Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
36141
♥Jarka*Alice♥

TO eliko: Afty jsou nepříjemné, chce to posílit imunitu. V lékárně se dá koupit roztok na potírání.

♥Jarka*Alice♥

TO Dana51: To jsem mazala taky, ale hojení bylo s komplikacemi, tak jizva zůstala škaredá.

♥Jarka*Alice♥

TO Anonym: Děkuji za radu.

♥Jarka*Alice♥

TO Koliduš: No nevím, možná by se jim to líbilo, ale záleží co jim schválí ministerstvo.

♥Jarka*Alice♥

TO hrabenkaolga: No já to jen chtěla vyzkoušet. Jizvu jsem po operaci taky mazala sádlem. Na kyčli je jizva dobrá, ale na koleně škaredá, tam jsem měla asi 1cm nezhojený, to mi spravovali v narkóze. Pak už byla jizva zhojená, ale horní polovina je prostě škaredá a pořád tuhá, takže ji musím masírovat denně.

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 1.12.2015 18:44

TO eliko: Možná by na ně také pomohly ty kapky.Je to asi infekce.U nás na ně nikdo netrpí.Ale když bolí v krku,tak si kapkou potřu mandle a pokud to není v těle,tak mám pokoj.Oni sice píší,že se má kloktat,ale takhle to má grády. :-!

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 1.12.2015 18:37

Dědu jsem ostříhala,aby trochu do vánoc zarostl a nebyl zubatý. :-D Marci,já toho zase napovídám až hlava brní. :-[ Ale psaní a hledání je pro mně hrob. ;-) Ali, ukaž agentuře tvoje obrázky a hned tě zaměstnají jako návrhářku pohlednic. flower Celý den slibují déšť,tak si ho večer užíváme.Večer už tolik nevadí. :-\ Přeji všem dobrou noc.♥♥♥

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 1.12.2015 18:35

Děvčata,přeji vám dobrý večer,
dneska ten den venku vůbec za nic nestál,pršelo a pršelo.Byla jsem venku a vrátila se jak vodník.Vůbec mi to nepřipadá,že za měsíc už zase začíná nový rok.
Na domácí vyškvařené sádlo taky nedám dopustit,oboje kapičky jsem si okopírovala.Uvažuji si koupit Švédské,jak píše OLINKA,zeptám se na ně v lékárně.
Tak zase zítra,děvčata,na viděnou,pro dnešek vám přeji dobrou noc♥ hello

eliko
eliko Poslat vzkaz | 1.12.2015 18:27

Děvčata když už jste v tom léčení , nevíte něco na afty? A taky proč se dělají? A hodně! Trpí tím synovec ,díky a já jdu cvičit hello .

hrabenkaolga
hrabenkaolga Poslat vzkaz | 1.12.2015 17:45

TO *Alice♥: Ali- na starou zhojenou jizvu ti kapky asi nepomohou. To by opravdu chtělo to sádlo. Já jsem po operaci obou kýčli- na té první už nikdo nepozná kde jizva byla a teď po pár měsících na té druhé už taky není skoro vidět. Já si ji masirovala a mastila ihned po vytažení stehů z doma dělanou mastí z pravé mariány. Po vytažení stehu mi nahoře na jizvě zůstal strup velký jako maliček- a jizva byla hnusná- zašita tak, jako by mně zdrátovali. Ale mariána a hlavně soustavné masirování jen konečky velkých palců tak aby jeden masíroval jednu stranu a ten druhý proti sobě a masiroval druhou stranu. Za chvíli se jizva sjednotila a teď už není skoro vidět- ale masírují a mastim ji každý den. Tady nejde ani tak o vzhled- protože kdo se mi na kýčelní jizvu bude dívat- ale proto, aby tam nevznikly srůsty- to je pak polizanice- jizva pak bolí a táhne. Já kapky doporučuji jen na nezhojené jizvy a záněty.... to pak není lepší lék.

marcipka☺marcipán

TO Koliduš: http://www.justnahrin.cz/produktove-rady/perla-just-sortimentu/olej-z-31-lecivych-bylin

http://www.justnahrin.cz/

Liduškooooo, na tebe se nikdy nemůžu zlobit. Jsem vyčůraná :-D Z tebe čerpám vědomosti a vždy máš pravdu: lampička zaplacená. Na bezprsťáky jsem podala dotaz, co mám jednu šikovnou paní. Ta háčkovala sousedce zimní čepici s bambulí, já jí zaplatila a ještě jsem jí k tomu přidala zimní boty, jak jsem psala. Ruce mi zavázat, fakt :-D :'( pusou toho tolik nenamluvím, ale na počítač jsem jako drak :-[ Pa

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 1.12.2015 16:59

Zapojím se do diskuse.Čisté sádlo nemá konkurenci. clamp Na různé neduhy máme vyzkoušené kapky od f.JUST.31 bylin.Sice už je zdražili pomalu na 1000 kč,ale jsou hodně koncentrované,tak nám vydrží skoro rok. :-\ Nemám odvahu požádat Marcelku o odkaz.Ona se zlobí. =-O =-O

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 1.12.2015 16:50

TO marcipka☺marcipán:Už máš ty bezprsťáky objednané? ;-) :-D :-D Au,nebí mě!!!! :-[

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 1.12.2015 16:41

TO *Alice♥: Máme výbornou zkušenost s tímto-HEPAROID krém+BROMHEXIN kapky -smíchat dohromady a 2-3x denně jemně jizvu masírovat,rada kožní lékařky.Manžel měl obrovské,vystouplé koloidní jizvy na stehně,při chůzi praskaly.Chce to trpělivost,vyplatí se,jizvy změkly a povolily,neradila bych co nemám vyzkoušeno.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění