Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
36141
Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 16.6.2018 06:48

Dobré slunečné sobotní ráno. Sluníčko už svítí do oken, bude krásný den.Pračka pere, za chvíli pojedu nakoupit. Už tu jízdu na kole potřebuji jak prase drbání. ;-) Jinak plánů mám moc, jen nevím kdy se stanou skutkem. :-D Mějte krásný den, snad se donutím mezi prací něco napsat. :-[ hello

Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 15.6.2018 19:23

Děvčata jdu to tady trochu ještě poklidit a pak projdu koupelnou a půjdu brzy do hajan. Vstáváme ve 3 hod. Za týden na shledanou. :-) :-) hello hello

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 15.6.2018 18:14

TO ♥Jarka*Alice♥: Ali, možná to bude nějaká letní viróza. Muž to měl nedávno taky. Začal brát lichořeřišnici a za necelé dva dny byl OK.Tak si odpočiň a brzy se uzdrav.

♥Jarka*Alice♥

Tak já dnes nakonec oběd nejedla, jen trochu polévky, protože se mi udělalo šouf od žaludku a smažený sýr by to ještě zhoršil. Vzala jsem si jen trochu polévky a suché pečivo. Řekla jsem si, že se budu pár dní šetřit a uvidím jestli potíže přejdou. K dr. jít nechci, nechci užívat žádné další jedy. :-\

♥Jarka*Alice♥

TO DIS: krásná rajčata :-)

♥Jarka*Alice♥

TO Ywett: Ywetko, já si taky plánovala nějakou práci, ale dnes nejsem ve své kůži, asi na mě leze nějaký bacil, tak práce musí počkat, napřed se musím dát do pořádku. :-\

iwi
iwi Poslat vzkaz | 15.6.2018 15:12

TO yelnacka@seznam.cz: Ráda čtu tvoje povídání, to já neumím. Jen piš dál <3

iwi
iwi Poslat vzkaz | 15.6.2018 15:05

Pěkné odpoledne přeji, dnes jsme obědvali později, vepřo, knedlo, zelo. Myčka už pracuje, tak jsem si uvařila kafe a drobenkový koláček.
https://www.toprecepty.cz/recept/21708-drobenkovy-kolac-s-pudinkem-a-jahodami/ Já jsem dělala s malinama. Maliny máme letos krásné a taky velkou úrodu, dcera říkala, že tolik malin jsme ještě neměli. Včera byly malinové šátečky a dětem na oběd knedlíky s malinami. Taky budu dělat šťávu, ale to příští týden. Dopoledne svítilo sluníčko a už se zatáhlo.

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 15.6.2018 14:46

Přeji pěkné odpoledne. Jak jsem včera předpokládala,dnes sotva letu. Vypleto mám jakž takž, co můžu dělat, když muž jen slibuje a slibuje a plevel roste a roste.Dívat se na to nedá ! A tak jsem na dnes slíbila svíčkovou, ale kde nic, tu nic. Zkrátka - SLIBY - CHYBY- peču oplátky!!!! Zato jsem se dala do praní a umyji si dole všechny dveře. Okna by taky potřebovala umýt, ale chodník ještě není dodělaný a určitě se zase bude prášit, tak raději počkám.
Mezi prací si chodím odpočinout k PC. Mám puštěný film o tučňácích.Je to pěkně udělané, ale jejich život je neskutečně smutný. Tak u toho odpočívání chvílemi i brečím.Právě jsem si dala pohov a zašla za vámi, zjistit co je na Kafíčku nového.
Aničko, setr je nádherný lovecký pes.Má klapavá ouška, přesně jak to má i Amálka.Znala jsem jednoho geje. Měl irského setra v bytě v prvním poschodí.Jednou mu chudák setr něco provedl a on z toho začal natolik vyšilovat, že milý pes raději vyskočil oknem ven.Jak to uviděl, letěl se podívat z okna, jestli to pes přežil. Když zjistil, že jeho setr je v pořádku, tak se prý zase honem letěl podívat do zrcadla, jestli z toho leknutí nezešedivěl.
Yelnačko, neunavuješ, jako každá babička píšeš o svých vnoučatech. Já mám jen jednoho vnuka. Je už dospělý a na prázdniny zbývají jen vzpomínky.
Květo, moc pěkné to máš ve skleníku. Je to vidět, jak máš práci kolem zahrady a skleníku ráda.
Jani, i ty jsi taková pilná včelka. Každou chvíli sem dáš fotku svých krásných kytinek.No, já sem letos asi žádnou fotku nedám. Nejde to a nejde. Povedl se mi náhodou jen ten rododendron.
Slávka je taky pořád v jednom kole a jak tady píšu o té vaší píli, půjdu i já pokračovat v započaté práci.

DIS
DIS Poslat vzkaz | 15.6.2018 10:02

zdravím devcata.slunecno 17st.budu pokračovat s merunkama něco ještě zavarim a udělám marmeladu.musim toho vyuzit,že se letos meruňka předvedla každý rok omrzne a je tam jen pár na ochutnani.odpoledne na zahradu trochu výplet po tom dešti a uklidit odkvetle pivonky.preji pěkný den

♥Jarka*Alice♥

Přeji pohodový den i celý víkend. Je chladněji, ale dnes přece jen trochu vykukuje sluníčko. Dnes bude smažený sýr, domácí tatarku mám už udělanou a po obědě bych si chtěla trochu odpočinout. Nakoupili jsme včera, tak dnes mám odpoledne volno. hello

♥Jarka*Alice♥

TO yelnacka@seznam.cz: Ale vůbec neunavuješ, každá babička ráda mluví a píše o vnoučatech.. Já bohužel vnoučata mít nikdy nebudu a tak se ráda potěším aspoň čtením o jiných. Spát v seníku bude jistě dobrodružné a pod stanem taky. To už dnešní děti málokdy zažijí. ;-)

♥Jarka*Alice♥

TO FOTBAL: Dík, můžeme dál jezdit půjčeným bez placení navíc, naše auto zatím hotové není.

Kamarádka nemá fotografii.

Krásný den , máme zataženo, chladno. Po těch vedrech jsem potřebovala schladit.

S manželem se chystáme na prázdniny. To tady zase bude cirkus. O prázdninách miluji rána, to děcka po rušném večeru chrápou do 1o hod a my s manželem si uživáme ticha a klidu.

Připravili jsme už dětem spaní jak na bývalém seníku, tak manžel zkontroloval stan, jestli za zimu úplně nezteřel. Máme ho už dlouhé roky, je to takový ten stan s dvěma ložničkami a předsíní. Tehdy to byl hit a na naše poměry i přepych. Zipy u stanu už jsou nefunkční, tak jsem tam našila tkaničky. Děti tam spí jen občas, raději řádí na seníku. Když je chladno, nebo prší, musí spát v chalupě, kde je mám pod dohledem.

Taky si už předběžně dělám jídelníček co jim budu vařit. Mají nejraději sladká jídla, kynuté ovocné knedlíky, palačinky, šišky s mákem, ale nejvíce smažák s hranolky. A řízečky a k tomu pro mně k neskousnuti taky hranolky. K večeři většinou grilujeme, nebo opékáme buřty. S manželem si na ohni vaří kotlíkový guláš, tam dávají mimo masa a točeného co je napadne. Manžel dostal na ohniště lávový kámen a na něm si dělají volské oka. Ale jídlo musí být k dispozici celý den. Jeden přes druhého melou něčím v puse.

Už se těším, ale zároveň mám s těch prázdnin husinu. Jsem pak oma k roztrhání. Tak mi vnoučata říkají. Nejsem pro ně babička, ale oma.

Na fotce je krásný vlčák, uši má výstavní. Vlčáku se nebojím, ale respektuji je. Zdravím Koru a její paničku.

Jdu se podívat po nějaké užitečnější práci než je ťukání do PC. Mám pocit, že tady svým psaním o dětech a nadcházejících prázdninách jen unavuji.

Slavka2
Slavka2 Poslat vzkaz | 15.6.2018 07:42

TO llenka: Leni i Tobě krásný den. U nás také sluníčko má snahu. Ráno byla mlha, ale kolem sedmé hodiny se to začalo probírat. Pa pa hello hello :-)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění