Diskuse: menstruační bolesti

Řadit:
17
Kamarádka nemá fotografii.
Hana | 8.8.2013 09:49

Dobrý den. Mívala jsem velké problémy - nepravidelný cyklus, bolesti, zvracení. Po dětech se to upravilo, ale s přibývyjícím věkem se problémy vrátily. Pak jsem objevila bylinky českého výrobce, 100% přírodní a nyní už problémy nemám - cyklus je pravidelný, menstruace bez bolestí a s minimálním krvácením. Pokud mi napíšete na mail machalovah@email.cz ráda Vám poradím!

Klára | 22.8.2011 22:51

Já měla také šílené bolesti v křížech a konečníku.Ani narovnat jsem se nemohla,zvracela jsem a hromadu léků proti bolestem snědla,aby se alespoň na chvilku ulevilo.Ale teď už mám pokoj.Vyřešila jsem to bylinnými kapkami.Máte-li zájem pošlu odkaz.Můj e-mail masivhobby@seznam.cz

Este Poslat vzkaz | 10.8.2007 16:49

bolesti sice utlumí, ale je to jed a ten ještě žádný problém nevyřešil.
mě taky bolí v kříži a zkoušela jsem to místo prodýchávat a uvolňovat. a pomohlo to, alespoň trochu...::usmev::

já bych řekla, že ty bolesti souvisí s psychickým problémem.

angelwoman Poslat vzkaz | 10.8.2007 11:54

Já užívám HA a na bolest při menstruaci to nemělo bohužel prakticky žádný vliv. Bolí mě vždy v podbřišku, ale nesnesitelné jsou především bolesti kříže a zad. Když musím normálně fungovat, jdu do školy, práce, atd. mírním to ibalginem. Pokud to však jde,léčím to přírodní cestou-můžu doporučit čaj z kontryhelu a pupalku-tu užívám ve formě oleje-pomáhá to,ale musíte začít tak 2 dny před menstruací.

| 4.8.2007 23:19

::kvetina::Ahoj ženský, být náladová a nepříjemná před menstruací a hlavně mít bolesti, tak to má určitě většina z nás, já si tím také procházím kadý měsíc,tak to je určitě úplně normální věc, musíme to prostě zvládnout a hlavně vydržet, jsme přeci silné osobnosti a vydržíme více než chlapi::vysmaty::a jak říká Kloa, nenechat se zlákat něčím nesmyslným a čekat , že to bude lepší, prostě jít něco dělat a neukazovat okolí, že nás něco trápí!!Vydržte, je nás takových opravdu přemnoho a je to hlavně úplně normální jev!!Prostě tečeme celý život, když to není dole, tak je to nahoře, ale my to zvládnem, jednou to určitě nebude!!::vysmaty::

Kloa Poslat vzkaz | 4.8.2007 15:42

Mé doporučení je se nenechat zlákat kojakem na nějaký jim nabízený potravinový doplněk ::ou-nou:: Ještě před chvílí se tady vydával za ženu jen proto, aby si udělal reklamu. Všechny jeho nabídky, a bylo jich nespočet, byly programátorem této diskuze smazány. Proč asi? ::svaty:: Nikdy nevíte co vám někdo takový prodá, v lepším případě to bude potažený cukr.

Kloa Poslat vzkaz | 21.7.2007 13:10

Třezalka snižuje účinnost HA.

zabka Poslat vzkaz | 20.7.2007 23:33

Na ženské problémy je nejlepší třezalka. Mimo to se používá i jako uklidnovadlo při stresu. Najdete ji téměř na každé louce.

Veras Poslat vzkaz | 10.5.2007 21:10

Při HA bys neměla mít žádné bolesti! Alespoň já jsem neměla!
Není v tom něco ještě jiného?

| 10.5.2007 20:45

Bolesti jsem měla vždy, a to někdy i po celou dobu menstruace, která trvala někdy i 8 dní... Téměř 9 měsíců beru antikoncepci, měsíčky mám 4-5dní, jen 3 dny jsou opravdu slabé a jsem téměř po všech stránkách spokojená - zlepšení pleti a zpomalení růstu chloupků.. Jen ty příšerné bolesti a trápení mi přináší ty 3 zrádné dny.. Je to v pořádku?

| 19.7.2006 21:40

Ahoj Mončo, já sladké nejím vůbec, jím velmi zdravě, vitaminů plno a přesto každý měsíc nemůžu vydržet sama se sebou, jsem tak protivná, že bych sama o sebe přerazila koště. Nechápu, jak to ty hormony dokážou, že úplně změní povahu, normálně jsem klidná a mírná jako beránek.Eva

| 19.7.2006 10:16

Ahoj, já jsem na tom podobně, také jsem před menzes nesnesitelná a to i
pro sebe. Nejraději bych opustila své tělo a vrátila se za pár dní.
Mívám ještě problémy s tím, že první a druhý den menstruace mám
nesnesitelné křeče a bolesti hlavy, léky na to nepomáhají.(tak jsem
zase protivná kvůli tomu).

Před pár lety mi poradili, ať vysadím mléčné výrobky (kozí nevadí - ale
mně osobně nechutná) a nejím moc sladkého. Docela to pomohlo, ale bez
mléka a sýrů jsem to nevydržela déle než 3/4 roku, pak se problémy
vrátily. Pokud to tedy zvládneš, tak to zkus, ale dej si pozor na to,
abys měla dostatek vitamínů a minerálů obsažených v mléce (hlavně
vápník). Monika

| 6.7.2006 11:56

Můj problém je ten, že moje menstruace není pravidelná. Poslední 2 měsíce mám menstruaci po týdnu. Velmi mě to trápí a obtěžuje. Jestli někdo z vás něco podobného zažil a ví o co by se mohlo jednat ať odpoví. Děkuji

| 26.6.2006 20:46

ahoj, tak už nevím, co si počít...vždycky pár dní před menstruací se u mě dostaví naprosto nesnesitelně protivná nálada, hádám se se všema co mi přijdou do cesty, chtěla bych házet talířema, stěžuju si na všechno, no prostě je to se mnou k nevydržení, jsem protivná sama sobě, ale nejde t ovládat...prvním dnem menstruace to končí a jsem zase jako beránek- co s tím?

| 18.6.2006 22:24

ahoj příčiny bolestí můžou být různého původu a také záleží na tom jak jsou silné apod., ale pokud bolesti patří jen k menstruaci, tak si týden před a během menstruace vař každý večer čaj z řebříčku koupíš ho v lékárně, pomáhá na bolesti a snižuje krvácení.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění