Holé nohy netolerují! - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Holé nohy netolerují!

Diskuze

michaelana...
| 24. 5. 2016 10:33
Ahojky mate nekdo vyzkousene ty puncochy ve spreji? Prijde mi to docela zajimavy. :D diky
Nevadí
Anetaslad
| 19. 7. 2007 12:46
Mě by tedy nevadilo nebo lépe nevadí silonky mám celkem ráda a krom těchto největších veder je nosím a navíc banky už jsou většinou klimatizovány tak by se to dalo snést.A nebo si oblékám i samodržící punčochy také dobrá alternativa.
anonym
| 20. 5. 2012 16:20
Přesně tak. Všude je klimatizace. Navíc já silonky nosím pořád a je to opravdu o tom najít si vyhovujícího výrobce, od něj typ a pak velikost. Největší problém všech žen je to, že si koupí silonky a nepřemýšlí. Prostě SLEPICE! A takové pak někomu radí, jak je něco strašně nemoderní jako třeba silonky v otevřených botech. Jsou to krávy, které se neumí oblékat a tak blijou na ostatní. A takových je 99%
Silné
pedys67
| 14. 7. 2007 17:35
Peg,ale ty silné mnohé firmy také nepovolují k sukním.Mám známou ta nosí v zimě také silné punčocháče a vždy když přijde do práce tak se musí převléknout do silonek.A nebo když je mírnější zima obléká neprůhledné silonky okolo 70den a kalhoty a v práci si nechá sukni kterou vymění za kalhoty.
souhlas-
anonym
| 20. 6. 2007 08:32
I kostým může na ženské slušet a ta ženská nemusí vypadat n 40. Ale silonky by to fakt chtělo. Ono to totiž na klienty nepůsobí dobře. Silonky zkrátka patří k etiketě a pokud chceš dělat v bance, musíš se s tím smířit. Dělník zas musí nosit helmu. A můžu potvrdit, že pokud se jedná s klientem a ženská nemá silonky, klient si myslí - když zapomněla na silonky, co asi zapoměli ještě? Právě takový maličkosti dělají dobrý obchod.
A taky myslím, že důvod tvého nepřijetí byl spíš z jiného důvodu. pokud nazýváš holky z banky můrami, tak možná v tom byl ten problém
oděv
Kloa
| 19. 6. 2007 23:30
Silonky jsou součástí etikety a není to jen přežitek.
Žena na vyšší pozici je pro mě bez silonek "laciná". A i když jsou nohy i přes silonky vidět, pořád je to oděv.
Taky si nemyslím, že můra v šedém kostýmku dostala práci jen kvůli toho, že byla usedlá a měla právě v tu chvíli na sobě to co požadovali, asi měla i jiné přednosti proč ji přijali. Důvod nepřijetí, že nemáš tesilovou sukni určitě nebyl ten hlavní
silonky..
anonym
| 19. 6. 2007 17:39
Docela jse mě pobabily, holky!!! Já pracovala také v bance,docela na vysoké pozici!A když jsem musela mět kostýmek,či sukni,nikdo nám nepředpisoval silonky!Chvála panu ředitely!
A další sranda-já mám nožky tak opálený a hezký,že mi kolegyně,která silonky nosí i ve 30st.vedrech pořád.,nevěřila,že je nemám na noze!
Chápu,že k určité práci je určitý oděvAle silonky jsou vymysl z dávné doby a hodně lidí se ho bohužel drží!
Víte ,mě už vice krát rozesmálo i naštavalo,že místo o které jsem žádala,dostala můra v šedém kostýmku ze silonkama-ale bez znalostí,prostě-měla kostým,silonky a vypadala asi věrohodně!Děsný!!A já jsem měla taka sukni atd.ale ne tesilovou a šedou a řekly mě,že nemám tesilky a tak bohužel..Na pohovoru čekaly můry v šedých kostýmech,bylo jim třeba 21l. a vypadaly tím na 40....bylo na nich vidět,že to nejsou "ony"..Připadala jsem si tam jako mimozemšťan..jsem ráda,že mě vzala nakonec firma,která si mě cení jako člověka a cení si mé znalosti,než to,co mám na sobě!A mě žádná práce nestojí za nošení šedýho saka a silonek!To nejsem já!Já vím,na co mám a co umím!Ale v silonkách to teda není:o))
Proto mi opřipadá směšný,že se tady kdosi povyšoval a hádá se,jak je to důležitý!ámen..
anonym
| 13. 3. 2014 21:05
TO :
Vy jste pracovala v bance na vysoké pozici..? S Vaším pravopisem..?? To si děláte srandu, že..??
silonky
mandy
| 19. 6. 2007 16:51
upřímně nevím proč se tak strašně divíš, že v bance musíš nosit
silonky, souhlasím tady s příspěvky o uniformách, pánové v bance také
nemůžou nosit kraťasy a mají dlouhé kalhoty a kožené boty a ponožky a
je jim určitě větší horko než nám v silonkách. Já studuju VŠ a
ani na zkoušku bych si nedovolila přijít bez silonek, sice by mě za to
nevyhodili, ale pohled zkoušejícího mluví za vše. Pracuju jako hosteska
a i v těch největších vedrech, musím nosit silonky pod nejrůznější
uniformy, které si firma vyžádá. Silonky jsou prostě součástí
společenského oděvu a nic s tím neuděláš.
nohy
anonym
| 14. 6. 2007 17:48
Jestli chceš ukazovat své nohy, tak jdi dělat ště*ku. Banka není bordel.
anonym
| 12. 8. 2011 16:48
TO :
punčochy na podvazky
anonym
| 4. 6. 2007 12:10
Já jsem měla podobný problém. Pracuji jako asistentka a musím chodit do práce elegantně oblečená (kostýmky, sukně, halenky). Dříve jsem nosila samodržící punčochy. Byly super mám na mysli ty s krajkovým lemem, ale cenově poměrně drahé. Ty obyčejné levné se mi moc nelíbyly. Na doporučení kamarádky, která pracuje vedle v kanceláři jsem si koupila podvazkový pás a začala nosit punčochy na podvazky. Jsou cenově přijatelné (kupuji si je v Tescu na Národní), není v nich horko a nepadají. Jedinou nevýhodu mají, že se dají nosit pouze k sukním delším než cca 20cm nad kolena. Ke kratším sukním musím nosit i nadále samodržící. Monika
silonky
anonym
| 1. 6. 2007 17:43
Fakt? Tak mě tedy neškrtí vůbec... Ale je fakt, že s těmi krajkovými se cítím mnohe¨m líp -hlavně v tom smylu, že si člověk připadá ¨tak nějak víc ***y Když teda naštěstí musím silonky nosit jen párkrát do roka na zkoušky - nemám je totiž dost v oblibě, i když jsou třeba i s diamanty
cena
Kloa
| 1. 6. 2007 16:41
Jo, ty levnější jsem zkoušela, leží mi ale pořád v šuplíku, škrtí mě na stehnech, prostě mám pocit, jako by mě pořád na těch stehnech někdo držel
Ty s tou krajkou mi více vyhovují. Kupuju za 169 Kč, už jsem konečně našla i firmu, která mi nejvíc vyhovuje, nelíbí se mi totiž ani když se silonky moc svítí a oni je dělají v polomatu.
cena
anonym
| 1. 6. 2007 16:34
Ani moc ne. Běžně si kupuju samodržící za 25Kč. Nemají sice krajkový lem jako ty jiné dražší, ale jinak drží stejně dobře a do práce to stačí,když vás tam nebude nikdo svlékat
rozkrok
Kloa
| 31. 5. 2007 13:42
Peg, tak s tím rozkrokem ti naprosto rozumím, to taky k smrti nesnáším, proto jako ty, nosím ty samodržící, sice se to prodraží, ale stojí to zato
punčochy
Peg
| 31. 5. 2007 13:37
V létě na jednání nosím dlouhou sukni až ke kotníkům a silonové podkolenky. Když už jdu v něčem kratším, nosím takové ty samodržící punčochy, protože jestli něco na silonkách opravdu nesnáším, tak když se vám rozkrok o cenťák nebo dva posune dolů. To je fakt nepříjemné. V zimě zase nosím takové ty silné, co se víc blíží dětským punčocháčům než silonkám . Jsou hrozně příjemné a je v nich narozdíl od silonek teplo.
Holé nohy netolerují!
anonym
| 31. 5. 2007 13:03
až ty křečáky budeš mít tak taky budeš protestovat. doufám, že tě tam ani nepřijali
silonky
DANiELA
| 28. 4. 2007 18:57
skoda ze neprodavaj i ruzny vzory
Pánské silonky
anonym
| 28. 4. 2007 16:20
mě zase jako muži příjde diskriminace, proč nemůžu / nesmím z pohledu žen nosit silonky? Třeba pod kraťasy, nebo silonové podkolenky/ponožky do práce. Nesnáším bavlněné ponožky, protože v nich je strašné vedro. Takže nechápu na co si ženy stěžujete. Přesto, že jsem muž tak vím, že silonky jsou docela pohodlné oblečení nosím pánské provedení silonek a rozhodně pohodlnost je o správném čísle/ velikosti a materiálu silonek. Rozhodně by měly být s obsahem Lycry a vyrobené z Nylonu 6.6. Např. Aries dělá hodně pohodlné silonky.
silonky
anonym
| 8. 10. 2006 09:43
ahoj, mela jsem stejny problem jako ty...pracuju v hotelu a tam jsou silonky taky povinnosti. Nasla jsem ale ty ve spreji a zatim nikdo nepoznal, ze to nejsou opravdovy
rozhodne jsou lepsi nez klasicky, i kdyz je tedy stridam s temi samodrzicimi. Ale v lete se v nich preci nebudu parit!
je to proste barva ve spreji, kterou nastrikas a rozetres. Prodavaj to v nekolika barvach.

jukni se na www.airstoking.cz nebo www.puncochyvespreji.cz
Silonky
anonym
| 31. 8. 2006 10:26
Bohužel Tě zklamu ... Zaměstnavatel má právo na to, aby svým zaměstnancům předepsal uniformu a Ty mu v dodatku pracovní smlouvy nošení tohoto oblečení musíš odsouhlasit. Nevím k jaké bance nastupuješ, ale tam kde pracuji já, banka na oblečení svých zaměstnanců přispívá finančními částkami do výplaty. Co se týče silonek, už dávno to není jen ta nepříjemná, škrtící a kousací část oblečení. Na trhu je nepřeberné množství výrobků, některé i pro alergiky, letní s přídavky aloe vera a omezujícími pocení... Je pravda, že budeš muset sáhnout hlouběji do peněženky ( některé výrobky i kolem 500,- Kč ),ale řešení opravdu existuje. A ještě jedna drobnost. Vždy patřilo k dobrým zvyklostem nosit ve společnosti silonky. To žádná novinka opravdu není.
Kalhoty
anonym
| 13. 7. 2006 12:00
Ty silonky, co se nastříkají na nohy, to musí být hrůza -dokážeš si představit tu hroznou chemii? To určitě nepoužívej. Včera jsem byla v bance a dívala se na svoji osobní bankéřku a ta to vyřešila jednoduše -nosí kalhoty. Mají tam klimatizaci, takže vedro jí není a je to určitě mnohem příjemnější než silonky. Tak doporučuji nakup si nějaké dvoje troje svátečnější kalhoty a máš po problému.
Pupínky na hýždích
anonym
| 12. 7. 2006 21:01
Zdravim,nemate nekdo dobrou radu jak se definitivne zbavit pupinku (vyrazek) na hyzdich? Nekolikrat jsem slysela,ze jsem asi alergicka na chlorovanou vodu,kt.tece z vodovodu,ale to se mi moc nezda.V lete,kdyz se opaluju,je to lepsi,ale v zime me to dost trapi.Dekuji vsem za pripadne odpovedi.
banka
anonym
| 12. 7. 2006 18:47
Víš, ale na druhou stranu, jak to popisuješ asi si v tý bance přijdeš na slušnej balík a takovej balík asi stojí za schovaný nohy v silonkách ne?
Vhodne obleceni do zamestnani v Bance
anonym
| 12. 7. 2006 00:47
Devce, tak nevim, snad bys mela radeji zustat u krav. S kazdym zamestnanim prichazi urcite chovani a oblekani. Banky se tradicne povazuji za konzervativni zamestnavatele. Ty to ovsem nechapes a knouras jeste jsi nezacala. Vis vubec ze tam budes muset v pracovnich hodinach pracovat? To ti asi predem nerekli, protoze se to predpoklada.....tak jako silonky, decentni obleceni a slusne chovani, cistota vlasu a tela a zadne pachy kterymi by kvuli tobe trpeli spolupracovnici a klienti. A take zadne kradeni casu/penez zamestnavateli dopisovanim si po internetu. A opravdu to never jako diskriminaci - plati to pro vsechny zamestnance.

Jen si predstav, ze par zamestnankyn by nesnaselo holeni podpazi a chodily bez rukavu (to take neni doporucovano!), dalsich par by nepouzivaly antipespirant, treti nerada chodila v nicem jinem nez v kratasech.......dalsi by nerada nosila podprsenku, protoze na ty sve 6 nemuze zadnou pohodlnou najit, dalsi by bylo lepe v leginach a vytahanem svetru (bez vyprani cely mesic).......no a polovina by jich presvedcena, ze je zdrave v lete chodit na ostro - a ovsem, kratke sukne.

Vsude ve svete se lide oblekaji podle sve spolecenske a profesionalni pozice. Ty jsi ted dostala sanci aby z tebe neco bylo a jeste jsi se neoblekla do prace a uz knouras, ze nechces poslouchat a premyslis jak se tomu vyhnout. Jak to bude s tim ostatnim co bude tve zamestnani vyzadovat? Z toho ti take nebude polovina sedet?

Jestli ti zalezi na slusne budoucnosti, tak se budes muset naucit jak to chodi ve svete slusnych dospelych. Jdi se do te banky jeste jednou a pozorne se podivej co nosi ty ktere jsou v podobne pozici jaka ti byla nabidnuta. Tak se take oblekej do zamestnani . Jestli s tim nesouhlasis, tak jim co nejdrive zatelefonuj, rekni svuj problem a jejich nabidku zamestnani odmitni, protoze tak jak ty uvazujes nebudes stejne schopna plnit pracovni zavazky, ktere se ti nebudou zamlouvat.
Nevim jestli mam prat hodne stesti tobe nebo tvemu budoucimu zamestnavateli, ale doufam, ze budes rozumna.
silonky
ividol
| 11. 7. 2006 23:29
teď je dost věcí pro alergiky, zkus se někde zeptat jestli nejsou i punčochy?
silonky
ividol
| 11. 7. 2006 23:29
teď je dost věcí pro alergiky, zkus se někde zeptat jestli nejsou i punčochy?
silonky
anonym
| 11. 7. 2006 21:57
Tou firmou je jedna banka, horko tam nebude, je tam klimatizace, i panove musi dodrzovat tzv. Dress Code, zadne kratke rukavy, tmave nebo modre sako, kravatu s nenapadnym vzorem, kozene polobotky atd.

Ty samodrzici jsem zkousela, ale take jsou mi neprijemne, nejsem na to zvykla a asi si nikdy nezvyknu, vadi mi.

Nemate nekdo zkusenosti s temi ve spreji? Vypadaji v nich nohy jako v normalnich silonkach?

Brzy nastupuju a rada bych vymyslela neco, aby neslo poznat, ze nemam silonky...pokud to pujde, jinak se asi zblaznim....nebo budu hledat jinou praci...
souhlasím s Ividiol
anonym
| 9. 7. 2006 20:09
Máš právo volby, takže pokud se ti nelíbí šéfovy pravidla, tak můžeš jít jinde. A myslím, že se raději budu péct v silonkách, než v kalhotech, košili a škrtivé kravatě. Už jsem zde radila SAMODRŽÍCÍ SILONKY, v nich se ti zadek nezapaří, drží na stehnech a jsou o hodně pohodlnější než obyčejné silonky. Musíš to jen vyzkoušet. SAMODRŽÍCÍ silonky vyřeší vše. Bude ti to pod sukní pěkně větrat

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
helena.07
19. 4. 2024 10:17
11796
jizerka
18. 4. 2024 22:39
70248
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video