Diskuse: Posilovna

   
Řadit:
24
příspěvků
Správce: ppettraa
Kamarádka nemá fotografii.
Marie77 Poslat vzkaz | 27.5.2018 21:25

Fitness center je vsude plno, ale je potreba si vybrat co vas opravdu zajima, zda velky sal ci hodne stroju, ja mam rada od kazdeho neco plus nejake hodiny jogy a squashe k tomu :)

Kamarádka nemá fotografii.
Dáša | 26.4.2017 07:32

TO Anonym: A kam chodíte na bootcamp, já o tom nedávno četla, ale nemůžu najít, kde by toto cvičení bylo (hledám Brno a okolí...)

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 20.4.2017 10:33

Taky jsem měla problém s energií, ale poslední 3 měsíce si hlídám, abych denně spala alespoň 7 hodin a je to mnohem lepší, přestaly mi padat i valsy a na cvičení se neuvěřitelně těším. Dřív jsem měla problém se dokopat ke cvičení, ale je fakt, že po cvičení jsem vždycky plná energie. :) Nevíc mi takto pomáhá asi bootcamp, tam se člověk pěkně vyřádí :)

Kamarádka nemá fotografii.
VeruSTK | 12.4.2017 09:01

TO januulina: čau, zkus spíš pravidlně jíst (cca po třech hodinách malé porce. A ještě zkus třeba přidat hořčík (např. šumák do vody). Mě nabíjí energií samotné cvičení. I když je fakt, že posilka mě moc nebaví. Chodím na sálové lekce. Když si jdu zacvičit hned ráno před prací jsem pak nabitá na celý den :)

Kamarádka nemá fotografii.
januulina Poslat vzkaz | 11.4.2017 20:14

Začala jsem chodit do posilovny a potřebovala bych něco přírodního na zvýšení výkonnosti a chybějící energie.

Kamarádka nemá fotografii.
Nolie | 4.10.2016 13:22

TO Barbora:

Ahoj báro, vyzkoušej venkovní posilovnu, je to super a například tato má volný vstup- https://www.venkazdyden.cz/detail-hriste/venkovni-posilovna-a-fotbalove-hriste/5736 Ale je to samo něco trochu jiného, než klasická posilovna, i přes to si zde můžete s trochou cviku skvěle zacvičit clamp

Kamarádka nemá fotografii.

To Marika -> Já teda nevím, ale co ti na tom příjde divného? Já když jsem podepisovala smlouvu, tak mi všechny tyto podmínky byly sděleny a sama jsem se tak mohla rozhodnout, jestli se chci členkou klubu stát i za těchto podmínek nebo ne...svobodná volba, mě automatické prodlužování smlouvy vůbec nevadí, ba neopak, nemusím se o to starat a kdo chce smlouvu ukončit dřív, určitě mu byly podmínky ukončení sděleny při podpisu, tak jako u jakékoli jiné smlouvy, kdekoli jinde...takže nevidím důvod, proč se čertit 8-)
A jen doplním, že já bych toto fitko určitě doporučila, chodím tam už přes rok a jsem moc spokojená, každou chvilku tam mají něco nového, jdou s dobou, žádné usnutí na vavřínech jsem zatím nezaregistrovala ba naopak :)

Kamarádka nemá fotografii.
Wendy | 24.9.2014 12:53

Ahoj, máte někdo zkušenost s Fitkem Olgy Šípkové? U nás tady ve Zličíně je a tak jsem si říkala, že bych se tam přihlásila. Ale nikdy jsem tam nebyla, tak jsem se chtěla zeptat jestli to někdo nezná.

Kamarádka nemá fotografii.

TO jana.mirvaldova@email.cz: Je :) jak dlouho už tam chodíš? Jsi členkou nebo jen semtam zajdeš? 8-)

Kamarádka nemá fotografii.

TO ema.muele@seznam.cz: To fitko je opravdu skvělé a také mohu jen doporučit ;-)

Kamarádka nemá fotografii.

TO tucekPucek@seznam.cz: Teda, taky bych chtěla takového přítele, který se mnou bude chodit cvičit, ikdyž do jiné místnosti, hned se pak chce člověku víc :)

Kamarádka nemá fotografii.

Tak to můžu jen potrdit, fitko, o kterém tu píše Ema je fakt super, já tam chodím jen do posilovny, ale vidím, jak si to tam užívají i jiní a jinde :) třeba s přítelkyní to máme tak, že já jdu makat a ona si spinning a pak se sejdeme ve wellness :) takhle chodíme každý týden :)

Kamarádka nemá fotografii.
Ivana | 16.11.2013 15:01

TO Barbora: To ti trenéři ukáží, trpělivost by museli mít, je to jejich práce ;) toho se neboj. Pokud do toho chceš jít, jdi a neboj se.

Kamarádka nemá fotografii.
Barbora | 14.11.2013 22:39

Ahoj, taky bych chtěla chodit tady v Praze někam cvičit, ale do posilovny/fitka jsem nikdy nechodila, takže bych nevěděla co a jak, tak abych si spíš nepřihoršila :-/ Ale kamarádka říkala, že by mě to tam trenéři ukázali, nvm esi by na mě měli trpělivost :D Ale možná to zkusím, chci se překonat. Musím mrknout, kde to mají pěkné, žádané a za nějakou rozumnou cenu.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění