Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
37579
♥Jarka*Alice♥

TO Jaromilka: Hezky jsi to doplnila. clamp

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 2.5.2015 06:05

Tak nevím.Popřát dobré ráno,nebo ne. :-( Ale ano,každý si ho udělá ve své duši. flower Čekám co to udělá.Zatím prší jemně.Mám na rozhodnutí ještě půl hodiny,jestli pojedu na trh,nebo ne.Byla bych ráda,kdyby to vyšlo. hello Teď volala sousedka,že to vzdává.Ozvu se,až jak to dopadne. devil

marcipka☺marcipán

TO Jaromilka: jen se v klidu koukej Jaromilko. Babihanda se také určitě dívá. Já si to zítra stáhnu do PC a dopoledne se hned podívám. Pa

Jaromilka
Jaromilka Poslat vzkaz | 1.5.2015 19:02

Všem vám děvčata přeji pěkný večer a pak dobrou májovou noc. Já se jdu se dívat na Sultána. darling

Jaromilka
Jaromilka Poslat vzkaz | 1.5.2015 19:00

TO jana50: Jani hello, některé obrazy jsou zajímavé, já znám jen jeho nejznámější a to Slunečnice. Měj se hezky a zítra si narozeninovou oslavu v kruhu rodiny pořádně užij flower

Jaromilka
Jaromilka Poslat vzkaz | 1.5.2015 18:41

TO Koliduš: u mě na zahradu došlo, bylinky jsem nasadila a neprší.
Fotky Adámka bys nám mohla ukázat, ať se taky potěšíme s mimískem. Kačky ať se snaží, bude Ti chybět ta péče o vejce, už v tom máš praxi a co pak budeš dělat, když Tě nebudou zaměstnávat :-D . Vidíš, jaké umíš dávat smajlíky, já nevím jak na to. Jsi šikovná, taky Tě chválím hello

eliko
eliko Poslat vzkaz | 1.5.2015 18:39

Děkuju vám děvčata za milá přáníčka to člověka zahřeje u srdíčka , jste všechny moc hodný. Já jsem dneska vytáhla Járu jenom na zahradu u baráku pod sousedovic rozkvetlou třešen a pusu jsem dostala huráááá ! Jinak je u nás ošklivě ,zima.Tak se mějte moc hezky a zítra hello hello hello

eliko
eliko Poslat vzkaz | 1.5.2015 18:25

TO Koliduš: No ,vid ,už jsme dohodily první párek! Chudáci děti , sotva se narodily a babky už kujou pikle :-)) .No máme z ní radost! ;-) flower

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 1.5.2015 18:23

děvčata,pro dnešek se s vámi loučím a přeji dobrou noc a hezké podívání na videjko

https://www.email.cz/web-office/qidxJVaK5go2S6giPa8SybMLkEdSDGxdkBYBZIMtmojPdwmhT02lOyaVaJ8yIXQrD62A87s/Van_Gogh_(song).pps VAN GOGH

Jaromilka
Jaromilka Poslat vzkaz | 1.5.2015 18:21

TO eliko: Eliško, blahopřeji k narození Emmičky a přeji holčičce do života hodně zdraví a štěstí, ať vyroste do krásy a dělá vám všem radost.

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 1.5.2015 18:18

Je tu zase večer.Jdu se připravit na zítra.Syn jede na burzu ptáků,tak mě odveze na trh. Snad nebude pršet. :-( Přeji dobrou noc a ráno jako vždy....::tleskajici:: ;-)

Jaromilka
Jaromilka Poslat vzkaz | 1.5.2015 18:16

TO Alice*: Ali moc pěkné čtení o štěstí clamp .
A líbí se mi i tento citát:
Skutečné štěstí je vždycky tam, kde je nehledáme. Přichází vždy jako dar a nedá se na životě vybojovat ani vyvzdorovat.

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 1.5.2015 18:15

TO Koliduš: LIDUŠ,,no vidíš,jsi šikovná a z plochy už to můžeš dávat sem,mě to syn naučil dávat do obrázků,to je ještě lehčí.
Zkoušej a brzy nám prosím,malého ADÁMKA ukaž,budeme se těšit :-) :-) :-)

marcipka☺marcipán

TO MarjánkaM: děkuji Marjánko. Já už jsem rozvitá až až .... :-D

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 1.5.2015 18:10

TO jana50: Abych pravdu řekla,na zahradu nedošlo.Začalo mírně pršet. :-( Kačenky nesou jak když to mají naplánované.Začaly nést později,tak se to snaží dohnat. :-D :-D Musím se pochlubit.Něco se mi povedlo,ale nevím jak.Byl tu syn a dal mi do počítače fotky Adámka.Když odjel,tak jsem si je chtěla prohlédnou a nějak mi to nešlo.Tak jsem klikla sem a tam a najednou koukám,že mám fotku na ploše.To jsem šikovná!Kdybych to chtěla zopakovat,tak nevím nic. :-D 8-) 8-)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění