Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
37579
rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 3.9.2016 11:06

Všechny vás tady zdravím a přeji hezkou sobotu. Včera jsme se vrátili z mého bytečku a tak je muž šťastný, že je doma. Tentokrát se překonal a vydržel tam od pondělí do pátku. Příští týden tam nepojedeme, aby si důkladně odpočinul. Kytičky mi zalije dcera a podívá se mi tam, aby se mi tam nenastěhovali nějací nájemníci. To jsem vyslechla hovor dvou chlápků, tak v našem věku. Jeden druhému povídal, že jsou celé léto na chatě a jednou, že jim volal soused, že se u nich v bytě večer svítí. Tak prý ten majitel se tam jel podívat jestli nezapomněl zhasnout a prý když tam přišel, tak tam měli nastěhovaného cikána. K obědu dnes máme zeleninou polévku a pak na výběr šišky s mákem a opečené brambory s uzeným. Z trouby jsem právě vyndala plech buchet s povidly. Dělala jsem buchty i v bytě, ale pro nás jsem jich nechala jen 10 a dva plechy jsem dala dětem, když jsem šla k nim na kafíčko a poptat se na začátek školního roku. Po obědě si půjdeme sednout ven a tak vám také přeji pohodu. :-))

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 3.9.2016 10:54

Hezké dopoledne,děvčata,přeji, :-) sobotní úklid mám za sebou,brambory už se vaří a k nim ohřeji rozmrazené jitrničky z mrazáku .Ze soudku vyndám poslední loňské zelíčko.Tak oběd bude za chvilku.
MARJÁNKO,posílám malému pohlazení a přeji brzké uzdravení darling darling darling .
ANIČKO,važ si těch krásných chvil,které můžeš ještě prožívat s maminkou flower .Já už jenom na tyhle chvilky vzpomínám,jaké to bylo hezké.
MARCÍ,Ty trénuješ na 100 podzimních km? ;-) Schvaluji vám to oběma,vždyť pohyb je zdravý clamp .
LUDUŠKO,tak co rodičové čápi,ještě přilétají na hnízdo?Tady už zůstalo jenom pár posledních vlaštovek,však už vrabci se jim stěhují do opuštěných hnízd :-) .
KVĚTUŠ,dříve jsem žehlila skoro všechno prádlo,ponožky né,ale dnes už jenom některé kousky.
ATINKO,užij si návštěvy,obídek máš výborný clamp .A bude marmeláda ze švestek?Já už ji mám za sebou a jinou už letos vařit nebudu.
Tak hezký zbytek dne vám ještě popřeji jednou a jdu slévat brambory hello hello hello

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 3.9.2016 10:48

TO DIS: Květuško, píšeš o nesrovnalostech v rodném listě maminky. Já si schovala všechny dokumenty, které zůstaly v naší rodině a našla jsem tam i rodný a úmrtní list tatínka mojí babičky. Když jsem to pročítala, tak měl na každém jiné datum narození. Trochu jsem po tom běhala a chtěla aby to opravili. Musela jsem se obrátit až na archiv v Zámrsku a poslali to správné a na naší matrice to k těm zápisům uložili. :-))

atina47
atina47 Poslat vzkaz | 3.9.2016 09:19

Pohodovy den vsem, cekam snachu s vnuckou, privezou praci - svestky, zustanou na obed, bude hovezi s domacimi nudlemi, holandane, brambory, cuketovy salat, pro vnucku rajcatovy. Vcera jsem upekla dva plechy moravskych kolacu a jeden zavin s kakaovym pudinkem, bude do ceho behat. hello

MarjánkaM
MarjánkaM Poslat vzkaz | 3.9.2016 08:42

Přeji hezký den. Tu se z oparu klube sluníčko a až opadne rosa,jdeme kopat brambory. Po obědě frčíme do fakultky za vnoučkem. :'(

marcipka☺marcipán

Přeji všem krásné sobotní ráno. Za chvíli si uvařím kávičku a vrhnu se na vytírání kuchyně. Muž šel dopulírovat auto a začal bílit garáž. To zase bude mít další kila dole :-( V pondělí dává auto do servisu a pak technická kontrola. Uvidím, jak to zvládne bez auta, když bude muset chodit pěšky. Vytáhne zase trekingové hole, na zahradě už s nimi trénoval hello

marcipka☺marcipán

TO FOTBAL: ahoooj Ančinko. No, zahrady letos opravdu užívám. Předešlé roky jsem skoro vůbec nechodila, to jsem měla doma nově kočky a nechtěla jsem se od nich hnout. Nikdy jsem kočky nechovala, tak jsem je pořád pozorovala: co ještě a jak a co .... Ale holka, víš co? Já se žádným ochranným krémem nemazala a juj :-( jsem v obličeji pihovata, ale jaaaak =-O to už mi asi nesleze. Ale co, to jsou detaily :-D Měj se flower

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 3.9.2016 07:14

Dobré ráno i celý den , má být hezky , k obědu vařit vývar z kostí (bude i na zítra ) , plněné papriky s rajskou a knedlík , dnes mají svátek Bronislavy -znám jednu a Bronislavové - znám jich pět - nezvyklé jméno ale pěkně -Broněk , Broňa , Broněček , všem hodně zdraví .

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 3.9.2016 06:57

Tak nevím, prošvihla jsem Viky odjezd na dovolenou? Neukázala se tu od té doby co hlídala nemocná vnoučata. Přesto ji přeji krásné prožití zasloužené dovolené a hlavně bez zdravotních problémů. ;-)

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 3.9.2016 06:52

Dobré ráno a celou sobotu přeji.Dnes má být ještě hezký den a na zítra hlásí ochlazení. Lepší už to nebude. :-( Pokud je pěkné září, tak se mi líbí víc ,než horké léto.Za chvíli pojedeme se sousedkou nakoupit. K obědu bude Danušky cmunda. ;-)

DIS
DIS Poslat vzkaz | 3.9.2016 00:09

Aničko tak nakonec to bylo přírodní vepřové.Muž uvařil rýži-byla jak broky,ale byla jsem tiše protože příště by se na to vykašlal.Nastrouhal okurek já ho ochutila a polévka byla od včera.Já zatím umývala podlahy.Odpoledne zalila ve skleníku otrhala rajčata,okurky a pár jablek a jela k mamce.Potřebovala najít nějaké doklady tak jsme se tím probíraly a měla tam i rodný list své mamky.Jméno a příjmení souhlasilo,ale pohlaví bylo napsané mužské.Ten kdo to vypisoval byl asi mimo,ale že to nebylo opraveno a babička s tím žila až skoro do 80let.Pak věřte starým dokladům.Liduš bratranec se dožil pěkného věku.Jani jsi dobrá prádlo vypereš a hned žehlíš-já žehlím až nemám skoro co oblíct.2dcery si koupily sušičky ty skoro nežehlí.Dobrou noc.

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 2.9.2016 22:26

TO DIS: Květko -co bylo k obědu kosti nebo masíčko <:-) , lečo je moc dobré a rychlé . ;-)

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 2.9.2016 22:24

TO marcipka☺marcipán: Kočko užívej zahrady , dokud je pěkně ;-) .

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 2.9.2016 22:23

TO jana50: Jani , kéž by tvoje předpověď s podzimem vyšla . :-*

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 2.9.2016 22:22

TO Koliduš: Liduško - darling hello ♥.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění