Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

1 2 3 4 .. 620 .. 1239 .. 1858 .. 2477 Další »

Řadit:
37148
FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 20.8.2018 18:49

TO DIS: Čechy po Kosířem , jistě krásný výlet , snad je poblíž i rozhledna .Taky se tam někdy chystáme , manželova matka tam měla nějaké příbuzné .

Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 20.8.2018 18:49

TO ♥Jarka*Alice♥: Alice, opravdu srdíčka se Ti povedly. Moc hezké. :-) :-)

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 20.8.2018 18:46

Zdravím všechny kočenky .

Holky , že by se na víkend opravdu ochladilo :-\ , kéž by .

Alice , krásná práce♥ clamp

Ywett , přeji pěkně prožité chvíle s návštěvou .

♥Jarka*Alice♥

Ahoj všem. Dnes je dusno a mohlo by popršet. Některá srdíčka do charity už jsou hotová, jen dobalit. Na zítra vařím uzené, bude polévka a pak křenová omáčka s plátkem uzeného a knedla. ;-) mějte klidný zbytek dne.♥ hello

llenka
llenka Poslat vzkaz | 20.8.2018 13:41

Dobré odpoledne, tak nám sluníčko svítí o stošet. Chvíli jsem si četla pod pergolou, ale radši jsem se uklidila domů, máme tady 24 a venku je 33. Akorát jsem zalila ty svoje krásně kvetoucí aleandry, jinak se nedá nic dělat. Vidím, děvčátka, že je vás tady pomálu, no ani se nedivím v tom horku. Tak odpočívejte. hello hello hello hello

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 20.8.2018 10:43

Zdravím a přeji pěkný den i celý týden. Jedna návštěva odjela, druhá odpoledne přijede.Tak se mějte co nejlépe, chvíli s vámi zase nebudu.

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 20.8.2018 10:25

Hezký den, přeji všem. Už mám všude pozavíráno a zatemněno. Doufám, že se blíží konec těm vedrům, abych konečně mohla občas jít na procházku. V těch vedrech nikam nechodím, jen brzy ráno, když potřebuji nákup. :-))

DIS
DIS Poslat vzkaz | 20.8.2018 09:32

Dobré dopoledne.Včera vnoučata odjela s rodiči půjdou zase na příměstský tábor.Musím k mamce a odpoledne trochu uklidit na zahrádku.Včera jsme byli ještě na výletě v Čechách pod Kosířem na zámku.Je otevřený teprve 3 rok a jsou tam vystaveny hlavně obrazy od Mánese.Celé roky tam byla internátní škola a zařízení a knihy uloženy po zámcích v ČR. Pěkný den

iwi
iwi Poslat vzkaz | 20.8.2018 08:42

Přeji všem pěkné pondělí i celý týden, ten má byt ještě teplý. O víkendu se má ochladit. tak si ta horka musím ještě užít. :-D Strávíme je s vnoučky koupáním, to teplo mi bude asi chybět. 8-) Dnes k obědu zbyla včerejší sekaná a pokud bude ještě v sudu kysané zelí, tak bude s bramborem i zelí. :-)

Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 20.8.2018 08:14

Přeji hezké dobré ráno i celý nový týden. :-) hello

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 20.8.2018 06:06

Dobré ráno a celý den. Za chvíli pojedu do vedlejší vsi na autobus. Musím si vyřídit průkazku a nechce se mi být ve městě celé dopoledne.Pojedu jen na otočku a snad stihnu ještě něco nakoupit. Jinak se to u nás pomalu dostává do normálu, jen to horko kdyby nebylo. To si ještě stěžovat nemůžeme, jinde to vypadá hůř. Mějte hezký den. hello hello

llenka
llenka Poslat vzkaz | 19.8.2018 20:50

Přeji krásný letní teplý večer.

♥Jarka*Alice♥

Přeji všem pohodové odpoledne. Rýmovník jsem zasadila hned ráno, tak snad poroste. Včera bylo na vysušené louce pár u Bečvy kytiček, tak jsem některé vzala domů do vody. :-) Dnes bylo k obědu vepřové na slanině, rýže, rajčatový salát, polévka pórková ještě zbyla od včera. první várku srdíček do charity už chci ukončit a pak uvidím kolik ještě stihnu. Koncem srpna je budu odesílat. hello

azanah
azanah Poslat vzkaz | 19.8.2018 15:18

Zdravím všechny na kafíčko.
Nejprve chci všem, opravdu že srdce podekovat za přáníčka k svátku.
Vidim.,že všechny přežívají ty hice stejně. Jen obdivuji ty, co zvládnou ještě
neco dělat. Dnes je docela příjemně. V 5h se mi vrátí vnuk z týdenního hasicskeho tábora. Tak jsem na něj zvědavá. Píšu z mobilu, tak možná budu mít chyby. Večer otevřu po delší notebuk tak si všechno pořádně přečtu a natáhnu trochu energie.

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 19.8.2018 11:02

Děvčata , přeji pěknou neděli všem na kafíčku .

Vařím hovězí vývar , na přání vnuka pečené maso , zelí a houskové knedlíky , včera nám pomohl kopat brambory tak dostal na vybranou co si přeje k obědu .

Brambory celkem menší a už pomalu v zemi uvařené , ještě mnoho malých založených ale sucho udělalo své a neměly možnost narůst do patřičných rozměrů . Říkala jsem vnukovi , že dříve se brambory kopaly v září v říjnu a bylo nám někdy u toho zima . Brambory jsou přešlechtěné , dřív se sází , hice jsou také větší poslední roky a vše se odrazí pak na slabé úrodě . Možná ještě na Vysočině budou brambory jak mají být . :-\

Pěkný zbytek neděle všem .♥

1 2 3 4 .. 620 .. 1239 .. 1858 .. 2477 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění