Diskuse: Digi foto z DM drogerie

Řadit:
31
Kamarádka nemá fotografii.
Lulu89 Poslat vzkaz | 18.11.2008 19:10

Není to tak trochu reklama? Je to předražené..::kocka::

Já jsem si teď nedávno nechala poprvé vyvolat fotky v DM 10x 15 cm na kodak papíře a je to v pohodě::ano-ano::Akorát tam, kde jsem měla žluté kytičky je to trošku do oranžova, jinak se mi to moc líbí, mám je doma zarámované::usmev::

andysek Poslat vzkaz | 18.11.2008 18:46

Já nedám dopustit na <a href=„http://www.fotostyl.cz/“>www.fotostyl.cz.</a>, opravdu kvalitní fotečky,jako pohledy. Super je,že nemusím běhat do obchodu..mají sběrnu i na netu. Teď se fotkám z dm a tomu podobným směji, rozdíl je vidět hned a ceny jsou také stejné.

bludicka Poslat vzkaz | 22.8.2007 23:14

Ahojky dnes jsem si donesla fotky z dm 10×15.Na fuji papíře.Nechávám je tam dělat už po několikáté,ale tentokrát jsou fakt krásný barvičky!MŮZU JEN DOPORUČIT.::smutny::

panap Poslat vzkaz | 15.8.2007 08:45

Dobrý den,
můžete mi poradit s rozměrem fota?V DM jsem nebyla,ale u Rossmana nabízejí 11×15 a 10×13, já chci 10×15.
To samé u happyfoto,tam sice zakliknu rozměr 10×15,ale přijde fotka(podle nich nejlepší záběr)a je 10,5×14,5.
Co s tím?Poradí někdo?

Mary Poslat vzkaz | 13.8.2007 13:15

ja      jsem si ted nechavala delat asi 600 fotek u schleckera - dalsi sit velkych drogerii a s kvalitou jsem mooc spokojena. Doporucuji

| 18.5.2007 14:42

Dobrý den,
jen jsem chtěla přispět také do diskuze. Dělala jsem odbornou pomoc když se tento stroj na vyvolávání záváděl na prodejny a  musím uznat, že je vážně dobrý. Fotky z něho odpovídají kvalitě v které jsou nafoceny. Takže pokud jdete vyvolávat třeba fotky z paměťovky v mobilu tak nečekejte zázrak, ale pokud jsou z klasických digi foťáků tak musim uznat, že je to děla fakt dobře!! Cena dobrá::souhlas::

zuzu Poslat vzkaz | 12.10.2006 01:48

S DM zkusenosti nemam, ale Rosseman drogerie taky dobry, doporucuju a ceny  mozna jeste lepsi::souhlas::

| 9.10.2006 20:14

V DM drogerii jsem nechala dělat fotky 3x a z toho to bylo 2x bez
problémů. Ovšem poslední zásilka mě vytočila. Sice jsem dostala 25 kusů
fotek zdarma, jenomže fyzicky chybělo 36 kusů fotek, na což jsem přišla
až doma, protože v drogerii těžko budu kontrolovat 207 fotek !!! Nevím,
jestli jim ještě nějakou zakázku pošlu.....::nastvany2::

| 25.9.2006 10:20

Chtěla jsem se zeptat jaké fotky mohou být na CD pokud je chci nechat v DM drogerii vyvolat? Mám tam mít vypálené jen ty fota, které chci vyvolat nebo můžu tam mít víc fotek a z těch jenom vybrat, které chci. Jednou se mi u jiného fotografa stalo, že mi paní odmítla fotky vyvolat s tím, že tam jsou i fotky navíc, ne jen ty, co chci. Musela jsem tedy na další CD vypálit jen ty fotky, které jsem chtěla mít vyvolané a navíc nešla možnost nechat vyvolat některou fotku víckrát.

| 24.9.2006 21:03

Já můžu fotky z DM taky jen doporučit. Zkoušel jsem několik labů s tím samým CD a pak fotky porovnával a z DM se mi zdají nejhezčí. A byly přitom nejlevnější.  ::souhlas::

| 18.9.2006 22:40

::vyplazeny-jazyk::Ahoj, já můžu fotky z DM drogerie jen doporučit.Ale pokud můžu doporučit, tak nejlepší objednávka je přes internet mailem.Je to nejrychlejší, nikam nemusíte chodit, vyberete si provozovnu kde si fotky vyzvednete.I počet kopií si tam zadáte a v jaké velikosti a kvalitě chcete fotky udělat.Takže můžu jen doporučit.::tleskajici::

| 13.9.2006 08:25

Já jsem s digifotkama z dm drogerie velmi spokojena.Stačí přinést CD a na přístroji si sami vyťukáte jaké fotky chcete.Kvalita je dobrá jako všude jinde.Naposled jsem si nechávala vyvolat 100fotografií a platila jsem pouze 200Kč.Prostě skvělý ve všech směrech.::tleskajici::

| 23.8.2006 12:35

čauvec::usmev::chci si nechat vyvolat 95 digitálních fotek a chtěla bych se zeptat,jestli stačí dát je na CDčko a zanést do drogérie a oni mi je vyvolají?? a na kolik by mě to přišlo peněz?? předem děkuji za odpověď::vysmaty::

| 22.8.2006 16:49

Lákala mě cena za kterou lze v DM drogerii fotky vyvolat a tak jsem tam zašla.Objednání fotek bylo velice lehké a přehledné, to mě potěšilo.Co jsem ,ale nečekala když jsem chtěla jednu fotku dvakrát!Místo ,aby mi celé cd vyvolali tak jak jsem jej vypálila tak mi ho vrátili po týdnu bez fotek a s odpovedí,že na něm mám dvakrát stejnou fotku.Nejsem spokojená!

| 10.8.2006 22:38

Já jsem si je tam nechala dělat asi dvakrát a kvalita byla normální, asi jako všude jinde.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění