Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
37579
atina47
atina47 Poslat vzkaz | 14.1.2016 18:11

TO marcipka☺marcipán: Marcelko, bud rada, ze je to tak vis, ze by Te cekalo shanet leky a dohlizet na kotata jestli polykaji a nepodvadeji, na to je kadr nase Myska kdyz odcervujeme. :-D

atina47
atina47 Poslat vzkaz | 14.1.2016 18:09

TO DIS: Kvetko, ani mi vandr nepripominej, tak neschopneho pracovnika zivit jako je ten v zasilkovne to, aby jeden pohledal, on ty knihy nenasel, ze je tam nema. Volala jsem do Prahy na centralu a jasne, ze knihy tam jsou, pro mne maji velikanskou cenu, uz se tezko shaneji, jinak bych se na to vykaslala a tak asi zitra pojedu znova, pak uz ma prijit doba ledova a to chci sedet v teple a cist. ;-)

marcipka☺marcipán

Já se picnuuuuu. Tak žádné nachlazení. Už jsem od MVDr doma, má spálený čumák od kamen nebo hrnce. Snad se příště nespálí ještě od zásuvky.

♥Jarka*Alice♥

TO DIS: Máš výhodu, že Ti se šitím na děti pomáhal muž. I když můj muž taky šije, ale spíše doplňky ( potah na sedák židle, povlaky na něco jako polštářek, je to ze silného filcu v několika vrstvách - má to u postele mezi nočním stolkem a polštářem a taky pro pejska ušil podložku na spaní) do nějakého oblečení se nikdy nepustil.♥ Každý dělá to co umí aspoň trochu. hello

♥Jarka*Alice♥

TO DIS: Já negratulovala, tak to honem napravuji. flower

♥Jarka*Alice♥

TO marcipka☺marcipán: Tak u veterináře dobře pořiďte.♥

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 14.1.2016 17:29

TO DIS: Květuš, ten čaj je volně v lékárně a jmenuje se Konopný čaj. Já nikdy nic neužívala na spaní a tak na mně působí do 1/2 hodiny. :-))

DIS
DIS Poslat vzkaz | 14.1.2016 17:09

Děkuji děvčata za přání.10 měsíců můžeme slavit v červnu dokonce 3x v .

marcipka☺marcipán

Tak děvčata za chvili raději jedeme s Malvínkou k doktorovi

DIS
DIS Poslat vzkaz | 14.1.2016 16:51

Jarmilko ty jsi za ty brýle dala pořádnou sumu.U optika jsem řekla,aby to s cenou obruby nepřeháněl.Sice je nosím celodenně,ale jak se ošoupe ten kovový nástřik tak dostávám zánět spojivek.Dlouho trvalonež jsem přišla na to z čeho to mám.Liduš at ti nové boty dobře slouží.Růži a ten čaj prodávají bez receptu?Možná je to lepší než brát nějaké silné léky.Bublinka si dnes užila mamku.Já u své byla v úterý.Rozhodla se,že si koupí skoro v 89 letech PC.Moje dcera s ní byla včera v obchodě tak si ho koupila.Zatím nemá internet,ale pak bude žhavit telefon co s tím má dělat.Ati alespon máš výlet máš se na co vymluvit.Marci léčí kočky a má to jako školku.Eliško hlívu jsem jednou vařila,ale byla pořád tvrdá.Nevímjestli nebyla už starší.Také nám to moc nejelo,ale prý je zase zdravá.Hani jestli budeš mít v lázních dobrou partu tak nezáleží jaké je počasí.Měla jsem jet po operaci žlučníku také do lázní,ale dcera byla ještě moc malá tak jsem je odmítla.Alice,Lenko,Iwi,Hortenzie a ostatní děvčata co šijí.Říkalo se vždy,že jsme národ muzikantů,ale kom.režim z nás žen a děvčat z nedostatku zboží udělal pletařky a švadleny. S mužem jsme s donucení šili pro dceru do školky sukýnku a vestu.Dostala jsem látku nastříhanou a babo porad si. Mám po své babičce singrovku bez entlu tak se část šila ručně. Pak pro dcery s pomocí muže šila kalhoty sukně i ze starých riflí.Ali stihla jsi toho dnes mnoho zubaře kadeřnici a ještě se pomazlit s vnoučkem.Jani také bych si dala ty šišky s mákem asi si je brzy udělám. Dcera má dnes 34 tak bych to já měla oslavit,že jsem ty puberty přežila .

♥Jarka*Alice♥

TO l.kormendy@seznam.cz: Já byla v Klimkovicích v roce 2010 a v Teplicích nad Bečvou v 2014.♥

♥Jarka*Alice♥

hortenzie 57Tak moje maminka byla tak vytížená šitím pro baby, které nedaly pokoj ani když jsme malovali, to si pamatuji docela živě. Opravy nedělala, na košilích vylepšovala límečky jen tátovi. Když si vzpomenu na ty ženské, jak to chtěli mít ušité všechno nejlépe včera, zvonily (ty ženské) kolikrát u nás na zkoušku šatů dřív než máma došla z práce. Když onemocněla, tak byla rozhodnutá, že šít už nebude. Nevím jestli by to dokázala, ale Bůh si ji vzal do nebe ještě v nemocnici. :-(

♥Jarka*Alice♥

TO Jaromilka: ♥ ;-)

marcipka☺marcipán

Zdravím děvčata, píšete kdo kam k lékaři :-) Jestlipak já také nebudu muset zítra k MVDr. ale s kolika kočkama :-D Malvína těžce dýchá, má suchý, teplý a strupatý nos. Gríša se dnes pozvracel, Kofík prská. A já padla jako hruška. Najednou jsem se prostě odporoučela k zemi. Večer v televizních novinách říkali, že je v Karlovarském kraji hrozně nízký tlak, lidi kolabují a pomalu nestačí jezdit sanitky. Ještě mi pobolívá hlava a jsem malátná. tak nic moc nemůžu dělat, shýbnout se - to je AU :-D Ale copak já, to se spraví O:-)

eliko
eliko Poslat vzkaz | 14.1.2016 15:14

Hezký den děvčata tak jsem udělala ty hlívové karbanátky a moc mě nenadchly :-( ,ale mužovi chutnali . Samo ,že budou ještě zítra :-D :-D :-D .Jaromilko , to video mi nasadilo brouka do hlavy :-\ :-\ ,čemu věřit ? :-\ Že by to bylo tak jednoduché? Kyselina listová je v čem? Napadá mě jenom špenát. No mám nad čím dumat ;-) ,mějte se krásně papapa.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění