Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

1 2 3 4 .. 552 .. 1102 .. 1653 .. 2203 Další »

Řadit:
33034
metlarka
metlarka Poslat vzkaz | 22.2.2018 19:12

TO DIS:Lepší než fb je skype,velmi kvalitní,nic nestojí,časem neomezen.Využívám se sestrou v zahraničí,loni vnuk 3 měsíce v USA,pravidelně jsme si volali,doporučuji.

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 22.2.2018 17:48

TO RejholcovicPepina: Pepinko, přesně tohle mi přišlo z toho Šumperka. Vidím to také na podvod a ta druhá firma je ještě horší, tam mi za poplatek vlastně nabízí, že mi pošlou adresy na další firmy. Ukážu to dětem, ale asi mi to neschválí a i já se toho bojím. Byly by s tím asi jen problémy. Díky, že jsi napsala svou zkušenost. :-)) Budu se raději dál nudit. :-))

*Alice♥
*Alice♥ Poslat vzkaz | 22.2.2018 17:10

TO rozvita.ruze: Růžičko tyto nabídky v inzerátech k ničemu nevedou, na výdělek to není, aspoň podle mých zkušeností. Napsala jsem svoje názory na hyde park-pavlač. :-\

*Alice♥
*Alice♥ Poslat vzkaz | 22.2.2018 16:28

TO Dana51: Já myslím, že nezkazila, chce to dobře ostrouhat pastelky a v klidu vybarvovat, stačí chvilku a pokračovat zas až bude čas, nálada a tak. Já dnes dodělal cgrám Vasila Blaženého. Koupila jsem si nové strouhátko a hned to šlo lépe. Neříkám, že je to dokonalé, ale jde o to, že mě vybarvování těší. Stačí to zkusit, není třeba omalovánky hned kupovat, můžeš si je i vytisknout https://www.obrazky.cz/?q=antistresov%C3%A9%20omalov%C3%A1nky%20k%20vytisknut%C3%AD&fulltext&mm=2#utm_source=search.seznam.cz&utm_medium=hint&utm_term=antistresov%C3%A9%20omalov%C3%A1nky%20k%20vytisknut%C3%AD&utm_content=obrazky a vybrat si nejprve ty jednodušší.

azanah
azanah Poslat vzkaz | 22.2.2018 15:24

TO Slavka2:
Slávi,kde bydlíš.Taky ráda sedávám radši venku na lavičce.

DIS
DIS Poslat vzkaz | 22.2.2018 14:54

Dobré odpoledne.Větrno polojasno 2st.K obědu bylo kuřecí na paprice a těstoviny.Slávi a Danuš dívala jsem se na mapu,že to k sobě máte jen pár km.Taky nerada chodím po návštěvách.Dáme si s děvčaty sraz v kavárně nebo cukrárně.Dnes jsem studovala volání a přijímání hovorů ze zahraničí.Mamka má švagrovou v Brazílii a ta ji občas volá a mamka pak doplácí docela dost za telefon i když jí nevolá je přijímá hovor.O mluvení se to tedy nedá nazvat mamka umí pár slov portugalsky a teta neumí česky.Bohužel se to od svého muže mamčinýho bratra nenaučila ani jejich děti a vnoučata.Tak jsem zjistila,že i když by měla balíček od tel.společnosti na volání do zahraničí tak by platila určitou částku,ale když to nemá vyřízené tak platí za 1min.i 70Kč.Asi jí budu muset přihlásit na Fb.aby si mohly napsat tam je i překlad.Máme si dávat pozor u hranic,že se to napojuje už na Polsko nebo na republiku u které zrovna jsme nejblíž a pak platíme vysoké částky za telefon.Aby se člověk pořád učil jinak přijdeme ještě o peníze z toho chudého důchodu.

RejholcovicPepina

TO rozvita.ruze: Nabízíme všem možnost nenáročného a zajímavého výdělku z pohodlí domova. K dispozici máme více druhů práce doma. Jedná se o skládání, kompletování, balení různých výrobků, kompletace propisek, reklamních prospektů, upomínkových předmětů, sestavování různých řemeslných výrobků, korálků, hraček, výroba šperků, plnění obálek a další. Výběr dané práce doma je pouze na Vás. U řady nabídek je odbyt zajištěn a není vyžadována žádná distribuce ani prodej. Všechny potřebné komponenty a materiály jsou průběžně dodávány v množství, které zvládnete a sami si určíte. Dodávka probíhá poštou a poštovné je hrazeno zpětně, vždy s výdělkem. Při aktivním zapojení lze vydělat až 16.000 Kč měsíčně! V případě zájmu o práci doma další informace a instrukce zašleme e-mailem.............všechno toto jsou podvody. Jsou to lidé kteří byli podvedeni, tak se snaží stejným způsobem dostat prachy zpět. Včetně lží že za jednu naplněnou reklamní obálku dostanete 7,50-15,50. Ano, plní se obálky reklamou, jenže za jednu máte tak 0,07Kč. 2x jsem si byla osobně pro tuto práci. Neposílají, když máte naplnit 40 kartonů....to by se jim to sakra prodražilo. Tak týdenní výdělek byl 370,- kaček a ještě si to přivézt a zase odvézt. UŽ NIKDY ANI NÁHODOU.

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 22.2.2018 14:39

TO azanah: Haničko, ozvaly se mi 2 firmy. No firmy? Asi soukromníci, kteří práci přeposílají dál. Jedna o poplatku nepíše, ale pouze u jednoho výrobku zaručuje zpětný odběr. Sama nabízet nic nechci a tak do toho nepůjdu. Druhá firma zase požaduje 290,- Kč jako poplatek za zaslání informací. Takže asi jistý podvod. Raději to vzdám, než si na stará kolena přidělávat problémy. Jen jsem chtěla trochu vyplnit čas, kdy nic nedělám a nudím se. :-))

azanah
azanah Poslat vzkaz | 22.2.2018 13:40

TO Dana51: Danuško,zase jsi šikovná na jiné věci.

azanah
azanah Poslat vzkaz | 22.2.2018 13:39

TO rozvita.ruze:
Jsem zvědavá,jestli něco dobrýho najdeš. Taky bych šla radši na jistotu.

Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 22.2.2018 09:44

TO Slavka2: Slávinko, to potěší. Jsi kdykoliv vítána. :-) :-) :-*

Slavka2
Slavka2 Poslat vzkaz | 22.2.2018 08:48

Dobré ráno a krásný sluníčkový den. Venku bylo - 9 stupňů, ale nefouká a sluníčko začíná trošinku hřát nebo se mi to jenom zdálo. Ptáčkům dnes zamrzly zobáčky, nebylo slyšet ani skřivánčino vrznutí :-D . Musím k dr. vyzvednout mužovi recept na léky a pak s tím zajedu do Lípy vyzvednout a něco koupit a odpoledne jsem pozvaná na jedny narozeniny, ale vůbec se mi tam nechce, tak hledám výmluvy. Já totiž velice nerada chodím k někomu domů, jo když se sedí venku je to něco jiného. Nevím čím to je, ale domů jdu jen výjimečně a nebo k tomu, nevím jak to napsat, no zkrátka z někoho vyzařuje taková pohoda, že je to jako pohlazení - příklad byla Danuška, kterou jsem před tím neviděla a bylo mi u nich tak krásně. Přeji všem krásný den hello flower

Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 22.2.2018 08:09

Hezké dobré ráno. Máme -9 a mrzne na sucho. Sněhu jsou už jen zbytky . Na horách toho je požehnaně. Odpoledne mám kadeřnici a pak bychom se měli jít podívat k vnukovi .Začal bydlet se svojí přítelkyní. Ta uvidíme jestli nám to dopadne. Jinak nic nového. Ty antistresové omalovánky , bych určitě zkazila ,protože já jsem takový packal , že jak já říkám ,že neumím nakreslit ani baráček. :-D Určitě by se mi to nedařilo a hned by to šlo úplně do posledního šuplíku ,abych to hned nenašla. :-D Mějte se všechny moc hezky a užívejte si sluníčko . Pokud to jen trochu jde. :-) :-) hello

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 22.2.2018 07:54

Dobré ráno přeji. Dnes je tu docela velký mrazík. Včera tu bylo krásně, ale necítila jsem se dobře, tak jsem na injekci nejela. Dnes musím.Večer přivezou malého, zítra budou opravovat topení, nějak špatně jim funguje. Nejsi v tom Slávko sama. ;-)

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 21.2.2018 21:18

Všem vám tady přeji hezký večer. Dopoledne jsem měla pedikúru a cestou domů jsem se stavila u internetového poskytovatele. Zlobila mě od loňského roku wifina. Dali mi to loni na připojení kabelem, ale stejně mi to nějak zlobilo. Požádala jsem o novou wifi a sotva jsem došla domů, tak volali, že za hodinu přijde mechanik. Zatím to mám v pořádku, tak uvidím zda to bude stále. Cestou jsem ještě v Penny koupila 4 věci. K obědu jsem si včera dělala karbanátky a zbyly mi i na dnes. Chtěla bych se vás zeptat, zda náhodou některá z vás nepracuje z domu? Jak jsem teď bez muže, tak mám spoustu času, a napadlo mě, že bych se mohla zabavit nějakou nenáročnou prací. Našla jsem oficiální stránky a tam plno nabídek. Poslala jsem dotaz na 2 firmy, aby mi podrobněji popsaly o co se jedná. Zatím odepsala 1 firma, kde píší, že se jedná o skládání kuličkových per, šití hraček, výrobu vánočních ozdob, šití velikonočních zajíčků a podobné věci. Prý podle mého výběru to pošlou poštou. Já prý bych nic nemusela sama prodávat, oni by si vše vzali zpět. Tak nějak mám obavu do toho jít, aby to nedopadlo jinak, než píší. Je to firma ze Šumperka. Doma se ale trochu nudím a chtěla bych volný čas nějak užitečně využít. Jsem ale stará škola, hodně důvěřuji. Myslím si, že když já nepodvádím, tak že nepodvede nikdo mne, i když už jsem se několikrát nechala napálit. Ráda bych znala váš názor, pokud některá má zkušenost. Jinak bych se asi šla poradit i s právníkem, co by mi na to řekl. Počkám, ale jestli se ozve ještě ta druhá firma. Nerada riskuji a nechci žádné problémy. Tak pokud sem ještě některá nakouknete, mějte hezký zbytek večera a nechte si zdát hezké sny. :-))

1 2 3 4 .. 552 .. 1102 .. 1653 .. 2203 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění