na kafe a na velnes , apod ,,,,

Jitka | 13.11.2018 05:57

Ahoj, jmenuji se Jitka, je mi 56 a hledám kamarádku, na pokec, vycházky, třeba i dovču. Jsem vdaná, děti dospělé, pryč z domu a manžel nemá čas. Bydlím blízko Boskovic. Můj mail: jitkawalletzka@seznam.cz

Anonym | 17.10.2018 07:09

TO AZdrnonym: Zdravím,
nevím, zda je Váš inzert aktuální.
Jsem z Liberce trochu starší, též hledám kamarádku na výlety, kulturu,
povídání. Můj mail: lonely10@seznam.cz Marika

Marylin | 17.10.2018 07:03

TO Anonym: Zdravím Evu,
nevím, zda je Váš inzerát aktuální, ráda bych poznala fajn kamarádku,
pro volný čas, některé aktivity máme společné. Vše záleží na sympatiích.
Marie Můj mail: hope1012@seznam.cz Budu se těšit na odpověď.

Luca | 25.9.2018 07:08

Krasny den Vam preji devcatka, o prazdniny jsem se pristehovala za pritelem do Liberce 150 km od sveho puvodniho domova a vubec nikoho tady neznam. Je mi 30 a mam sedmiletou dceru. Rada bych se seznamila s nejakou slecnou nebo pani na vylety s detmi, ale take na vinko a zabavu pro dospele. Jsem stale prastena holka a asi z toho nikdy nevyrostu, rada se smeju, ale dokazu byt i oporou a vrbou. Pokud by se tady nasla nejaka spriznena duse, budu opravdu moc rada. Prosim, piste mi na mail bauerkaluca@gmail.com
Preji krasny zbytek dne Luca

Luca | 25.9.2018 03:03

TO Makina: Ahojky, v lete jsem se sem pristehovala za pritelem a nikoho tady neznam. Je mi 30 a mam sedmiletou dceru, ale potrebuji nekoho, s kym muzu pokecat, jit na vinko, obcas si klidne zatancit. Budu rada, kdyz se mi ozves. Mul mail bauerkaluca@gmail.com Pa Luca

Anonym | 22.9.2018 12:21

Ahoj. Jsem z Podebrad. Je mi 43 let. Hledam kamaradku na pokec. Mam manzela a uz dospelou dceru. Manzel pracuje do vecera a tak mi je nekdy smutno. Chybi mi takove to zenske pokecanicko.

Anonym | 14.9.2018 21:33

Dobrý večer Jiřko. Jsem také z Varů, bydlím tady již 3 roky, je mi 60 roků a hledám také kamarádku. Ráda bych občas zašla na kávu, třeba i spolu chodit cvičit, zajet si do Prahy na nějaký muzikál nebo do muzea nebo chodit spolu do nějaké dílny ,třeba na keramiku ,vytočit si na kruhu třeba vázu. Ráda vařím, peču ,pletu .Jsem čistotná ,slušná ,obětavá postarší paní. Ráda mám zvířátka na zahradě, ne v bytě a nemám ráda kouření cigaret. Mám řidičák i auto.
Zda máte stejné zájmy ,budu ráda když se ozvete a napíšete mi třeba jen krátkou správu na SMS. Mějte se pěkně .Eva

Daniele3215 Poslat vzkaz | 11.9.2018 09:21

Holky našla jsem takhle kamaradku v mistnim kurzu šiti, koukněte kolem a přihlaště se na něco:)

Kamila | 1.9.2018 16:05

Jičín, Liberec, hledáme aktivní rodinu s dětmi na společné výlety, sport a kulturu, my :52,44,13,10. Langhammerova.kamila@seznam.cz

Renata | 29.8.2018 08:12

Ahoj je mi 50 let jsem vdaná,pocházím z Brna, děti mám odrostlé a hledám kamarádku na občasné setkání třeba u kávy a popovídání si o všedních starostech. Pokud také hledáš spřízněnou duši napiš email a ozvy se, odepíši všem.

Anonym | 29.8.2018 07:23

TO sonja: Škoda, že jste z Vysočiny, já jsem z Brna, byla by jste určitě spřízněná duše, jste na tom podobně jako já je mi 5o let a jmenuji se Renata, pokud by jste se i ta se mnu chtěla seznámit, napište email a já se ozvu

1 2 3 4 .. 8 .. 14 .. 21 .. 27 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění