Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
32308
llenka
llenka Poslat vzkaz | 16.1.2018 07:44

TO *Alice♥: Ali, dodatečně všechno nejlepší k tvému svátku. Včera jsem počítač ani neotevřela, dopoledne jsem doma gruntovala po náročném víkendu, odpoledne bylo nějaké zařizování a večer jsem u televize usnula jak špalek :-D :-D :-D . Tak hezký den. hello hello hello hello

llenka
llenka Poslat vzkaz | 16.1.2018 07:37

TO Barča: Jéé, Baru, na takovou kamárádku,lenost, už máme v našem věku nárok. Však jsme se za celý život namakaly dost. :-) :-) :-)

llenka
llenka Poslat vzkaz | 16.1.2018 07:34

Dobré ráno, děvčátka. Už jsem byla v našem krámku pro pečivo. Venku je pěknej fičák a ještě k tomu se sněhem.Ani jsem to nevěděla, tak jsem si pěkně nakulmovala vlasy, abych po ránu nestrašila lidi a v momentě, jak jsem vystrčila nos z baráku, jsem měla po parádě :-D . No ale rohlíčky jsem přinesla pěkně vypečené, uvařila si kávičku a pěkně v teploučku si to tady vychutnávám. Tak vám všem přeji hezký den. hello hello hello hello

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 16.1.2018 07:26

Dobré mrazivé ráno přeji. Hlásí sníh s deštěm. Uvidím, jak to bude vypadat. Hlavně aby to ve městě neklouzalo.Na odpoledne hlásí nárazový vítr. Dědovi uvaří mrazák a já budu bez práce. Jsou to poslední zásoby, musím se snažit zase nějaké nadělat. ;-) Mějte celý den aspoň slunce v duši, když se na obloze neukazuje. :-)

Kamarádka nemá fotografii.
Barča Poslat vzkaz | 16.1.2018 07:16

Venku je větrno a pod mrakem.

Jak jsem psala Ywetce, že i mně si osedlala lenost, tak dnes jsem líná i psát.

Tak vám jen popřeji hezký den.

Kamarádka nemá fotografii.
Barča Poslat vzkaz | 16.1.2018 07:13

TO Ywett: Taky i já pozoruji na sobě, že lenost se stává mou novou kamarádkou. Začínám všechno odkládat a říkám si, že to počká.

Tak si s toho Ywetko nic nedělej.

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 15.1.2018 17:52

Aličko, účet mám na poště znovu zřízený. Musela mi to na přepážce paní znovu vypsat a „mám to zadarmo“. Teda vedení účtu. Šla jsem zařídit tři věci na poštu dopoledne, ale nic jsem nezařídila, měli nějakou poruchu a nefungovalo jim to elektronické vyřizování. Šla jsem tam znova odpoledne a vyřídila jsem všechno, co jsem potřebovala. Pak jsem zajela na hřbitov, maminka by měla svátek a o den později narozeniny, tak jsem vyměnila baterie ve svíčkách a dala růžičky z Lidlu. Fouká hodně studený vítr a docela jsem promrzla. Už jsem vypila třetí čaj na zahřátí. :-))

*Alice♥
*Alice♥ Poslat vzkaz | 15.1.2018 17:42

Děkuji za další přáníčka.♥

*Alice♥
*Alice♥ Poslat vzkaz | 15.1.2018 17:42

TO Slavka2: Ano, i když jen zaregistruji, že je Jaroslava, ve skutečnosti svátky neslavíme, jen třeba malá čokoláda anebo nějaká drobnost nebo třeba pusa. :-)

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 15.1.2018 15:56

Děvčata, zdravím vás a hlásím, že jsem nějaká líná. Oblečení, které jsem si uložila vytřídit, ne a ne s tím skončit. Udělám trochu a hned v duchu hledám nějaký důvod, pro který to nemohu dodělat. Ale MUSÍM, musím s tím hnout. Jen co to tady dopíšu, jdu na to, už mám na sebe i tak dost velkou zlost.
Mějte se.

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 15.1.2018 15:41

TO Ywett: Heli,zase budeš běhat,♥,dobře Ti to dopadne♥.

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 15.1.2018 15:38

TO Barča: Tys tu radu předala dál a mně to pomohlo a za to ti dík. Všechno je to o lichořeřišnici pravda, vše jsem si na netu dohledala , přečetla a sama na sobě se o tom přesvědčila.Stoprocentně zabere, pokud je rýma nebo něco podobného v začátku.

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 15.1.2018 15:35

TO Barča: Baru,to je nadělení,místo zabijačky prasátka,výborných jitrniček ,ovaru,masíčka,-kafilerka :-( .A ta není zadarmo,tak má paní ještě vedle starostí výdaje :-( .Je to smůla.
Nám se slepičky po Vánocích roznesly,ale když bude mrznout,budou zase odpočívat :-\ .Snad na Velikonoce ;-) ,to už se snad roznesou? :-)

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 15.1.2018 15:32

TO jana50: Jani, moc děkuji za slova útěchy a naděje.Kéž by to dopadlo, jak píšeš.

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 15.1.2018 15:24

TO Ywett: Heli,hezké psí „Kolegyně“ clamp ,sluší jim to v pláštěnkách clamp .Vždyť ony se vlastně chovaly ukázněněji,než někteří lidé.Těm reflexní pásky v noci na šatech nic neříkají,to aby byli dobře řidiči vidět :-\ .
Tu čekací dobu na operaci máš hodně dlouhou :-( .Nevím,jak dlouho čekal tady náš soused,byl na operaci s jedním kyčlem,pak i s druhým a dnes?Běhá jak mladík,jezdí na kole,dokonce se i sám pustil do opravy komína na patrovém domku.Věřím,že po operaci budeš bez potíží opět chodit s Amálkou i na delší procházky♥.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění