Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
36258
Kamarádka nemá fotografii.
moncici Poslat vzkaz | 22.6.2018 13:23

A ted jdu zpatku spat......jsem moc rada ze jsm zase mezi vama!!!! Je oul pate rano. Tak ahoj a krasnej den vsem!!!!

moncici Poslat vzkaz | 22.6.2018 13:20

TO yelnacka@seznam.cz:
dekuju za krasnej mejl; :-* jenom bych chtela podotknout, ze ja nenosim francouzke hole ale Kennedy kennedy drzel v ruce svoji berli. Dalsi vec ktera nebyla uvedena a to mohla byt moje chybs...byla jsem strasne nervozni celou dobu nataceni, ze v dobe kdy Zdenka potkala toho sveho Francouze ji bylo 65 let a jemu o trosku vic., Zili rok nahore na Bonanze, naprosto odlouceni od sveta, kdyz se tahle tragedie stala. Takze...laska kvete v kazden veku!!! Tim spis bylo obdivuhodne ze se an tuhle cestu v tech podminkach vypravila.

moncici Poslat vzkaz | 22.6.2018 13:08

TO yelnacka@seznam.cz: prihoda s kafem mne dostala:) Chlapi:))))
Uzijte si pekne navstevu! Snad prijdou i kolacky:) Uz ani nevim jak neco takoveho chutna, Jsem porad na diete a mam dole dvacet kilo. To uz nekolik mesicu, A ne a ne shodit vic! Takze mam 70 kilo a diky za ne, Jen mne stve ze kdyz tady byla ta cesk :-D a televize tak jsem mela devadesat! No baculinek:(

iwi
iwi Poslat vzkaz | 22.6.2018 13:03

TO moncici: Tak to je dobrá zpráva, určitě to dopadne dobře. <3

moncici Poslat vzkaz | 22.6.2018 13:00

*Žanet 11**:

Moc blahopreju k miminku! Trosku zavidim protoze ja jsem moc chtela holcicku, no snad se jednou dockam! jinak manzel uz na davno po operaci rakoviny, ted mel ale operaci na ruce. Jelikoz jednu ruku si nosi uz ted jenom jak ja rikam na okrasu tak byl bez ruk, Hodne tezce to nesl, ted uz je to lepsi ale byl fakt na zabiti! Ted leti ve stredu do Vancouveru na kontrolu, snad mu tu sadru sundaji a trochu se uklidni. Chaou ze je nervozni tolik by chtel neco delat a nemuze. Doufam, ze operace se podarila. Jinak co se rakoviny tyce, puvodne byla ve tretine mocakuu, ted hz jen par milimetru,. Lecili jsme ho cagou a vitaminem myslim je to 17ka. Obsahuje horka merunkova jadra. Tak snad to dopadne dobre. :-)

moncici Poslat vzkaz | 22.6.2018 12:26

;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) TO iwi: jo manzel mne sem konecne dostal

moncici Poslat vzkaz | 22.6.2018 12:23

T O ♥Jarka*Alice♥: u nas prsi porad. vcera jsme meli snad prvni jarni den kdy jsem mohla jit v kratkem rukavu. A to se nam zacaly zkracovat dny

♥Jarka*Alice♥

Včera večer bouřilo a pršelo. Konečně aspoň nějaká potřebná vláha. ;-)

DIS
DIS Poslat vzkaz | 22.6.2018 10:01

PEKNY DEN NA KAFICKU

iwi
iwi Poslat vzkaz | 22.6.2018 08:30

TO moncici: Vídím už tvůj nick, to je dobře a napiš. <3

iwi
iwi Poslat vzkaz | 22.6.2018 08:28

TO yelnacka@seznam.cz: Prosím, napiš recept na tvůj eintopf, ráda vařím jídla z jednoho hrnce. :-)

Hezký den.

Tady u nás spadlo z nebe pár kapek vody , byl trochu větší vítr. Už zase nás trápí velké sucho jako asi všude a vítr vláhu ještě více vysušuje.

Tento víkend si s manželem snad užijeme v klidu, ale u nás člověk nikdy neví co bude. Manžel čeká každým dnem kamaráda z mládí. Bydlí na jižní Moravě a tady u nás už nebyl pěkně dlouho. Jako kluk odjel na vojnu na Moravu , tam se taky oženil a usadil. Jako mladí lidé s malými dětmi jsme se vzájemně navštěvovali, děti odrostly my jsme stárli a naše společné setkání pomalu ustávali. Ale jsme spolu alespoň jednou týdně v kontaktu přes Skype. Tak se po létech zase osobně potkáme. Když jsme k nim jezdili, nebo oni přijeli k nám, tak jeho manželka nám pekla koláčky tak malé, že byly na jedno sousto do pusy. Jen se rozplývaly. Mně se nikdy tak nepovedly, i když si myslím, že dobře peču. Tak v duchu doufám, že nám zase doveze plnou dortovou krabici. Už teď se mi zbíhají sliny. Ale těším se na něho i bez koláčku. Já mu za to uvařím jeho oblíbený eintopf. Dělám ho jak z hovězího, tak vepřového masa, přesně podle toho, jak ho vařila moje maminka. Je tak sytý., že stačí sníst talíř a mate dost. Vždy ho vařím ve velkém hrnci, když se uleží , tak nelze odolat.

Vidím tady, že se k nám už propracovala Alenka z Kanady. A to je dobře.

Ještě tady napíšu o tom , jak manžel hostil své kamarády kávou. Ale to už je dávno, už se polepšil.

Jednou mi jeho kamarád když jsem mu uvařila kávu říká, vy mate nějakou novou kávu? Ta je ale dobrá . My jsme kupovali pořád jeden druh, tak jsem si řekla, že to říká jen tak. Ale spletla jsem se. Po čase k manželovi zase přijel nějaký kamarád a já vidím jak muž sype kávu do hrníčku, vezme ho , pustí teplou vodu s kohoutku a tak zalije kávu. Mně šly oči na vrch hlavy. Prý to dělal proto, aby se nezdržoval a nic s chvilek s kamarádem neztratil. Tehdy jsem ho pěkně setřela a už jsem věděla, proč moje káva chutnala. Manžel nemá rád práci, která mu připadá zbytečná.. To pak ztrácí motivaci. Ale i taková práce se musí udělat, a to ho pak popoháním jako mulu. Proto mu vaření vody na kávu přišlo jako ztráta času.

Žanet 11
Žanet 11 Poslat vzkaz | 22.6.2018 07:42

Krásné, svěží ráno. U nás včera navečer přešla silná přeháňka která trvala sotva tři minuty. Vzduch se vyčistil a dost se ochladilo, teď je 18 stupňů, ale svítí sluníčko , ptáci cvrlikají jako o závod a je příjemně. Po třech dnech už nám pustily holky domů. Tak už je rodinka pohromadě O:-) . Marjánko tvoje pracovní nasazení je neskutečné a ostatní se také činíte. Pečete, vaříte, zpracováváte úrodu - a že se letos všeho urodilo a to je začátek. Postupně bude vše dorůstat a zrát. Obdivuju Vás, protože při vší práci ještě stačíte relaxovat u Kafíčka a pilně psát. Děda chtěl na chatu a tak jsme ho tam odstěhovali, naštěstí je to blízko nás a tak ho máme pod dohledem a na starosti. Je mu skoro 88 let a je hodně samostatný, o vše se zajímá a má přehled. Hned si nachystal dárek pro pátý pravnouče. K obědu dnes bude kuřecí plátek se sýrovou omáčkou a těstovinama - už teď se těším.

iwi
iwi Poslat vzkaz | 22.6.2018 07:35

Pěkný pátek ;-) Včera večer se prohnala bouřka a silný vítr. Snad je dostatečně zalito a sudy jsou plné. Dnes má pršet až večer, ale zítra celý den. Mám namočené maliny, tak dnes dodělám šťávu a něco uvařím. Odpoledne bude odpočinkové, to taky potřebujeme :-D Mám zajímavou detektivku, tak ji snad dočtu. :-[

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 22.6.2018 07:00

Přeji krásný pátek. U nás nepršelo, jen byl večer trochu vítr. Teď sluníčko svítí jak o závod. Včerejší den byl úmorný, práce nám nešla od ruky a nohy bolely, asi na nás působila změna tlaku. :-( Dnes jede malý ráno k zubaři a potom bude u nás sloužit do zítra. ;-) Upekla jsem vázané koláče s tvarohem a meruňkami. Od včera zbylo kousek kolena, tak bude dušená mrkev.Hezký den všem. hello

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění