Diskuse: Děti a punčocháče

Řadit:
67
Kamarádka nemá fotografii.
pedys67 Poslat vzkaz | 17.5.2007 18:04

Tak je pravda že já je taky začal nejvíce nosit až tak kolem 25-30 roku.Nosil jsem je i dřív,ale to pouze pokud hodně mrzlo.-7a víc.Teď silonky skoro celoročně,(ale ty zase kvůli křečákům). Ale bavlněné nosím už od -1stupně.Jaké nosíš Ty bavlněné nebo jen silonky.

ilecka Poslat vzkaz | 17.5.2007 11:26

nosím,uteklo mi písmenko

ilecka Poslat vzkaz | 17.5.2007 11:25

Nosí je ,když začne mrznout,nedovedu si představit,že bych chodila bez nich,jsem vcelku „zmrzlík“.Nosím většinou bez šlapek,něco jako elasťáky.Mí 2 „puberťáci“ jsou schopní vylézt i s holým pupkem a punčocháče by na sebe nevzali,ale možná to přijde až budou starší.Já začala až po třicítce.::tleskajici::

pedys67 Poslat vzkaz | 5.2.2007 19:37

Ta Loana na internetu to byla ukázka toho že se vyrábí a dají se i koupit v Brně na Josefské nebo na Pekařské.A určitě jsou i v jiných městech specialky na punčochové zboží.

| 5.2.2007 15:01

na intrneru jde sehnat leccos.
Ale já nakupuji v obchodě.
Oblečení si musím ohmatat, zkontrolovat, podívat se na něj vč. složení... Nene, internetové obchody nejsou nic pro mě.::ne-ne::

Anetaslad Poslat vzkaz | 5.2.2007 14:50

Jsem ráda,že se to trošku rosdiskutovalo.Myslím si ,ale že by neměl být takový problém sehnat punčocháče ve velikostí 152-164 určitě ne na internetu možná v obchodech jo ale vyrábějí se já mám výšku 170 a žádný velký problém s nákupem nemám.Jenom to že ve škole holky ve škole mají blbé keci že nosím punčocháče pod kalhoty.Ale pokud je venku chladno tak co bych měla zmrzat ne co vy na to??? Je mě půl roku přes sedmnáct.

pedys67 Poslat vzkaz | 5.2.2007 14:33

Jinak na doma taky nosím punčocháče Aries pánské silonky proto křečovým žilám jsou bezva a nosím k nim kraťasy.

Kloa Poslat vzkaz | 5.2.2007 14:11

Důležitý je účel věci a pokud muž pracuje venku nebo je venku zima, tak proč by nemohl nosit punčocháče nebo spodky. Až bude mít v šedesáti revma, tak bude on, ale i vy litovat, že je nenosil. Jako malá jsem punčocháče nosila, však bylo důležité ať jsem hlavně v teple. A není generace, která by je nenosila. 
Teda místo domácích kalhot nebo tepláků bych je asi nenosila, připadala bych si oblečená, neoblečená. Doma nosím sportovní oblečení, ve kterém se dobře cítím, což je důležité, protože je to oblečení, ve kterém jsem skoro celý den, teda pokud jsem doma. V létě chodím v kraťasech a tílku. Když jsem u přítele, chodím v kalhotkách a tričku.    

| 5.2.2007 13:43

je běžná nejmenší dámská velikost.
Ale zkus to sehnat ne desetiletého kluka!
Žádná sranda.
Nechce dám. silonky, ani podvlíkačky. Jen štrample. To už je konec dět. velikosti a je tam minimální výběr, pokud už něco seženu.
Stejně tak i s botama.
V té malé velikosti akorát dámské. Chlapecké nikoliv.
Tam to končí velikostí 35, max.36 a pak jsou až pánské č.40 a víc.
Dámské jsou od č. 36, ale to klukovi nemůžu dát!

pedys67 Poslat vzkaz | 5.2.2007 13:36

Mysicka napsala:Já sama mám nejraději štrample (jak u nás říkáme punčocháčům) na doma, obvykle černé, silné,, místo domácích kalhot či tepláků.

Holky, co vy nosíte doma za oblečení?
 Já sice nejsem holka,ale pokud smím odpovím já také nosím na doma punčocháče místo tepláků.Štample jak píšeš to jsou tuším dětské  nebo dámské bavlněné punčocháče ty nosím pokud je pod nulou ven. Na doma nosím Aries pánské silonky proti křečovým žilám.152-164 je celkem běžná velikost punčocháčů tak nevím proč by se nedaly sehnat když se běžně prodávají i ve velikosti okolo 170cm.

| 5.2.2007 09:44

Muž by na sebe punčocháče nevzal.
Starší syn (10 let) ano, ale je těžké sehnat jeho velikost - 152-164, a mladší synek si oblékl tuhle zimu poprvé punčocháče jen pod pohrůžkou násilí::usmev:: (má 8 let) a už je nosí vpohodě.

Já sama mám nejraději štrample (jak u nás říkáme punčocháčům) na doma, obvykle černé, silné,, místo domácích kalhot či tepláků.

Holky, co vy nosíte doma za oblečení?

Anetaslad Poslat vzkaz | 5.2.2007 09:36

K tomuto tématu nemáte co říct že je to tady takové mrtvé????::vyplazeny-jazyk::.Proč někdo nenapíše jestli dáváte dětem   punčocháče nebo ne.Nebo jestli je kupujete svým miláčkům mužíčkům.Mámě se letos podařilo přemluvit Tátu aby si oblékl pánské punčocháče koupila jsem mu je totiž k vánocům.Tak do psaní milé dámy.

Anetaslad Poslat vzkaz | 20.11.2006 13:46

No nevím jestli jsou punčocháče pouze pro ženy a děti já bych rozhodně svému příteli punčocháče nejen doporučila ale bych mu je i hned koupila nač by měl chudák mrznout v těch Jégrovkách by se mi určitě nelíbil.Máma taky pracuje na tom aby táta raději nosil punčocháče místo spodků.::souhlas::::dabel::::nastvany2::

| 16.10.2006 17:02

V naší rodině chlapi nikdy nenosili punčocháče (ty jsou pro ženy a pro děti), ale vždycky nosili spodky. V současné době nosí termoprádlo, které je běžně k dostání v obchodech se sportovním zbožím. Dětem dávám buď punčocháče nebo termoprádlo jen na ven, do školy ne, sice jim bývá po cestě trochu chladno, ale ve škole by se zpotili. Asi tak.::kocka::

| 16.10.2006 10:18

Volam vas o radu?Jak nejlip ::ou-nou::odpustit a zcela rozpustit muj batoh,ktery s sebou vlecu zivotem,dost tizi.Nechci ale byt za troubu,tak jak na to?Dik.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění