Diskuse: Nové ženy.cz - co se vám líbí, nelíbí, nefunguje atd.

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 .. 26 .. 51 .. 76 .. 101 Další »

Řadit:
1505
..Magda
..Magda Poslat vzkaz | 22.5.2018 13:55

Konečně jsem se odhodlala nainstalovat ten Avast prohlížeč, jsem na něj zvědavá jak bude pracovat . :-)

Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 18.5.2018 17:48

TO ..Magda: :-D Jo nejsem přihlášená, ale prokoukli jsi me

..Magda
..Magda Poslat vzkaz | 18.5.2018 16:40

TO Anonym: :-) Díky, předpokládám Evelýnko. :-)

Anonym | 18.5.2018 16:06

TO ..Magda: nic se ti nebude tlouct, to je prohlížeč, ne antivirový program

Anonym | 18.5.2018 16:05

TO ..Magda: vždycky instaluj z originálních stránek, nikdy přes servery zprostředkovatele, Avast začínal s antivirovým programem, teď už dělá i prohlížeč, sama co mám a jsem spokojená, všude doporučuju

..Magda
..Magda Poslat vzkaz | 18.5.2018 14:48

TO evelyn.admin: už jsem našla stránku, jak máš doporučení pro děvčata . Díky. To není stejné jako na zabezpečení, že ne? To by se mě tu asi tlouklo . :-) Hloupé otázky, ale já takové věci nevím. Nikde u nás žádné kursy na počítače nejsou .

..Magda
..Magda Poslat vzkaz | 18.5.2018 14:15

TO evelyn.admin: Evelýnko, díky moc, takže bloknu a Avast browser, je na slunečnici.cz? Díky , snad bude dobře a já se přestanu nervovat. Jinak mě obrázky stále šly dávat , jen občas se nezdařilo :-)

evelyn.t
evelyn.t Poslat vzkaz | 18.5.2018 12:17

TO ..Magda: flash si naopak blokni, ten je porad deravej jak reseto a muzes si tim prave pc zanest, tohle je nejaka nenactena reklama, nevim, jestli je primo ze zen, nebo je to nejakej adware, koukam, mas chrome prohlizec, ja tady davala odkaz na Avast browser, co je na stejnem jadru a ma uz predinstalovany blokovace, holky ti muzou poreferovat, ze funguje skvele, doporucuju ti, stahnout si ho a jet v nem, budes mit cisto

..Magda
..Magda Poslat vzkaz | 18.5.2018 11:00

Pěkný den, Evelýnko, prosím o radu, co to je s tím mým počítačem? Já si myslím, že odchází grafická karta , synek mi říká, že to mám z diskuzí na ženách. cz . :-D Vtip ! Celý počítač přeinstaloval minulý víkend a stejně se mě ty kostky dělají, zkouším dávat všude povolit Flash , ale prostě jak vidíš dělaj se . Někde víc, někde míň . Pokud mi můžeš poradit, budu ráda, díky. :-*

♥Jarka*Alice♥

TO evelyn.admin: Zatím stále dobré. :-)

evelyn.t
evelyn.t Poslat vzkaz | 15.5.2018 17:30

TO ♥Jarka*Alice♥: clamp

♥Jarka*Alice♥

Hurá, jde to

♥Jarka*Alice♥

Obrázek už jde, tak snad půjde už vkládat stále. ;-)

♥Jarka*Alice♥

TO evelyn.admin: Už ho mám stažený a jsem tu, děkuji za radu. Ale obrázek nejde :-(

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 .. 26 .. 51 .. 76 .. 101 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění