Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
38859
Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 22.10.2016 18:43

TO jana50: Mně to emailem taky přišlo a opravdu to funguje :-D :-D

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 22.10.2016 18:17

TO jana50: Jani máš pravdu, právě jsem všechno spočítala a faaakt to FUNGUJE!!!!

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 22.10.2016 17:37

TO marcipka☺marcipán:Marci, je to tak. Na chalupě mám mixér z roku 1981, dodnes funguje a zabrat dostal až moc.

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 22.10.2016 17:31

TO marcipka☺marcipán: Marci, nic si z toho nedělej.Nám letos odchází jedna věc za druhou.Naposledy to byla pračka.Vloni nám odešel v listopadu kotel na ústř.topení.Muž ho opravil a na štěstí do jara vydržel. Koupili jsme nový, třetí řadu, takže ekologický.Ani jsme se nebrali o dotace, trvalo by všechno dlouho V listopadu k nám dojde kominík a revizor komínů.Tak jsem zvědavá kolik to bude stát.Už teď mi z toho naskakuje husí kůže.

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 22.10.2016 17:18

TO jana50: Janinko, jsi zlátá!!ěkuji moc za recepty.Včera byl muž na nákupu v Penny a všechny Hokkaido jsou fuč.Můj mužský pravil, že za to můžo já, neb jsem je všechny snědla.Pokaždé kupuje dvě dýně a předposledně měli jen jednu a pokladní si toho hned všimla.

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 22.10.2016 16:57

TO llenka: Používám válečky, které se dají doobjednat i s potahy. Zastrčíš potahy, přidáš tam válečky, nic není vidět a vše je stále pěkně vypnuté.No a pokud se časem něco trochu povytáhne, tak to urovnám zase zpátky a je. Pořád to drží daleko lépe než přehozy.A co není zanedbatelné, najednou je v obýváku úplně nová sedačka. Jo a dobře se to pere a elesiicida zůstává stále stejná. Tak snad jsem vyčerpala vše, jestli se budeš chtít ještě na něco zeptat, jsem tady.

♥Jarka*Alice♥

TO FOTBAL: I u nás je slunečno a docela jasná obloha. Kandovaná dýně prý je dobrá, ještě jsem ji neměla.

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 22.10.2016 15:55

Děvčata , vrátila jsem z pohřbu , na sluníčko teplo ale ve stínu je chladno , mám kafíčko na zahřátí , které piji obvykle po obědě pokud nikam nejdu , téma dýně - kompot se nám letos podařil octu jsme dali méně jak v receptu a včera jsme naložili další a budeme ji kandovat , výsledek a chuť popíši za pár dní , pěkný zbytek soboty a na večer nachystejte lodičky -půjdeme do víru tance ;-) - z křesla se StarDance dobře kouká. ;-)

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 22.10.2016 15:15

TO *Alice♥: ALI,já už si to nepamatuji,to bych lhala,asi jsem to v té octové vodě uvařila?,už nevím.
Ten Tvůj recept jsem tu četla a určitě je dobrý clamp .

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 22.10.2016 15:09

Děvčata,jenom tak,pro srandu :-D ,opravdu to funguje :-)

♥Jarka*Alice♥

TO jana50: Jani a s tím octem se ta dýně i vařila? většinou se namočí do octové vody, která se před vařením sleje. Já jednou taky zkoušela dýni asi poprve anebo podruhé a dala ji vařit i s tou octovou vodou a všechna víčka se mi během dvou dní nafoukla. Teď dělám už hodně let recept co jsem sem dávala a je kompot moc dobrý.

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 22.10.2016 14:57

Děvčata,hlásím se vám z prosluněného jihu :-) a přeji hezké odpoledne ;-) .
Včera jsem nakoukla a ty třenice se mi vůbec nelíbily,zavřela jsem Pc a šla radši ještě na zahradu.
YWETTKO,jak jsem se tak dívala před chvílí na recepty,objevila jsem jich pár o dýni ;-) ,třeba se Ti některý bude zamlouvat .A samozřejmě,že recepty jsou i pro ostatní děvčata :-) .
Já,to už je pár let udělala z dýně kompot,ale v receptu byl napsaný ocet,kterého asi bylo víc,než mělo být :-D .Nebylo to jedlé,ani ananasová tresť to nepřehlušila :-D

http://varime-doma.cz/dyne-recepty/ P račku jsem dnes taky pustila ;-) ,k obědu byla hovězí polévka s nudlemi a ptáčci a rýže.
A ještě jsem upekla buchtu s jablky/Americký koláč/ a 6 nohavic jablečných štrůdlů.A hned vám řeknu proč :-) :zítra nebo v pondělí přijede sestřička s manželem,tak aby bylo něco ke kávě ;-) A teď už jsem v důchodu,věřím,že vy také clamp ,mějte pohodový víkend hello :-) ;-)

♥Jarka*Alice♥

Přeji všem hezkou sobotu. Svítí sluníčko, mohlo by to vydržet co nejdéle. ;-)

llenka
llenka Poslat vzkaz | 22.10.2016 14:21

TO Ywett: Potahy vypadají pěkně. Mám malý dotaz, při sezení , nebo ležení ty potahy jsou pěkně vypnuté a nebo se časem vytahají?

♥Jarka*Alice♥

Dnes to tu vypadá klidně, tak uvidíme. Děvčata pokud se tu někdo objeví s nehezkými příspěvky, tak zkuste na něj nereagovat. Budu je mazat. Byla bych ráda kdyby tu byl klid i bez zámku, ať sem mohou všichni s dobrými úmysly. Ale pokud by to bylo přece jen neúnosné, tak tu budu muset zamknout. :-(

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění