Ploché bříško - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

ploché bříško

Diskuze

Vždy to nejde
Miky
| 4. 10. 2007 18:53
Každý mít ploché bříško nemůže. Cvičení je jedna věc, ale genetika druhá. Každému není dáno, aby měl bříško jako prkno. Mně osobně se to ani nelíbí.
Ahoooj :-) Nux...
Broskvicka
| 4. 10. 2007 08:41



Dobré ránko Nux...
Ach tákpromiň Kočko! Opravdu to vyznělo ošklivě, ale nesmírně si vážím toho, že jsi mi to objasnila! Ano, souhlasím s Tebou Fešando, že každou baví něco jiného ! Jsem ráda, že jsme si to vyjasnily, já to taky nemyslela zle Nux Moc děkuji za Tvoji pochvalu a velice si jí vážím... Jsi hodná holka Nux... Zatim se měj krásně a ať Ti vše vychází, tak jak si přeješ Krásko... Hezký den od Broskvičky....
Ahoj, Broskvičko,
anonym
| 3. 10. 2007 11:34
já jsem Tě jen pochválila. Prostě jsi dobrá. Upřímně.
A řekla jsem, že tohle mě by nebavilo. Co je na tom?
Je to v pořádku, že každou baví něco jiného. Asi jsem to napsala nešikovně.
Ale...ale...Nux!!! :-)))
Broskvicka
| 3. 10. 2007 11:13

Vidím, že jsi to pochopila podle svého, nic Ti vyvracet nebudu!!! Nestalo se mi pěstování postavy koníčkem, ale jestli si to myslíš Tvoje blbost musím se smát... !!! Když jsi zvyklá od malička na sport, a jak jsem psala zatahování břicha, tak nad tím ani nepřemýšlíš, prostě je to pro tebe přirozené! Díky tomu dělám spoustu jiných věcí... Já veškerou energii nemusím věnovat tomu, jak vypadá, nebo zda jsem nepřibrala další kilo jak píšeš! Mám asi požehnáno od Boha! Ale to, že ráda cvičím, sportuji neznamená, že mě naplňuje jen toto! Nejsem anorektička či bulímička... nýbrž se mi líbí postavy třeba fitnessek jestli Ti to něco říká! Mám to štěstí, že takovou mám, a když je čas ráda prostě sportuji! Takže jsi to blbě pohopila,že bych byla posedlá pěstováním postavy, ale co, já Ti nic vysvětlovat, obhajovat se nebudu to je stráta času! Ahoj
ploché bříško
engel
| 29. 9. 2007 16:17
A to kdysi všichni toužili po typech jako Věstonická VenušeHele to jako určitě uplně prkno místo bčicha neni nic moc jako jestli nemáš špeky tak je to ok....v každym připadě esli maš tuk a svaly a začneš posilovat břicho muže se ti klidně to břicho ještě zvětšit a ty tuky fakt neodtraníš...
Re: nadýmání
Mullik
| 29. 9. 2007 13:11
Ono taky jedna z možností je, že máte zanesená střeba, kvuli nezdravé stravě, málo pohybu....atd, určitě to všichni víte. Někde jsem četla že na to zabírá klistýr, toho ale já zastáncem nejsem.
nadýmání
Elunka
| 29. 9. 2007 11:54
u mě je prý vypouklé bříško způsobeno nadýmáním...ale jak se toho zbavit????:D jinak netoužím po úplně plochém pupíku...příteli se líbí to co mám:o)
Broskvičko,
anonym
| 29. 9. 2007 10:47
jsi dobrá!
Mně tohle absolutně nebaví, a než se celý život trápit, to se raději smířím se svým mírně nedokonalým tělem.
Tlustá nejsem, ale bříško mám. Vím, že kdybych se hodně snažila, a držela od jídla, jistě bych dosáhla lepší postavy.
Ale nestojí mi to za to. Musela bych všechnu svou energii věnovat tomu, jak vypadám, jestli jsem nepřibrala další kilo, atd. A to nechci - chci se věnovat i něčemu jinému, než svému zevnějšku, ikdyž přes určitou hranici (váhy a vzhledu) bych překročit nechtěla.

Pokud se Tobě pěstování postavy stalo koníčkem, tak to gratuluji, spojila jsi příjemné s užitečným (a krásným).
Já taková nejsem, nenaplnilo by mě to.
Ploché bříško...
Broskvicka
| 29. 9. 2007 10:15

Ahojte Viktrorky...
Já mám bříško ploché... Myslím, že je dobré se naučit zatahovat ho celý den... Mě to naučila moje milovaná maminka v dětství a díky ní, mám bříško neustále pevné! A to i tehdy když se mi povede delší dobu necvičit, ať už kvůli tomu že neni čas nebo, že mi neni dobře a k cvičení se nedostanu! Ale jinak se snažím jezdit na stacionárním kole 4xtýdně, jistěže, někdy se to prostě nestíhá a tak jezdím některý týden méně! Po kole si dávám na konci tréninku cviky na bříško, aby bylo dosti šokované, bříško můžete cvičit každý den! To zatahování fakt pomáhá! Možná jste o tom neslyšely poprvé, když třeba zatínáte svaly na ***ce či nohách také se časem zpevní, ale chce to pravidelnost a vydržet Viktorky!! Jinak chodím do posilovny, na procházky, ale to zatahování bříška dělá prostě divy!!! Fakt Fešandy! Ahojtě Broskvička!
vypouklé bříško - můj věčný problém :o(
KajsaV
| 22. 8. 2007 12:58
Vidím, že nás je hodně se stejným problémem, hold to bčicho, to je trápení Ženy mají vypouklé bříško vinou vnitřních orgánů a dědičnost taky hraje velkou roli. Já jsem se před rokem rozhodla něco udělat se svou postavou - cvičením a správným jídelníčkem jsem se zbavila deseti kil a hezky si zpevnila postavu, bříško však stále vypouklé mám ikdyž je pevné. Cvičím 4x týdně, jídelníček stále dodržuji, ale bohužel jsem na tom pořád stejně hold se s tím musí člověk smířit...
Dědičnost
Jennisek
| 21. 8. 2007 08:48
Jsem štíhlá. Všechen tuk se mi bohužel usazuje v oblasti bříška. To, že se usazuje zrovna tam mám dědičné. Jak po mámě tak po tátovi. Oba hubení, až na to bříško.

Nechci tím říct, že jsem zdědila tuk. Samozřejmě, že kdybych dbala na zásady správné výživy snad by se neusadil. Taky kdybych neměla sedavé zaměstnání. Zdědila jsem prostě místo kde se tuk usadí. Někomu na stehnech, jinému na zadku nebo na bocích.

A abych vám pravdu řekla, vážně nemám na to abych se denně potila v posilovně nebo dřela na spinningu. Trápila se dietami a účinek žádný. A to už jsem vyzkoušela ledacos.
Bříško
Miky
| 20. 8. 2007 17:17
Ahojky, když jsem četla tvůj příspěvek, uvědomila jsem si, jakou máš pravdu. Já cvičím taky denně, ale nic, mám na břiše docela velkou pneumatiku. Jinak jezdím na kole, chodím rychlou chůzí, ale nemůžu právě tu váhu zredukovat, abych teda pak mohla zpevňovat posilováním na břicho. Ale stejně posiluju, i když nic nevidím. Taky mě čeká vyšetření štítné žlázy, cvičím totiž dost a jídelníček mám ukázkový a nic dole, naopak přibírám, ale není to svalová hmota. Doktor říkal, že mám asi sníženou funkci, tak uvidíme, pokud to vyjde tak, že nemám, tak asi je té mojí aktivity málo, no, i když teda myslím, že ne a jsem i dost utahaná.
Ploché bříško
Rory
| 20. 8. 2007 08:48
No já myslím, že u žen je úplně normální, že nemáme naprosto ploché bříško. Já jsem štíhlá, oden cvičím svoje oblíbené cviky a taky jógu. Bříško mám vymakané a taky pěkně vyrýsované svaly , ale nemůžu řict, že by bylo naprosto rovné, vždyť máme uvnitř orgány ne ?
pupíky
miri
| 17. 8. 2007 13:25
Holky holky, já myslim, že absolutně plochý břicho maj anorektičky, sportovkyně a nebo prostě pár šťastlivců s takovýma genama. Cvičit určitě, ale nezešílet. Žádná nejsme dokonalá a pokud to neni nechutná pneumatika, tak trochu kulatější pupík je přeci přirozenej. Máme to daný od přírody, tak proč chtít napodobovat modelky co všude vidíme, když oni si daj list salátu a maj výčitky...Já chci přece normální a zdravej život.
Juja
Raffaelo
| 13. 7. 2007 08:12
nee je to trošinku jinak. aby na břiše nebyly ty ošklivé faldíky, které holky tolik trápí, tak je nutné, posilovat nejen vnější, ale HLAVNĚ vnitřní svalstvo a na to jsou dobré tzv. cviky pilates, i když se to cvičení někomu může zdát, že je o ničem, ale hodně pomáhá zpevnovat vnitřní svalstvo, takže se můžete mučit v posilovně jak chcete, ale pokud nemáte zpevněný vnitřek, tak se faldíků jen tak nezbavíte, pokud samozřejmě nedlabete suplementy že jo? to je pak jiná
Ploché bříško
Juja
| 12. 7. 2007 13:17
Pokud je tvoje vypouklé bříško způsobené tím, že tam máš špíčky, tak Ti bohužel cvičení na jeho zpevnění zas tak moc nepomůže. Procvičuješ totiž sval, který je pokrytý tukem, ale tuku se takovým cvičením nezbavíš. Je potřeba se nejprve zbavit špeků a to úpravou jídelníčku a tzv.aerobní aktivitou. Můžeš také zadržovat vodu, která způsobí větší bříško a proto je dobré hodně pít, méně solit ........
Jo a také jsem jednou někde četla, že když posiluješ bříško, je dobré se ho při tom jakoby snažit vtahovat, pak si procvičuješ břišní svalstvo pěkně do hloubky a budeš mít hezčí tvar bříška.
bříško
angelwoman
| 12. 7. 2007 12:18
Ahojky! U mě je bříško taky jedna z problémých oblastí mě pomáhá takhle kombinace: chodím na spinning, kde taky procvičujeme břicho, doma si dám skoro každý den takovou sestavu-normální sklapovačky, pak tzv.brouček-ležíte na zádech, ruce dáte za hlavu a nohy natáhnete pár centimerů nad zem a pak přitahujete zároveň levou nohu a k ní pravou ruku a pak naopak - nepokládat mezi tím nohy na zem; a pak je dobré, když ležíte na zemi, a zvedáte pomalu nohy 30cm nad zem a zase je dáváte dolů, ale na na zem..pak se sprchuju střídavě studenou a teplou vodou a na závěr bříško namasíruju a namažu krémem Perfekt slim Pro od L´Oréal Paris s masážním nástavcem. Bříško nemám absolutně rovné, ale jsem spokojená, žádný špek na něm nemám..
aerobic
anonym
| 7. 5. 2007 15:00
Já newím no....takové břicho mám už od mala a nikdy jsem si moc nehlídala co jím mamka je taková opláclejší, ale postavu mám po tatínkovi tak je to možná v genech.....rozhodne není na škodu si ten aerobic dát, nebo i jiný sport
ploché bříško
Raffaelo
| 7. 5. 2007 08:31
Tak jednou týdně aerobik rozhodně k plochému bříšku nepomůže to je uplná blbost, každá ženská má jiný tvar bříška a jak psala Veras, málokterá ho má uplně plochý, to jsou většinou ty co si hlídají co jijou, aby náhodou nebyli o deko těžší. Lepší ho mít malinko kulatější, pevnější a bez faldíků, než plochý jak startovací dráha a být nemocná
Ploché bříško
Miriam00
| 7. 5. 2007 08:24
Myslím, že ženy přirozeně nemají úplně ploché bříško. Však v něm jsou nějaké orgány, ne?
Pokud tam není vyloženě fald, tak bych se tím netrápila. Mírné vyklenutí je normální.
anonym
| 19. 2. 2017 18:59
TO Veras: přirozeně máš mít břicho plochý ale jelikož se holky během těch let rozežrali přestali zatahovat břicho a dělaj jenom sedlehy po kterejch je břicho ještě víc nafouklý tak se neni čemu divit ;) myslim že kdyby autorka nedělala furt jenom sedlehy a naučila se jíst tak bude za chvilku krásná=placatá jak kuchyňský prkýnko... Fakt jako jste neschopný
aerobic
anonym
| 6. 5. 2007 20:14
Ahojec já mám bříško celý život ploché a to ani necvičím,jen jednou týdně aerobic....tak to taky zkuste třeba to aspoň trošku pomůže
ploché bříško
Raffaelo
| 25. 4. 2007 08:24
Ahojky, co vím, tak holky v pátek večer než jdou na disku, tak od odpoledne nic nejí, aby měli ploché bříško, ale jestli chceš, aby Ti takhle zůstalo napořád a nebylo vypouklé, tak to je těžké. Také pravidelně cvičím, a nemám ho uplně jako prkno, ono je to možný z několika důvodů, buď máš takový tvar a už jiné nebude, a nebo ho můžeš mít třebas nafouklé, a to je dobré hodně pít, jíst nenadýmavé potraviny a tak.. na internetu toho kolem nafouklého bříška píšou hodně. Ale já se s tím, že mám malinko kulatější bříško smířila a navíc se mi začalo i líbit a jsem s ním spokojená, když vidím, že to není špíček, a mám ho jinak pevné... Tak si musíš říct jaké příčiny to jsou a uvidíš že to bude oukej ..
ploché bříško
anonym
| 24. 4. 2007 19:36
zdravím:o)
Chtěla bych se zeptat jak dosáhnout rychle plochého bříška???Cvičím poctivě ale výsledek se nijak extra neobjevuje:o) mám sice míry ideální ale vypouklé bříško mi vadí:o) má někdo nějaký účinný recept na to jak rychle dosáhnout plochého bříška???děkuju předem:o)

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Mariana
19. 4. 2024 19:29
70260
2112Hana
19. 4. 2024 18:33
11798
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video