Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
32308
rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 22.3.2016 08:37

Hezké úterý pro všechny, které jste tady i pro ty, které teprve dorazí. Mám dnes v 10 hodin pedikúru a tak zadělám na mazance pro děti. Až se vrátím, tak je upeču. V mrazáku pro ně mám kachní stehna na velikonoce. Už jsem jim je nesla minulý týden, ale prý nemají místo v mrazáku. Děti ke mně dnes přijdou po práci, zase potřebuji přivrtat poličku na balkon abych tam mohla dát kytičky. Měla jsem je na parapetu, ale už mám strach, že bych je shodila při věšení prádla. Než děti přijdou, to bude tak kolem čtvrté hodiny, vyžehlím trochu prádla, které jsem přivezla z domečku a přeběhnu byt s leštěnkou. Také musím stihnout umýt zasklení lodžie. To mi dcera nemyla, prý si na to netroufá. Mám na to stěrku a tak nikde nemusím šplhat a mám za chvilku hotové. Jinak si hezky užijte dnešní den. :-))

Kamarádka nemá fotografii.
Seniorka | 22.3.2016 08:01

Vinšuju vám krásný předvelikonoční týden a krásné Velikonoční svátky.

Čtu vás tady už od vašeho začátku, kdy paní Alice zřídila tuto diskusi. Nejsem moc komunikativní, bojím se negativních útoku jako se to ostatně stalo na Pavlači i Hayd Parku. Tam jsem se chodila potěšit a načerpat nové síly. Už se tam nedostanu tak jsem ráda že jste tady přišly vy.

Přeji vám, aby vám vydrželo tak svorně spolu prožívat své radosti i starosti.

alena54
alena54 Poslat vzkaz | 22.3.2016 07:59

TO marcipka☺marcipán: Hezké jméno,musela si protrpět bolestí,hlavně,že je vpořádku a měla se ke komu přitulit,prožít,krásné časy jejího života.

alena54
alena54 Poslat vzkaz | 22.3.2016 07:52

TO Koliduš: Liduško,když nám odešli fenka Betynka a kocour Tomík,dohodli jsme se s mužem,že k našemu věku,kdy nevíme co bude,žádné zvířátko,nakonec máme kocoura Filípka od malička,nyní už je to přece jenom lepší to jeho noční spaní,ale nebývalo,byli jsme nevyspalí,zkoušeli jsme vše možné,už jsem uvažovala o druhé kočičce,parťáka pro něj,ale když jsem si přečetla,že to nemusí pomoci,bude s námi sám.Říkám si,že čím bude starší,bude klidnější.U Tomíka jsme nic takového neprožívali,zřejmě měl respekt z Betynky.

alena54
alena54 Poslat vzkaz | 22.3.2016 07:42

TO hortenzie.57: je hrozné a ubohé co někteří zoufalci ve vzteku udělají zvířatům,tresty nejsou,jako v jiných zemích,když se stane,že dotyčný osobě odeberou (a to né hned)zvíře,oni si pořídí nové a jede se dál,nebýt těchto útulků a jiných organizací kde se opatruje o nalezenečky,kterým stát nepomáhá,ale dobří lidé.

alena54
alena54 Poslat vzkaz | 22.3.2016 07:34

Dobré ráno,sluníčko pere do oken,značí to,že bude pěkný den,už by to potřebovalo,příroda se probouzí,je nádherné dívat se na rozkvetlá místa květinami. :-)

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 22.3.2016 06:44

Přeji dobré ráno a celý den.Čápi jsou na snídani.Po tak mírné zimě mají jistě hostinu hojnou. ;-) Á,smajlíci jdou. :-D Vypiji kávičku a dám se do berana. ;-)

Kamarádka nemá fotografii.
ANDY | 21.3.2016 22:45

Mnohé z nás by to svým dětem chtěly oplatit podle obrázku , devil , nemusí mět obavy jejich děti jim to oplatí i za nás ;-) , dobrou noc a ráno se uvidíme u kávy.

hortenzie.57
hortenzie.57 Poslat vzkaz | 21.3.2016 20:54

Ahojte děvčata. Tak celý den zataženo až černo, pak začlo pršet. Zasela jsem afrikány, rajčata a cuketu. To jsem zvědavá co vyleze. Z Ostrovského MACÍKA měla dcera vlčáka Bojara. Také mu nějaká zrůda přerazila pánev a nohy. Dostal se z toho, chudák pajdal, týráním měl špatné ledviny a jiné. Ale dožil u dcery ještě krásných pár let.

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 21.3.2016 19:30

Jdu se rozloučit a popřát dobrou noc.♥♥♥

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 21.3.2016 18:41

TO marcipka☺marcipán: Marci,neadoptovala.Mám ráda zvířata a dostávám se do věku,kdy se třeba o ně nepostarám a bylo by mi líto je dát pryč.Začínám mít s dědou boj.Bojar dožívá dvanáctý rok a jednou odejde.Já už žádného psa nechci,co kdyby jsme se stěhovali někam kde zvířata nesmí být.Vidím to na Čindě.Jakmile tu zastaví nějaké auto,hned se kouká schovat,aby jí někdo neodvezl.Je zrazená a nechce ani k původnímu páníčkovi.My jsme celý den doma a oni chodí ještě do práce,tak byla sama doma.

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 21.3.2016 18:09

TO MarjánkaM: Marjánko,pamatuji si jak jsi o tom psala.Nikdy nezůstane při jednom.Pořád ti říkám,dávej na sebe pozor,jsi ještě mladá.Vím,že neposlechneš,já jsem nebyla jiná.Odpoledne hlásili v rádiu,že uvažují o odchodu do důchodu v 65-67 letech.To je hrozný,byla bych teprve rok v důchodu.Co bych v práci dělala nevím.

marcipka☺marcipán

TO Koliduš: Já jsem ti jí našla, abys věděla :-D i když jsi to četla. Blesk také kupujeme, ještě jsem ho nečetla. Jak byl blázinec s kastrací.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění