Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
38754
Kamarádka nemá fotografii.
moncici Poslat vzkaz | 13.12.2018 21:55

TO Ywett: Sem kdyz se clovek par dni nedostane. pak nestiha Vsechnonejlepsi k narozeninam a hlavne hodne zdravi at se brzy citis lip

alidka
alidka Poslat vzkaz | 13.12.2018 20:15

TO Koliduš: já jsem ráda že mám jmenovkyni někde :-) taky s cukrovím pomalu budu končit,po víkendu ještě krémy a pak už jen dodělávky :-)

MarjánkaM
MarjánkaM Poslat vzkaz | 13.12.2018 19:59

TO Ywett: Jéjda -nakoukla jsem právě včas. :-[ Asi jsem poslední gratulant. Helenko přeji Ti vše nejlepší k narozeninám. Hlavně ať se Ti zlepší zdravíčko a operace pomůže. Ať se vyřeší všechny starosti a v dalších letech Tě potkávají jen samé radosti. :-* flower hello

Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 13.12.2018 19:11

TO marcipka☺marcipán: Marci,Marcelko.To je snad telepatie. Nedávno jsem na Tebe myslela co s tebou je.To je dobře ,že si se ozvala. Přeji tobě i kočičkám krásné vánoce . Hlavně ať se ti daří a jsi v novém spokojená. :-) :-)

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 13.12.2018 18:58

TO alidka: Vítej nazpátek jmenovkyně. ;-) Bude nás víc, nebudeme se bát vlka nic. clamp

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 13.12.2018 18:51

TO marcipka☺marcipán: To jsem ráda, že se ti tvé přání vyplnilo. clamp Zasloužíš si po všem trochu klidu a pohody, té ti jistě kočičáci dávají dost. darling darling

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 13.12.2018 18:49

Tak jsem dnes podruhé nahlédla. Růženko a Liduško, i vám moc děkuji za přání. Dnes mě nejenom bolí noha, ale bolí mě celé tělo a ke všemu se mi i motá hlava. Takhle mi nebylo, ani se nepamatuji. Pčeji všem hezký večer a já si jdu zase lehnout.
PS: Marcelce přeji v novém bytě hodně štěstí a totéž i jejim kočičkám.

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 13.12.2018 18:48

Příjemný večer přeji. Dnes jsem byla pilná, zvládla jsem toho při hlídání dost. Odpoledne ho odvezli na besídku a ráno zase přijede do služby. Zdá se, že nějak popotahuje. Kokosky se ještě suší v troubě, ještě marokánky a čeká mě jen zdobení. :'( Potom salám, vosí hnízda a bude hotovo. clamp

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 13.12.2018 18:40

Helenko, přeji Ti vše nejlepší k narozeninám a hlavně aby se Ti po operaci ulevilo a mohla jsi řádit venku s Amálkou. ;-) ::pripijejici:: flower

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 13.12.2018 17:24

TO Ywett: Ywetko, musím se přidat ke gratulantům, i když už jsem ti přála minulý týden omylem a ze strachu, že bych dnes zapomněla. Náhodou jsem nezapomněla a vzpomněla si. Tak všechno nejlepší k narozkám a hoooooooodně zdraví. Já jsem dnes také otrávená z mého kolena. :-))

llenka
llenka Poslat vzkaz | 13.12.2018 16:51

TO marcipka☺marcipán: Hodně štěstí v novém bytě a klidné vánoce. hello hello hello hello hello hello

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 13.12.2018 16:34

Lleni, Dani, Iwi, Květuš,Alice, Jani a Baruško, všem vám moc děkuji za milá přání k narozeninám.Od rána ležím s docela velkými bolestmi, o to víc mě vaše přání hřejí na duši.
Janinka a Baruška mi přály dokonce dvakrát. Jani, díky za fotku Maxíka.Jméno mu sedí a moc se mi líbí. Posílám mu pohlazení a pozdrav od Amálky.

Barča Poslat vzkaz | 13.12.2018 15:02

Ywettko, velké gratulace už po druhé. Ale dnes v ten správný čas. Měj se hezky a oslavuj to po svém.

Barča Poslat vzkaz | 13.12.2018 14:59

TO marcipka☺marcipán:

Marcipko, slyšelas tu ránu ? To mi spadl kámen ze srdce, že jste všechny co jsme vás postrádaly v pořádku.

Od tebe jsem se hodně na PC naučila. Když nekterá z nás nevěděla, hned se volalo SOS Marcelce. Však ona nám to vyřeší. Tak ještě jednou díky.

S kočičkama se uskromníš, hlavně že se ti splnil sen o novém bydlení. Důležitá je spokojenost a na blahobyt my důchodci můžeme zapomenout. Radost ti dělají kočičí kamarádi a snad si kolem sebe najdeš i v novém bydlišti i hodné lidi.

A to , že to zvládneš i sama vůbec nepochybují. Ty to dáš.

Přeji ti jen samé dobré věci a dárek pod stromečkem máš velký.... kupní smlouvu na nový domov.

Měj se hezky a dávej o sobě vědět !

alidka
alidka Poslat vzkaz | 13.12.2018 13:57

TO marcipka☺marcipán: přeji ti taky krásné Vánoce a hodně spokojenosti v novém bydlení,ať se splní vše co si přeješ :-)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění