Diskuse: Mám jedno prso výš než druhé

Řadit:
2
Kamarádka nemá fotografii.
Róza22 Poslat vzkaz | 26.7.2017 12:15

TO alex.sisi@seznam.cz: Ahoj, já měla stejný problém... měla jsem jedno prso prostě níže, ještě k tomu bylo delší. A to jsem ani nebyla po dětech. Kojení to ještě zhoršilo samozřejmě. Jde s tím dělat to, že na veřejnosti budeš nosti správnou podprsenku, pushupky, a nebudeš na sebe koukat nahá ;-) :-D ale to mě nebavilo, zkoušela jsem krémy na zpevnění ať se to aspoň trochu stáhne no ale to prostě nebylo fyzicky možné. Abych se dostala k věci - léta jsem šetřila a zašla jsem si na plastiku. Až do posledního dne jsem zvažovala že se na to vykašlu :D bylo to drahý, ale něco na tom je že se ženský zvýší sebevědomí když se sama sobě líbí :D Jestli ale nechceš na augmentaci nebo nemůžeš, tak bych poradila ty podprsenky. Krémy fakt nepomáhají.

Kamarádka nemá fotografii.

Zdravím mám takový problém mám jedno pro výš než druhé a je to hodně vidět, konkrétně levé prso je níž o 2 cm , už jsem kuli tomu přestala nosit i výstřih. Nevím co s tim delat . Příteli to sice nevadí ale mne ano. A myslela jsem ze by jste mi pomohli nebo poradili co s tim dělat. Předem moc děkuji za rady. :-)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění