Diskuse: antikoncepce

Řadit:
3639
Kamarádka nemá fotografii.

Koupím HA Eloine nebo její varianty YAZ, Yosefinne, Yasminelle,... Spěchá, díky.

Koupím jakoukoliv nízko hormonální antikoncepci,prosím nabídněte.Díky Ester
Ester1112@seznam.cz

TO aknalbs@seznam.cz: dpbry den mam bonadeu.Psala jsem vam na email.Pokud mate zajem napiste na email.

Koupím Bonadeu.Děkuji. aknalbs@seznam.cz

Prodám antikoncepci Lamya - celé balení 3×28 za 350,- i s poštou, v případě zájmu mě kontaktujte na email.

Prodám celé balení HA Sylvianne, nová, nerozbalená...450,-

Dobrý den,

prodávám 2 platíčka antikoncepce Mistra z důvody změny antikoncepce. V případě zájmu mi napište na email.

Prodám Lindynette 20 2×21 tobolek.
Cena 350,- + poštovné.

TO ey2a@seznam.cz: ....pokud mate jeste zajem.Mam Bonadeu.

TO mafinide@seznam.cz: ......mam bonadeu.Ozvete se mi pokud mate jeste zajem.

Prodám 2 bal. vaginálního antikoncepčního kroužku TEYLA 0,120 mg / 0,015 mg. Gynekolog mi tohle vyměnil za starou antikoncepci a nesedí mi.
Cena: 600 Kč vč. poštovného.

Kontakt: zuzuzuzu688@gmail.com

Zdravím, prodám 1 platíčko HA Mercilon za 150kč, expirace do r. 2020. V případě zájmu pište na holakovska.lucka@seznam.cz

Zdravím, koupím antikoncepci Yaz.Spěchá! Pište mi na můj email: Annie.baxova@seznam... Díky :-)

Prodám celé balení antikoncepce Dienille (= 3 platicka). Koupila jsem si dopředu 2 balení antikoncepce této značky a při dobírání prvního balení jsem přecházela na jinou antikoncepci. Použitelné do 11/2020. Běžná cena cca 550-600, nechám za 400 Kč. Pro info prosím pište na tkijonkova@seznam.cz

Prodám antikoncepci MYWY 3×28, exp. 07/20, 410Kč vč. poštovného. eviku-miluna@seznam.cz

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění