Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

1 2 3 4 .. 468 .. 935 .. 1402 .. 1869 Další »

Řadit:
28032
rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 25.4.2017 20:41

TO marcipka☺marcipán: Marcelko, emaily a mazání adres mi nedělá problém v novém provedení, přišla jsem na to bez problémů. A antiperle? To přece byla nejspolehlivější antikopce! Když se dala mezi kolena a musela se udržet! :-D :-D :-D

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 25.4.2017 19:18

Na to jaké tu bylo počasí ráno, se odpoledne udělalo celkem pěkně. Až na vítr. Na zítra hlásí déšť, tak uvidím jak bude na cestování. Dnes lituji, že jsem nejela. No, ale zase jsem vyházela trochu ze skříně. ;-) Mám to zatím na hromadě a uvidím co s tím udělám. :-D Odpoledne jsem zašla k sousedům a docela jsem se tam zdržela. :-[ Mějte v rámci možnosti pěkný večer a dobrou noc.♥ Budu zase zamykat, tak pro opozdilce - klíč je pod rohožkou - nikomu ani muk. :-D ;-)

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 25.4.2017 19:09

TO marcipka☺marcipán: Celkem jsem se s tím popasovala. Sice mi chvíli trvalo než jsem na to přišla, ale zvládla jsem to. ;-) Nejvíc mi dalo zabrat vymazávání adres. :-! :-!

Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 25.4.2017 18:56

TO marcipka☺marcipán: Marci, to jsem se mohla zastavit. :-D Já si odpoledne někdy dělám capucino a dávám si do něho trochu vaječňáku. Doma jsem ho neměla.Musím koupit..Ahojky

atina47
atina47 Poslat vzkaz | 25.4.2017 18:30

TO marcipka☺marcipán: Marcelko, dekuji. clamp hello

marcipka☺marcipán

TO FOTBAL: Ančinko, já tu změnu nijak „neprožívám“. Je to jiné, ale kliknu jinam a ono to vyjde. U kadeřnice jsem byla včera, tak zase asi tak za 2-3 měsíce bych měla. Snad to dodržím, mám teď mikádo a docela pěkně sřižené. Tak abych si střih zachovala, pochopitelně i ofinu. Já bez ofiny ani ránu :-) Pa a ať jsi také spokojená <:-)

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 25.4.2017 17:41

Dobrý odpoledne , děvčata .

Dnes jsme nasadili brambory , hurá , jiné roky dnes na Marka sejeme okurky , letošní rok je studený není kam spěchat .Píší , že snad přijde znovu ochlazení , no co uděláme , jen plynaři budou mít žně -zemědělci asi ne .

Marcelko , jak se ti líbí nové uspořádání mejlíků ? Každá změna vede k horšímu , že jak ve všem co člověka v životě potká .

Iwi - taky jdu zítra dát vlasy po dvou měsících do servisu , už jsou děs běs .

Přeji všem pěkný zbytek dne .♥

iwi
iwi Poslat vzkaz | 25.4.2017 17:25

Pěkný večer všem. Dopoledne bylo hezky, byla jsem u kadeřnice, mám melír a jsem ostříhana, Zase na dva měsíce pokoj :-D K obědu byly žamiponové karbenátky s bramborem, líp se to obalije, než žampiony.Teď svítí sluníčko, ale odpoledne pršelo. Už i venkovní teploměr je naštvaný, dnes mi ukazuje 28°C. 8-)

marcipka☺marcipán

TO Ywett: Ywettíku, děkuji za přáníčko. Dnes si hovím, koupila jsem si vaječný koňak na „bebíčko“ a jsem chvíli v klidu. Pa a měj se darling

*Alice♥
*Alice♥ Poslat vzkaz | 25.4.2017 16:56

TO Ywett: Děkuji.

marcipka☺marcipán

TO Dana51: já vím Danko, že ty už jsi za vodou a víš, jak na to. Ale kdyby náhodou některá děvčata na to narazila, ať nemusí dumat, zkoušet. https://www.facebook.com/PetsUNLTD/videos/2042931559266837/

Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 25.4.2017 16:44

TO marcipka☺marcipán: Maci, já už to dělám podle toho jak si mi poradila. Jsi prostě šikulka. clamp clamp

marcipka☺marcipán

Pokud víš ..... :-D

marcipka☺marcipán

Zdravím děvčata. Už jsem docela fit, dnes to byloooo :-( Ale dren je pryč, vyčištěno, zašito. Pan doktor se ptal, jestli nemám cukrovku, že se tak špatně hojím. Že to tady ještě neměli, aby to někomu dokonce prasklo.
Děvčata, jak změnili vzhled na Seznamu: možná, že někomu poslouží, jak přeposílat emaily + mazat adresy u kterých už to bylo. Zkuste a kdyby něco, ráda doplním informaci. Pa

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 25.4.2017 11:26

Tak vás po několika dnech absence zdravím a přeji pěkný pohodový den.Chystám se ven s Amálkou, ale nějak se to tam začíná zatahovat.
Oběd nemusím vařit, ale k večeři si muž zamluvil jahodové knedlíky. Přivezl z Penny dvě krabičky velkých voňavých jahod.Jsou tmavě červené, ale sladké skoro vůbec.
Také mi dnes odkryl popínavé růže.Přes tu nenadálou zimu je přikryl netkanou textilií, tak se modlím, abych je zase nemusela přikrývat.Hodně se vytáhly a obrostly.
Ali, opožděně ti přeji k narozeninám vše nejlepší, hlavně hodně zdraví,
Marci, a tobě také opožděně přeji k svátku vše nej, nej a ze všeho nejvíce zase to zdraví.
Amálka na mne doráží, tak musím splnit, co jsem slíbila a jít na prochajdu.

1 2 3 4 .. 468 .. 935 .. 1402 .. 1869 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění