90 denní rozlišovací dieta - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

90 denní rozlišovací dieta

Diskuze

anonym
| 17. 1. 2014 19:32
Daisy, cvikla by Ti mohla pomôcť aj so žilamy, ale najmä olej a citron. Citron má schopnosť rozpúšťať usadeniny a olej ich zas robí pružnejšími. Med je protizápalový, len to treba brať dlhšiu dobu, aby to dosiahlo určitého efektu. Ja mám uvarenú cviklu skoro stále v chladničke a keď chcem, len si ju ošúpem a nastúham, alebo iba nakrájam, dochutím soľou, sladkokyslým nálevom, alebo iba citrónom. Sama si ulahodíš, podľa vlastnej chuti. Ja som sa teraz naštartovala, lebo sme sa znova zišli holky na Doktorka.cz 30 až 40 kilo dolu a podporujeme sa navzájom aj sa samy na sebe zasmejeme a tak je to dobre.
Avatar - ..Magda
..Magda
| 17. 1. 2014 19:39
TO topol: Miluš, to je moc dobře, žes našla i děvčata s kterými se ti bude dobře hubnout . Olej beru , o citrony moc nestojím, jen jako zálivku na salátek . Zítra si taky uvařím řepu do zásoby do lednice ..

Popřeji ti dobrou noc .
anonym
| 17. 1. 2014 08:00
Dobrý deň, včera som si našla domácu výrobu másla a tvarohu. V rodine, kde pracujem, nosí syn čerstvé mlieko, tak to skúsim využiť, lebo doteraz im kupujú len náhrady a pravé máslo je zdravé a aj tvaroh. Ja ho jedávam aj ako náhradu za mäso ´= bielkovina. Dnes mám polievku z kohúta a ryžu so zeleninou a červ. repou. Len aby som vydržala a nemlsala
anonym
| 14. 1. 2014 16:38
Daisy, som velmi rada, že si sa ozvala a hlavne, že sa Ti dari. Ja som vtedy tu čer. repu jedla veľmi veľa a to by asi uškodilo každému. Ja sa trošku zotavujem, lebo po týždni služby som úplne vyšťavená po fyzickej stránke, ale zas mi to možno nahradí cvičenie, len aby vydržala chrbtica. Ak by sa mi darilo ísť z váhou dolu aspom o 10 kg, bola by som rada. Vtedy som sa cítila veľmi dobre - taká ľahúčka Ešte chodíš do práce aj Ty? Každá koruna je k dobru. . Želám Ti, aby sa darilo
Avatar - ..Magda
..Magda
| 17. 1. 2014 13:52
TO topol: Miluš, také jsem si včera koupila červenou řepu, chci zkusit takový salát , jen ho musím pohledat . D práce zatím nechodím, momentálně si léčím křečovou žílu, která mě hodně rozbolela , asi to vypadá zase na operaci . No já bych taky potřebovala shodit nějaký kg , ale zatím asi nemám tu správnou motivaci . Tobě držím palečky, abys to zvládla s prací i s jídelníčkem . No já moc nemlsám, mě stačí jogurt na mlsání a když má jó velikou chuť , tak si dám cucavý bonbón a to mi stačí . Také ti přeji aby se ti dařilo, měj se hezky pa .
anonym
| 13. 1. 2014 17:45
Ahoj, Daisy. Idem sa pochváliť, že sa mi začalo dariť, schudla som 3kg a pritom nehladujem. Jem doobeda iba ovocie, niekedy zeleninu napr, strúhanú mrkvu, varenú cviklu. Ak sa chceš dozvedieť viac o cvikle, zadaj si - červená repa a dozvieš sa, že najmä surová , alebo odšťavená je najlepšia, lebo si zachová všetky vit. a minerály. Ja ju mám rada, ale s mierou. Pred rokom som držala takú očistnú kúru, pri ktorej som aj schudla, ale pre organizmus to bolo príliš veľa a nebolo mi potom dobre. Tak radšej s mierou. Cítim sa zatiaľ dobre, len oddychujem, lebo som unavená, ale spokojná s cestou, ktorou som sa vybrala. Dúfam, že sa aj Tebe v novom roku darí a ste všetci zdraví, čo Ti želám
anonym
| 5. 1. 2014 12:13
Daisy, želám Ti - aj aj dievčatám, ktoré sem iba náhodne nakuknú - mnoho zdravia, šťastia a pokoja v Novom roku. Ja sa už od 1. 1. znova stravujem podľa tejto 90- dňovej diéty. Osvedčila sa mi a nemusím hladovať. Doobeda jem iba ovocie. Prišiel mi koncom roka mailík, kde sa píše, že sa ovocie má jesť na lačno a nie po jedle, lebo potom to všetko začne vnútri kvasiť a nerobí to dobrotu, ale škodu. Vtedy, keď som sa rok takto stravovala, cítila som sa moc dobré, bola som plná energie a zhodila som 16 kg. Vtedy som ale aj veľa chodila, denne aj 6- 8km - asi hodinu aj dve a kontrolovala som si aj lakmusovým papierikom, aby som telo udržiavala v zásaditom stave, čo je tiež veľmi dôležité. Dnes som si kúpila mimo ovocia aj cviklu / červenú repu/ a už si ju aj varím aj dve vajcia na tvrdo. Zajtra nastupujem na týždeň do služby, tak si vezmem so sebou, lebo dnes som si dala vitamínový deň. Tu som sa aj dočítala, aký je D vit. dôležitý, a kde sa nachádza. Je aj vo vaječnom žltku, hoci boli roky, keď sa hovorilo o vajciach, ako robia zle pre cholesterol. Človek ich predsa konzumuje už mnoho rokov a zas až tak veľa ich nejem. Milá Daisy, ako sa darí Tebe ? Príjemný deň
Avatar - ..Magda
..Magda
| 13. 1. 2014 19:44
TO topol: Ahoj Miluš, jsem ráda, že se ozýváš,z tvého hubnutí mám radost s tebou, ano pamatuji si že ti červená řepa nedělala dobře . Tak jsem ráda, že 90 ti pomáhá, to je super . Já jím vajíčka vždy jak mám chuť , na rady dietologů nic nedám, má se všechno jíst s mírou . Ano ve žloutku je strašně moc vitamínů , byla by škoda ho nejíst . .

Já červenou řepu moc nejím , protože jí od nás prodávají docela daleko , tak to se mi kvůli ní nechce nikam jet . Ano je moc zdravá ..

Přeji ti , abys byla stále spokojená , pá M. Pěkný večer .
anonym
| 31. 12. 2013 08:56
Milá Daisy, chcem Ti zaželať veselého Silvestra a mnoho zdravia a šťastia v Novom roku. Ja opatrujem v blízkej dedine manželský pár, ktorý sú obaja po mrtvici, tak sem nechodím. U nich v dome nemajú internet a ja sa občas mrknem iba keď prídem domov. O váhe radšej ani nehovorím. Skáče hore dolu. Stravujem sa ako príde. Teraz cez sviatky som ani veľa nevarila, ale návštevy podonášali, tak som to nechcela nechať pokaziť, ale odrazilo sa to na váhe. Len som jedla a spala. Dúfam, že Tebe sa darí lepšie. Teraz budem do nedele 5.1. doma, tak ak sem nazrieš, napíš
Avatar - ..Magda
..Magda
| 31. 12. 2013 09:51
TO topol: Ahoj Miluš, jsme ráda, že jsi sem už něco napsala . Docela to schází to popovídání . Takže jsem ráda, že jsi zdravá , no váhu neřeš, ono se to vyřeší až přijde jaro , taky si to říkám . Užij si domov, když máš práci mimo něj a přeji ti krásného Silvestra a krásný Nový rok a hodně zdraví tobě i celé tvé rodině .
anonym
| 7. 9. 2013 18:42
Milá Daisy, už mám všetko smutné za sebou a dúfam, že teraz už budú samé veselé a príjemné udalosti. Začala som užívať ATB na Boreliozu, od kliešťa. Zbadala som to dosť neskoro, ale dúfam, že sa z toho dostanem bez následkov. Ďalšie dve kila šli dolu. Dnes som dostala lacnejšie banány, tak som si dala vitamínový deň. Trápia ma svalové kŕče, tak užívam magnézium a v banánoch ho je vraj dosť. Švagor mi doniesol krásnu červenú tekvicu, tak jem samé zdravé jedlá. Napíš, ako sa darí, teším sa
anonym
| 31. 8. 2013 18:45
Milá Daisy, srdečná vďaka. Od priateľky som dostala článok o ovocí, ktoré treba jesť na lačno a nemiešať ho s iným jedlo, lebo potom spôsobuje kvasenie. Keď som držala túto 90- dňovú diétu, tak som si zvykla jesť doobeda iba ovocie a cítila som sa skvelo a aj váha šla dolu. Teraz sa asi pokúsim znova k tomu vrátiť.Bola som hlúpa, že som vtedy od toho upustila. Človek by sa mal držať toho, čo má overené
Avatar - ..Magda
..Magda
| 31. 8. 2013 18:58
TO topol: ano, znám to z knihy " Fit pro život " pak ještě pití ovocných i zeleninových šťáv , to je prý také moc důležité . Ráno máš začít den zeleninovou šťávou , nyní jsou rajčata a třeba máš své ze zahrady . Nejvíce chutné, v obchodě tak dobré nekoupíme . Ale je prý dobré je naředit pitnou vodou , nepít celou 100 % . Zkus se k tomu vrátit , věř svému rozumu, který ti radí a poslouchej i své tělíčko . Tak zatím pa .
anonym
| 30. 8. 2013 21:11
Daisy, ďakujem Ti za podporu. Švagrina dnes podvečer ticho zomrela, počas našej návštevy - aspoň už netrpí, sama si to veľmi želala. Tak sa vyriešila jedna starosť. Všetko je tak, ako predpovedali hviezdy. Osud sa naplňuje. Želám pokoj v duši a zdravie
Avatar - ..Magda
..Magda
| 30. 8. 2013 21:20
foto TO topol: Kdo žije v srdcích svých milých, není mrtev, je jen vzdálen. Upřímnou soustrast. ..
anonym
| 30. 8. 2013 10:24
Milá Daisy, včera odviezla záchranka švagrinu do nemocnice, tak mám chvíľu pre seba. Schudla som tri kilá, ale určite nie diétou, skôr starosti. Jem to, čo mi príde pod ruku a o pravidelnosti sa ani hovoriť nedá. Ani sa nestíham tešiť zo svadby - všetko zlé aj dobré sa nakopila naráz. Hlavne, aby sme to bez úrazu prežili. Želám Ti veľa zdravia , nech sa darí
Avatar - ..Magda
..Magda
| 30. 8. 2013 16:32
TO topol: Miluško, ahoj - to mi je líto , samé starosti se ti nakupili v rodině . Doufám, že se vše v dobrém obrátí . To nevadí že starostí šla kila dolu, oni dole buď zůstanou a nebo zase popolezou výš, ale nepřeju ti to ..

Děkuji ti za přání zdraví, to potřebujem všichni . Tobě a tvé rodině ti přeji to samé a už hlavně klid a pohodu . Pěkný pátek a víkend krásnej se sluníčkem ti přeji, pá M.
anonym
| 17. 8. 2013 15:26
Dobrý deň, daisy. Vieš, ani u nás to určite nie je tak všade. Záleží na luďoch a ich prístupe a postoji k životu ako takom. Asi už všade začali prevažovať peniaze. U nás máme hody, v meste je zábavný program, jarmok /trhy/. Je pekne teplo, ale už nie tak veľmi. Bola som sa aj ja trochu prejsť a nabrať iné myšlienky. Včera sme mali na návšteve budúcich svaťkovcov. Preberali sme, čo kto dá na svadbu, už by som to rada mala za sebou. Chodíš ešte do práce, alebo si už doma? Užívaš si vnučku? Hlavne nech vám všetkým slúži zdravie - to je najcennejšie.
Avatar - ..Magda
..Magda
| 17. 8. 2013 18:46
TO topol: Pěkný podvečer Miluš..

Já do práce chodím jen nárazově, když potřebují a zavolají a mě zdravíčko slouží , tak jdu . Každá korunka se hodí . Máte před svatbou to jsou příjemné starosti, ale je fakt, lepší až bude po svatbě a bude klid . To asi povedeš ženicha viď , myslím, že syn se žení ..

U nás zítra bude Osecká pouť , je to od nás kousek , uvidíme zda tam zajedem . jenže tam jsou samá dobrá lákadla a dobroty, myslím ,že tam ani nemusím jít . ..

Vnučky si užívám co to jde, už je to velká holka v září jde do školky, s prosinci jí budou už 3 roky . Počasí je u nás taky pěkné, jen kdyby tak vydrželo . Tak pá a zase se ozvi až budeš mít čas .
anonym
| 15. 8. 2013 09:09
Milá Daisy, záleži asi na nemocnici a aj primárovi oddelenia, čo vyžaduje od personálu. Boli sme dve hodiny na návšteve, kde na izbe ležali tri ťažké pacientky, ktoré sú odkázané na pomoc.Jedna bola celý čas pokakaná a my sme to museli čuchať, alebo odísť. Syn to nahlásil sestre, ktorá odpovedala, že ju prebalia až po návštevných hodinách. Ja som mu aj ponúkla pomoc, ale on povedal, že je to povinnosť personálu a po chvílke odišiel. Pritom pani má hlboký dekubit, ktorý jej musia ošetrovať chirurgovia. Takto sa ešte viac šíri infekt. My našu aj sprchujeme a staráme sa ako sa dá. Ten , kto sa aspoň trochu vládze pohybovať a má dobrý rozum - čo u mnohých starkých chýba- je na tom lepšie. Nech sa Ti darí, hlavne veľa zdravia
Avatar - ..Magda
..Magda
| 15. 8. 2013 10:14
TO topol: Miluško, pěkný den . To je hrozné co píšeš . Neumím si představit , že v takových podmínkách by ležel někdo na kom mi záleží. No ani že by tam ležel někdo cizí . Nechápu to , já si myslím, že u nás v nemocnicích jsou dobré podmínky. Ovšem pak jsou ty LDN a tam to už není dobré . Tak už jsou lidé na dožití a je to hodně na sestrách . Já si myslela, že u vás jsou stejné podmínky jako u nás . Říkala mi jedna známá, ta pochází od vás z SK , že u ní byl na návštěvě tatínek a omdlel jí doma. Tak ho nechali převést k nám do nemocnice na vyšetření. Musel zůstat ležet na pozorování a pak ho i léčili. Prostě ležel asi týden v nemocnici . byl nadšený z péče u nás. Prý si připadal jako by byl někdo důležitý , jaká mu byla věnovaná péče . A to vím, že měl stejnou péči jako ostatní pacienti . Já si říkám, pořád máme ty nejlepší doktory , ale bůhví jak dlouho nám to vydrží . :-\ Měj se hezky , užívej pěkné dny , nestresuj se moc .
anonym
| 14. 8. 2013 08:43
Milá Daisy. Dostanem sa sem iba občas, som veľmi zaneprázdnená. Švagriná je znova už vyše týždňa v nemocnici na výživách a transfúziách. Chodíme ju tam pomáhať opatrovať. Nemocničná opatera a prostredie je žalostné, možno zúfalé. Želám si, aby som sa tam v bezvládnom stave nikdy nedostala. Želám Ti mnoho zdravia , aby sa Ti darilo
Avatar - ..Magda
..Magda
| 14. 8. 2013 10:53
TO topol: Miluško, ahoj, to mi je líto . Držím palečky, aby to dopadlo pro švagrovou dobře . Ona leží kde ? Já měla maminku v nemocnici v Teplicích, a nemohu si stěžovat na nic . Sestry příjemné, doktoři ochotní . Sice tam byly nějaké ty drobnosti, které se mi moc nelíbily, ale je to nemocnice , kde je dost pacientů, kteří jsou odkázaní na péči . Ale vcelku když to zhodnotí, péče byla v pořádku a maminku vyléčily . Měla krvácení z vředu . Tak držím palečky a ozvi se až se ti to bude hodit . Hodně zdravíčka a klidu přeji, pá .
anonym
| 5. 8. 2013 15:39
Dobrý deň, Daisy. Ďakujem za želanie. Podľa mńa máš váhu v pohode - ja mám o 10 kg viac. Nenarobila víchrica škodu aj vám? Bolo aj u nás, ale nie tak silná. Držkaj sa a aj trochu oddychuj
Avatar - ..Magda
..Magda
| 5. 8. 2013 19:36
TO topol: U nás byla včera bouřka od 16 hodiny pak vždy na chvíli přestalo bouřit a večer to začlo nanovo . Od té 16 hodiny pršelo až do rána . U nás v mém okolí žádné škody , ani nám nevypnuli elektřinu, takže to šlo , dík za optání , u vás to bylo v pořádku ?
anonym
| 4. 8. 2013 17:35
Daisy, želám krásny deň. Dlho som sa neohlásila - veľa starosti. Teraz som už týždeň opatrovateľkou mužovej sestre, ktorá sa v nemocnici nakazila stafilokokom. Bola iba na 3 transfúzie, lebo mala zlý krvný obraz a takto draho to zaplatila, že skoro zomrela. Volali ma aj k tej pani, kde som mala ísť, ale medzi tým, ako ju pustili z nemocnice, tak sa stalo toto. Nechodím skoro vôbec na počítač, lebo aj keď sa niekedy vrátim skôr, som veľmi unavená , asi aj to teplo nepridá energiu. Váha kolísala hore-dole. Možno aj toto všetko nakoniec prinesie osoh aspoň v tom, že niečo stratím na váhe, čo by ma pred svatbou potešilo. Daisy, ako sa Tebe darí? Prajem veľa zdravia a šťastia
Avatar - ..Magda
..Magda
| 4. 8. 2013 23:30
TO topol: Miluš, nemáš lehké období . Hlavně že se švagrová z toho dostala a ty máš laskavé srdce, že j pomáháš . Přeji ti dobrou noc . Zítra napíšu více, pá .
Avatar - ..Magda
..Magda
| 5. 8. 2013 10:36
TO topol: Ahojky Miluš, píšeš že před svadbou, syn se bude ženit ? Popřeji mu vše nejlepší do nové cesty životem, jen ať jsou s nevěstou šťastní a spokojení . ..

Mě váha zůstala stát, mám pořád 74 kil, nějaké kilko kdyby šlo dolů bych se vůbec nezlobila, ale nic pro to nedělám, tak se asi snižování váhy nebude konat . Myslím ale že začnu cvičit , ale pochybuji že cvičením zhubnu , to jen pro ten pocit, že pro sebe něco dělám. Hlavně, aby přešla ta úmorná vedra, to se jednomu nechce nic dělat . Měj se hezky a buď zdravá, dávej na sebe pozor . Pá .
anonym
| 19. 7. 2013 09:09
Dobrý deň, zaslúžim si peťadvadsať na zadok, že som sa neohlásila, hoci som nenastúpila na to opatrovanie. Pani je už druhý týždeň v nemocnici a nevieme, či to prežije. Bola na infúziach a teraz už niekoľko dni ju krmia len hadičkou cez nos. Veľmi schudla, tak sa obávam, že to speje ku koncu. Ja som dostala uhorky a marhule, tak som zavárala. Váha stojí na 84kg, hlavne, že nejde hore. Chodím zubárke na protézy, ale nesedí to, tak sa len jedujem. Uvidím dnes, po rôznych úpravach, ako bude. Von chodím len na to najnutnejšie, akosi nemám na nič chuť a náladu. Verím, že vám sa darí lepšie, čo vám prajem zo srdca, hlavne, aby vám zdravíčko slúžilo a neopúšťala vás dobrá nálada.
Avatar - ..Magda
..Magda
| 19. 7. 2013 15:55
TO topol: Pěknou sobotu Miluš..

Hlavně, že ti váha nestoupá , i to je úspěch . Divné když v létě nechutná jíst . My jdem s mužem na pivko . Zdravím všechny .

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
16. 4. 2024 09:17
70219
helena.07
15. 4. 2024 14:30
11772
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Gabriela ediv
21. 1. 2024 20:59
478
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video