Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

1 2 3 4 .. 527 .. 1053 .. 1578 .. 2104 Další »

Řadit:
31546
Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 14.12.2017 14:02

https://www.youtube.com/watch?v=9irGWB_LKXc Posílám odkaz staročeského kalendáře. :-)

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 14.12.2017 13:58

Zdravím a přeji pěkné , pohodové odpoledne. U nás se zdvihá docela dost silný vítr.Chvílemi z něj jde až strach. Tak snad to nikde nenadělá žádnou velkou škodu.
Provádím doma poslední hlubší úklid. Koupila jsem si do kuchyně na netu nové koberečky s protiskluzovou úpravou. Tak ty současné hodím postupně do pračky a už se těším na změnu.Do neděle musím stihnout vše, co jsem si naplánovala a po neděli začnu vyrábět krémy na cukroví,budu zdobit a udělám nepečené. Chystám se na roládu z esíček, budou ožralí čerti a kokosové koule. A víc už ne, pro nás je toho až dost. Ne, že by hrozilo, že se to nesní, ale co potom se sraženým oblečením? Dnes večer se chci pustit do laskonek. Hlavně aby muž ve městě koupil na ně šablonu a aby se mi povedly. Dělám je letos poprvé.
Tak se mějte předvánočně a já ještě nahlédnu.

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 14.12.2017 12:07

Kluky jsem uložila a sama se na chvíli uložím také. ;-) Malý dnes vstával ve tři. Večer mu řekli, že ráno pojede k nám a odpoledne na besídku do stacionáře. Už se nemohl dočkat, a to jsem se odpoledne ptala kde bude spát. K obědu buřtguláš a byl tu zbytek vařeného, kysaného zelí, tak byla polévka.Za oknem máme jarní počasí, ale venku to pořádně fičí. Dopoledne byly dešťové přeháňky.

DIS
DIS Poslat vzkaz | 14.12.2017 10:11

Dobré dopoledne.Máme tmu jak v noci.K obědu bude mít muž smažený sýr a já koprovku.Odpoledne musím pro léky a projdu město.

llenka
llenka Poslat vzkaz | 14.12.2017 08:56

Hezký čtvrtek vám přeji. Tak včera byl opravdu krásný den, celé dopoledne svítilo sluníčko, tak jsem toho využila a byla jsem se projít. Ne teda v přírodě, ale prošla jsem si město, byly i trhy, ale kupujících bylo málo, jen kde se prodávaly potraviny, tak lidí bylo víc. Někdy člověk žasne co ti trhovci vystavují za šunty a ještě si snad myslí, že to někdo koupí.Do rána nám napadlo trochu sněhu, ale je mokrý. Mějte se krásně hello hello hello

Kamarádka nemá fotografii.
Barča Poslat vzkaz | 14.12.2017 07:57

U nás je zase dost velký vítr. Už by mohl odfičet .

Dnes jedu na malou návštěvu neteře trochu dál než do Opavy. Ještě nevím kdy, dcera má krátký den a pokud ji do toho nic nevleze, tak vyjedeme hned jak skončí.

Neteř volala, že musíme přijet , dělali klobásy a udili maso. Každý rok má i trochu pro nás. Já klobásy moc nemusím a z uzeného jen krkovici. Ale zeť se už těší až si dá.

Chtěla bych být doma co nejdříve. Za chvíli půjdu ven s pejskem, musí zůstat doma sám , tak aby byl pořádně vyvenčený. U neteře mají psa, který je na jiné psy nevrlý a někdy i zlý.

Přeji hezký den .

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 14.12.2017 06:39

Dobré ráno, prší.Nakonec jsem ráda, že mladí návštěvu vyřešili za mne. ;-) Za chvilku tu máme naší návštěvu. Co bude k obědu, ještě netuším. Až se vrátí mozek z dovolené a začnu přemýšlet, tak mě snad něco napadne. :-D

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 13.12.2017 18:24

Den byl celkem slušný, jen k večeru se začíná ochlazovat. Na zítra hlásí zase větry. Nákup mám, jen mě překvapila útrata. Pomalu jsem vyklepávala peněženku. To jsem ještě nějaké maličkosti nekoupila. Pravda je, že jsem koupila krůtu. Ještě byly ve slevě, poslední den, to je div. A ještě jsem se rozšoupla, koupila jsem bílý kaktus.Vedle v květinářství měli krásné svícny na hroby. Za tři jsem dala 340 kč. Kde jsou ty časy, kdy jsem si je dělala sama. :-(

Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 13.12.2017 18:14

TO FOTBAL: Aničko , dej si moje recepty. Tam mám na ní recept a vyzkoušený a dobrý. Nám chutná.

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 13.12.2017 18:10

TO Barča: Pohodová? To bys mě měla vidět, když bouchnou saze. :-D :-D Jsem panna, a ty jsou zvyklé na plánování. Když se ozvu, dostanu odpověď, to neřeš, vždycky se to nějak vyřeší. Sice si začínám zvykat, ale jde mi to pomalu. :-D

Barča Poslat vzkaz | 13.12.2017 17:43

A zase je večer. Na oběd jsem byla na menu, i když jsem měla oběd v lednici. Po službě jsme se prošli Opavou a zašli jsme si i do kostelíčka. Sluníčko nám svítilo , dnes bylo nádherně, právě tak na procházky.

Už si pouštím doma koledy abych si v klidu vychutnala předvánoční čas .

Přeji hezký večer .

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 13.12.2017 15:35

Dobré středeční odpoledne .

Alice , darling .

Pokud tu čte Lucie -tak hodně zdraví .

Pranostika říká ,, Lucie noci upije ale dne nepřidá .''

Holky , hlásím -něco málo upečeno , něco málo uklizeno , něco dárků pobaleno ale hlavně mám tichou domácnost , nemluvím , ztratila jsem hlas .

Letos si se sborem nezazpívám a to mě hodně mrzí , víc jak to , že nemám umytá okna . ;-)

Opatrujte se a pro po , nemáte některá osvědčený recept na vánoční štolu s tvarohem , na netu je jich hromadu ale radši něco odzkoušeno , díky za případný recept .♥

*Alice♥
*Alice♥ Poslat vzkaz | 13.12.2017 15:33

TO Barča: S tím musím jen souhlasit.

DIS
DIS Poslat vzkaz | 13.12.2017 10:14

Dobré dopoledne.Dnes máme slunečno.K obědu bude koprová omáčka.Včera odpoledne jsem byla dokoupit nějaké maličkosti vnoučatům a koupila jsem v akci Heru za 9.90.Peču napůl z Hery a másla.Tuk na pečení byl dražší než Hera.

Barča Poslat vzkaz | 13.12.2017 07:06

TO llenka: Máš pravdu, z cizího krev neteče. Ale když si na to budou muset vydělat, pak poznají hodnotu .

1 2 3 4 .. 527 .. 1053 .. 1578 .. 2104 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění