Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
37579
♥Jarka*Alice♥

Ahoj všem. Přeji klidnou neděli. Můj muž byl včara vyvenčit pejska v parku a donesl houby - babky a nějaký kozák. Zatím je to stále v lednici, tak nevím co z toho udělá. Teď taky se psem vyrazil, tak jsem zvědavá jestli donese ještě něco. Jinak jsem pro seniory dokončila deku, sice není moc velká (75 x105cm) ale pletla jsem co mi dovolily zbytky přízí. Pro menší postavu na vozíčku by to mohlo být dostačující.A přidala jsem pár závěsných ozdob na kolotoč nad postel. Už nemám moc zbytků, nějak jsem to vypotřebovala a ještě potřebuji na čtverce, kterých mám zatím hotových šest a na deku je potřeba tak 20 až 30kusů.

MarjánkaM
MarjánkaM Poslat vzkaz | 16.9.2018 16:01

Liduško vše nejlepšííííí a hodně zdravíčka. flower

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 16.9.2018 15:10

TO Slavka2: Slávko,to je dobře,že se manžel uzdravuje clamp clamp clamp .Uteče to jako voda a budete všichni doma pohromadě clamp .

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 16.9.2018 14:54

Hezké odpoledne,
tak naši se vydali včera na houby :-) ,a tohle byl výsledek :-D .Protože měli během chvilky oba košíky plné,poradili si,v autě byla deka :-D .Dnes jsem usmažila houbové řízky,k nim bramborovou kaši a salát z rajčat,to byla dobrota,kam se hrabe maso :-)) .

jana50
jana50 Poslat vzkaz | 16.9.2018 13:02

Milá Liduško,

Přeji Ti v den Tvého svátku,
to nejkrásnější o čem sníš,
co skrývají tajná přání
Ty sama přeci nejlíp víš... k tomu ještě štěstí, zdraví
ať tě život stále baví... flower

DIS
DIS Poslat vzkaz | 16.9.2018 12:27

Dobré nedělní odpoledne.Máme slunečno 17st.Včera jsem byla s mamkou nakupovat a kousek na procházku.Už toho moc neujde.Zajdu zalít do skleníku trochu se provětrat.Příjemný den

♥Jarka*Alice♥

Pro Lidušky. Vše nejlepší k svátku. flower

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 16.9.2018 10:04

TO Koliduš: Liduško, tobě ale i ostatním Liduškám, které sem nakouknou, přeji k svátku všechno nej, nej, nej........ <:-) <:-) :-))

Slavka2
Slavka2 Poslat vzkaz | 16.9.2018 09:46

Přeji všem krásnou sluníčkovou neděli. Lidušce přeji k dnešnímu svátku všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví, štěstí a pohody. Muž už je v Poděbradech, včera jsme mu vezli věci a od pondělí by měl být již jako lázeňský pacient,. Teď ještě leží na jejich JIPU, ale není to již tak přísné jako v nemocnici. Jenom ho začalo bolet koleno a to je problém daleko větší než celá operace. Dnes mu brali krev a tak se zítra uvidí co mu řekne lékař, ke kterému bude přidělení po dobu pobytu v lázních. Mějte se všechny krásně a ještě jednou vám všem děkuji za duševní podporu. Pa pa hello hello

iwi
iwi Poslat vzkaz | 16.9.2018 08:03

Pěknou neděli přeji, venku svítí sluníčko 8-)dnes nevařím. Jsme pozvání na oběd. ;-)

iwi
iwi Poslat vzkaz | 16.9.2018 08:00

Taky přeji všem Liduškám vše nejlepší. <3 flower clamp

llenka
llenka Poslat vzkaz | 16.9.2018 06:00

Krásmou neděli i vám všem ostatním na kafíčku. hello hello hello hello hello hello hello

llenka
llenka Poslat vzkaz | 16.9.2018 05:57

Liduško, přeji všechno nejlepší k svátku a krásnou neděli. hello hello hello

Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 16.9.2018 05:48

Liduško, vše nejlepší k svátku . Hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka. :-) flower

DIS
DIS Poslat vzkaz | 16.9.2018 00:47

Liduš přeji Ti vše nejlepší k svátku.

DIALOG
nápověda
Potvrzení