Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

1 2 3 4 .. 478 .. 955 .. 1431 .. 1908 Další »

Řadit:
28611
DIS
DIS Poslat vzkaz | 25.5.2017 18:45

Zdravím.Zrovna jsem přišla ze zahrádky.Odpoledne se černalo tak jsem nezalívala,ale vítr mraky odvál a nespadla ani kapka tak jsem musela zalévat.Kvetou mi petrklíče,konvalinky a už rozkvetla i pivonka ,kosatce.Jdu si uvařit kafe a čaj.Máme upečený domácí chleba tak něco na něj.Příjemný večer.

atina47
atina47 Poslat vzkaz | 25.5.2017 16:54

TO marcipka☺marcipán: Marcelko, hlavne, ze to dobre dopadlo, ted uz hlidej jen hojeni. :-)

marcipka☺marcipán

TO *Alice♥: děkuji Alí. Snad to klapne a už nepůjdu na žádné řezání.Je fakt, že tohle se se mnou táhne už odmala. Pa hello

*Alice♥
*Alice♥ Poslat vzkaz | 25.5.2017 15:19

TO marcipka☺marcipán: Marci, tak ať už je to dobré.♥ ;-)

marcipka☺marcipán

TO atina47: ahoj Atinko, ahoj děvčata. Tak dnes jsem toho měla na pořadu, mám vše splněno, nakoupeno. MUDr. chirurg říkal, že mě litoval, když se dozvěděl, jak jsem zase dopadla. A že je to zkušený operatér. Prý mám nezvykle citlivou kůži, dlouho nezhojené a nevyzrálé jizvy. Že mi tam nechtěl dávat „lano“, aby to nějak vypadalo. Tak teď prý už to musí držet a udělal prý i jiný steh. Zítra opět kontrola. Už mám v sobě karbanátky s bramborem, nějak mi vyhládlo. Pa

lidanka
lidanka Poslat vzkaz | 25.5.2017 09:38

Přeji hezký dne.Tady máme jen 11°a tak jsem zatopila v kotli,naházela pár špalků a mám tu teploučko.Na oběd jsem dala do remosky jelitový prejt a jitrnice,bude na 2 dny a polévka je čočková s uzeninou.Dneska si budu barvit vlasy a trošku poklidím,jinak pohoda s kafíčkem hello

*Alice♥
*Alice♥ Poslat vzkaz | 25.5.2017 09:32

Přeji všem klidný den. Obloha je zatím šedivá a chladno. Mám naplánováno praní a pár dalších drobností, tak uvidím jak mi to půjde. Krční páteř je zase o trochu lepší, ale pořád to není ono. Dnes musím pejskovi vyčesat zadní nohy, včera jsme udělali přední a kníry. Protože to nemá rád, tak ho dlouho netrápím a dělám to nadvakrát. Ale teď spí, tak až později. hello

Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 25.5.2017 07:47

Hezké dobré sluníčkové ráno. Tady je dneska opravdu hezky. Ráno bylo 9°C. K obědu dneska rajská , klops a kolínka.Pro vnuka mám knedlík.Za cvíli pojedu na kole na nákup a pak se uvidí co bude dál. Mějte se hezky. :-) hello

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 25.5.2017 07:39

Dobré ráno přeji na kafíčku .

Venku zamračeno a 12 stupňů. Vařím brambory -už utíkaly za mnou a kuřecí stehenní řízek , zapečený .

Výměnu jsem včera nesledovala , protože máme momentálně v provozu jen jednu telku a manžel sledoval fotbal. Při upoutávce ne výměnu jsem si říkala , že po dlouhé době bude solidní výměna , a asi i byla , škoda prostě u nás je fotbal na prvním místě . :-D

Holky ať se vám daří a spokojený den všem přeji .♥

Kamarádka nemá fotografii.
Barča Poslat vzkaz | 25.5.2017 07:19

Včera jsem se dívala v TV na Výměnu manželek. Jeden pár byl z Opavy. Pán vzal svou náhradní manželku na výlet na zámek a do parku v Hradci nad Moravici . Kdo z vás to viděl jak tady máme krásný zámek a nádherný zámecky park? A ten výhled z parku do údolí Opavice? Tak tam dost často chodíme na výlety, hlavně v létě a jdeme parkem až dolu do údolí.

U nás prší a je poměrně chladno, jen 12 st.

Musím se do konce týdne rozhodnout, jestli v červenci s dcerou a děvčaty pojedu na týden a něco k moři do Chorvatska. Dcera vždy s děvčaty k moři jede sama, zeť si nemůže dovolit aby měl celé léto dovolenou. On pak s nimi absolvuje dovolenou raději na horách a týden jedou jen oni dva bez děvčat.

Moc se mi nechce, mám domluveno, že pár dnů v létě strávíme spolu se svou známou . A pak , tak dlouhá cesta autobusem mi už nedělá dobře.

Odpoledne máme to naše posezení . Sice jsem se těšila, že budeme sedět venku, ale prší , tak nevadí. Hlavně že se zase uvidíme.

Hezký den vám všem.

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 25.5.2017 06:31

Přeji krásné slunečné ráno.Zase změna. Syn mi slíbil, že mě odveze v sobotu na trh. Večer přijel s tím, nebude čas, tak se mnou pojede dnes. To bude rychlovka, zase toho víc uvezu. To je pozitivní. clamp Není ani čas se s vámi pustit do řeči. Každé ráno mám předsevzetí a skutek utek.Asi jsem čím dál pomalejší. :-(

*Alice♥
*Alice♥ Poslat vzkaz | 24.5.2017 23:27

TO jana50: ;-) :-D

atina47
atina47 Poslat vzkaz | 24.5.2017 21:26

TO marcipka☺marcipán: Marcelko, asi bych jela na nejblizsi chirurgii kde je pohotovost, at to zasiji, nemam jiny napad, lituji Te. darling

marcipka☺marcipán

Děvčata u nás se dost ochladilo a prší. A já mám další polízanici. Zase mi praskly stehy - včera čerstvě zašité. Zřejmě se mi to stalo už včera, viděla jsem prosakovat krev, ale nevěnovala jsem tomu pozornost. Chjóóóó :-( Přeji dobrou noc

lidanka
lidanka Poslat vzkaz | 24.5.2017 18:58

TO marcipka☺marcipán: někdy je dobrá rada nad zlato.To nebylo míchání,já jsem ráda za každou dobrou radu tady od vás. hello

1 2 3 4 .. 478 .. 955 .. 1431 .. 1908 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění