Diskuse: Děti a punčocháče

Řadit:
65
Kamarádka nemá fotografii.
Béďa | 5.9.2017 00:35

Já to dělal podobně jenom s tím rozdílem, že jsem si je ráno svlékal ve sklepě a při návratu ze školy jsem si ve sklepě opět oblékl. Dělal jsem to do doby než to prasklo. To byl mazec. Ale punčocháče jsem nosil jenom do 7. třídy.

Vadim | 4.9.2017 01:58

Ako chlapec som pravdaže pančucháče nosil. Asi do druhej, alebo tretej triedy som to bral ako samozrejmosť a nemal som s tým žiadny problém, nosili ich všetci. Potom sa začali objavovať chlapci v spodkoch, alebo bez nich, teda iba trenky a ponožky. Boli to chlapci, čo prepadli a niektorí boli aj o tri roky starší. Hoci boli dosť hlúpi na učenie, mali dosť zručnosti na posmievanie, My ostatní sme im závideli, hoci pravda bola taká, že ich rodičia iba na nich kašľali. Moja mama mala v otázke nosenia pančušiek jasno. Keď som asi v 3., alebo 4. triede odmietol si ich obliecť, vyletela ruka , ktorej dlaň pristála na mojom líci a bolo po odmietaní. Navyše ma mama začala kontrolovať, buď ráno pred odchodom do školy, alebo po príchode z nej. Stalo sa raz, že som si na ulici musel vykasať nohavice, aby sa presvedčila, že som poriadne oblečený. Jeden spolužiak mi povedal, že on to robí tak, že si pančušky sám dobrovoľne oblečie hneď ráno keď vstane a po dome chodí v pančuškách. Nohavice si oblečie pred tým, ako ide do školy, alebo keď ide von. Na pančušky si natiahol ponožky s tým, že mu nemrznú nohy v topánkach. V deň, keď máme telesnú to robil rovnako, iba keď ho mama videla v pančuškách vošiel do izby, kde si rýchlo vyzliekol pančušky a natiahol si ponožky a nohavice. Pančušky strčil do školskej tašky v papierovom vrecku. V škole potom machroval a veselo sa zúčastňoval na posmievaní pančuškarom. Od toho dňa som to robil tiež tak. Ja som za pančucháče. Ale som proti tomu, aby pri tom dochádzalo k násiliu a psychickému nátlaku. Mal som spolužiaka, ktorý musel „dobrovoľne“ nosiť pančušky a ten sa pred telesnou nevedel na nič sústrediť, občas preto dostal zlú známku, alebo poznámku. Niekedy sa dokonca zajakával. Myslím, že aj dnes, keď ma nočnú moru, tak sa mu sníva o pančuškách.

Anonym | 21.6.2017 09:20

Mimochodom pred rokmi som tu napísal príspevok a niekto reagoval, že si robím žarty s príspevkov. Nerobil som a ani nerobím. Teraz som už dospelý a neprešlo ma to. Pančucháče stále nosím(nie cez leto), najviac spomínané zo Svitu. Meriam 176 cm a sú mi dobré aj detské 160-tky. Nosím aj silónky ale iba z jesene a na jar. Neskôr ako som vyriešil aj problém s nosením pančuchačov na strednej škole a nosil som ich celú strednú školu, ale to je iný príbeh.

Anonym | 21.6.2017 09:10

Tatrasvit Svit vyrába pančucháče všetkých velikosti až do 180 cm. Dámske M,S, L LX. Detské do veľkosti 160 cm buď s čistej bavlny, alebo s prímesou polyesteru (tuším). Všetky pančušky sa vyrábajú v širokej farebnej škále od bielej cez pastelové až po čierne. Pánske sú označené ako unisex do veľkosti 180 cm.

Jana | 1.12.2016 23:36

Hezké punčochy jsou od Mile. Je to slovenská značka a dají se sehnat i unás. Kupuji pro syna a nemůžu vynachválit.

Diggy | 18.7.2016 14:41

TO Julie: sehnat kvalitní punčocháče na děti je dneska umění. Asi už t není tak žádané zboží jako kdysi.Zapátrej na netu. Já je tam taky objednávám. Kupuju tam skoro všecno. Teď jsem tam objednávala i výbavu do školy včetně aktovky.

Julie | 12.7.2016 10:18

Ahoj, zjistila jsem že je v dnešní době problém sehnat dětské punčocháče. Alespoň u nás je nemají v jediném obchodě a když už je mají, tak jsou veliký. Potřebuju punčochy pro dceru 3 roky a syna 7let. Ty co jsme měli po sestřence, tak už se nám rozpadly a teď je to nadlidský výkon nějaký sehnat. Nevíte jestli se dají sehnat?

junaci | 27.11.2015 09:48

TO pedys67: určitě dávat protože zima se nestydí tak co by se styděl malej já nosím punčocháče dětské nejraději mám ty staré béžové ale nepohrdnu i těma novějšíma materialama sice to není ono ale co se dá dělat velike už nedělají nejvíce do 168 cm tučnák jinak punčocháče nosím i do spaní nemohu si je vynachválit a to je mi 32 let ted se mi podařilo přesvětčit mou 8 leto neř aby je začala taky nosit nechce ale klasiku ale jen takové ty s těma obrázkama ale aspoň něco nosí clamp

Anonym | 25.5.2013 14:31

Marně hledám jednobarevné dětské punčocháče na velikost 170-176. V Německu je vyrábí Falke a u nás sice Trepon ale jenom pruhované a to se mi zdá přece jenom trochu divoké. Neznáte někdo zdroj?

Anonym | 4.9.2012 21:22

:-D :-D :-D :-D :-D

karboš | 18.8.2012 07:25

LIDIČKY,MĚ JE 54 LET A NOSÍM JE SKORO POŘÁD,SILONKY ASI OD PATNÁCTI.TED PO RÁNU ZAČÍNÁ BÝT CHLADNO TAK SI JE OBLEKNU,JE TO DOSTAČUJÍCÍ DO TÉTO TEPLOTY,V TEPLÁKÁCH JE MOC TEPLO.TAK NEVÁHEJTE A PUNČOCHÁČE OBLÉKEJTE

ALAN | 17.7.2012 09:57

MI JE 28 LET A NOSÍM BĚŽNĚ PUNČOCHÁČE BAVLNĚNÉ I SILONKY. JSOU I PÁNSKÉ, PROTOŽE JSOU STEJNÉ, JAKO DÁMSKÉ, TAK SI KUPUJI I DÁMSKÉ, NENÍ V TOM ROZDÍL

pedys67 Poslat vzkaz | 28.10.2011 15:16

TO Eda: Jo dobrý web.

tazz Poslat vzkaz | 26.2.2008 11:45

Mě je 31 a taky nosím dětské punčocháče.Cítim se v nich úplně skvěle.Nejraději bych byl kdyby to věděla celá republika to by teprve byla show.Co ty na to? Tazz

Petrpetr Poslat vzkaz | 7.1.2008 11:41

No jéje. Zvykl jsem si nosit punčocháče normálně a nepřijde mi to nijak zvláštní .... Nosím silonky 20 den a jelikož je mám pod kalhoty tak jsou úplně dostačující

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění