Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
38859
rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 3.6.2015 14:48

TO jana50: Jani, líbily se mi i jiné barvy, ale tato má nejvíc poupat.

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 3.6.2015 14:46

TO inaulina: Inuš, také jsem někde kdysi slyšela, že je možné gloxinii množit lístky asi jako fialku, ale když jsem si našla návod na pěstování, tak tam píší, že množí jen semeny a je to těžké. Tak nevím, asi udělám hokus pokus.

inaulina
inaulina Poslat vzkaz | 3.6.2015 14:43

Baví se dva kamarádi v hospodě. Mou ženu včera srazilo auto, když šla pro brambory. Druhý na to. To je tragédie, a co budeš dělat ? Asi rejži.

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 3.6.2015 14:43

TO marcipka☺marcipán: Marci, teď právě začínají kvést a tak jsou v prodeji. Tahle má snad milion poupat. Koupila jsem ji u Starkla.

inaulina
inaulina Poslat vzkaz | 3.6.2015 14:34

ATINKO, to je fakt zázrak.Taky mám nasázené skore erteple, jak říkávala moje bábinka. Nevím ale , odkud pocházíš, nějak mě to uniklo .

atina47
atina47 Poslat vzkaz | 3.6.2015 14:19

TO inaulina: Take jsem koukala, ale letos je mame na miste, kde cely den sviti slunko a je to schovane pred vetrem, je tam asi prihodne mikroklima, ale tady je to zazrak, na Morave jsme 18. cervna vyhrabovali prvni brambory z pod kopecku tak, aby ker zustal netknuty, sazime jen skore. Cesnek nesazim tady se mu nedari.

inaulina
inaulina Poslat vzkaz | 3.6.2015 14:06

Zdravím všechny ve spolek. Doma mám taky velkou kupu žehlení, dnes to asi nedopadne. ATI, to je docela brzy na brambory. Mě asi nekvetou , musím na ně pořádně kouknout. Kvete vám česnek? Já už mám šlahouny. ROZINKO , gloxinie jde množit lístky, je to snadné. Oběd nám zůstal od včera, šunkofleky. MARJÁNKA už veze seno, vidím ji v dáli.

♥Jarka*Alice♥

Přeji hezké odpoledne. Mám nachystané žehlení, ale předtím pojedu na chvíli do města.

marcipka☺marcipán

TO rozvita.ruze: Rozinko, ta je nááádherná. Je teď k dostání v květinářství? Také bych si jí koupila :-) clamp

DIS
DIS Poslat vzkaz | 3.6.2015 13:07

Celé dopoledne jsem žehlila ,prádlo ze 3 praček ,povlečení ze 6 postelí,mám namoženou ruku,už nic nedělám

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 3.6.2015 12:31

Dobré poledné,děvčata,
zkusím dát taky jeden vtip,nevím,jestli se mi to povede:

https://email.seznam.cz/imageshow/q7m6IMACKJr8RPON8uc1RNjOD0IBMPIITq1alGfAPZepmvD9JLReuP3QB5qJ3JOmJOgfspI MARCÍ,auru mám zelenou,a odhadlo mě to na 100 procent.
MARJÁNKO,musíš otáčet seno ručně?nebo máte obraceč?Asi ten obraceč,když píšeš o dvou loukách,viď?
RŮŽENKO,koupila sis hezkou barvu gloxinie flower VIKI,Ty máš všechny vtipy pěkné :-D :-D :-D

atina47
atina47 Poslat vzkaz | 3.6.2015 12:26

Zahradnice hlasim, ze slimaky jsem nenasla, jen mam ozranou jednou astru, ale za to nam zacali kvest brambory, cervenaji se jahody, vetve rybizu jsou tak plne, ze je musime podpirat, sbiram hermanek co se nam vysemenil, z cerstveho mam caj nejradeji, odpoledne domaci natrha kvety bezu na stavu, mezitim rozesadim par mesicku doufam, ze se v tom horku chytnou a jdu varit a pect. ;-)

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 3.6.2015 11:37

Přeji hezký slunečný den. Koupila jsem si gloxinii. Tak jsem zvědavá, jak mi dlouho vydrží. Chce na jaře chladno a muž je věčně zmrzlý a musíme topit na 26° C. :-))

marcipka☺marcipán

Ahoj děvčata. Tak mám nakoupeno. Albert má ode dneška akce. Venku se dělá pěkné vedro. Hodila jsem prádlo do pračky a peru. Ale nééé jako stará indiánka :-D Ještě musím koupit plácačku na mouchy. Dnes mi říkal pán v obchodě, že to funguje na jejich 2 kočky. Když hodně dlouho zlobí, vytáhne plácačku, jenom prý ukáže a je klid. nevím, nevím, zda tohle bude fungovat u nás. Ale vyzkouším. Pa, pa

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění