Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

1 2 3 4 .. 660 .. 1319 .. 1977 .. 2636 Další »

Řadit:
39528
jana50
jana50 Poslat vzkaz | 22.1.2019 15:01

Hezké odpoledne,
po obědě jsem se šla projít,na konci vsi je statek a tam chovají koníčky.Nevím,jestli se mi povede obrázek? :-\ .
Ještě pořád svítí venku sluníčko a ze sněhu při procházce až bolely oči.Ráno jsme tu měli -17°C,teď ukazuje teploměr -2°C.
Marjánko,hezká písnička clamp ,to nám ještě bylo -náct :-)) ,když jsme si ji zpívaly clamp .A Velikonoce,to se ani nenadějeme a už tu budou.Ale ještě předtím Masopust,ten už pomalu klepe na dveře ;-) .
Děvčata na Moravě,včera ukazovali v tv smog,to je hrozné,nám se tu vyhýbá-zatím :-\ .
DANI,karbanátky peču jedině v troubě na pečícím papíře a moc si to rodina,chválí, clamp .Dej,prosím,vědět,jaké jsou ty zelné placky a mohly by se taky péci v troubě?Můžeš poslat i receptík? ;-)

alidka
alidka Poslat vzkaz | 22.1.2019 14:53

Přeji pěkné odpoledne.Tak i my tu měli ráno mrazivo,bylo -10°.Ale skoro pořád svítí sluníčko,tak je tam docela i dobře.Já uvařila hrachovou kaši s klobásou a chleba,polévka prdelačka.Vozí k nám od řezníka dobrý prejt a udělám si z vepř.kostí vývar,pak dám uvařit brambory a s tím prejtem to nechám aby mi to chvilku se vařilo a polévka moc dobrá :-) tak u nás je všude ještě hodně sněhu,ale chodníky jsou už celkem beze sněhu,ale ještě někde je ledovka.Takže někam do přírody se nedá,to by se tím sněhem nešlo projít hello

♥Jarka*Alice♥

Ahoj všem, u nás je smog, MHD jezdí zdarma a navíc zatím pořád mrzne. Ráno jsem měla rehábku - předposlední - tak jsem paty vytáhnout musela, ale teď raději doma v teplíčku.♥ ;-)

♥Jarka*Alice♥

TO llenka: No jo, každému vyhovuje jiná činnost.

llenka
llenka Poslat vzkaz | 22.1.2019 13:58

Dobré odpoledne, venku je -2.4 a svítí nádherně sluníčko, prostě zima jak malovaná. Já jsem se dnes věnovala prádlu, včetně spravování a trochu jsem přerovnávala nějaké věci ve skříni. Jsme dva, ale pořád je doma co dšělat.Teď si vypiju kafíčko a pak půjdu chvíli na mráz :-D , aby se mě v noci dobře spalo. Mějte se hello hello hello hello hello

Žanet 11
Žanet 11 Poslat vzkaz | 22.1.2019 11:59

Hezké poledne a dobrou chuť k obědu. My máme rajskou polévku a palačinky se špenátem posypané strouhaným sýrem, mňam varianta na slano a hlavně když někdo uvaří a pak i umyje nádobí :-\ :-D :-P . Dnes je mrazivo, pošmourno. Bez sluníčka je to takový smutný.

DIS
DIS Poslat vzkaz | 22.1.2019 10:24

Dobré dopoledne.Máme trochu nasněženo -5st..

Slavka2
Slavka2 Poslat vzkaz | 22.1.2019 09:19

Dobré ráno a krásný celý den. Posílám jenom rychlé pozdravení, před chvílí jsem zjistila, že v půl jedenácté mám nějaké hello flower vyřizování v Lípě. Dnes to bude pěkně hektické. Krásný den všem hello darling

Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 22.1.2019 09:02

Přeji hezké dobré ráno. U nás stále hodně mrzne. Máme m-16 °C. No co bychom chtěli od toho je zima. včera jsme byli u Hradce a tam po sněhu ani památka a tam mrzne naholo. To není dobré. V neděli jsem koukala na Láďu Hrušku a tam paní dělala zelné placky. Ty jsem ještě nedělala a nikdy nejedla. Asi je někdy vyzkouším. Teď to tady jdu dát trochu do pořádku. K obědu upeču karbanátky a brambor. Karbanátky peču na pečícím papíře v troubě . Poradila mi to kamarádka a už je jinak nepeču. Nejsou mastné a jsou pěkně upečené celé stejnoměrně. :-) Mějte se hezky a já jdu něco vytvářet. :-D hello

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 22.1.2019 08:14

Přeji pěkný,pohodový den. Jsme bez sněhu a s -12°C. Právě jsem se vrátila od doktora.Za chvíli se dám do vaření, dnes budou bramborové špalíčky s osmaženou cibulkou a vajíčkem a zeleninová polévka s kapáním. Potom jedu ke kadeřnici a potom trochu utrácet do města.Zítra mám volno a ve čtvrtek plicní a v pátek internu.Návštěva si přála tvarohové šátečky, tak jsem je večer upekla, i když jsem schválně tvrdila, že žádné nebudou. Takže k snídani bude překvapení.Vzhůru jsem zatím jenom já, jinak to tady vypadá jako u šípkové Růženky. A to i s Amálkou.Ještě si v klidu dopiju kávu a pomalu se dám do vaření.

Kamarádka nemá fotografii.
Barča Poslat vzkaz | 22.1.2019 07:57

Máme polojasno a -8 st. Je to tady jako v pohádce. Všechno je pokryté jinovatkou. Včera ta poklice nedovolila aby vykouklo sluníčko. Bylo ošklivo.

Hezký den.

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 22.1.2019 07:19

Dobré ráno, br, dnes je pěkný mrazík.K -10°moc neschází.Silnice suché, po sněhu ani památka. Včera bylo opravdu krásně, snad to vydrží. Hned je lepší nálada. pojedu do města nakoupit. Kolo by bylo lepší, ale nerada bych se zahltila studeným vzduchem a nastydla. Před lety mi to nevadilo, teď jsem háklivější. ;-) Marjánka už vyhlíží další svátky v pořadí, letos budou později, jestli zase místo jara už bude léto, ohřejeme se. ;-) Hezký den. hello

alidka
alidka Poslat vzkaz | 21.1.2019 19:23

Přeji všem pěkný večer.Tak já dneska to zatmění viděla jen začátek.V noci jsem ve 3 hod.už byla vyspaná a tak jsem si šla uvařit meduňku,nakapala Valerián kapky a o půl 5 jsem znovu zalehla a do 7 pospala.No a měsíc byl v mlze.ALe nevadí,svítilo sluníčko a bylo nádherně a tak jsem taky navečer vyrazila na procházku.Máme už prohrnuté chodníky a tak jsem prošla kus dědiny a nazpět,tak jsem měla 40 minut svižné chůze :-) tak aspoň něco dělat pro to zdraví ;-)

llenka
llenka Poslat vzkaz | 21.1.2019 19:15

TO Slavka2: Slávko, taky jsem dnes byla venku na procházce a bylo to moc fajn. Já jsem v létě venku celý den a tak v zimě mě to schází. hello hello hello

1 2 3 4 .. 660 .. 1319 .. 1977 .. 2636 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění