Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
38859
Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 15.2.2016 07:26

Hezké dobré ráno. Dneska slaví svátek Jiřinky . Chtěla bych jim popřát hlavně hodně zdravíčka a ještě více štěstíčka a spokojenosti. flower :-)

llenka
llenka Poslat vzkaz | 15.2.2016 05:18

Dobré ráno, děvčátka, přišla jsem vám popřát hezký den a spokojený celý týden.

♥Jarka*Alice♥

Děvčata přeji hezký zbytek dne, půjdu si číst, ale napřed do vany s koupelovou solí.♥ hello

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 14.2.2016 17:34

Dnešní den byl krásný.Sluníčko tu svítilo celý den. clamp Odpoledne přijel švagr se ženou,tak jsme pokecali a vlastně návštěvy byly celý víkend. ;-) Přečetla jsem si ,že váš víkend byl také príma,tak se můžeme těšit na další. clamp Dám to tu trochu do pucu,tak vám popřeji krásný večer a dobrou noc.♥♥♥

Kamarádka nemá fotografii.

Děvčata hezké pozdní odpoledne. My byli včera gratulovat mému tátovi k 80-tinám. Bylo fajn. Pošmákli jsme si na kuřátku s brambor. salátem na kyselo, tlačence, uzeném i zákusku ke kávičce. Zdrželi jsme se až do sedmi večera. Taťka pouštěl video našich děti, když tam pobývaly na prázdniny, kdy ještě byly malé. Krásné vzpomínky, které pobavily hlavně naše dnes již dospělé děti. Dnes byl krásně už jarní slunečný den, tak jsme s hafanem vyrazili na procházku. Jinak příští týden má kolegyně dovolenou, tak budu v práci od rána do večera. Ach jo. Ale už se těším na ty lázně. Ještě mi ale nepřišel zvací dopis. Tak snad na mě nezapomněli.

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 14.2.2016 17:25

Tak mně ta procházka a silný vzduch nějak zmohly :-) .
Půjdu brzy do spalova a vám,děvčata,přeji hezký večer a hezké sny♥ hello .

eliko
eliko Poslat vzkaz | 14.2.2016 15:20

Krásné odpoledne děvčata ,tak jsme si užili návštěvu ,bylo to krásné, děti jsou kouzelné zvláště ten malý. Je mu 13 měsíců a běhá jako čamrda ;-) ,taky začíná mluvit ,jsem zvědavá jestli bude mluvit česky , jeho sestra mluví česky i anglicky úplně samozřejmě . Mají ty děti výhodu ,že se nemusí jazyk pracně učit. Tak jsem pohoštění zvládla a přijdou ještě v úterý ,tak musím něco vymyslet ,ještě nevím co ;-) . Tak si užijte krásné odpoledne hello hello hello .

♥Jarka*Alice♥

Pro všechny kdo slaví.♥ :-)

♥Jarka*Alice♥

TO hrabenkaolga: Ten jablečný koláč? Na pokecu jsem ho dala. Tady ho přidám.♥ ;-)

marcipka☺marcipán

Ahoj děvčata, jdu se po úklidu trošku zkulturnit do koupelny. Zatím pa flower https://45.media.tumblr.com/996e43fb6032fe4c983ffe5620a7b542/tumblr_o2j1hfwcaA1rhrmq2o1_540.gif

DIS
DIS Poslat vzkaz | 14.2.2016 10:41

Příjemný den,4st.polojasno.K obědu vepřové přírodní,těstoviny a salát.Děvčata užívejte neděli.

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 14.2.2016 10:36

Děvčata,přeji vám hezké nedělní dopoledne ;-) ;-) ,
od rána máme venku hezky,sluníčko svítí jako o závod,bude hezký den :-) .
Už mám rozvařeno,,slepici na paprice už mám hotovou,knedlíky hodím za chvíli do vody.
Odpoledne vyrazíme na procházku a musím dodělat ořechy!
ALENKO,to si teda našel ten váš kocour schovku :-D :-D :-D MARCÍ,zajímavé věci o zdraví,jen jsem nakoukla clamp clamp clamp .
LIDUŠ,tak se pochlub fotkami orchideí,jistě jsou hezké clamp Přeji vám příjemné prožití Valentýna♥

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění