Diskuse: orgasmus při sexu

Řadit:
48
Kamarádka nemá fotografii.
slunko Poslat vzkaz | 12.2.2007 10:30

Já mohu taky co říci, jsem na tom přesně stejně, sama dosáhnu orgasmu za chviličku, ale jde spíše o fyzické uspokojení žejo, s přítelem bych ho chtěla zažít strašně moc, kvůli té emotivní stránce. Po 6 letech sexuálního života se mi to s přítelem podařilo teprve minulý rok, a to při orálním sexu, i tak jsem to považoala za velký úspěch, bylo to nádherné! A dost vydřené (časové náročné :)) Od té doby se nám to podařilo asi ještě dvakrát a vypozorovala jsem, že to bylo vždy těsně před menstruací, asi tak dva až jeden den, tělo je asi více citlivé. Taky mi dost pomohlo, představovat si to, co si představuju při masturbaci. Ale každá ženská je individualita, chce to trénink, poznávat a snažit se :). Já osobně na orgasmu nelpím, nejvíc si užívám celý průběh milování, ale společné vyvrcholení musí být úžasné ::kvetina::

nika2411 Poslat vzkaz | 11.2.2007 22:23

Holka tak to nejsi sama.... a myslím, že je nás takových požehnaně. To je spíš zázrak, aby ženská dosáhla při sexu orgasmus.

| 11.2.2007 20:48

ahoj, mam takovy problem, nemuzu pri sexu s pritelem dosahnout vyvrcholeni i kdyz me sex bavi a libi se mi to s nim vic nez jinyma. Sama orgasmu dosahnu hrave, na sex mam taky chut. tak kde je chyba, za prispevky a rady dekuju

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění