Gynekologie - problémy - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

gynekologie - problémy

Diskuze

anonym
| 14. 12. 2017 06:58
Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli se po menstruaci dá zjistit ze stěrů, že jsem měla pohlavní styk
anonym
| 11. 11. 2017 22:25
Dobrý den, potřebovala bych poradit zda někdo nevíte jak vyvolat menstruaci, nedostala jsem jí už druhým měsícem, beru normálně anitikoncepci a těhotenský test byl negativní . Zkoušela jsem antikoncepci vysadit ale menstruace stále nepřišla teď antikoncepci neberu. Děkuji všem za radu.
anonym
| 12. 9. 2016 11:39
Dobrý den ráda bych se zeptala kdy začít brát vitamíny mimistar jestli před zahájením menstruace či po menstruaci dekuji
anonym
| 15. 8. 2016 17:31
Já mám dotaz , když jsme se s přítelem mazlili nahmatal mi v pochvě jakou si kost nebo co vedouci od nekud nevím co to je když ležím citit to není , ale jak mile mám nadzdvyhnutou pánev tak to tam je. Přítel je velmi zděšen co by to mohlo být a já samozřejmě také. Po hmatu je to zahnuté jako roh ,ale konec je zaoblený. Bojím se s tím jít na gyndu . Můžete mi poradit ?
anonym
| 8. 7. 2016 17:49
Ahoj :)
beru antikoncepci Softinelle již dva roky, zapomněla jsem však ve stanovený čas užít třetí tabletku prvního týdne a vzala jsem si ji až následující den cca po 18 hodinách od doby, kdy jsem si ji vzít měla. S přítelem jsme měli o tři dny později přerušovaný pohlavní styk s ejakulací mimo pochvu. Chtěla bych se zeptat, zdali je účinek antikoncepce po zapomenutí jedné tabletky zcela zrušen, nebo pouze snížen? A je v našem případě tedy velká pravděpodobnost těhotenství? Antikoncepci beru za normálních okolností pravidelně, nikdy se mi podobná chyba nestala. Předem děkuji za odpověď :)
anonym
| 23. 5. 2016 10:16
Mám prosbu/dotaz.

Týden před plánovanou menstruací jsem mírné špinila. Dobrala jsem antikoncepci a tak jako běžně mám pravidelnou menstruaci tak tentokrát jsem pouze 1 den špinila.
Kromě těhotenství nevíte co by to mohlo být? Odpoledne běžím pro těhotenský test.
Předem děkuji
anonym
| 2. 3. 2016 20:24
Chci se zeptat. Mela jsem pohlavni styk a na to jsme si nedala dva dny antikoncepce. A mam spineni. Co to znamena? Nechci s tim hned letet na gyndu. dekuji za odpoved
anonym
| 5. 8. 2015 10:59
Dobrý den,
ráda bych se s Vámi podělila o svůj problém a zeptala se, jestli tady není některá žena s podobnými příznaky.

Už od střední školy mívám tak 2x do roka silnou menstruaci - silné krvácení, nesnesitelné křeče, které vyvolávají tzv.smrtelný pot, zvracení... několikrát jsem byla dokonce odvezena sanitkou na urgentní příjem - většinou jsem dostala kapačku, byla jsem dehydratovaná. Jednou mi dokonce řekli, že bych neměla používat v prvních dnech tampony.

Jelikož nikdy nevím, kdy tyto stavy přijdou, je to dosti nepříjemné.
Když jsem to řešila s gynekologem, dal mi algifenové kapky a řekl, že to občas tak někdo mívá. Ale vypozorovala jsem, že se mi to stává např.se stresem, pracovním vypětím, nespavostí, změnou tlaku atd.(mám spíše nižší). Mám u toho pocit, že se mi odlupují celé kusy sliznice.
S manželem se snažíme už rok o miminko a stále nic. Má to nějakou spojitost s mými nepředvídatelnými stavy?

Děkuji za Vaše názory, u gynekologů jsem zatím nepochodila s rozumným vysvětlením.
anonym
| 23. 7. 2015 20:03
Dobrý den :) Mám dotaz ohledně těhotenství
Už cca 15 dní mám opožděnou MS (přiznaky které obvykle mívám před menstruaci nemám),tak jsem si dělala těhotenský test a ten vyšel negativní... Takže jsem zmatená Myslíte,že je ještě nějaká naděje,že gravidní jsem i když mi test ukazal negativní vysledek ? S přítelem bychom mimi chtěli,tak doufáme aspoň v malou naději :) Předem děkuji za odpovědi :)
anonym
| 25. 10. 2013 10:48
Ahoj =)
Chtěla jsem se zeptat včera mi gynekolog změnil HA z Jeanine na Minesse, protože mě z ní bolely prsa. Trochu jsem ne na různých diskuzích na Minesse informovala (pravda,že oproti jiny HA jsem moc info. nenašla) a dočetla jsem se, že většina žen po ní docela přibrala. Po dlouhe době se mi podařilo zhubnou, tak by jsem si to teď nerada pokazila kvůli HA. Máte s tím některý zkušenosti? Díky
anonym
| 21. 2. 2013 21:15
Ahoj chtěla jsem se zeptat , po menstruaci mě bolí břicho, spíše v levé straně. a bolest mi připomíná jako bych měla zas dostat měsičky.. nevím co to je,,:(
před 2 měsíci jsem si vzala postinor, udělala 4 těhotenské testy a ty vyšli negativní, pak jsem dostala měsíčky, a potom dlaší a až po nich se mi ukázali tyhle problémy, potřebuju poradit, protože těhotenství jsem už vyloučila děkuju
anonym
| 10. 9. 2012 17:42
Dobrý den.Jestliže jste zapomněl(a) užít přípravek Clotrimazol AL 100

Pokud jste zapomněla večer zavést Clotrimazol AL 100, můžete nahradit zapomenutou dávku následující ráno. Tohle píšou na letáku,ale já jsem si zapomněla vzít tabletu včera a vzala jsem si ji až dnes v 17hod...Může to mít nějaký špatný vliv?Když jsem si zapomněla včera před spaním vzít a ráno taky .Je to poslední tableta,předešlé jsem brala vždy před spaním a ani jednu nevynechala......Děkuji za odpověd
S.O.S
Bittersweet17
| 28. 8. 2010 12:23
Ahoj chci se zeptat,delala jsem priteli oralni uspokojeni,jeste nebyl a 2 mi ho tam ''strci''menstruaci jsem normalne dostala test byl negativni ale tenhle mesic se menstruace jeste nedostavila jaka je pravdepodobnost,ze jsem tehotna prosim specha to..!predem dik za odpovedi
Výtoky
andu
| 24. 8. 2010 08:55
Ahoj,
zavolej gynekologovi, dává malí pilulky na výtok, ale jestli to zabírá to ti neřeknu
problém se sexem
andu
| 24. 8. 2010 08:52
Ahoj,
zkus si koupit velkej vybrátor a zkoušej jak ti to pujde. Snad přijdeš na správný postup
Poranění pochvy
andu
| 24. 8. 2010 08:48
Ahoj, já si myslím že bys měla přestat, a začít zas až budeš mít po krvácení.ale nejsem odborník
bradavky
andu
| 24. 8. 2010 08:45
Ahoj holky,
Mám menší problém, dostala jsem antikoncepci náplastovou 22.6 jsem měla *** a 7.7. jsem měla MS pak nic až do dneska sem dostala MS, ale mám problém s tím že mám bílý výtok z prsou...Na těhotenský test mi ukázal že těhotná nejsem a doktor mi řekl že když mám MS tak těhotná taky nejsem, ale v tom případě nechápu ten výtok..pokud s tím máte zkušenost prosím napiště mi.
Děkuju
Poranění pochvy
Neuvedeno
| 23. 8. 2010 21:42
Dobrý den , potřebovala bych poradit, poranila jsem si nešikovností pochvu, mechanicky, nebudu dál rozvádět, jde ale o to , že to začalo trošku krvácet a já do toho beru vaginální tablety na plíseň-Clotrimazol, myslíte že můžu v užívání pokračovat nebo je to stejný případ jako u mestruace, kdy píšou že se má s léčbou přestat. Nevím zda je hned nutné se jít objednat k lékaři, proto předem děkuji za případnou odpověď. Verca
Výtoky
anonymkacomm
| 21. 4. 2010 21:37
mám takový problém .. beru 3 měsíc antikoncepci a teď mi začli takové řídké bělavé výtoky a docela i zapáchají :( poradíte mi někdo ?? máte s tim někdo zkušenost?
problém se sexem
neprijemnost
| 19. 2. 2010 21:19
Dobrý den,
mám problém, který mě už delší dobu trápí. S mým přítelem nemůžeme mít pohlavní styk, jelikož se do mě nemůže "dostat". Nemyslím, že by to bylo nervozitou nebo že bych nebyla ještě připravená. Dělala jsem 6 let závodně moderní gymnastiku a doslechla jsem se i od známých, že dívky, které dělají závodně tyto sporty (jako gymnastika, krasobruslení), mají problémy i v dospělosti např. při porodu, kdy se děloha nemůže dostatečně otevřít, protože mají velmi pevné poševní svaly. Hledala jsem na internetu např. nějaké uvolňovací cviky, ale bez výsledku. Proto bych Vás chtěla poprosit o radu pokud máte nebo jste měli podobný problém nebo jste o něm slyšeli. Děkuji předem za odpověď.
Co to jenom může být??
lovelylady
| 20. 1. 2010 18:28
Dobrý den,
už delší dobu se trápím se záněty - takže výtoky, pálení, svědění, otok. Vždy se to něčím léčí, ale vrátí se to. Teď jsem v pochvě (zhruba na délku prstu) nahmatala něco tvrdého trčícího zezhora a má to takovou dejme tomu měkkou čepičku a něco tvrdého kulatého dole naproti tomu. Netuším oč se jedná. Do toho občas zašpiním krev a teče ze mě sliz - občas také krvavý. Vím, že nejlépe mi to vysvětlí až lékař, ale k němu se teď momentálně nedostanu. Měli jste někdo něco podobného? Předem děkuji za jakoukoli odpověď
mimoděložní těhotenství
mamabara
| 11. 1. 2010 11:37
Mám tři dcery a 38let.právě proto jsem si nechala dat mirenu,abych další děti už nemohla mít.Bohužel stalo se a já mimoděložně otěhotněla i přes mirenu.Paní doktorka řekla,že se to muže stát.A tak jsem týden po laparaskopické operaci a stále krvácím.Chtěla bych se zeptat,zda je to normální a taky jak dlouho to ještě bude trvat?zatím moc děkuji Markéta
návod
Vlasanka
| 4. 1. 2009 00:30
Pokud by sis přečetla návod - což bys asi v tvém případě měla tak to budeš vědět za pět minut bez ptaní a bez čekání...Nicméně - ano, jsi chráněná i během vynechání...
Poradíte mi?
Petraartep
| 27. 12. 2008 13:28
Chtěla bych se zeptat jestli jsem antikoncepcí chráněna i v době, kdy ji neberu. Myslím tím dny, kdy její braní vynechávám, tj. při dobrání plata. Děkuju za odpověď
:)
anonymka15
| 15. 12. 2008 21:35
no to ne.....mamka chodi k doktorovi ale ja bych chtela spis doktorku!!.mamce to asi reknu protoze sem ji rekla ze s ni potrbuju mluvit ale ete nevim jak:(..tak to ses dobra ja to asi sama nezvladnu a dekuju moc za vsechno :)
!
anonymka15
| 15. 12. 2008 21:20
jj je mi 15.a zitra ji to skusim rict.diky moooc za rady asi bych to jinak nedala :( ale aji se trochu bojim
Tak to bohužel, já měla tip v Pze,
Dedeckova
| 15. 12. 2008 21:00
ale v takovém městě snad nebude problém sehnat dotora. S mamkou tam nemusíš, jestli už ti bylo 15, ale pokud se jí svěříš, učitě ti pomůže, vezme ke svému doktorovi, což ti mnohé usnadní. Pokud se jí z nějakého důvodu svěřovat nechceš, zkus se zeptat např. své dětské lékářky nebo na gynekologické ambulanci (v nemocnici) - určitě budou mít kontakty na doktory. Je to asi lepší, než jít někam naslepo.

A neboj, já jsem poprvé na gynekologii šla sama a zvládla jsem to Dnes tam chodím v podstatě ráda.

Držím ti palce
anonymka
slunko
| 15. 12. 2008 20:11
Pokud z tvého niku správně chápu, je ti 15, takže myslím, že můžeš bez mamky. A myslím, že i kdyby ti bylo méně než 15, existuje přeci dětská gynekologie a právo na lékaře má každý bez omezení věku, pokud tě něco trápí. I přesto - neboj se to mámě říct, třeba ti v mnohém usnadní a dobře poradí a připraví. Ona výtok jistě také měla, chovejte se k sobě jako dospělé a nebude v tom problém, fakt.
:(
anonymka15
| 15. 12. 2008 19:35
diky mooc....sem z valasskeho mezirici...a este sem se chtela zeptat jestli tam musim jit s mamkou nebo nemusim.ja totiž nevim jak ji to mam rict :(
Anonymka15
Dedeckova
| 15. 12. 2008 16:46
Jestli jsi tam ještě nebyla, tak se neboj a jdi!!! Velmi pravděpodobně se tě zeptá, jestli máš nějaké problémy a nemusíš se trápit tím, JAK mu to řekneš.... Odkud jsi? Mohla bych ti dát tip.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
16. 4. 2024 12:44
11773
Alka...
16. 4. 2024 12:27
70221
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Gabriela ediv
21. 1. 2024 20:59
478
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video