Diskuse: Vši

Řadit:
9
Kamarádka nemá fotografii.

TO drahus.nova@seznam.cz: to je fakt, ale já kolikrát když tápu a nevím co na určitou věc pořídit, tak se taky obrátím na diskuze :)

Ono je to hodně individální, každý si chválí něco jiného, kamarádce pomohl paranit, nám zase paratit nepomohl, malá po něm měla suchou pokožku hlavy takže kromě vší měla ještě plnou hlavu lupů, pak jsem vyzkoušela elimax vodičku a u té po dvou umytích bylo po potížích, ale nejlepší je, když toto člověk zváží sám nebo se poradí v lékárně než se takhle obracet na diskuze, kde je stejně směska všeho :)

TO lenule.svobodka@seznam.cz: mluvíte mi z duše :), ale ono to tak většinou bývá, ale zatím je mezi náma naprostá většina, která těm televizním reklamám věří ..

to je fakt, všemu se dělá reklama .. ale aby to účinkovalo tak jak prezentují, tak to ani omylem ... teď se reklamuje paranit .. měla jsem možnost ho na synovi vyzkoušet, ale po 14 dnech beze změny a vši lapla i dcera, takže lidi tahají jenom za nos těma reklamama

nejlepší jsou na to ty speciální šampony a vodičky .. dneska se jich prodává opravdu hodně, ale co tak čtu, tak zase málo co pomáhá .. nejlepší je se poradit v lékárně nebo si projít recenze

TO drahus.nova@seznam.cz: no snad pomůže a nebudu muset stříhat vlasy ..

TO Nikola: A co jste používala ?

Nikola | 15.7.2017 09:47

TO laura.isova@seznam.cz: Být vámi bych zkusila něco jiného .. my jsme je likvidovali týden a bylo hotovo

Ahoj maminky .. potřebuju poradit .. malá mi donesla ve středu domů vši , tak jsem koupila paranit, ale pořád je má ... jak dlouho to trvá než se zlikvidují ?? :(

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění