Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
36141
bublinka.prskava

TO *Alice♥: Taky mám ve sklepě plechovej hrnec s teploměrem,ale tento je báječný,nemusíš nic hlídat,nastavíš teplotu a čas a pak si to na tebe zapíská.Jen holt nesmíš dělat jiné blbosti ;-)

bublinka.prskava

TO Koliduš: Tak Liduško,až zas něco vyvedeš,tak to dej do placu,taky se ráda zasměju cizímu neštěstí ;-) a zvedne mě to sebevědomí že ne jenom já ale jsou i jiné šikovné holky :-D .To jsi na můj vrub omládla viď jak ses nasmála :-D :-D :-D ,tak nezapomeň-naoplátku. hello

♥Jarka*Alice♥

A ještě jsem tam objevila i kostival.

♥Jarka*Alice♥

A taky jeden druh heřmánku, ale asi ne pravý.

♥Jarka*Alice♥

Rostly tam droubounké pomněnky.

♥Jarka*Alice♥

Výhled dnes u lesa byl pěkný.

marcipka☺marcipán

TO Koliduš: nemám jedovatou kytku. Než jsem si pořídila Gríšu, tak jsem paní v depozitu řekla, jestli může chvíli počkat. Nikdy jsem předtím kočku neměla, tak jsem se potřebovala připravit a nastudovat co se dá o kočkách, včetně soužití atd. Takže na pořad také přišly kytky. Asi se to Kofáčovi líbí, udělal mi z toho tvar štětky na záchod :-D Opře si přední packy o stěnu a už jede. Chvíli ho nechám a pak na něho houknu. Většinou to dělá večer když sedím u televize, ale každý den to také není. Mužský šel na zahradu, jako obvykle. Nakonec sekačku žádnou nechtěl, že je pravda: s tou by se natahal. Nějak nabyl síly a seká si postaru (kosa nebo srp). Okna natřel také dobře, ty se lesknou a vypadají jako plasťáky. Ale už se našly ženské, co říkaly: bóóóže, proč jste si nekoupili plastová okna. Oni to brousí a natírají, taková práce s tím. Ať si každý .... pa, pa

♥Jarka*Alice♥

Hlásím, že jsme se vypravili ráno do lesa, ale houby nerostou. Potkala jsem jednoho houbaře, už mířil z lesa ven a měl prázdný košík. My našli tři babky za celé dopoledne v lese. :-D Ale nevadí, byli jsme na zdravém vzduchu a Dany se pořádně vylítal.♥ ;-)

♥Jarka*Alice♥

TO bublinka.prskava: Tak to teda byla smůla, ale ještě, že se nestalo nic horšího. Já zavařovací hrnec nemám, jsem zvyklá buď v troubě na vysokém plechu s vodou na 80 až 100 °C nebo v obyčejném velkém hrnci v troše vody na mírném varu. Tak to dělávala maminka a já to od ní odkoukala. ♥ ;-)

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 5.7.2016 13:51

TO bublinka.prskava: :'( :'( To si mne potěšila! Hned je mi líp.Až zase něco vyvedu, tak si na tebe vzpomenu, možná se i zasměji. ;-) Pravý friťák také nemám. Nějak by mi vadilo tam ten omastek nechávat. :-\ :-\

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 5.7.2016 13:45

TO DIS: Také se pomalu chystám na marmelády. Dlouho mi trvá než se přemluvím a potom je to raz dva. ;-)

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 5.7.2016 13:42

TO marcipka☺marcipán: Marci, je vidět, jak jsou lidé různí. Někomu nevadí dívat se na trápení a někdo hned pomůže. clamp Nemáš náhodou doma nějakou jedovatou kytku? Vím, že zrovna tebe na to upozorňovat, je zbytečné. Já měla difenbachii a už letěla. Předchozí kocour jí okusoval a málem se otrávil. :'(

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 5.7.2016 13:36

TO rozvita.ruze: Růžičko, když si potřebuješ ulevit, tak klidně piš. Tobě to pomůže a nás s tím neobtěžuješ. darling Zasloužíš jen obdiv, že to zvládáš. flower

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 5.7.2016 13:31

TO FOTBAL: Aničko, já musím pracovat, když mi to tělo dovolí. :-[ Je zajímavé, že některý den se nemohu ani pohnout bez bolesti a někdy to jde, sice pomalu, ale bez problému. Svátek je holt pro mne, když můžu něco dělat. ;-) Mám udělanou jednu místnost a schází pověsit záclony. ;-) Tak začnu slavit za chvíli, kdy se už nehnu. :-D

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 5.7.2016 13:23

Den jak vymalovaný. Ani se nechce věřit, že se má zítra zase ochladit. Na odpoledne už hlásí bouřky, tak uvidíme jak se jim předpověď povede. :-!

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění