Kvasinka-candida - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Kvasinka-candida

Diskuze

anonym
| 12. 11. 2012 11:13
anonym
| 2. 8. 2012 06:51
Ahoj holky chtěla bych poradit poslední týden mam problém s bílým vytokem,který docela svědí,nevím jestli zapacha a hrozmě mě bolí pysky..čím bych se toho mohla zbavit??děkuji za odpovědi..
anonym
| 4. 10. 2011 21:34
Dobrý den, chtěla bych se zeptat..mám velký problém..s přítelem mě velmi *** bolí a poté mě i pochva svědí a mám silný výtok. Už nevím, co mám dělat, protože gynekolog mi tvrdí, že jsem naprosto v pořádku. Používám gel Femisan, ale bez výsledku. Oba nás mrzí, že to je pro mě spíš utrpení, protože ta bolest je opravdu nesnesitelná. Přítel je přitom něžný a i když jsem uvolněná a mám chuť, tak musíme po chvíli přestat. A ještě k tomu to svědění a výtok :(. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Budu velice ráda za každou radu. Děkuji, K.
anonym
| 9. 9. 2011 07:31
Ahoj..Chtěla jsem se také podělit..Byla jsem u léčitelky a ta mi řekla ať se týden každý den koupu v 1kg soli..Poté obden..A ono to opravdu pomáhá!..odvadí to tu špatnou energii..Ale chce to nejspíš dodržovat dietu..protože mi to pomohla,ale jakmile jsem přestala s koupelí a jedla sladké,tak se to vrátilo:(
...
jituliiik
| 26. 12. 2009 22:34
Výborný je Jenamazol, ten se prodává bez předpisu, stojí kolem 100 Kč a účinnost HA nesnižuje
=/
Naty01
| 26. 12. 2009 22:22
Ahojky holky chci se zeptat..nedávno sem prodělala zánět pochvy...tedy kvasinkami...vylečila jsem se a když jsem měla s přítelem pohlavní styk tak se mi to vrátilo.....zjistilo se, že muj přítel je ais nosičem kvasinek..když sem mu řekla jestli by nechtěl k doktorovi nedokáže si to připustit..dorporučil by mi někdo nějaký krém proti kvasinkám pro muže??.....já jsem osobně vbrala clotrimazal AL , ale ten je na předpis ...pro přítele každopádně buud muset něco koupit bez předpisu a sobě bud pujdu opět k lékaři nebo se chci právě poptat jestli nemá někdo zkušenosti s něčím co si kupoval v lékarně proti kvasinkám....a taky Beru HA tak jestli by to nesnižovalo učinnost poradte prosím vás děkuj
výplachy
Valenka2
| 4. 12. 2009 15:07
Řadu let jsem též trpěla na kvasinky, mikózy a záněty.Před třemi lety jsem změnila ginekolaga, ten mi poradil výplach po každém styku i koupání v bazénu a stačí převařená voda a v lékárně koupit Citrovital kapky-18 kapek na 2dcl vody.Omezila jsem jen cukr a musím to zaklepat, jsem v poho.A ta sklenička stojí 120Kč a vydrží dost dlouho.
Zdravím a přeji pěkný den.
Tatu
anonym
| 28. 11. 2009 21:06
Amálko, slyšela jsem, že Einstein byl špičkový šoumen a práci včetně vědeckých objevů za něj odváděla jeho manželka, kterou nakonec opustil...Jinak vysokou školu vystudoval leckdo, bez ohledu na stravu .
V každém případě
Tatu
| 24. 6. 2009 15:49
by mi paní učitelka na devítce dala za dva stejné výrazy na začátku věty v rozmezí dvou řádků, a ještě nad sebou, kouli. Vypadá to fakt hrozně. Leč stalo se. Nějak to přežijte.
T.
Omlouvám se.
Tatu
| 24. 6. 2009 15:44
Já jsem pospíchal a zapomněl dodat, že se ta atrofie týká starších lidí. Podle nedávno zveřejněné pětileté studie týmu z Oxfordské university způsobuje úbytek mozkové hmoty nedostatek vytamínu B12, který je obsažen hlavně v živočišné stravě (lidé ve studii měly od 61 let výše). Samozřejmě že existuje tento vitamín v tabletách (a jsme zase u té chemie, bez ní ho nevyrobíme), ale hlavně musí ti co ho potřebují vědět, že jim toto riziko hrozí.
A. Einstein byl v mnoha směrech geniální, ale třeba by Zobecněnou teorii gravitace, na které v poslední etapě svého života pracoval, vyřešil, kdyby neodmítal konzumovat těla zabitých živočichů. Kdož ví.
V každém případě koukám, že jsem s tématem mimo mísu. Na zítra si pro jistotu připravím do práce vařené hovězí.
V každém případě na kvasinky je kaprylová kyselina.
T.
Tatu
amalka
| 24. 6. 2009 09:52
Nebudu s tebou polemizovat o přirozenosti vegetariánství, každý nechť si sám vybere a rozhodne se, kdo je a kam "patří", na toto téma je dnes informací dostatek.
Jenom nevím, jestli není přece jenom trochu mimo poznámka o zakrnění mozku. Namátkou mě napadl třeba Albert Einstein, který byl také vegetarián a nepřijde mi, že by jeho mozek byl zrovna nějak zakrnělý, doposud nikdo další nedokázal pokračovat a rozvinout jeho práci. A mnohé další "slavné" mozky patřily vegetariánům .... Osobně znám dost lidiček, kteří jsou též vegetariány a buďto už dávno vystudovali např. vysokou školu nebo ji studují ....
Výplach není přirozený tak jako vegetariánství
Tatu
| 24. 6. 2009 08:46
Ale umožní dotyčnému zbavit se nánosů usazených v letech minulých a začít jakoby od začátku a lépe, když už máme tolik poznatků. Skoro stejného účinku se dá ale dosáhnout opakovaným klistýrem. Je sice daleko levnější, ale není in a těžko se s tím někdo bude chlubit při rozhovoru ve společnosti.
Bez chemie na poli to nejde, to bychom vymřeli hlady, protože by nám úrodu zničili škůdci, choroby nebo plísně. Např. bordeauxská jícha z modré skalice a vápna se používá stovky let. Nikdo nás ale nenutí kupovat polotovary, instantní potraviny, nejkrémovitější jogurty, kečupy, dresingy, limonády a podobné zbytečnosti, stejně jako potravinové doplňky a umělé vytamíny.
Pojídání masa zvyšuje pravděpodobnost rakoviny, ovšem s vyjímkou rakoviny tlustého střeva, ale zase dieta bez masa způsobuje zakrnění mozku. Takže si člověk může vybrat.
T
výplach
amalka
| 13. 6. 2009 21:23
Řekla bych, že výplachem tlustého střeva se neřeší příčiny proč v něm dochází k nejrůznějším zdravotním problémům. Myslím si, že výplach tlustého střeva není přirozená věc pro náš organizmus ( probírala jsem to i s odborníkem ). Podstatnější je skladba stravy, která přímo ovlivňuje i stav našeho zažívacího traktu. To, že jsme na čelním místě s rakovinou tlustého střeva není způsobeno tím, že bychom si "málo" vyplachovali svá střeva, ale naším nevhodným jídelníčkem a také čím dál horší kvalitou většiny potravin. Pomalu už neexistuje jídlo bez "chemie".
Má osobní zkušenost s kvasinkovou infekcí je taková, že mi "klasická" medicína dokázala vždy pomoci pouze přechodně, později už vůbec ne. Po určité změně v mém jídelníčku (přestala jsem jíst maso ) a pomoci z oblasti alternativní léčby se mi kvasinková infekce již neobjevila dobrých čtrnáct let ...
kvasinky
klokan
| 13. 6. 2009 19:33
Ahoj,mi na kvasinky a mykozu pomohl gelový doplněk stravy s probiotiky.Dlouhá léta jsem těmito problémy trpěla,ale už jsem v pohodě.J-E-L@email.cz
kvasinky
berry
| 9. 6. 2009 22:11
na kvasinky je nejlepsi dobra hygiena, spravna zivotosprava a jeste k tomu mi pomohl Wobenzym.
Luate
angelwoman
| 3. 4. 2009 19:36
To je nám tady v Čechách platné jak beznohému brusle Ale vážně, na kvasinky je nejlepší změnit celou životosprávu, jak již bylo zmíněno mnohokrát výše. Omezit výrazně cukry, na hygienu doporučuju Intimu od AKH a výborné je pít např. čaj lapacho A léčit by se měl určitě i partner Mně to 100 % pomohlo.
candidas
luate
| 3. 4. 2009 17:10
Zdravim Vas,
Nekolik praktickych rad. Podivejte se na jidelnicek. Vynechat vsechno
sladke, zadny cukr!!! Zbavit se candidy neni jednoduche, ale je to
proveditelne.
Z jidelnicku dale vynechat vyrobky z bile mouky, housky, rohliky a jine
pecivo.
Jidelnicek by mel byt prevazne vegetariansky. Alespon jeden mesic.
Denne muzete zavest do pochvy mnozstvi asi tak jedne cajove lzicky cisteho
neslazeneho, nejlepe BIO jogurtu.
Vas ***uelni partner by mel podstoupit stejne kroky a mel by byt take
vysetren lekarem, zda se jedna pouze o candidu. Stridani ***ualnich partneru
musi byt pod prisnou ochranou. Tzv, chraneny ***!!!
Pokud Alveo MINT by mohl byt lepsi, neni tak sladky, docista v Cehach by mel
byt bez cukru. Dalsich pripravku spolenosti Akuna bych vrele doporucil
MASTERVIT 1 odmerku denne a ONYX PLUS tez jednu odmerku denne v lahvi s
vodou a popijet po cely den.
Nechte si prekontrolovat zuby, zda nemate velike mnozstvi cernych
amalgamovych vyplni. Koureni cigaret podporuje candidu, cili prestat kourit.
Homeopatika Nemecke firmy SANUM by mohla byt napomocna. Hlavne FORTAKHEL a
PEFRAKEHL. Poradi Vam lekarnik, ale nejspise v Nemecke lekarne ci Rakousku.
Stale zdravi,
Dr. Bertlik
CITRON!
Sosek
| 1. 4. 2009 23:17
Zdravím, ženský. Koho znám, tak všechny mají s kvasinkami problém, alespoň občas. Je to holt stresem , stravou, vším možným. Kvasinky se uchytí, když v pochvě je málo kyselé pH. Kyselos zároveň podporuje růst přirozeného imunitního osídlení pochvy. No a když se nám tam udělá moc "nekyselo" vypukne problém. Měla jsem s tím dřív strašný potíže...ale přišla jsem na jednu fintu. Po každém styku si nakapu na prst citrónovou šťávu a šup tam s ním. Prostředí se okyselí a vše je ok. Taky preventivně je super bílý kvalitní jogurt na prst, taktéž tam Má podobné bakteriální složení jako by mělo být v pochvě. A když začnu cítit to známé svědění, šup tam s citronem 2x denně. A opravdu už jsem neměla problém skoro rok!
dotaz na Lenku
Markytka
| 27. 2. 2008 10:03
Leni, jaké jsi brala u léčby prášky, když nysastin není v ČR k sehnání?
Dále by mě zajímalo, že tady na Victorce doporučují hodně zákysy a jogurty s bifi, ale jinde na fórech o kvasinkách zakazují komplet mléčné produkty. Jak jsi to řešila ty...?
Měla jsi kromě ženských kvasinkových výtoků i jiné problémy?
Díky za info
hydrocolon terapie
angelwoman
| 31. 8. 2007 14:40
Ahoj! Sama jsem to zatím nezkoušela, ale uvažuju o tom-později, až budou peníze. Myslím, že to není marná věc a očištění střeva alias celého organismu dává smysl... Takže já to určitě někdy vyzkouším-reakce jsem slyšela většinou pozitivní. Věřím, že mi to pomůže s pletí nebo i kvasinkovou infekcí - už se mi opět vrátila, takže jdu s ní do boje s pivovarskými kvasnicemi a lactobacily.. Samozřejmě se bojím, jaké to bude-není to úplně obvyklý zákrok
detoxikace těla:: nejlépe začít od tl.střeva
Radula
| 31. 8. 2007 14:26
všechny zdravím! chtěla jsem se zeptat na Váš názor na vyčištění tlustého střeva tzv. hydrocolon-terapií.
Podle mě je to výborná věc. Člověk se věnuje očistě obličeje-kosmetikou,očistě těla-koupele,sauna,masáže...očistě a regeneraci nehtů,vlasů...apod.
Ale na střevo všichni zapomínají. Podle statistik je naše vedoucí místo v počtu rakoviny střeva alarmující. Jako prevence je hydrocolon výborná-a je s podivem,že v naší zemi tak málo známá. V zahraničí se používá velmi často(srovnala bych s návštěvou kosmetiky či kadeřníka). Veškeré VIP osoby se chodí pročišťovat často a hlavně pravidelně. Má to velmi dobrý vliv na pokožku,vlasy,nehty, klouby a zlepšuje celkový zdravotní stav. O redukci váhy ani nemluvě.A samozřejmě musím vzopenout i zdravotní potíže přímo se střevem: zácpa,nadýmání,průjmy...apod.
Je jasné,že pokud je někde něco zanešené,musí to hůř fungovat....
Já osobně tuhle terapii vřele doporučuji a chtěla jsem se zeptat na Váš názor....
děkuji za odpověď
vliv
Kloa
| 17. 8. 2007 14:52
Miri, jenže ono se to má všechno se vším. Jakmile žena užívá HA, tak neřeší zpravidla jiný způsob ochrany a po takovém pohlavím styku se kvasinky můžou objevit + ty další vlivy, které kvasinky podporují. Jakmile žena HA vysadí, začne se starat o jiný způsob ochrany, takže se spermiemi nepříjde do styku. Pokud jsou neustálé problémy s kvasinkama je dobré přeléčit i přítele, protože takhle si to jen přednáváte. Přítel si to mohl donést od některé dřívější partnerky a na tebe to jen přenášet. A nebo taky ne, ale kvasinky klidně mít může, nic neobvyklého. Copak jsi předtím než jsi začala pohlavně žít měla problémy s kvasinkama? Důležité je pátrat po příčině.
antikoncepce
miri
| 17. 8. 2007 14:23
Ahoj holky.
Od doby co jsem začala brát antikoncepci jsem trpěla na výtoky jako pes, kraviny předepsaný od doktorky samozřejmě trvale nic neřešily.
Pak sem přestala brát antikoncepci a je to o hodně lepší, ale úplně pryč to není. Ale stoprocentně má na to antikoncepce negativní vliv, vždyť to i všude píšou i doktorka mi to potvrdila.
Uvažuju o té dietě. A jak dlouho po jejím dodržování začla účinkovat? Díky.
Kvasinky a jejich lecba
anonym
| 13. 6. 2007 10:11
Dobry den, chtela jsem se zeptat, kde se daji ty leky obsahujici Nystatin sehnat, doktorka mi je odmitla predepsat, tak nevim, jestli ma smysl, bez te lecby pokracovat s Dietou. diky moc
kvasinky uz nemam
anonym
| 20. 5. 2007 17:47
ahoj taky sem mela hrozne problemy s kvasinkami a kdyz sem prestala brat antikoncepci tak mi ty problemy prestaly
Femisan gel
anonym
| 12. 5. 2007 21:12
Ahoj,tak já také trpím na kvasinky,užívám laktobacily5 a dnes poprvé femisan-gel.Chci se zeptat,zda s ním máte nějaké zkušenosti.Gel jsem si zavedla a cítím pálení,je to normální?Mám v léčbě pokračovat?
kvasinky
anonym
| 21. 4. 2007 19:27
Tento problém znám bohužel moc dobře. Mně pomohl čaj od Dr.Popova-Antikandin,ale musí se pít podle předepsané procedury a hlavnš hodně omezit sladké!
Nyní kojím,takže sama tenhle čaj pít nemůžu,ale až přestanu,hned si ho koupím.Vážně pomohl.
kvasinky
anonym
| 31. 3. 2007 11:26
dobry den chci se zeptat jestli jste pri te diete proti kvasinkam nejak zhubli, je mi skoro 17 a kvasinky me trapio kazdy tyden se mi vraci ....ted chci rict doktorce o te diete ale bojim se ze mi to zakaze abych pri ni nejak vyrazne nezhubla...dekuji za odpoved, vim jak se trapite je to strasne neprijemny hlavne me to strasne psychycky depta...
kvasinky
anonym
| 26. 3. 2007 10:16
Díky , uvidíme
kvasinky
Kloa
| 21. 3. 2007 16:04
Ahoj,
koukni ještě na téma Zdraví a nemoci - výtok, tam nika radí kapky gynex a myslím, že to není od věci
Mě jednu dobu taky kvasinky trápily, to poté co jsem prodělala jeden zánět, ale od doby co se na to tak neupínám, nemyslím, tak problémy téměř vymyzely. Mastičky a čípky od gynekologa jsem už zavrhla, ty nic neřeší, jen uleví od přemnožení.
Taky se nedokážu vzdát těch věcí, které ty mrchy kvasinky zbožňujou, ale i tak mám klid, prostě na to nemyslet, je to taky stav mysli. Pokud ale máš ty kvasinky neustále, tak zkus mírnější dietu a hlavně zkus zařadit více kysaných jídel a nejez sladké pečivo. Nebo si kup i třeba potravinový doplňek, v lékárně poradí, na střevní floru, to uleví i při gynekologických problémech. A potom není možné, aby ti nebylo líp
Myslím, že výtoky nemůžou nijak bránit otěhotnění, pokud to není nějaký zánět.
Tak hodně štěstí a ať s tímto problémem zatočíš jako já.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
2112Hana
16. 4. 2024 19:53
11775
Alka...
16. 4. 2024 12:27
70221
2112Hana
30. 3. 2024 19:13
406
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video