Diskuse: Nové ženy.cz - co se vám líbí, nelíbí, nefunguje atd.

« Předchozí 1 .. 18 19 20 21 22 23 24 .. 26 .. 51 .. 76 .. 101 Další »

Řadit:
1509
rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 13.1.2018 17:00

Evelínko, já když něco pochválím, tak se to vzápětí pokazí. Zatím mi to dva dny funguje dobře, tak doufám, že to i tak zůstane nadále! :-))

evelyn.t
evelyn.t Poslat vzkaz | 13.1.2018 15:38

TO *Alice♥: mne to jede jako blesk

♥Jarka*Alice♥

Dnes problémy pokračují a nejen u mě, aspoň jak děvčata píší. :-(

Slavka2
Slavka2 Poslat vzkaz | 13.1.2018 09:22

TO alena54: Alenko zdravím Tě a přeji vše dobré. Nikdo jsem Tě dlouho neviděla. Jak píšeš o skyapu, tak i já mám problém, pořád nějaké změny až se mi podařilo skyap zavřít tak, že ho nemohu nebo spíše neumím najít. Když jsem chtěla nové heslo, tak ho také nevzal, tak nevím proč, ale začínám mít podezření, že to není jenom mou hloupostí. Měj se hezky a přijď někdy mezi nás na kafíčko. Sice to někomu trvá déle, než ho to tam pustí, já to mám zatím celkem bez problémů, ale zkoušej. Měj se a pa pa flower hello hello

♥Jarka*Alice♥

TO evelyn.admin: Já teď už taky ne, ale ráno mi příspěvek zmizel.

evelyn.t
evelyn.t Poslat vzkaz | 12.1.2018 11:06

TO *Alice♥: testuju, zatím nemám problém

♥Jarka*Alice♥

TO evelyn.admin: Mně to nešlape, hned ráno zmizel příspěvek, takže pořád problémy trvají.

evelyn.t
evelyn.t Poslat vzkaz | 11.1.2018 20:43

TO *Alice♥: dneska to šlape, tak snad

♥Jarka*Alice♥

TO evelyn.admin: Tak hlavně ať odstraní problémy.

evelyn.t
evelyn.t Poslat vzkaz | 10.1.2018 18:19

TO *Alice♥: pořád s tím něco dělají

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 10.1.2018 17:29

TO alena54: Alenko, je dobře, že jsi napsala. O těch problémech tady píše málo lidí, i když to zlobí všechny! Málokdo se chce tady nad těmito stránkami rozčilovat, když to trvá tak dlooooouho! A programátoři z našeho naříkání tady, mají asi druhé vánoce a slušně se nad tím baví. Chodí sem i málo lidí, protože to každého odradí několikrát klikat na ERROR.Ale pokud by se to těm odborníkům podařilo opravit, panečku, to budeme mít druhé vánoce my! Tak jsem zvědavá, zda se toho dožijeme, když je nás tu většina v pokročilém věku.

♥Jarka*Alice♥

TO alena54: Alenko nemáš proč se omlouvat, vždyť sem snad může každý.

alena54
alena54 Poslat vzkaz | 10.1.2018 16:28

AHOJ DĚVČATA JEN JSEM NAKOUKLA,NEŽ JSEM SE SEM DOSTALA TRVALO TO,NYNÍ ČTU,ŽE PROBLÉMY TRVAJÍ DELŠÍ DOBU,DOKONCE MÁTE PODEZŘENÍ ZE ZRUŠENÍ TÉTO STRÁNKY,JÁ UŽ SE NIČEMU NEDIVÍM,NEUSTÁLE SE NĚCO MĚNÍ,JAKO SKYPE,KDO MÁ ZÁJEM ZNEPŘÍJEMNIT MÍSTO,KDE SE LIDÉ SETKÁVAJÍ,DOMLOUVAJÍ,,MĚLI BY PŘEDEM O TOM NAPSAT A NÉ,JAK TO DĚLAJÍ,ŽE PŘIJDEŠ A OUHA JE TU ZMĚNA BEZ UPOZORNĚNÍ,NENÍ TO JEN TADY,VYPADÁ TO NA VELKOU ZMĚNU,ČÍM VÍC UPRAVUJÍ STRÁNKY OBNOVUJÍ JE JINAK JE V TOM CHAOS.NEZLOBTE SE,ŽE JSEM VÁM SEM TAKHLE VPADLA A NAPSALA,NĚKTERÁ Z VÁS SI MĚ BUDE PAMATOVAT,PŘEJI VÁM PĚKNÉ DNY.ALENA

♥Jarka*Alice♥

TO evelyn.admin: Evelyn včera to vypadalo bez problémů a dnes zase chyba serveru. Máš od programátorů nějakou odpověď?

♥Jarka*Alice♥

Dnes zase chyba.

« Předchozí 1 .. 18 19 20 21 22 23 24 .. 26 .. 51 .. 76 .. 101 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění