Diskuse: Bolest kloubů

Řadit:
77
Kamarádka nemá fotografii.

TO laura.isova@seznam.cz: mám zkušenost jak s tou jejich mastičkou , tak i s tím dražé, co by vás zajímalo ? :)

Mně se na bolest osvědčilo to konopí. Používám konopné mazání mentholku extra. Mám totiž problém s kolenem, když ho namáhám dlouho, tak pak bolí. Ale když ho namažu mentholkou, tak mi od bolesti pomůže.

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli tu má někdo zkušenost s reparilem ?

TO pojkaska: od dias je taky super nápoj

Mám tip na kolagen, který je v extrémně silné dávce, jednoduše rozpustitelný ve vodě. Účinky zatím měl každý člověk, který to zkusil. Někde mám voucher na slevu při objednání přes internet. Kdo chce, pošlete zprávu s mailem, najdu ho a pošlu. Ušetří to poštovné a část ceny. (Výsledky se mi dostavily za 1,5 měsíce. Krom razantní změny kvality nehtů, tak vrzání v kolenou ustalo a po spálení se na slunci, nesloupala jsem se. To je pro mě zázrak s nejhorším fototypem kůže mojí...)

kacuulkaa Poslat vzkaz | 31.8.2016 03:48

Jak rychle, to není tak rychlé. Protože je účinný, tak zabírá dobře :)

pojkaska Poslat vzkaz | 22.8.2016 14:12

po měsíci? To je nějak rychle.

Achjo mám ted stejný problém. Máte někdo něco z lékárny, co vám pomohlo?

TO michaelanavrc@post.cz: Vidite to me nenapadlo, hned se po necem podivam, dekuju za tip

a co vyzkouset nejaky produkt co obsahuje konopi, to na bolesti kloubu a svalu pomaha nejlepe!

Ahoj, já docela dost sportuju, a bolest kloubů je u mě docela častá, zatím jsem to neřešila, ale říkám si, že by to asi chtělo nějakou výživu nebo prostě něco na klouby. Máte někdo podobnou zkušenost? Co si koupit? :-\

pojkaska Poslat vzkaz | 31.3.2016 12:48

Kolagen budu taky potřebovat. Občas mě bolí koleno, když jdu do schodů a nejvíc ze schodů.

kacuulkaa Poslat vzkaz | 30.3.2016 16:25

Tak některé jsou jen drahé a učinek nic moc. Ale ten co máš je dobrý :)

andryska Poslat vzkaz | 29.3.2016 18:48

Já uvidím jak bude působit na mě kolagen. Kamarádka mi říkala, že měla nějaký jiný a měl tak miniaturní dávky kolagenu, že nemohl.

kacuulkaa Poslat vzkaz | 28.3.2016 18:02

To má dobré, mě pomohl po asi 5 týdnech. Poznala jsem to předtím i na nehtech.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění