Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
37579
♥Jarka*Alice♥

Přeji hezký sluníčkový den. Doufám, že sluníčko je i u vás. 8-)

♥Jarka*Alice♥

TO iwi: Tak já o ní nevím nic. Snad se objeví. :-\

iwi
iwi Poslat vzkaz | 17.9.2018 10:17

Nevíte co se stalo se yelnackou? Psala každý den už dlouho se tu neukázala, doufám, že je v pořádku.

iwi
iwi Poslat vzkaz | 17.9.2018 10:14

Pěkné dopoledne, opět tu máme nový týden <3 pračka taky pere tmavé prádlo a světlé už visí venku. Měla jsem další houby, tak se přes noc sušily v sušičce.
Vše jsem vytřela, tak jdu chystat oběd. ;-)

DIS
DIS Poslat vzkaz | 17.9.2018 09:51

Dobré dopoledne.Slunečno 14st.Včera jsem na zahrádce plela bylo to mokré tak to dobře šlo.Před deštěm byla půda jako beton.Musím záhonky vyčistit jinak mě to muž zareje.Pračka už pere tak to snad rychle uschne,když má být teplo.Zrovna tu vyměřují kde vede plyn mají na to speciální přístroj tak tu máme u domu zelené čáry příští měsíc to u nás také vypukne Růženko .Snad ta výměna stoupaček půjde rychle.Pěkný den.

llenka
llenka Poslat vzkaz | 17.9.2018 09:22

Krásné pondělní dopoledne, všem na kafíčku. Pračka už pere, dnes slibují hezké počasí, tak mě to krásně uschne. To hezké počasí slibují na celý týden, tak si to budeme vychutnávat. čera jsem byli s manželem po obědě jen na menším výletě a bylo to moc faj, Žádný pařák, jen příjemné teploučko.
Žanet , ná Řípu jsme byli 2x, naposledy před dvěma roky.Čím jsem starší, tak mě ten kopec připadal strmější :-D . Když jezdíme po výletech, tak si říkám, že si to musíme užít, dokud nám síly ještě stačí. Mějte se hezky hello hello hello hello hello

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 17.9.2018 09:21

Hezké pondělní dopoledne pro všechny, které sem přijdou. Naplnila jsem pračku tmavým prádlem, přidala na seprání tričko, které jsem si koupila včera v KIKu a sedla si vás přečíst. Z venku jde rachot bagříku, který vyhrabává dlažební kostky z ulice, kde nám budou měnit plynové potrubí. Přípojky k domům už mají vykopané, to se 3 dny činili naši snědí spoluobčané. Až pračka dopere, půjdu se projít ven. :-))

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 17.9.2018 07:14

Dobré ráno přeji. Děkuji všem za přání a také přeji dalším Ludmilám hlavně zdraví. To ostatní přijde samo. ;-) flower flower Sice pozdě, ale přece ;-) Hezký den hello hello

DIS
DIS Poslat vzkaz | 17.9.2018 01:10

Když jsem šla na zahrádku na cestě ležel pravák někdo ho ztratil,když šel z vlaku asi nesl plnej košík tak asi zajedeme kousek od nás do lesa.

DIS
DIS Poslat vzkaz | 17.9.2018 01:07

TO FOTBAL: Aničko to Ti nezávidím po vytrhnutí zubu bolest a ještě jet na pohřeb.K tomu to špatné počasí co tu na Olomoucku bylo to nepřidá.Doufám,že už jsi v pohodě a rána po zubu se hojí.

Miška
Miška Poslat vzkaz | 16.9.2018 23:02

Dostali jsme echo od kamaráda z Jeseníků, že je to na kosu clamp. Tak v úterý jedeme. Těším se na relax v lese a hřibařský orgasmus clamp.

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 16.9.2018 22:03

Liduško , přeji Ti stálé zdraví ke svátku.♥

Žanet 11
Žanet 11 Poslat vzkaz | 16.9.2018 18:43

Ještě foto z lázní Mšené, které jsou v okolí Řípu. Tam bylo krásně, klídek pohoda, vše opravené a upravené. Poseděli jsme v parku a na kafíčku a načerpali síly k další cestě. Připadala jsem si tam jako minulém století - žádná auta, žádný hluk - čas jako by se zastavil. A o pár km dál :-@ dálnice a blázinec velkoměsta.

Žanet 11
Žanet 11 Poslat vzkaz | 16.9.2018 18:34

Druhý pokus obrázku.

Žanet 11
Žanet 11 Poslat vzkaz | 16.9.2018 18:29

TO Koliduš: Liduško i já se připojuju s přáním všeho krásného k svátku. Praotce Čecha jsem pozdravovala - pokud se nahrál obrázek , tak zde je důkaz - z rotundy nikdo nepozná kde je, ale hospoda :-\ ,-- že jsme celí splavení zdolali vrchol. Ač má jen 456 m nad mořem a u nás je 500 a víc ( ;-) podle toho jestli jsem doma nebo v práci ), tak to byl pěkný stoupák, dolů to šlo samo :-D . Bohužel ( kopec) hora je tak zarostlá, že není do krajiny vidět, takže jsme tu zem oplývající mlékem a strdím zahlídli jen cestou mezi stromy.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění