Diskuse: Nové ženy.cz - co se vám líbí, nelíbí, nefunguje atd.

« Předchozí 1 .. 18 19 20 21 22 23 24 .. 26 .. 51 .. 75 .. 100 Další »

Řadit:
1496
♥Jarka*Alice♥

TO evelyn.admin: Evelyn včera to vypadalo bez problémů a dnes zase chyba serveru. Máš od programátorů nějakou odpověď?

♥Jarka*Alice♥

Dnes zase chyba.

v.tabakova
v.tabakova Poslat vzkaz | 10.1.2018 14:39

TO rozvita.ruze: to není chyba u vás, je to tady

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 10.1.2018 10:30

Evelínko,právě jsem měla 2x ERROR než jsem se dostala na kafíčko. Napíšeš nám, co ti odpovídají programátoři na naše problémy??Já jsem včera byla s noťáskem u odborníků, takže to mám v pořádku! Tady ale se s tím pořád nic neděje, žádná náprava! Toto je citace z kafíčka od Hana2112: „ Není možné se sem dostat. A když se sem dostanu, tak se to neodešle.“ A i ostatní mají problémy se sem dostat. devil

v.tabakova
v.tabakova Poslat vzkaz | 7.1.2018 21:28

Já to opět pourguju

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 7.1.2018 18:51

TO *Alice♥: Aličko, my asi píšeme stížnosti na špatné místo. :-D Ono se to musí asi podat na nádraží, tady se s námi nikdo zabývat nebude!! devil devil devil

♥Jarka*Alice♥

Problémy pokračují. devil

Milka1
Milka1 Poslat vzkaz | 6.1.2018 10:57

I já mám neustále problém,se na diskusi Pavlače dostat.Pořád chyba serveru. :-( :-( :-(

♥Jarka*Alice♥

TO iwi: Ale i jiné diskuze mají problémy, nejen na naše Nejen u kafíčka...

♥Jarka*Alice♥

TO rozvita.ruze: To je sice fakt, ale když to neumějí, tak tam nemají co dělat.

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 5.1.2018 19:35

TO iwi: Iwi, asi to tu chtějí tímto způsobem zrušit jako původní pavlač.Nic lepšího mě nenapadá po tolika měsících žádné nápravy! devil devil devil

iwi
iwi Poslat vzkaz | 5.1.2018 18:57

TO rozvita.ruze: Možná se jim nelíbí naše diskuse a chtěji nám ji zprotivit?

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 5.1.2018 17:32

TO *Alice♥: Aličko, myslím si, že pokud by to t.z.v. rádoby programátoři opravili a fungovalo by to tu jako dřív, že by mi už asi chybělo to neustálé odklikávání „ctrl + r“, několikrát za sebou!! Asi už si říkají, že jsme si na to zvykly a nehodlají to tu měnit. Jen mě zaráží, jak může být tak dlouhé měsíce odflákavaná práce od odborníků. A navíc Aličko, přece takové kapacity, jako jsou programátoři těchto stránek, nepůjdou s kůží na trh a nebudou se nám tady omlouvat :-D !

♥Jarka*Alice♥

A znovu dvakrát chyba :-@ :-(

♥Jarka*Alice♥

TO evelyn.admin: Pro programátory by neměl být problém se tu ukázat a napsat jak se věci mají a ne takto. pokud to tady nejde opravit, tak ať to řeknou narovinu.

« Předchozí 1 .. 18 19 20 21 22 23 24 .. 26 .. 51 .. 75 .. 100 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění