Koupani bez plavek i mimo nudaplaze - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Koupani bez plavek i mimo nudaplaze

Diskuze

Nahota
Uivatel_5531298
| 13. 8. 2023 11:51
Já se koupu a opaluju zásadně nahý. Je to hrozně příjemné. Nudaplážím se ovšem vyhýbám. Je to místo plné úchylů a tzv. čumilů. Vidět kolem sebe jen nahé maso není také moc příjemné. Proto chodím na běžné pláže někam trošku bokem abych nebyl ve středu. Dneska už nahota nikoho nepohoršuje a je to v pohodě pokud nahý úmyslně nějak neprovokujete okolí. Pokud mě někdo pozoruje je mně to někdy i příjemné, že se mu líbím. Klidně se s ním dám i do řeči. Pokud se někomu nelíbím nemusí se na mě dívat. Dříve jsem byl za své tělo i hrdý jak v mích letech vypadám dobře. Dnes už je to sice horší, ale to mně nebrání tomu abych si užíval nahý jak to mám rád.
michaelana...
| 19. 6. 2019 15:13
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuze.
anonym
| 28. 6. 2018 14:48
Já se taky koupu nahatý na nuda pláži a není problém jít do naha i mimo nuda pláž pokud na pláži není moc lidí nebo jsem trošku bokem... většinou to nikomu nevadí....
anonym
| 12. 6. 2018 02:07
Ja nemam problem s opalovanim bez vrsku i mezi oblecenymi lidmi. Na muda jsem byla parkrat, nejaky valny dojem to na me neudelalo, radsi si zajdu nekde stranou, normalne k rybniku treba. Malokdy chodim sama a kdyz mam s sebou podobne smyslejiciho partaka ci partacku, klidne jdu i donaha. Ale kdybych byla sama, tak bych donaha asi nesla, to bych mela asi strach z cumilu :)
anonym
| 13. 9. 2017 11:38
Nemam se čím pochlubit ale nahota mne láká :)na nuda jsem nebyl ,presto po tom toužím .přítelkyně by do toho semnou asi nešla ,což tomu moc nepomáhá no:/
anonym
| 21. 1. 2018 16:00
TO Kubino: Ahoj, já to provozuji několik let a nahotu jsem si strašně oblíbil,užívám si to kdekoliv. Doporučuji vyzkoušet je to super!!!
anonym
| 7. 6. 2017 13:42
Kde je málo lidí sundávám podprsenku ale bez plavek ne, to bych musela být široko daleko sama a nesmělo by tam být moc vidět Někteří exhibicionisti jsou ale schopní se svléknout i mezi oplavkovanými. Nemám nic proti když maminy nechávají děti bez plavek tam kde není hlava na hlavě ale dospělí by měli mít určité limity
anonym
| 22. 3. 2017 19:06
Já se koupu nahatý i mimo nuda pláže...když není moc lidí a nejste ve středu dění není problém
anonym
| 23. 7. 2016 21:56
Je to celkem běžná věc, ale určitě jenom na rybnících, lomech,... Na koupališti jsem ještě nikdy nikoho nahého neviděl (ano občas nějaká žena nahoře bez, někdy i v tangách, se tam najde - ikdyž se rád podívám, tak si ale myslím, že to tam nepatří).

Já osobně raději chodím na nudapláže, protože se nemusím bát, že mě tam začne někdo nadávat. Ale přítelkyně není nakloněna nudaplážím, prý se nerada dívá na nahé lidi, ale svléknout se jí nevadí. Takže chodíme na blízký rybník a najdeme si vždycky nějaké zapadlé místo (jsou tam takové vlezy do vody oddělené stromy a keři). Občas někdo projde okolo, ale nikdo nám jěště nevynadal. Ovšem pokud jdu sám bez přítelkyně, je situace jiná. Už se mě stalo (a ne jednou), že šel okolo nějaký pupkáč a měl blbé kecy.
Dokonce dneska jsem šel podél rybníka, hledal jsem volné místo. Na jednom místě ležel mladý kluk (kolem 20ti) v bermudách a s ním tam byla holka (podobně stará) úplně nahá (většinou to bývá naopak). Štíhlá blondýna - nepodívat se prostě nešlo . Chodila tam a telefonovala. Já se svlékl jen o jedno místo dál. Po čase přišel nějaký dědek a začal na mě mít nějaké kecy...zajímavé, že je neměl na tu holku okolo které předtím prošel?!? Takže s tím je nutné počítat a je lepší chodit v páru nebo být holka

Také jsem si nemohl nevšimnout, že na oficiálních nudaplážích jsou převážně starší ročníky. Mladší chodí raději někam stranou. Že by ze stejných důvodů jako moje přítelkyně? Nevím. Prostě mě přijde, že mladým se nevadí svléknout, ale nechtějí se dívat na staré nahé lidi. To že okolo prochází oblečení lidé jim běžně nevadí.

Ještě dodám, že mě je 25 a přítelkyni 21 let. Možná až bude starší, tak se její názory změní. Mě teda nevadí se dívat na jiné nahé lidi (ani na důchodce), ale někomu to asi není příjemné.
anonym
| 21. 1. 2018 16:07
TO MMM: Ahoj, tak s tímhle jsem na tom úplně stejně....moje přítelkyně by někam na nuda nešla,ona na to není,proto chodím sám a užívám si to. Ta ké chodím a vyhledávám místečka kde bych nebudil "pohoršení" ale svléknout se to mi problém nedělá. Mám nahotu rád
anonym
| 23. 6. 2016 13:24
Od té doby, co mě přítel vzal do společné sauny a následující léto na nudistickou pláž, tak se koupu a opaluju radši nahá na nudě, než se nechat svazovat plavkami na textilní pláži. Nazí se koupeme i mimo oficiální n-lokality, ale jenom v případě, že jsme tam sami nebo stranou od ostatních. Také do sauny nechodíme zahalení od hlavy ke kotníkům, ale normálně si sedneme nebo lehneme na prostěradla a nahotu neřešíme, stejně jako většina ostatních.
anonym
| 6. 5. 2016 18:16
Zdravím. Mně už je padesát pryč a koupu a opaluju se zcela nahý už od puberty. Vždy jen na přírodních koupalištích. Za mlada jsem vyhledával skrytá místa kde nikdo nebyl a postupem času když jsem si uvědomil že na nahotě není nic špatného jsem si troufnul a stále troufám i na pláže kde je lidí někdy docela dost. Vždy jsem jen tam kde vidím ,že nejsem na obtíž. Vyberu si místo na deku, většinou hned dopoledne, někdy spíše trochu bokem, dokud není moc lidí. A když si lehne někdo vedle mne v plavkách nic neřeším pokud to neřeší ani oni a jsem v pohodě. Na některých místech jsem se začal koupat první sám nahý a po čase už na to místo chdilo i víc naháčů. Lidi by se rádi koupali nazí ale brání jim v tom předsudky. Kdo se jich dokáže oprostit jako já a jiní naháči je pohodovější a zdravější po všech stránkách. Má pak utužené tělesné i duševní zdraví. Jednou jsem se dal do řeči na běžné pláži i s policistou a když odcházel ješětě mi popřál hezký zbytek dne. Dnes není trestné být nahý tam kde naháč nezpůsobí pohoršení druhým. Ale musí se umět chovat a být ohleduplný k okolí. Z mé zkušenosti jsou lidé v plavkách lepší než tzv. naturisté. Lidé v plavkách mě nahého nevyhání. Kdežto na nuda plážích naháči lidi v plavkách vyhání a jsou na ně nevraživý. I proto mám raději normální pláže.
anonym
| 6. 5. 2016 18:27
Ještě dodatek. Je opravdu nevkusné roztahovat nohy na dece před někým kdo na to není zvědavý. Je jedno zda je dotyčný hezký či ne. Kdo se má na to dívat. Na nudaplážích si klidně dotyčný takto lehne na deku přímo naproti někomu jinému. Brrr. Člověk ač je nahý či nikoliv musí se umět chovat a přizpůsobyt se okolí. Tím nemyslím mít plavky za každouz cenu. Když budou ostatní kouřit také si nekuřák nezapálí. Já když je někdy "raději" zapomenu doma omluvím se, že jsem nahý, že jsem plavky zapoměl doma. Když už jde tedy do tuhého. Ale to se stává opravdu jen velice vzácně, že se umím chovat.
anonym
| 13. 4. 2016 07:42
Ahoj, většinou tady všichni píšete o koukání a studu z už starší ne tak už pevné postavy a pod. Ale tak vás nikoho nenapadá že nahota je přirozená věc, všichni jsme si v ní rovni. je uplně jedno jak člověk vypadá ony to ty plavky zas až tak moc nespraví
jde o zdraví a pohodu a ne o koukání a už vůbec ne o ***. Ano každej koukne po pěkný ženský a ženský zas po pěkným chlapovi ale to úplně stejně jako když má plavky nebo jde po ulici pěkně oblečený od toho máme oči... jak říkám kdo nezkusil neví oč přichází, koupání saunování a vůbec pohyb u vody ve welnes na ostro je tisíckrát příjemnější něž stažený v plavkách. A hlavně zdravější, nehrozí prochlazení z mokrých plavek, plísně a podobně.
anonym
| 21. 1. 2018 16:13
TO Tom: Tak tady s Vámi ve všem souhlasím, koupání a být nahý je skvělá věc,člověk je tak svobodný a volný.
:-)))
Vlada
| 14. 10. 2007 09:17
Kdyby Pánbů chtěl, abysme chodili v plavkách, tak bychom se nerodili nahatí
:o)
starfighter
| 13. 10. 2007 23:38
u me vitezi pocit vlastniho pohodli a opaleni pred studem a doufam, ze to na moje okoli nepusobi nejak zvlast neesteticky, nebo uchylne. Taky se na hezkou holku rad podivam, ale mam pocit, ze krome toho jednostrannyho divani bych mel neco taky ukazat, je otazka jestli se holky taky radi podivaj, nebo jim to aspon nevadi. Kdyz uz v sobe najdu dost odvahy ty plavky sundat, tak se do vody uz neoblikam, preci jen, plavani bez nich je prijemnejsi. Na plazi narvany lidma bych se svliknout neodvazil, ale kdyz je hustota lidi na plazi aspon 3m od deky k dece, nevidim v tom problem. Chodit plavat a opalovat se v plavkach mi prijde jako pit alkohol z flasky schovany v papirovym pytliku. A pokud uz musim bejt v plavkach, tak americkej strih trenek ke kotnikum bych na sebe nevzal, davam prednost slipovejm plavkam a mensim
:-)
angelwoman
| 13. 10. 2007 11:12
Tak asi záleží na míře tvého studu a přístupu k nahotě. Já nemám problém se na koupáku sprchovat nahá nebo si u moře svéct horní díl plavek.Ale představa uzavřené sauny s úplně cizíma lidma mě zrovna dvakrát nebere a nevybízí k odkládání svršků Někdy si horní díl plavek sundám, ale mám k tomu od mlada rozpolupné pocity, kdy jsem u moře viděla 40-leté maminy, jak pobíhaly nahoře bez celý den po pláži, pořád se shýbaly k dětem a všechno jim tam tak nějak "klimbalo v prostoru" Takže nahota v pohodě-ale všeho s mírou a soudností-ono, když koukáš celý den na svou nahou ženu v takových roztodivných polohách, myslím, že to i trochu omrzí - názor chlapů v mém okolí.
Jinak máš pravdu, že ženy na pláži se svlékají mnohem "ochotněji", než muži. Jestli to ale nebude tím, že se vy chlapi tak rádí "díváte" a slečny vám to umožňují na počkání a vy můžete zůstat pěkně pohodlně v zahalujících kraťasech a pozorovat a pozorovat
kluk bez plavek vs holka topless
starfighter
| 11. 10. 2007 22:59
No, u tech rybniku vetsinou nikdo nahej neni, spis opravdu jen pak holek nahore bez, coz u je v nasich podminkach spolecensky prijatelny, uplne nahej je tam malokdo, obcas taky nikdo, presto, jak uz sem napsal stydim se vic v plavkach pred holkou bez podprsenky, nez bez plavek. Mam pocit, ze damy uz svuj krok udelali a ted je rada na chlapech, jak se k tomu postavi, ale kdyz se clovek rozhlidne kolem sebe, je tendence spis opacna, chlapi maj trenky ke kotnikum a holky jen tri snurky kolem boku. Ja jdu proti temhle trendum,je otazka, jak moc je to spolecensky prijatelny. Ve spolecny saune se taky nemam potrebu schovavat do prosteradla, na tom prosteradle sedim, nebo lezim a malokterej chlap to takhle dela i kdyz slecny a pani ukazujou svoje prsa, nebo svoje telo kompletne.
bez plavek
Kloa
| 11. 10. 2007 22:30
Pokud máš co ukazovat a nejsi úchyl, tak proč ne
Ale proč toto téma když už zima klepe na dveře?
Jinak pokud se tak lidi chovají v okolí toho lomu, rybníku atd., tak na tom není podle mě nic divného. Vždy záleží na situaci, na místě a na chování.
Taky jsem u moře chodila nahoře bez, i když to není mou běžnou praxí, ale bylo to tam výhodné, lépe jsem se opálila a ve slané vodě se mi alespoň plavky nezničily. Ale když jsem šla někam pryč, tak jsem si je zase oblíkla, to už se mi zdá moc.
Koupani bez plavek i mimo nudaplaze
starfighter
| 11. 10. 2007 22:22
Ahojky, nemam moc rad pocit studenych plavek na tele ale nudaplaze u nas nejsou na kazdym rohu, tak si obcas odlozim plavky i nekde v lomu, nebo u rybnika. Zvlast pokud se okolo opalujou holky nahore bez, nedela mi problem plavky odlozit, navic si pripadam vedle skoro nahy holky v plavkach divne. Zatim to nikomu nevadilo, ale zajimalo by me, jak se na to divate vy.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Peggi
17. 4. 2024 22:03
70238
2112Hana
17. 4. 2024 18:51
11781
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video