Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
36141
Slavka2
Slavka2 Poslat vzkaz | 15.6.2018 07:40

TO Koliduš: Liduško zdravím, také včera bylo bez sluníčka a dnes už svítí, ale je chladněji. Mě to nevadí, já říkám když je mi zima, tak si vezmu svetr, ale když je horko tak už nemám co sundat. A já se potím strašně moc a hlavu mám pořád mokrou jako hastrman. Příští týden se objednám k holičce, aby mě ostříhala a obarvila. Tak snad to bude potom lepší. Užij si malého a přeji hezký den ;-) flower

Slavka2
Slavka2 Poslat vzkaz | 15.6.2018 07:36

Dobré ráno a krásný celý pátek. Zahradu mám dnes již za sebou. Udělala jsem co jsem si včera dala za úkol - další mini záhoneček a dám tam hledíky, které jsem si včera koupila v zahradnictví. Šla jsem se sousedce zeptat na celer a nakonec jsem utrácela jenom já. Ještě jsem si koupila jednu kytičku - krásnoočko. Dnes jedu poprvé k terapeutovi, tak jsem zvědavá jak dopadnu. Záda mě již nebolí, ale říkám si, když už mi to dr. napsal, tak je to škoda nechat propadnout. včera asi v půl osmé jsme se sousedkou z chaty a Beníkem šli na „malou“ procházku a udělali jsme tři km. Pak jsem již jenom posbírala prádlo, zavřela kuřata a slepice a šla domů. chvíli jsem si vás přečetla a šla do hajan. Mějte hezký pátek, pracujícím ať to v práci utíká a mají krásné vyhlídky na víkend. Pa pa všem flower hello

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 15.6.2018 06:42

Dobré páteční ráno přeji. Včera byl chladný den, večer děda chvilku topil. Zdálo se nám, že je doma vlhko, Slunce se celý den neukázalo. Dnes to snad bude lepší. Za chvíli přivezou malého, včera si ho nechali na spaní doma. Celkem byl spokojený, stačí mu jedna noc u nás a zase chvátá domu. Na trhu už moc prodejců nebylo. Sazenky už nejsou a výpěstků ještě moc není. Koupila jsem jahody a brambory. Ty jsou vynikající, i děda chválil. Svoje prý bude podebírat až příští týden. ;-) Dnes udělám zapékané těstoviny, mám tu kousek uz. bůčku nějaké zbytky uzenin. Jo, ještě jsem neodolala a koupila nějakou bylinku. Vím jen, že má název podobný jako portofolio, ale konec je úplně jiný. :-D Má být na imunitu. Až troch vyroste zkusím ji sem dát, aby šivné zahradnice poradily Auto dorazilo, končím.

llenka
llenka Poslat vzkaz | 15.6.2018 06:10

Dobré ráno, sluníčko se snaží, bude krásný den, tak si ho užívejte. hello hello hello

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 14.6.2018 22:04

TO ♥Jarka*Alice♥: Dobré pořízení v servisu . hello hello

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 14.6.2018 22:03

TO Miška: Koruška , krásná , jen já mám respekt před vlčáky , byla jsem vychovaná se setry .

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 14.6.2018 22:02

TO Ywett: Krásný dopis umí napsat Amálka clamp , nechodila k tobě do školy náhodou Helenko ? :-\

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 14.6.2018 22:00

TO **Žanet 11 Tak tak ,,♫♪ končí víkend začíná ♫♫♫ , melounem jsem se dnes také živila . Ještě další dobrota dozrála a to okurky , dnes zavařila 8 sklenic , nepamatuji si , že bych 14 . června zavařovala okurky :-\ , letos je nějak všechno uspíšeno .

Miška
Miška Poslat vzkaz | 14.6.2018 18:19

TO Ywett: Heli, ovšem Tvůj, pardón, Amálky dopis naší Korušce je jedinečný. Tak krásně a vtipně to holka napsala clamp clamp

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 14.6.2018 17:00

TO Miška: Tak tady je dopis od Korušky berušky a taky její fotka. No řekněte, není úžasná!!!! Jak krásně jí už stojí ouška a jak moudrá, zvídavá má očička. A ty přední pacičky jako dva špalíčky. Srst má nádherně lesklou až do modra a samozřejmě, jak vidím, miluje balónek, stejně jako moje Kora.Abyste věděly, jsem její sudička a netová kmotra. Vše co jsem jí předpověděla, se začíná plnit. Bude to nádherná a chytrá psí holka.

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 14.6.2018 16:49

TO jana50: Jani, díky za radu. Já jsem neskutečný zahradník. Sama se divím, že se u mne kytinkám daří.Některým opravdu hodně. Někdo by se nad tím mým pokus omyl a přesto kvetou, vážně zamyslet.

Žanet 11
Žanet 11 Poslat vzkaz | 14.6.2018 16:49

Děvčata k té Ježíškově poště posílám foto stálého betléma z parku, ale úplně odjinud - směrem na východ. Tím svoje psaní o vánocích končím. Děda mi vždy lezl na nervy když končily prázdniny a on prohlašoval “ No a za chvíli je tu Ježíšek “ To jen ty fotky, nic víc ;-) . Zase jsem se krmila třešněma a máme tam malé jezírko a přistěhovala se tam malinká žabička - kde se vzala - tu se vzala. Snad se jí bude u nás líbit.

♥Jarka*Alice♥

Přeji všem klidné odpoledne. jdu na zítra uvařit polévku, protože zítra nebudu mít dost času, musíme vrátit náhradní auto do servisu, naše už tam budou mít 8 dní, tak jsem zvědavá jestli bude hotové. To půjčené ještě ráno chce muž umýt, teď ho jel vyluxovat. hello

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 14.6.2018 16:47

TO rozvita.ruze: Růženko, díky moc za vyčerpávající odpověď. Konečně jsem to pochopila a musím konstatovat, že to dělám blbě. Růže i přesto kvetou. Chudinky!!!! No, otravuji tady dotazem a mohla bych si ho vyhledat na netu sama. Ještě jednou, moc dík.

♥Jarka*Alice♥

TO Žanet 11: Ano, je to tak. Moje maminka se narodila ve vesnici Dolní Újezd, který je nedaleko Lipníka nad Bečvou. Když jsem hledala webové stránky této vesnice, tak jsem našla i Dolní Újezd u Litomyšle a mám pocit, že Dolní Újezd je i někde u Brna. Pěkná fotka z Poděbrad. ;-)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění