Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
32308
jana50
jana50 Poslat vzkaz | 23.7.2015 07:21

Dobré ráno,děvčata,
kolem třetí hodiny se nám tu přehnala dešťová minipřeháňka a už je venku zase 23 stupínků.Ten déšť v předpovědi pořád oddalují-prý v sobotu?Tak snad se dočkáme.
IWI,hezkou dovolenou a mohla by být i fotka?
Všem děvčatům přeji hezký den a hello hello hello

iwi
iwi Poslat vzkaz | 23.7.2015 06:38

Krásný čtvrtek děvčata flower nic nestíhám ani psát a číst co jste napsaly. Vedra už asi zmáhají každého. Ráno jsem zalévala zahradu, jdu vařit a dobalit zbytek věci. V noci jedeme na dovolenou tak si odpočinu, už se těším na moře a klid. <3

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 23.7.2015 06:07

Dobré ráno přeji.V noci to tu hrozilo,ale nic nebylo. =-O Jsem ráda,že se nám bouřka vyhla. clamp Teď je zataženo,tak slunce nepálí.Růženko,když musíš,tak musíš.Na včera jsem byla objednaná k zubaři,tak jsem si poprvé libovala,že mi ty zuby vypadly. :-D Tím se objednání zrušilo.::tleskajici::Ráno sjedu nakoupit a budu čekat co nám den přinese.

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 23.7.2015 05:55

Přeji dobré ráno a hezký den. Dnes už se opravdu špatně spalo teplem. Jsem unavená jako kdybych nespala 3 dny. Nikam ani nechodíme v tom vedru, jen dnes musím na 10. hodinu na pedikúru. To pak budu mrtvá až do večera. :-))

bublinka.prskava

TO eliko: NO 400 sklenic to by mě taky šlehlo,ale 46 to bys zvládla,a víš jak je to krásný v tom regálu ve sklepě!!!!!Já jsem prostě ta matka rodu a jako v pravěku mám ráda zásoby.Jenom ty zásoby tuku na sobě nemám ráda,ale ony se mě držej a nepustěj,mrchy jedny ;-) :'(

bublinka.prskava

TO Miška: Miško,jak cekne ;-) tak ať jí příště upeče sám a běda jak nebude mít kůrčičku,můžeš hudrovat Ty.Ale i tak bude určitě dobrá. hello

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 22.7.2015 19:31

Dobrý večer,děvčata,
inu léto,jak má být,ale všeho moc škodí,mně by stačilo jen 25stupínků a občas aby zapršelo :-\ BUBLINKO,Tebe zima nepřekvapí :-) a co si uděláš sama,víš co do toho dáš a nemusíš být odkázána na obchod.
MIŠKO,je to tak,věřím,že BUCHTOMILA Ti poradí,mně tady poradila knedlík,jak ho dělá v MT v silikonové bábovce.Tehdy měli v Kaufu silik.bábovku v akci,ale já už jsem tehdy bábovku nesehnala.
Tak,děvčata,přeji vám dobrou noc a zítra na viděnou♥ hello

eliko
eliko Poslat vzkaz | 22.7.2015 18:57

Dobrý večer děvčata , už je toho vedra moc devil ,dneska jsem byla nakoupit a víc jsem nevylezla :-S . U nás bylo taky 35 st. a na slunci určitě bylo víc! Obdivuju vás co naděláte práce ! Silikonovou formu nemám , tak nemůžu radit , o povlečení taky uvažuju a zavařit 400 sklenic , tak mě šlehne ;-) ,to bych nedala.Tak se šetřete ,pijte ať to přežijeme hello hello hello

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 22.7.2015 18:38

Tak v tom stínu bylo nakonec 35°.Takhle horký večer ještě nebyl. :-$ Bubli,tompa je vynikající.Ještě mám jiný recept a ten je taky dobrý.Jinak mohu říct,že šílíš.V tomhle vedru a s nadšením zavařovat,to chce pořádnou náturu.::tleskajici::Dnešní noc bude docela teplotně krutá. :-S :-S I tak přeji klidný spánek.♥♥♥

atina47
atina47 Poslat vzkaz | 22.7.2015 18:06

TO Miška: Krep je vynikajici material a nemusi se zehlit, na navstevach jsem si ho vyzkousela, ale zvyk je zelezna kosile, vis jak se rika - stareho psa novym kouskum nenaucis. :-D hello

Miška
Miška Poslat vzkaz | 22.7.2015 17:40

TO jana50: Děkuju za zprostředkování kontaktu. To je asi nějaká děvčica, která chodí na jinou diskuzi, že?

Miška
Miška Poslat vzkaz | 22.7.2015 17:39

TO bublinka.prskava:

Děkuji za odezvu, muž se v silikonu zhlédl, pořád kouká v TV na pořady o vaření a minule jsem hučela, že mi bábovka nejde pořádně vyklopit, tak abych měla klid, jsem ji dneska v Globusu zakoupila, vyšlo to na 240 peněz, nic levného :-D a běda teda, běda mu devil , když cekne, že mu to nejede, protože nemá kůrku :-D

bublinka.prskava

kecám,46 sklenic,hihi :-D :-D :-D

bublinka.prskava

ahoj děvčata,tak už mám ve sklepě 456 sklenic letošních okurek,zavařuji je v Pikantu a ještě přidávám cukr a sacharín ,máme je rádi sladší,jsou moc dobré.Počítala jsem ,že mě sklenice vyšla asi na 11 Kč,svoji mzdu za práci samozřejmě nepočítám.Lečo letos dělat nebudu,ještě zbylo od loňska.Takže mě čekají jen ostružiny a až budou,jestli budou,houby,tak budu dělat Tompu.To zavařování je taková moje úchylka,ještě že to mám komu rozdávat.Venku je pekelně,vylezla jsem z bazenu ,jdu se oblíknout a jdeme s kamarádkama na pivečko .To bude syčení :-)) .Pořád koukám na oblohu a přivolávám mraky a déšť,no samozřejmě zatím se to nedaří.Už to začíná být kritické to sucho.Tak přeju hezký zbytek dne,ahoooooooooj

bublinka.prskava

TO Miška: Ahoj Miško,já silikonovou formu na bábovku mám,pekla jsem v ní 3x ,nevymazává se ale že by se mi to lehce a krásně vyklopilo,tak to teda ne,spíše jsem tu formu z bábovky svlékla,takže nemůžu říct,že bych si pořídíla jseště něco jiného,stejně nejlepší je kameninová.Silikonová neudělá ani křupavou kůrčičku.Přeju,ať se Ti to povede. hello

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění