Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
36141
iwi
iwi Poslat vzkaz | 12.4.2015 11:34

TO MarjánkaM: Plány jsou jen na plánování, práce neuteče, počká. Jen si užívej a bav se. <3

MarjánkaM
MarjánkaM Poslat vzkaz | 12.4.2015 11:15

Příjemnou neděli Vám všem.Včera byl hektický den. :-( Dopoledne po nákupech,na oběd k dceři,pak mi syn dovezl 3 igelitky prádla na praní.Sousedi dostaly chuť na grilování,takže se nás sešlo 12. Ex nám udil maso a navečer ho dovezl a také tu zůstal sedět. Soused dovezl půl soudku piva a před chvilkou ho jeli vracet a ještě „vytočili“ asi 11 piv. Na zahradě jsem neudělala nic,pila jsem jen čaj a přesto mám hlavu jak škopek. :-$ Gauč v pokojičku je zarovnaný prádlem k poskládání a žehlení. Vařit nemusím,ale i tak mám práce nad hlavu. Plány velké....áále večer uvidím jaká bude rekapitulace. ;-) hello

DIS
DIS Poslat vzkaz | 12.4.2015 10:20

Pěkný den -zataženo 15st.dnes bude kačena ,zelí,knedlík ,hov.polévka

hortenzie.57
hortenzie.57 Poslat vzkaz | 12.4.2015 10:18

Mathilda má 94 let ...

http://www.youtube.com/watch_popup?v=8LOdmka4_90

Tak si ještě zatančíme a prchám také :-D :-D to je vitalita!!

Jaromilka
Jaromilka Poslat vzkaz | 12.4.2015 10:00

TO hortenzie.57: Viki, ještě mi to nedalo a složila jsem královský pár, ale už mažu do kuchyně, nebo dnes nebude oběd :-)

Jaromilka
Jaromilka Poslat vzkaz | 12.4.2015 09:43

Přeji příjemnou neděli všem. U nás zatím polojasno, ale podle předpovědi by odpoledne mělo sprchnout. Jani dík, s úsměvem jde všechno líp :-) .
Atinko, my brambory budeme sázet příští týden a někdy je sázíme až začátkem května. Je pravda, že v červnu ještě nejsou. Vybíráme je po půlce srpna, protože v září už začne být mokro a pak jsou moc ušpiněné.
Máš dobrý obídek, u nás bude klasika, vepřoknedlozelo a musím udělat vývar i na zítra.
Viki, Ty nás zásobuješ, zatím jsem stačila prohlédnout balet, neuvěřitelné, jsou jako z gumy, ale myslím, že musí trpět jejich klouby a páteř. Na pokoukání nádhera. Ostatní videa si nechám na relax po obědě, teď musím na to vaření aby muž nebručel :-) .

hortenzie.57
hortenzie.57 Poslat vzkaz | 12.4.2015 09:36

TO jana/50: Jsem ráda že se Ti líbí :-) :-)

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 12.4.2015 09:15

TO hortenzie.57: VIKI,nádhera,teď jsem si prohlédla obě videa a děkuji za ně.

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 12.4.2015 08:48

Krásné nedělní ráno,děvčata,
sluníčku se moc vykukovat dneska nechce ,tak uvidíme.
JAROMILKO,děkuji za fialky a deštík bych Ti ráda poslala,kdyby to šlo,tak Ti alespoň pošlu :-) :-) :-) .
VIKOUŠKU,to je kráááása ty videa,každé jsem si teď prohlédla/proto se taky hlásím až tak dlouho/jinak už jsem po 6h vzhůru :-D :-D :-D ,a vůbec toho pokoukání nelituji,naopak,jestli ještě nějaká videa máš,dávej,prosím.A vtip jsem musela číst taťkovi,když slyšel,jak se tu řehtám :-D :-D :-D .
LIDUŠ,jestli to není tajemství,dej nám sem prosím recept o bylinkách,určitě je to zdravější,než polykat prášky.
OSTATNÍM děvčatům pošlu určitě pozdravy přes den,jak se tu budou ukazovat.
IWI,ATI, vaříte dobré obídky,naši si objednali u mne smaž.rybičku,brambor.kaši a salát z červené řepy-syrové.Tak co bych pro ty moje miláčky neudělala,no né?

hortenzie.57
hortenzie.57 Poslat vzkaz | 12.4.2015 08:15

TO Koliduš: Snažím, snažím ,:-D :-D probírám a mažu e-maily a tak co se mi jeví zajímavé-hodím do placu. :-D A pěknou neděličku přeji, tady poprchává a sluníčko daleko za horama. :-D

iwi
iwi Poslat vzkaz | 12.4.2015 08:14

Dobré ráno a veselou neděli <:-) Ještě jsme se s dcerou nedohodly, co budeme vařit. Určitě polévku se zeleninou a salát. Až dopiju kafe a dojím koláč, bude prohlídka mrazáku. :-*

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění