Diskuse: antikoncepce

« Předchozí 1 .. 58 .. 115 .. 172 .. 226 227 228 229

Řadit:
3427
Kamarádka nemá fotografii.
| 22.10.2006 14:34

Asi ti vadila ta velmi nízká dávka hormonů co Loette má. Ne každé ženě velmi nízká dávka hormonů vyhovuje, natož extrémně nízká dávka. Ale určitě to je zdravější, tak to je důvod proč chci přejít ze stávající HA na jinou.

| 22.10.2006 14:31

Aha. Díky za info. Ale Minerva je z té skupiny HA, kterou taky užívám - s nízkou dávkou hormonů, akorát je asi jednofázová, zatímco já mám trojfázovou HA. Ale já chtěla přejít na HA, s velmi nízkou dávkou hormonů, jako je např. Logest, Mercilon, Jeanine, Yadine, Loette 21 atd. S pletí problém nemám, tak by nebylo třeba vybírat z této skupiny. Jiný lékař mi zase řekl, že je zbytečné přecházet na jinou HA, když mi stávající vyhovuje, ale můj gynekolog řekl, že mi chtěl dát něco kvalitního, co můžu pak brát až do 50 let.

zuzu Poslat vzkaz | 22.10.2006 14:22

Já mám teda tu Minervu balení za 357kč, což je ::souhlas::, předtím jsem měla Loette to je od nějaký francouzský firmy Wyeth,  byla pěkně drahá, kolem 900kč, měla mít efekt na pleť, ale vypadala jsem spíše hůře::placici::, teď s  Minervou naštěstí vše OK, takže bych se ji nebála a patří i k těm levnějším, takže je to fajn::usmev::.

mozaika Poslat vzkaz | 22.10.2006 14:00

Minerva je levnější varianta Diane-35,mají úplně stejné složení a jsou od stejné firmy.Mají tedy 0,035mg toho jednoho hormonu. Stejná je i antikoncepce Chloe,ale ta je od Zentivy .Ta mi nevyhovovala,protože má 28 tabletek a menstruaci jsem dostávala až pátý den po doužívání těch aktivních tabletek.A to údajně není zdravé. Minerva stojí 500 a chloe stálo 390Kč.Všechny tyto antikoncepce jsou s účinky na pleť a je pravda že tu mám teď jak alabastr::souhlas::

| 22.10.2006 11:20

Ahojte. Chci přejít ze současné HA na jinou. Tak hledám tu nejvhodnější. Lékař mi doporučoval Logest, ale četla jsem spoustu příspěvků v různých diskuzích, že při užívání neměly ženy žádné potíže, ale ty se objevily až při vysazení Logestu. Tak se chci zeptat kolik Minerva stojí a jaký je to druh HA? Je to HA s nízkou dávkou hormonů, velmi nízkou dávkou hormonů nebo extrémně nízkou dávkou hormonů? A jednofázová nebo třífázová? A je to vaše první HA nebo jde na tuto z nějaké přešly? Předem díky

zuzu Poslat vzkaz | 22.10.2006 01:47

Ahoj, Minervu beru a nemám naštěstí žádné problémy, takže myslím, že dobrý tah::souhlas::

mozaika Poslat vzkaz | 22.10.2006 00:21

::smutny::Jaké máte zkušenosti s různými druhy hormonální antikoncepce? Vyzkoušela jsem jich několik. Teď jsem zakotvená u antikoncepce Minerva. Máte s ní někdo nějaké zkušenosti?

« Předchozí 1 .. 58 .. 115 .. 172 .. 226 227 228 229
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění